آموزش‌های ویدیویی

آموزش باینری آپشن استوکستیک

آموزش باینری آپشن استو کستیک

 

 

آموزش باینری آپشن

 

در این ویدیو آموزشی می پردازیم به آموزش اسیلاتور استوکستیک.
این اسیلاتور توسط جورج لین در اواخر سال ۱۹۵۰ میلادی به وجود آمد اسیلاتور استوکستیک تشکیل شده از دو خط k و d که مابین خطوط ۰ و ۱۰۰ نوسان قیمت را به ما نشان میدهند.
در این اندیکاتور از دو اصطلاح over sold یعنی اشباع در فروش و over bugth یعنی اشباع در خرید استفاده میشود.
اسیلاتور استوکستیک یک اسیلاتور تاخیری محسوب میشود.
سیگنال گرفتن از این اسیلاتور محبوب در آموزش باینری آپشن بدین صورت است که هر وقت دو خط ما در محدوده خط ۸۰ ما بود و به اصطلاح اشباع در خرید به وجود آمده است و اگر خط k که همان خط آبی رنگ است خط d ما که همان خط قرمز رنگ است را قطع کند سیگنال سل بدست می آید.
و اگر در حالتی که خطهای ما در محدوده خط ۲۰ ما بود و در اصطلاح اشباع در فروش ایجاد شده و خط k که خط آبی ماست خط d را که خط قرمز ما است را قطع کرد رو به بالا سیگنال بای صادر میشود.
این اسیلاتور در تایمهای چهار ساعت وروزانه و  هفته ای کاربرد فراوان دارد.
پریود های دیفالت اسیلاتور استوکستیک در پریود های ۵ روزه و ۳ روزه است.
برای فیلتر کردن سیگنالهای این اسیلاتور میتوان از موینگ اوریج ۲۱ استفاده کرد.
در صورتی که قیمت بالای موینگ اوریج ۲۱ ما باشد ما دنبال اشباع در فروش هستیم و به دنبال پوزیشن بای و اگر قیمت پایین موینگ اوریج ۲۱ باشد ما دنبال اشباع در خرید هستیم و به دنبال پوزیشن های سل.

کلا از نظر جناب تات در آموزش باینری آپشن اندیکاتور ها زمانی میتوانند به ما کمک کنند که ما از انها سیگنال بگیریم نه اینکه آنها به ما سیگنال بدهند.
همچنان میتوان به کمک اسیلاتورها از واگرایی ها باخبر شد.

این ویدیوی آموزش باینری آپشن توسط جناب مهدی تات برای آموزش باینری آپشن  و به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده شده تا بتوانید پیشرفت کنید و کسب درامد دلاری داشته باشید.

 

[av_blog blog_type=’posts’ categories=’102′ link=’category’ blog_style=’single-big’ columns=’3′ contents=’excerpt’ content_length=’content’ preview_mode=’auto’ image_size=’portfolio’ items=’3′ offset=’0′ paginate=’yes’ conditional=” av_uid=’av-3tsde2′]

 

[av_postslider link=’category,102′ wc_prod_visible=” prod_order_by=” prod_order=” columns=’3′ items=’9′ offset=’0′ contents=’title_read_more’ preview_mode=’auto’ image_size=’portfolio’ autoplay=’yes’ interval=’5′ av_uid=’av-281r56′]

بازدیدها: 0

نوشته های مشابه