آموزش باینری آپشن اندیکاتور cci

 

آموزش باینری آپشن اندیکاتور cci

در این ویدیو به آموزش اندیکاتور(اوسیلاتور) سی سی آی می پردازیم که توسط دونالد لمبرت در سال ۱۹۸۰ میلادی ساخته شده است این اندیکاتور تغییر روند را به ما نشان می دهد. ودر باینری آپشن قدرت بازار را به ما گوش زد میکند.

شاخص کانال کالا  (Commodity Channel Index )

مقدمه شاخص کانال کالا ( CCI ) که توسط دونالد لمبرت بوجود آمد برای تشخیص چرخه ی بازار در بازار های کالا مطرح شده بود. در این اندیکاتور پیش فرض ان است که بازار های کالا  و جفت ارزها در سیکل ها در حرکتند که ماکزیمم ها و مینیمم ها در فواصل متناوب را به ما نشان میدهد.

لمبرت استفاده از ۱/۳ یک سیکل کامل ( مینیمم تا مینیمم ی ماکزیمم تا ماکزیمم ) به عنوان قالب زمان برای CCI را توصیه می کند. (تعیین طول سیکل از CCI مستقل است.) پریود زمانی ۲۰ روزه برای این اندیکاتور توئصیه میشود.

لمبرت ضریب ثابت را ۰/۰۱۵ تنظیم کرد تا یقین پیدا کند که تقریبا ۷۰ تا ۸۰ درصد از مقادیر CCI بین -۱۰۰ تا +۱۰۰ خواهد افتاد. CCI بالا و پایین سفر نوسان می کند. درصد مقادیر CCI که بین -۱۰۰ و +۱۰۰ قرار می گریند بستگی به تعداد دوره های زمانی به کار گرفته دارد.

به دو  شکل می‌توان از این اندیکاتور سیگنال دریافت کرد این اندیکاتور در لول های ۱۰۰ و -۱۰۰ در حال نوسان است. برای پوزیشن بای هنگامی‌که خط سی سی آی در لول نوسانی ۱۰۰ قرار گرفت وارد پوزیشن بای بشویم و در برای گرفتن پوزیشن  سل وقتی که خط سی سی آی در لوله  -۱۰۰قرار گرفت وارد پوزیشن سل می شویم در کل سی سی آی قدرت بازار را به ما نمایش می دهد و ما می توانیم روی روند وارد پوزیشن بشویم.

نوع دیگر پوزیشن گیری با اندیکاتور(اوسیلاتور) سی سی آی(cci) این است که اگر خط سی سی آی در لول ۱۰۰ قرار گرفت ما منتظر برگشت ها می شویمو بعد از برگشت وارد پوزیشن سل می شویم و بالعکس برای گرفتن پوزیشن بای پپ می کنیم تا خط سی سی آی لول منفی ۱۰۰ خود را رد کند و رو به بالا خط لوله منفی است را قطع کنند و ما در این هنگام است که وارد پوزیشن میشویم

در کل اندیکاتورها با محاسبه ی گذشته قیمت آینده قیمت را پیش بینی می کنند و اتفاقی که رخ داده است را به ما می گویند.

جناب مهدی تات این آموزشهای رایگان باینری آپشن را برای پیشرفت هر چه بیشتر شما در این زمینه و کسب درآمد دلاری برای شما تهیه کردند به امید سود ده بودن شما.

 

استراتژی 90 درصد باینری آپشن rodeo

 

فیلتر شدن سایت الیمپ ترید olymp trade

 

استراتژی 90 درصد باینری آپشن rodeo
فیلتر شدن سایت الیمپ ترید olymp trade
استراتژی ۱۰۰ درصد باینری آپشن(استراتژی vip سایت الیمپ)
ثبت نام در سایت olymptrade
استراتژی ۱۰۰ درصد باینری آپشن binary winner
استراتژی 90 درصد باینری آپشن half trend
استراتزی 60 ثانیه باینری آپشن
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به گفتگو بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image