استراتژی سود ده باینری آپشن

استراتژی سود ده باینری آپشن
باینری آپشن یک بازار مالی مدرن همراه با نگاهی متفاوت با دیگر بازارها به جهان مالی است. یک روش کسب درآمد که کاملاً در فضای اینترنت رخ می‌دهد. روشی که در آن شما به پیش‌بینی های دودویی شکل دست می زنید. در واقع شما با هدف افزایش و یا کاهش ارزش یک سهام و یا ارز در یک بازه زمانی اقدام به کسب درآمد می کنید. خوب برای این هدف ظاهراً تصادفی که معیار کلی سود یا زیان شما در فضای باینری آپشن خواهد شد، شما نیاز به یک استراتژی سود ده باینری آپشن دارید.[livicon_evo name=”morph-map.svg” style=”original” size=”60px” stroke_style=”original” stroke_width=”original” try_to_sharpen=”true” rotate=”none” flip_horizontal=”false” flip_vertical=”false” stroke_color=”#22A7F0″ stroke_color_action=”#b3421b” stroke_color_alt=”#F9B32F” stroke_color_alt_action=”#ab69c6″ fill_color=”#91e9ff” fill_color_action=”#ff926b” solid_color=”#6C7A89″ solid_color_action=”#4C5A69″ solid_color_bg=”#ffffff” solid_color_bg_action=”#ffffff” colors_on_hover=”none” colors_hover_time=”0.3″ colors_when_morph=”none” brightness=”0.1″ saturation=”0.07″ morph_state=”start” morph_image=”none” allow_morph_image_transform=”false” stroke_width_factor_on_hover=”none” stroke_width_on_hover_time=”0.3″ keep_stroke_width_on_resize=”false” animated=”true” event_type=”hover” event_on=”self” auto_play=”false” delay=”0″ duration=”default” repeat=”default” repeat_delay=”default” draw_on_viewport=”false” viewport_shift=”oneHalf” draw_delay=”0″ draw_time=”1″ draw_stagger=”0.1″ draw_start_point=”middle” draw_color=”same” draw_color_time=”1″ draw_reversed=”false” draw_ease=”Power1.easeOut” erase_delay=”0″ erase_time=”1″ erase_stagger=”0.1″ erase_start_point=”middle” erase_reversed=”true” erase_ease=”Power1.easeOut” touch_events=”false”][/livicon_evo]

شانس و اقبال در یک معامله باینری آپشن وارد می شوید قطعاً می‌تواند این فضای جذاب اینترنتی را به جهنمی از ضرر های پیاپی برای شما تبدیل کند. شما در باینری آپشن سود می خواهید. قصد برنده شدن در معاملات را دارید. پس باید به فکر یک استراتژی باینری آپشن باشید. البته یک استراتژی سود ده باینری آپشن چیزی نیست که به همین سادگی در مسیر رفتارهای شما در این فضا قرار بگیرد. کسب چنین مهارتی در استراتژی باینری آپشن، آموزش باینری آپشن را می طلبد. آموزشی که اگر توسط یک کارگزار حرفه ای برای شما فراهم شده باشد، می تواند به راحتی یک استراتژی ۸۰درصدی باینری آپشن را برای تفکر شما در باینری آپشن فراهم آورد.

۳استراتژی سودده باینری آپشن۳استراتژی سودده باینری آپشن

[livicon_evo name=”morph-map.svg” style=”original” size=”60px” stroke_style=”original” stroke_width=”original” try_to_sharpen=”true” rotate=”none” flip_horizontal=”false” flip_vertical=”false” stroke_color=”#22A7F0″ stroke_color_action=”#b3421b” stroke_color_alt=”#F9B32F” stroke_color_alt_action=”#ab69c6″ fill_color=”#91e9ff” fill_color_action=”#ff926b” solid_color=”#6C7A89″ solid_color_action=”#4C5A69″ solid_color_bg=”#ffffff” solid_color_bg_action=”#ffffff” colors_on_hover=”none” colors_hover_time=”0.3″ colors_when_morph=”none” brightness=”0.1″ saturation=”0.07″ morph_state=”start” morph_image=”none” allow_morph_image_transform=”false” stroke_width_factor_on_hover=”none” stroke_width_on_hover_time=”0.3″ keep_stroke_width_on_resize=”false” animated=”true” event_type=”hover” event_on=”self” auto_play=”false” delay=”0″ duration=”default” repeat=”default” repeat_delay=”default” draw_on_viewport=”false” viewport_shift=”oneHalf” draw_delay=”0″ draw_time=”1″ draw_stagger=”0.1″ draw_start_point=”middle” draw_color=”same” draw_color_time=”1″ draw_reversed=”false” draw_ease=”Power1.easeOut” erase_delay=”0″ erase_time=”1″ erase_stagger=”0.1″ erase_start_point=”middle” erase_reversed=”true” erase_ease=”Power1.easeOut” touch_events=”false”][/livicon_evo]

بخوانید:
طرز فکر یک میلیونر باینری آپشن

استراتژی سود ده باینری آپشن را چطور ارزیابی کنیم؟
در باینری آپشن زمان یک معیار کلی است. شما به ایجاد یک معامله در یک بازه زمانی می پردازید. معامله ای که از نگاه شما نرخ افزایش و یا کاهشی دارد. انتخاب بازه ی زمانی در اختیار شما میباشد. از چند دقیقه تا چندین روز. البته که انتخاب زمان یکی از فاکتورهای اصلی در تعیین استراتژی باینری آپشن خواهد بود. اما استراتژی خوب آن است که بتواند در انتخاب بازه ی مطلوبی از زمان های معاملاتی، نتیجه مطلوبی را به شما بدهد. یک باینری آپشن بدون ریسک از مسیر وجود یک استراتژی ۸۰درصد باینری آپشن عبور می کند که بتواند در تمامی زمان ها و همچنین تمامی ایام سال موفق باشد.
ساختن این استراتژی یک علم و هوش مالی را می‌طلبد. آکادمی باینری آپشن ایرانیان با توجه به سال‌ها فعالیت و کسب تجربه های لازم در زمینه آموزش باینری آپشن می تواند شما را در مسیر دستیابی به یک استراتژی سود ده در باینری آپشن رهنمون سازد. استراتژی‌هایی که با توجه به رفتارهای شما در فضای باینری آپشن می‌توانند به خوبی یک باینری آپشن بدون ریسک را در صفحه مانیتور کامپیوتر خانگی تان نمایش بدهد.
از نظر جناب اقای تات(نوستراداموس باینری آپشن ایران) بهترین استراتژی استراتژی هست که روی اصول بنا شده باشد و در بلند مدت سود آور باشد و اسیر اما و اگرها نباشد.
شما میتوانید برای تست استراتژی های خود از آکادمی باینری آپشن ایرانیان مشاوره بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.

سوالی دارید؟ در واتس‌اپ با ما گفتگو کنید.
گفتگو در واتس‌اپ
گفتگوی سریع و مستقیم با پشتیبان‌های سایت