آموزش باینری آپشن بولینگربند

 

 

آموزش باینری آپشن: بولینگر بند اندیکاتور بسیار قوی برای پیش بینی حرکت قیمت در بازار هست بولینگر بند ساخته شده توسط جان بولینگر در سال ۱۹۸۰ میلادی است که سود های میلیون دلاری برای این تریدر به ارمغان آورد. هر شخصی از بولینگر بند برداشت متفاوتی داره و برای کار با این اندیکاتور روش‌های مختلفی هست که در این ویدیوروشهای مختلف کار با اندیکاتور را به طور خلاصه و مفید  آموزش دادیم .
بولینگر بند تشکیل شده از اجزای مووینگ اوریج ۲۰ که خط وسط این باند می باشدو دو باند بالا و پایین که انحراف معیار هست که پراکندگی قیمت یا به زبان ساده تر  همان قدرت بازار را به ما نشان می دهد.
آموزش باینری آپشن به سبک بولینگربند به این صورت است که اگر قیمت خط موینگ اورینگ ۲۰ ما را به سمت بالا قطع کند ما وارد پوزیشن بای می شویم و اگرقیمت موینگ اوریج ۲۰ ما را به سمت پایین قطع کند ما وارد پوزیشن سل می شویم
آموزش باینری آپشن در بولینگر بند در سبکی دیگ ربدین صورت است که ما از سه بولینگر بند با انحراف معیار ۲ و ۳ و ۴ استفاده می کنیم و اگر قیمت باندهای بولینگر بند ۴ ما را تاچ کند ما وارد پوزیشن های بای وسل می شویم.
همینطور باندهای بولینگر بند می‌تواند اشباح قیمت را در خرید و فروش به ما نشان بدهد.
در آموزش باینری آپشن ما میتوانیم از آر اس آی و بولینگر بند هم استفاده کنیم بدین صورت که اگر قیمت باندهای بولینگر بند را تاچ کرد و اگر آر اس آی در اشباح خرید و فروش بود ما میتوانیم وارد پوزیشن های ضد روند در تایم اکسپایر ۵ دقیقه ای بشویم.
در آموزش باینری آپشن برای استراتژی بولینگر بند بهترین تایم فریم ها ۱ دقیقه و ۵ دقیقه ای هستند.
این ویدیو آموزشی توسط جناب مهدی تات  با زبانی ساده برای آشنایی بیشتر شما با اندیکاتور بولینگر بند تهیه شده تا شما بتوانیدبه راحتی با این اندیکاتور کار کنید.
آموزش باینری آپشن

 

روانشناسی ترید باینری آپشن

 

وبینار آموزش باینری آپشن مهدی تات

 

 

آموزش باینری آپشن
روانشناسی ترید باینری آپشن
وبینار آموزش باینری آپشن مهدی تات
بهترین استراتژی باینری آپشن و فارکس ichimoku
استراتژی 90 درصد باینری آپشن rodeo
فیلتر شدن سایت الیمپ ترید olymp trade
استراتژی ۱۰۰ درصد باینری آپشن(استراتژی vip سایت الیمپ)
ثبت نام در سایت olymptrade
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به گفتگو بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image