استراتژی دو دقیقه باینری آپشن ۹۰ درصد

استراتژی دو دقیقه باینری آپشن ۹۰ درصد

 

 

 

 

استراتژی دو دقیقه باینری آپشن ۹۰ درصد

استراتژی که امروز می خواهیم برای شما معرفی کنیم یک استراتژی ساده اما کاربردی برای تازه کارهاست که در باینیر آپشن استفاده میشود.

نکته :دوستان تمام استراتژی ها را باید به مدت یک ماه در دمو تست کنید تا از مفید بودن آن اطمینان حاصل پیدا کنید.

استراتژی امروز ما با دوتا مووینگ اوریج طراحی شده موینگ اوریج پریود ۶ و مووینگ اوریج با پریود ۱۴ البته شما برای به دست آوردن قدرت بازار و دانستن روند می توانید از مووینگ اوریج ۱۴۴  یا  ۱۱۰  استفاده کنید.

دوستان به یاد داشته باشید که این سبک استراتژی ها در بازار رنج دارای خطای فراوانی هست و دقت کنید و مراقب باشید تا ضرر نکنید.

استراتژی دو دقیقه باینری آپشن:

در استراتژی ۲ دقیقه باینری آپشن امروز که با موینگ اوریج براتون طراحی کردم برای گرفتن پوزیشن بای ما صبر میکنیم که قیمت بالای مووینگ ۱۱۰ کراس کند و اگر موینگ ۶ ما مووینگ ۱۴ ما را رو به بالا کراس کرد و شکست بعد از بسته شدن کندل ما وارد معامله بای میشویم.

برای وارد شدن به معامله فروش یاسل هم ما برعکس عمل می کنیم اگر که قیمت زیر مووینگ ۱۴۴ ما یا ۱۱۰ ما کراس کرد و موینگ ۶ ما موینگ ۱۴ را بشکند و روبه پایین کراس کند بعد از بسته شدن کندل ما وارد پوزیشن سل یا همان معامله فروش با تایم اکسپایر دو دقیقه ای می شویم.

دوستان برای وارد شدن به محفل مخفی باید اندیکاتورها را کنار بگذارید و روشهای اصولی را یاد بگیرید وبه جای دل بستن به استراتژی ها و اندیکاتور ها یک سیستم معاملاتی قوی برای خود بسازید همانطور که ما در آکادمی خود برای دانشجویان این سیستمها را طراحی میکنیم تا بتوانید به سود مداوم دلاری برسید.

و در دوره سوم و ترم سوم آموزشها به تئوری آینه های موازی و تئوری تله گذار باش که مباحث استاپ هانتر بانکهاست میپردلزیم و آموزش میدهیم.

 

آموزش تضمینی باینری آپشن:

آموزشهای ما به صورت تضمینی به شما ارائه خواهد شد و شما بعد از گذراندن آموزشهای ما به هیچ آموزش دیگری نیاز ندارید.

شما هم میتوانید همانند دیگر دانشجویان ما که به درآمد دلاری رسیدند به درآمد دلاری برسید. فیدبک و درامد های دانشجویان ما هرروزه در کانال تلگرام ما  گذاشته میشود.شما میتوانیدگوشه ای  بازخوردها و نتایج دانشجویان ما را در سایت در قسمت بازخوردها و نتایج دانشجوها مشاهده کنید.

نکته: تمام استراتژی ها را اول در دمو تست کنید و اگر نتیجه مثبت گرفتید با آن شروع به معامله کنید. پیشنهاد ما به شما این است برای رسیدن به استراتژی ۹۰ درصد باینری آپشن در قدم اول آموزش اصولی باینری آپشن را فرا بگیرید بگیرید تا بتوانید همانند صدها دانشجوی ما به سود دلاری برسید.بازخوردها ونتایج دانشجویان مارا میتوانید در صفحه باز خورد و نتایج دانشجویان مشاهده کنید یا در کانال تلگرام ما دنبال کنید. شما بعداز فرا گرفتن آموزش اصولی باینری آپشن میتوانید با هر اندیکاتوری به ریتینگ بالا دست پیدا کنید چون آموزشهای ما بدون اندیکاتور طراحی شده و در ترم دوم آموزشها سبکها و متدهای روز امریکا به شما آموزش داده خواهد شد همراه با تئوری های شخصی جناب مهدی تات تئوری های زمانهای شناور و هیجانات زمانی یکسان و آینه های موازی و غیره به شما تدریس میشود.

 

 

اهداف آکادمی باینری آپشن ایرانیان

آکادمی باینری آپشن ایرانیان اولین وتنها آکادمی آموزشی باینری آپشن ایران اهداف بلند مدتی را دنبال میکند که به شرح زیر است:

کار آفرینی و اشتغال زایی برای تمام افراد جامعه
پرورش و تربیت  معامله گران  حرفه ای
ایجاد جامعه  معامله گران باینری آپشن برای جذب  سرمایه گذار
ایجاد شغل دوم و تبدیل کردن باینری آپشن به شغل اول معامله گران
کسب درآمد دلاری  و کمک به اقتصاد کشور و  عموم  مردم
فراهم کردن بستری امن برای معامله گران و سرمایه گذاران

 

من شکست میخورم ولی تسلیم نمیشم نا امید نمیشم بی خیال نمیشم

 

 

 

آموزش باینری آپشن

 

روانشناسی ترید باینری آپشن

 

وبینار آموزش باینری آپشن مهدی تات

 

 

آموزش باینری آپشن
روانشناسی ترید باینری آپشن
وبینار آموزش باینری آپشن مهدی تات
بهترین استراتژی باینری آپشن و فارکس ichimoku
استراتژی 90 درصد باینری آپشن rodeo
فیلتر شدن سایت الیمپ ترید olymp trade
استراتژی ۱۰۰ درصد باینری آپشن(استراتژی vip سایت الیمپ)
ثبت نام در سایت olymptrade
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به گفتگو بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image