ربات و اندیکاتور
پرفسورا (Pofesora)

اندیکاتور پروفسورا اولین ربات واندیکاتور هوشمند و سوده ایرانی هست که توسط جناب مهدی تات برای اولین بار برای بورس جهانی فارکس و ارزهای دیجیتال و باینری آپشن طراحی و ساخته شده است که وین ریت 70 درصدی آن (البته با آموزش فیلتر کردن سیگنال‌های) مورد توجه معامله گران بورس فارکس و باینری آپشن و ارز دیجیتال قرار گرفته که با قیمت اندک 350 هزار تومن در اختیار معامله گرها قرار میگیرد.

معرفی ربات پرفسورا

ربات پروفسورا طی 2 سال و بعد از تست استراتژی‌های مختلف توسط ربات تستر استراتژی، ساخته شده توسط آکادمی باینری آپشن ایرانیان است که در اختیار معامله‌گران با قیمت کم 350 هزار تومن قرار گرفته است.

اندیکاتور پروفسورها که اندیکاتور غیر اصلاحی است که بعد از صادر کردن سیگنال و گذاشتن فلش خرید و فروش جای خود را تغییر نمی‌دهد از نکات مثبت این اندیکاتور هوشمند می‌توان به این نکته اشاره کرد که سیگنال‌های قدرتمند این اندیکاتور روی روندهای قدرتمند است و ضد روند سیگنال صادر نمی‌کند.

معرفی ربات روسی

ربات Mr.White Rus هم محصول جدید آکادمی هست که از یک شرکت روسی تهیه شده و نمایندگی فروش آن در اختیار آکادمی قرار گرفته ماهیانه از 10 تا 25 درصد سود دهی دارد و بر روی طلا و و نقره جفت ارز پوند دلار معامله می‌کند.مبلغ این ربات 100 دلار است که برای تهیه آن میتوانید با آیدی یا تلفن جناب تات تماس حاصل فرمایید.

برای دریافت ربات و یا اندیکاتور سود ده پرفسورا و یا ربات روسی به آیدی mahditatm@ پیام دهید. در صورت نیاز به شماره 09336161040 پیام دهید.

معرفی ربات پرفسورا
در برنامه تلویزیونی

تعجب جناب حسینیان مجری تلویزیون از سود 280 میلیونی ربات و اندیکاتور. بعد از طراحی اندیکاتور پرفسورا و ربات اتو ترید و سود دانشجویان ایشان با این اندیکاتور و آموزشهای ایشان ومعروف شدن اندیکاتور پرفسورا و آموزشهای سطح بالای ایشان در میان معامله گران جناب تات به عنوان کارافرین برتر به تلویزیون دعوت شدند تا مردم با ایشان بیشتر آشنا شوند

بازدیدها: 76