آموزش ثبت نام در بروکر پاکت آپشن (PocketOption)

پاکت آپشن

آموزش ثبت نام در بروکر پاکت آپشن (PocketOption)

pocketoption

 

 

 

[livicon_evo name=”coins.svg” style=”original” size=”60px” stroke_style=”original” stroke_width=”original” try_to_sharpen=”true” rotate=”none” flip_horizontal=”false” flip_vertical=”false” stroke_color=”#22A7F0″ stroke_color_action=”#b3421b” stroke_color_alt=”#F9B32F” stroke_color_alt_action=”#ab69c6″ fill_color=”#91e9ff” fill_color_action=”#ff926b” solid_color=”#6C7A89″ solid_color_action=”#4C5A69″ solid_color_bg=”#ffffff” solid_color_bg_action=”#ffffff” colors_on_hover=”none” colors_hover_time=”0.3″ colors_when_morph=”none” brightness=”0.1″ saturation=”0.07″ morph_state=”start” morph_image=”none” allow_morph_image_transform=”false” stroke_width_factor_on_hover=”none” stroke_width_on_hover_time=”0.3″ keep_stroke_width_on_resize=”false” animated=”true” event_type=”hover” event_on=”self” auto_play=”false” delay=”0″ duration=”default” repeat=”default” repeat_delay=”default” draw_on_viewport=”false” viewport_shift=”oneHalf” draw_delay=”0″ draw_time=”1″ draw_stagger=”0.1″ draw_start_point=”middle” draw_color=”same” draw_color_time=”1″ draw_reversed=”false” draw_ease=”Power1.easeOut” erase_delay=”0″ erase_time=”1″ erase_stagger=”0.1″ erase_start_point=”middle” erase_reversed=”true” erase_ease=”Power1.easeOut” touch_events=”false”][/livicon_evo]

 

آموزش ثبت نام در بروکر پاکت آپشن (PocketOption)

https://t.me/binaryoptioniranian

 

 

آموزش ثبت نام در بروکر پاکت آپشن (PocketOption)

با سلام و درود بر آقایان و خانم‌های فعال در باینری آپشن و فارکس
در این مقاله قصد داریم تا شما را با روند ثبت نام در بروکر پاکت آپشن آشنا سازیم. ابتدا وارد سایت pocketoption.com شوید و بر روی کارد مشخص شده کلیک کنید.

 

ابتدا از این لینک ورود کنید:

https://pocketoption.com/register/?utm_source=affiliate&a=qS6dnUsoX4xrH8&ac=register

 

 

پاکت آپشن

پس از آن وارد صفحۀ مانند عکس زیر خواهید شد که بایستی کادرهای مربوطه را تکمیل کنید.

 

pocketoption

پس از تکمیل فرم بالا بر روی Sign Up کلیک کنید. تا این مرحله حساب شما در بروکر پاکت آپشن ساخته شده است ولی برای شروع فعالیت و انجام معاملات لازم است تا حساب را تایید و خودتان را احراز هویت کنید. جهت تایید حساب خود توضیحات داده شده را مرحله به مرحله اجرا کنید.
به ایمیل خود بروید و بر روی لینک ایمیل شده از طرف سایت کلیک کنید. اگر ایمیل سایت را در صندوق ورودی خود مشاهده نکردید، به هرزنامه‌ها یا Spam سر بزنید. این کار برای تایید حساب خود و انجام سایر کارهای ثبت نام ضروری است.
با کلیک بر روی آن لینک وارد بخش Profile خواهید شد که در آن باید مراحل احراز هویت را پیش ببرید.
ابتدا در جدول Personal info به سوالات پاسخ دهید.

pocketoption

پس از تکمیل این جدول بر روی گزینۀ Verify در کادر Phone کلیک کنید تا پیامکی حاوی کد تایید برای شما ارسال گردد و آن را در کادر مربوطه وارد کنید (شمارۀ خود را بدون صفر و با +۹۸ بنویسید. به عنوان مثال ۹۸۹۱۲۳۴۵۶۷۸۹+).
حال به سراغ تکمیل جدول Address info بروید و طبق تصویر زیر آن را کامل کنید.

 

pocketoption

اکنون باید به جداول بعدی مراجعه کنید. در جدول Profile Status باید عکسی از پاسپورت، گواهینامه یا کارت ملی خود آپلود کنید.

پاکت آپشن

در جدول بعدی با عنوان Address Status باید عکسی از قبض یا صورتحساب بانکی خود که تاریخ آن عقب تر از ۶ ماه پیش نباشد، بارگزاری کنید تا آدرس محل سکونت شما تایید گردد.

 

ثبت نام در پاکت آپشن

پس از تایید کدارک ارسال کار ساخت و تایید حساب شما تمام شده است و می‌توانید وارد محیط باینری آپشن شوید. برای ورود به پلتفرم باینری آپشن مانند عکس زیر می‌توانید عمل کنید.

ثبت نام در پاکت آپشن

برای استفاده از محیط لایو این بروکر، باید حساب خود را شارژ کنید که این کار با روش‌های بسیار زیادی از جمله وبمانی یا ارزهای دیجیتال صورت می‌پذیرد.
برای فعالیت در باینری آپشن و فارکس به پیشنهاد هیچ کس در بارۀ بروکر اعتماد نکنید، سعی کنید خودتان یک بروکر مطمئن را پیدا کرده و از آن استفاده کنید. در این مقاله نیز صرفا نحوۀ ثبت نام در بروکر پاکت آپشن برای شما توضیح داده شد.
تجارتتان موفق و روزگارانتان شاد

بخوانید:
استراتژی فارکس شناسایی کف بازار

 

مقاله از گروه آکادمی باینری آپشن ایرانیان

 

جناب مهدی تات و آکادمی باینری آپشن ایران این روزها در حال تکمیل استراتژی ۹۰ درصدی خود است که در اختیار بچه های وی آی پی و دانشجویان خود قرار دهد  اطلاعات بیشتر در اواخر پاییز امسال منتشر میشود.

 

آموزش تضمینی باینری آپشن:

آموزشهای ما به صورت تضمینی به شما ارائه خواهد شد و شما بعد از گذراندن آموزشهای ما به هیچ آموزش دیگری نیاز ندارید.

شما هم میتوانید همانند دیگر دانشجویان ما که به درآمد دلاری رسیدند به درآمد دلاری برسید. فیدبک و درامد های دانشجویان ما هرروزه در کانال تلگرام ما  گذاشته میشود.شما میتوانیدگوشه ای  بازخوردها و نتایج دانشجویان ما را در سایت در قسمت بازخوردها و نتایج دانشجوها مشاهده کنید.

نکته: تمام استراتژی ها را اول در دمو تست کنید و اگر نتیجه مثبت گرفتید با آن شروع به معامله کنید. پیشنهاد ما به شما این است برای رسیدن به استراتژی ۹۰ درصد باینری آپشن در قدم اول آموزش اصولی باینری آپشن را فرا بگیرید بگیرید تا بتوانید همانند صدها دانشجوی ما به سود دلاری برسید.بازخوردها ونتایج دانشجویان مارا میتوانید در صفحه باز خورد و نتایج دانشجویان مشاهده کنید یا در کانال تلگرام ما دنبال کنید. شما بعداز فرا گرفتن آموزش اصولی باینری آپشن میتوانید با هر اندیکاتوری به ریتینگ بالا دست پیدا کنید چون آموزشهای ما بدون اندیکاتور طراحی شده و در ترم دوم آموزشها سبکها و متدهای روز امریکا به شما آموزش داده خواهد شد همراه با تئوری های شخصی جناب مهدی تات تئوری های زمانهای شناور و هیجانات زمانی یکسان و آینه های موازی و غیره به شما تدریس میشود.

 

 

 

خدماتی که جناب تات در این ۸ ماه برای معامله گران باینری آپشن ایران انجام داده:

برگزاری کلاسهای حضوری آموزش فوق پیشرفته باینری آپشن با وین ریت ۹۰ درصد

آموزش و پرورش بیش از ۳۰۰ نفر معامله گر باینری آپشن.

آموزش و پرورش بیش از ۵ استاد و مدرس باینری آپشن

برگزاری وبینار آموزشی در بروکر آلپاری معتبرترین بروکر خاورمیانه به درخواست بروکر آلپاری

حدود ۱۴۰ هزار دلار درامد ارزی برای تمام افراد آکادمی باینری آپشن ایرانیان.

مدیریت جامعه باینری آپشن ایران بعد از چالش تحریم سایت الیمپ ترید.

ایجاد ۱۰ شغل مرتبط با باینری آپشن.

مشاوره و کمک به بیش از ۲۰۰۰ نفر معامله گر باینری آپشن.

بخوانید:
واحد سنجش تغییرات (PIPs, Points) چیست؟

تهیه و ساخت صدها ویدیوی آموزشی رایگان برای معامله گران.

ساخت پنل ثبت نتایج ترید برای پیشرفت معامله گران.

جذب سرمایه گذار برای معامله گران موفق.

تهیه صدها مقاله دیدگاهی و تجربی برای معامله گران باینری آپشن ایران.

طرح بیش از ۱۲ تئوریه جدید وپیشرفته و قابل اجرا برای ترید در باینری آپشن.

طراحی بیش از ۳۰ استراتژی رایگان برای معامله گران باینری آپشن.

طراحی و ساخت ربات تست استراتژی های باینری آپشن برای آنالیز استراتژی ها و تمامی اندیکاتورها برای تصریح روند و پیشرفت استراتژی های باینری آپشن.

طراحی اندیکاتور برای دانشجویان وی آی پی.

طراحی تمرین های معامله گری و تمرین های روانشناسی ترید برای دانشجویان وی ای پی.

پرورش بیش از ۵۰ معامله گر رتبه A باینری آپشن.

پرورش بیش از ۸۰ معامله گر رتبه B باینری آپشن.

پرورش بیش از ۱۲۰ معامله گر رتبه c باینری آپشن.

بوجود آوردن یک سیستم آموزشی اصولی مبتنی بر اصول تحلیل تکنیکال نوین و مبتنی بر روانشناسی انگیزشی برای موفقیت بیشتر دانشجویان.

برگزاری کلاس های آموزشی خصوصی برای متقاضیان.

مشاوره دادن و راهنمایی به بیش از ۲۰۰ سرمایه گذار.

همکاری و مشاوره دادن به معامله گران و سرمایه گذاران و نهاد های دولتی و ارگان های فتا و آگاهی برای جلوگیری از جرمها و کلاهبرداری های اینترنتی مرتبط با بورس.

درج شماره تماس شخصی برای برقراری پل ارتباطی موثر برای مشاوره و راهنمایی.

سرمایه گذاری برای ساخت ربات های معامله گر باینری آپشن و فارکس برای پیشرفت هر چه سریعتر جامعه معامله گران باینری آپشن ایران.

 

 

[av_notification title=’اهداف آکادمی باینری آپشن ایرانیان’ icon_select=’yes’ icon=’ue8c6′ font=’entypo-fontello’ color=’green’ border=’dashed’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’large’ close_btn=” cookie_lifetime=’60’ av_uid=’av-37y7fk’ admin_preview_bg=”]

آکادمی باینری آپشن ایرانیان اولین وتنها آکادمی آموزشی باینری آپشن ایران اهداف بلند مدتی را دنبال میکند که به شرح زیر است:

کار آفرینی و اشتغال زایی برای تمام افراد جامعه
پرورش و تربیت  معامله گران  حرفه ای
ایجاد جامعه  معامله گران باینری آپشن برای جذب  سرمایه گذار
ایجاد شغل دوم و تبدیل کردن باینری آپشن به شغل اول معامله گران
کسب درآمد دلاری  و کمک به اقتصاد کشور و  عموم  مردم
فراهم کردن بستری امن برای معامله گران و سرمایه گذاران
[/av_notification]

 

[av_headline_rotator before_rotating=’من شکست میخورم ولی’ after_rotating=” interval=’3′ animation=’fade zoom’ margin=” margin_sync=’true’ tag=’h4′ size=” align=’left’ custom_title=’#d80808′ av-medium-font-size-title=” av-small-font-size-title=” av-mini-font-size-title=” av_uid=’av-6wtq0r’ admin_preview_bg=”] [av_rotator_item title=’تسلیم نمیشم’ link=” linktarget=” custom_title=’#14c9bd’ av_uid=’av-6gdy0b’] [av_rotator_item title=’نا امید نمیشم’ link=” linktarget=” custom_title=’#ed5425′ av_uid=’av-3ie56j’] [av_rotator_item title=’بی خیال نمیشم’ link=” linktarget=” custom_title=’#2add1a’ av_uid=’av-2s8557′] [/av_headline_rotator]

 

[av_magazine link=’category,102,34′ items=’6′ offset=’34’ tabs=’aviaTBtabs’ thumbnails=’aviaTBthumbnails’ heading=” heading_link=’manually,http://’ heading_color=’theme-color’ heading_custom_color=’#ffffff’ first_big_pos=’top’ av_uid=’av-2v8dqh’ admin_preview_bg=”]

 

[av_blog blog_type=’posts’ categories=’34’ link=’category’ blog_style=’single-big’ columns=’3′ contents=’excerpt’ content_length=’content’ preview_mode=’auto’ image_size=’portfolio’ items=’3′ offset=’0′ paginate=’yes’ conditional=” av_uid=’av-4xvpex’]

 

[av_postslider link=’category,34′ wc_prod_visible=” prod_order_by=” prod_order=” columns=’3′ items=’9′ offset=’0′ contents=’title_read_more’ preview_mode=’auto’ image_size=’portfolio’ autoplay=’yes’ interval=’5′ av_uid=’av-2okyrd’]

 

One thought on “آموزش ثبت نام در بروکر پاکت آپشن (PocketOption)

 1. حسین میگوید:

  سلام من وارد پاکت اپشن شدم واشتباه در قسمت ادرس ایمیل بجای عبارتgmailعبارتgmile را وارد کردم الان که از حساب خارج شدم نمیتونم برگردم حالا چطور امکان داره با شماره تلفن به اکانت برگردم

   • سعید میگوید:

    هرکاری می کنم وارد سایت بشم از طرق گوشی اندروید .نمیشه فقط میشه با دمو کارکرد واسه لایو خیلی دردسر داره .کسی تو ایران نیست مشکل منو حل کنه .فقط به سادگی توضیح میدن عملی .وجود نداره

 2. کامیل میگوید:

  سلام و وقت بخیر..من یک بار حسابمو بخاطر اشتبا در ثبت نام حذف کردم..الان میخوام دوباره ثبت نام کنم منو اماراتی بحساب میاره..من ایران هستم.اما کشور منو اتومات امارات میزنه…لطفا راهنماییم کنید

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.

سوالی دارید؟ در واتس‌اپ با ما گفتگو کنید.
گفتگو در واتس‌اپ
گفتگوی سریع و مستقیم با پشتیبان‌های سایت