استراتژی‌ها

استراتژی باینری آپشن با استفاده از اسیلاتور Stochastic

استراتژی باینری آپشن با استفاده از اسیلاتور Stochastic

استراتژی باینری آپشن با استفاده از اسیلاتور Stochastic

استراتژی باینری آپشن با دو استوکستیک

 

 

 

[livicon_evo name=”coins.svg” style=”original” size=”60px” stroke_style=”original” stroke_width=”original” try_to_sharpen=”true” rotate=”none” flip_horizontal=”false” flip_vertical=”false” stroke_color=”#22A7F0″ stroke_color_action=”#b3421b” stroke_color_alt=”#F9B32F” stroke_color_alt_action=”#ab69c6″ fill_color=”#91e9ff” fill_color_action=”#ff926b” solid_color=”#6C7A89″ solid_color_action=”#4C5A69″ solid_color_bg=”#ffffff” solid_color_bg_action=”#ffffff” colors_on_hover=”none” colors_hover_time=”0.3″ colors_when_morph=”none” brightness=”0.1″ saturation=”0.07″ morph_state=”start” morph_image=”none” allow_morph_image_transform=”false” stroke_width_factor_on_hover=”none” stroke_width_on_hover_time=”0.3″ keep_stroke_width_on_resize=”false” animated=”true” event_type=”hover” event_on=”self” auto_play=”false” delay=”0″ duration=”default” repeat=”default” repeat_delay=”default” draw_on_viewport=”false” viewport_shift=”oneHalf” draw_delay=”0″ draw_time=”1″ draw_stagger=”0.1″ draw_start_point=”middle” draw_color=”same” draw_color_time=”1″ draw_reversed=”false” draw_ease=”Power1.easeOut” erase_delay=”0″ erase_time=”1″ erase_stagger=”0.1″ erase_start_point=”middle” erase_reversed=”true” erase_ease=”Power1.easeOut” touch_events=”false”][/livicon_evo]

 

 

استراتژی باینری آپشن با استفاده از اسیلاتور Stochastic

استراتژی 80 درصد باینری آپشن مهدی تات

 

استراتژی باینری آپشن با استفاده از اسیلاتور Stochastic

با سلام و درود فراوان بر همراهان عزیز و خانم و آقایان فعال در باینری آپشن
استفاده از اندیکاتورها و اسیلاتورها در کنار پیش‌بینی و تحلیل اصلی، یک تریدر را قوی‌تر و درصد اشتباهات سیگنال‌های او را کاهش می‌دهد. امروز با یکی دیگر از استراتژی‌هایی که در آن از اسیلاتور خوب Stochastic استفاده شده است، همراه شما هستیم.
اسیلاتور Stochastic مانند اکثر اسیلاتورها ناحیه‌های اشباع خرید و فروش را به خوبی نشان می‌دهد و باعث می‌شود که یک تریدر برای سیگنال‌های قوی بازگشتی از آن استفاده کند. علاوه بر آن این اسیلاتور دارای دو نمودار است که با قطع یکدیگر سینگال‌های قوی‌تری را برای اصلاح یا افزایش قیمت تولید می‌کند. پس استفاه از آن بسیار راحت است و می‌توان با قطع دو نمودار آن در محدودۀ اشباع فروش، وارد معاملۀ Call شد و در زمانی که این اتفاق در محدودۀ اشباع خرید می‌افتد، می‌توانیم معاملۀ Put را شروع کنیم. اما ما در این استراتژی دو مرتبه از این اسیلاتور استفاده می‌کنیم تا پیش‌بینی‌های خود را مطمئن‌تر و به اصطلاح فیلتر کنیم.
در ابتدا اسیلاتور Stochastic اول را با اعداد ۳و۵و۸ باز می‌کنیم تا روندی سریعتری داشته باشد و سپس اسیلاتور Stochastic دوم را با مقدار اولیۀ ۳و۷و۱۴ انتخاب می‌کنیم تا روندی کندتری را از آن دریابیم. تایم فریم خود را می‌توانید روی ۱۵، ۳۰ و یا یک ساعت تنظیم نمایید و همچنین اکسپایر تایم مناسب را می‌توان زمان اتمام ۴ یا ۵ کندل دانست. حال با ملاحظۀ نمودار منتظر می‌مانیم تا شرایط ورود به معامله مهیا شود.
برای ورود به معاملۀ Call کافیست نمودار هر دو اسیلاتور وارد ناحیۀ اشباع فروش شده و ابتدا نمودار Stochastic سریعتر یکدیگر را قطع کند و پس از آن کراس کردن نمودار Stochastic آهسته‌تر روند افزایشی را تایید کند.
همچنین قطع دو نمودار اسیلاتور Stochastic سریعتر در ناحیۀ اشباع خرید و عبور دو نمودار اسیلاتور Stochastic آهسته‌تر در منطقۀ اشباع خرید نیز، نشان دهندۀ شرایط ایده‌آل برای ورود به معاملۀ Put است.
همچنین برای ورود به معامله بهتر است با مشاهدۀ شرایط بالا، منتظر بمانید تا کندلی که در حال نوسان است، تمام شود تا روند تثبیت شده و با شروع کندل بعدی وارد معامله شوید.
در عکس زیر شرایط ذکر شده به خوبی قابل درک است:

استراتژی باینری آپشن با دو استوکستیک

با وجود تاکیدهای فراوان در مقالات گذشته، باز هم یادآوری این نکته لازم است، که بدون آموزش و تمرین فراوان وارد هیچ معامله‌ای نشوید زیرا مطمئنا با شکست مواجه خواهید شد.
تجارتتان موفق، روزگارانتان شاد

 

تجارتتان موفق، روزگارانتان شاد

 

تنظیم مقاله گروه آکادمی باینری آپشن ایرانیان

 

جناب مهدی تات و آکادمی باینری آپشن ایران این روزها در حال تدریس استراتژی ۹۰ درصد خود در کلاسهای خصوصی است برای دریافت اطلاعات بیشتر و هماهنگی برای رزرو کلاسهای خصوصی با ما در تماس باشید 

۰۹۳۳۶۱۶۱۰۴۰

 

آموزش تضمینی باینری آپشن:

آموزشهای ما به صورت تضمینی به شما ارائه خواهد شد و شما بعد از گذراندن آموزشهای ما به هیچ آموزش دیگری نیاز ندارید.

شما هم میتوانید همانند دیگر دانشجویان ما که به درآمد دلاری رسیدند به درآمد دلاری برسید. فیدبک و درامد های دانشجویان ما هرروزه در کانال تلگرام ما  گذاشته میشود.شما میتوانیدگوشه ای  بازخوردها و نتایج دانشجویان ما را در سایت در قسمت بازخوردها و نتایج دانشجوها مشاهده کنید.

نکته: تمام استراتژی ها را اول در دمو تست کنید و اگر نتیجه مثبت گرفتید با آن شروع به معامله کنید. پیشنهاد ما به شما این است برای رسیدن به استراتژی ۹۰ درصد باینری آپشن در قدم اول آموزش اصولی باینری آپشن را فرا بگیرید بگیرید تا بتوانید همانند صدها دانشجوی ما به سود دلاری برسید.بازخوردها ونتایج دانشجویان مارا میتوانید در صفحه باز خورد و نتایج دانشجویان مشاهده کنید یا در کانال تلگرام ما دنبال کنید. شما بعداز فرا گرفتن آموزش اصولی باینری آپشن میتوانید با هر اندیکاتوری به ریتینگ بالا دست پیدا کنید چون آموزشهای ما بدون اندیکاتور طراحی شده و در ترم دوم آموزشها سبکها و متدهای روز امریکا به شما آموزش داده خواهد شد همراه با تئوری های شخصی جناب مهدی تات تئوری های زمانهای شناور و هیجانات زمانی یکسان و آینه های موازی و غیره به شما تدریس میشود.

 

 

 

خدماتی که جناب تات در این ۱ سال برای معامله گران باینری آپشن ایران انجام داده:

پرورش تریدرهای درجه یک که توانستند مقامهای جهانی در مسابقات ترید بروکرهای آپشن به دست بیاورند …جناب ایلیا و بهمن و میناگر در مسابقات بروکر پاکت آپشن (pocket optoin) ما بین ۱۰۰۰ معامله گر باینری آپشن در سطح جهان

برگزاری کلاسهای حضوری آموزش فوق پیشرفته باینری آپشن با وین ریت ۹۰ درصد

آموزش و پرورش بیش از ۴۰۰ نفر معامله گر باینری آپشن.

آموزش و پرورش بیش از ۵ استاد و مدرس باینری آپشن

برگزاری وبینار آموزشی در بروکر آلپاری معتبرترین بروکر خاورمیانه به درخواست بروکر آلپاری

سود بالای ۳ میلیارد تومن حاصل آموزشهای جناب تات برای دانشجویان آکادمی باینری آپشن ایرانیان

مدیریت جامعه باینری آپشن ایران بعد از چالش تحریم سایت الیمپ ترید.

ایجاد ۱۰ شغل مرتبط با باینری آپشن.

مشاوره و کمک به بیش از ۲۰۰۰ نفر معامله گر باینری آپشن.

تهیه و ساخت صدها ویدیوی آموزشی رایگان برای معامله گران.

ساخت پنل ثبت نتایج ترید برای پیشرفت معامله گران.

جذب سرمایه گذار برای معامله گران موفق.

تهیه صدها مقاله دیدگاهی و تجربی برای معامله گران باینری آپشن ایران.

طرح بیش از ۱۲ تئوریه جدید وپیشرفته و قابل اجرا برای ترید در باینری آپشن.

طراحی بیش از ۳۰ استراتژی رایگان برای معامله گران باینری آپشن.

طراحی و ساخت ربات تست استراتژی های باینری آپشن برای آنالیز استراتژی ها و تمامی اندیکاتورها برای تصریح روند و پیشرفت استراتژی های باینری آپشن.

طراحی اندیکاتور برای دانشجویان وی آی پی.

طراحی تمرین های معامله گری و تمرین های روانشناسی ترید برای دانشجویان وی ای پی.

پرورش بیش از ۵۰ معامله گر رتبه A باینری آپشن.

پرورش بیش از ۸۰ معامله گر رتبه B باینری آپشن.

پرورش بیش از ۱۲۰ معامله گر رتبه c باینری آپشن.

بوجود آوردن یک سیستم آموزشی اصولی مبتنی بر اصول تحلیل تکنیکال نوین و مبتنی بر روانشناسی انگیزشی برای موفقیت بیشتر دانشجویان.

برگزاری کلاس های آموزشی خصوصی برای متقاضیان.

مشاوره دادن و راهنمایی به بیش از ۲۰۰ سرمایه گذار.

همکاری و مشاوره دادن به معامله گران و سرمایه گذاران و نهاد های دولتی و ارگان های فتا و آگاهی برای جلوگیری از جرمها و کلاهبرداری های اینترنتی مرتبط با بورس.

درج شماره تماس شخصی برای برقراری پل ارتباطی موثر برای مشاوره و راهنمایی.

سرمایه گذاری برای ساخت ربات های معامله گر باینری آپشن و فارکس برای پیشرفت هر چه سریعتر جامعه معامله گران باینری آپشن ایران.

 

 

[av_notification title=’اهداف آکادمی باینری آپشن ایرانیان’ icon_select=’yes’ icon=’ue8c6′ font=’entypo-fontello’ color=’green’ border=’dashed’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’large’ close_btn=” cookie_lifetime=’60’ av_uid=’av-37y7fk’ admin_preview_bg=”]

آکادمی باینری آپشن ایرانیان اولین وتنها آکادمی آموزشی باینری آپشن ایران اهداف بلند مدتی را دنبال میکند که به شرح زیر است:

کار آفرینی و اشتغال زایی برای تمام افراد جامعه
پرورش و تربیت  معامله گران  حرفه ای
ایجاد جامعه  معامله گران باینری آپشن برای جذب  سرمایه گذار
ایجاد شغل دوم و تبدیل کردن باینری آپشن به شغل اول معامله گران
کسب درآمد دلاری  و کمک به اقتصاد کشور و  عموم  مردم
فراهم کردن بستری امن برای معامله گران و سرمایه گذاران
[/av_notification]

 

[av_headline_rotator before_rotating=’من شکست میخورم ولی’ after_rotating=” interval=’3′ animation=’fade zoom’ margin=” margin_sync=’true’ tag=’h4′ size=” align=’left’ custom_title=’#d80808′ av-medium-font-size-title=” av-small-font-size-title=” av-mini-font-size-title=” av_uid=’av-6wtq0r’ admin_preview_bg=”] [av_rotator_item title=’تسلیم نمیشم’ link=” linktarget=” custom_title=’#14c9bd’ av_uid=’av-6gdy0b’] [av_rotator_item title=’نا امید نمیشم’ link=” linktarget=” custom_title=’#ed5425′ av_uid=’av-3ie56j’] [av_rotator_item title=’بی خیال نمیشم’ link=” linktarget=” custom_title=’#2add1a’ av_uid=’av-2s8557′] [/av_headline_rotator]

 

[av_magazine link=’category,102,34′ items=’6′ offset=’34’ tabs=’aviaTBtabs’ thumbnails=’aviaTBthumbnails’ heading=” heading_link=’manually,http://’ heading_color=’theme-color’ heading_custom_color=’#ffffff’ first_big_pos=’top’ av_uid=’av-2v8dqh’ admin_preview_bg=”]

 

[av_blog blog_type=’posts’ categories=’34’ link=’category’ blog_style=’single-big’ columns=’3′ contents=’excerpt’ content_length=’content’ preview_mode=’auto’ image_size=’portfolio’ items=’3′ offset=’0′ paginate=’yes’ conditional=” av_uid=’av-4xvpex’]

 

[av_postslider link=’category,34′ wc_prod_visible=” prod_order_by=” prod_order=” columns=’3′ items=’9′ offset=’0′ contents=’title_read_more’ preview_mode=’auto’ image_size=’portfolio’ autoplay=’yes’ interval=’5′ av_uid=’av-2okyrd’]

 

بازدیدها: 1

نوشته های مشابه