استراتژی‌ها

استراتژی ۵ دقیقه‌ای باینری آپشن

استراتژی 5 دقیقه‌ای باینری آپشن

استراتژی ۵ دقیقه‌ای باینری آپشن

استراتژی 5 دقیقه‌ای باینری آپشن

 

 

 

[livicon_evo name=”coins.svg” style=”original” size=”60px” stroke_style=”original” stroke_width=”original” try_to_sharpen=”true” rotate=”none” flip_horizontal=”false” flip_vertical=”false” stroke_color=”#22A7F0″ stroke_color_action=”#b3421b” stroke_color_alt=”#F9B32F” stroke_color_alt_action=”#ab69c6″ fill_color=”#91e9ff” fill_color_action=”#ff926b” solid_color=”#6C7A89″ solid_color_action=”#4C5A69″ solid_color_bg=”#ffffff” solid_color_bg_action=”#ffffff” colors_on_hover=”none” colors_hover_time=”0.3″ colors_when_morph=”none” brightness=”0.1″ saturation=”0.07″ morph_state=”start” morph_image=”none” allow_morph_image_transform=”false” stroke_width_factor_on_hover=”none” stroke_width_on_hover_time=”0.3″ keep_stroke_width_on_resize=”false” animated=”true” event_type=”hover” event_on=”self” auto_play=”false” delay=”0″ duration=”default” repeat=”default” repeat_delay=”default” draw_on_viewport=”false” viewport_shift=”oneHalf” draw_delay=”0″ draw_time=”1″ draw_stagger=”0.1″ draw_start_point=”middle” draw_color=”same” draw_color_time=”1″ draw_reversed=”false” draw_ease=”Power1.easeOut” erase_delay=”0″ erase_time=”1″ erase_stagger=”0.1″ erase_start_point=”middle” erase_reversed=”true” erase_ease=”Power1.easeOut” touch_events=”false”][/livicon_evo]

 

 

استراتژی ۵ دقیقه‌ای باینری آپشن

 

استراتژی ۵ دقیقه‌ای باینری آپشن

با سلام و درود فراوان بر همراهان عزیز و آقایان و بانوان ایرانی فعال در باینری آپشن
این استراتژی با استفاده ار اسیلاتور Derivative می‌تواند سیگنال‌هایی برای انجام معاملات ۵ دقیقه‌ای تولید کند. این اسیلاتور در فرمول‌های محاسباتی خود از اندیکاتور Moving Average استفاده می‌کند. همچنین برای پیش‌بینی تغییر روند از اسیلاتور MACD استفاده کرده و برای تشخیص اتمام روند و نواحی اشباع خرید و اشباع فروش، اسیلاتور RSI را در ماهیت خود جای داده است. پس می‌شود این اسیلاتور را به دلیل دخیل بودن سه ابزار قدرتمند دیگر که آنها را می‌شناسیم، مورد اطمینان خواند و از آن استفاده کنیم.
برای دانلود اسیلاتور Derivative از لینک زیر استفاده کنید و آن را در متاتریدر اجرا کنید.

 

http://s6.picofile.com/file/8390413484/Derivative_Oscillator.zip.html

نمودار این اسیلاتور از هیستوگرام‌ها تشکیل می‌شود و آن هیستوگرام‌ها هم جهت با کندل‌ها حرکت می‌کند. با استفاده از موقعیت کندل‌ها در این استراتژی به پیش‌بینی روند در آینده می‌پردازیم.
این استراتژی بر روی جفت ارزهای معروف و کم نوسان مانند EUR/USD، USD/CAD، USD/CHF و NZD/USD نتایج مطلوب‌تری ایجاد کرده است. پس پیشنهاد ما نیز استفاده از همین جفت ارزها است.
برای آماده سازی نمودار کافی است، تایم فریم چارت را روی ۵ دقیقه تنظیم کنید و اسیلاتور Derivative را با اعداد ۱۴، ۵، ۳ و ۹ باز کنید. همچنین اکسپایرتایم مناسب برای این استراتژی همان زمان تشکیل یک کندل یا ۵ دقیقه است. حال فقط باید منتظر شرایط مناسب برای ورود به معامله بمانید.
همانطور که گفته شد هیستوگرام‌های اسیلاتور Derivative هم جهت با کندل‌ها تشکیل می‌شود پس باید برای ورود به معامله شاهد تغییر روند هیستوگرام‌ها باشیم.
اگر هیستوگرام‌های اندیکاتور Derivative از پایین خط مرکزی به بالا تغییر جهت دهد و آخرین کندل تشکیل شده نیز نزولی (هم جهت با آخرین هسیتوگرام) باشد، انتظار می‌رود قیمت تا ۵ دقیقه آینده افزایش یابد، بنابراین ورود به معاملۀ Call گزینۀ خوبی است.
برای ورود به معاملۀ Put باید هیستوگرام‌های اندیکاتور Derivative از بالا به پایین تغییر جهت دهند و آخرین کندل تشکیل شده نیز صعودی (هم جهت با آخرین هیستوگرام) باشد. در این زمان احتمال کاهش قیمت و نزول روند وجود دارد.
برای درک بهتر شرایط استراتژی فوق، تصویر زیر را مشاهده کنید:

 

استراتژی 5 دقیقه‌ای باینری آپشن

برای مسلط شدن بر کلیه معاملات و استراتژی‌های متفاوت بایستی در فضای آزمایشی تمرینات خود را افزایش دهید. زیرا در تحلیل و همچنین استفاده از استراتژی مهارت‌های اشخاص متفائت بوده و هر تریدر باید برای انجام معاملات سودآور تجربۀ شخصی خود را کسب کند.
برای آشنایی با سایر استراتژی‌ها با ما همراه باشید.

 

دانلود اسیلاتور Derivative:

http://s6.picofile.com/file/8390413668/Derivative_Oscillator.zip.html

 

 

 

 

 

تجارتتان موفق، روزگارانتان شاد

 

تنظیم مقاله گروه آکادمی باینری آپشن ایرانیان

 

جناب مهدی تات و آکادمی باینری آپشن ایران این روزها در حال تدریس استراتژی ۹۰ درصد خود در کلاسهای خصوصی است برای دریافت اطلاعات بیشتر و هماهنگی برای رزرو کلاسهای خصوصی با ما در تماس باشید 

۰۹۳۳۶۱۶۱۰۴۰

 

آموزش تضمینی باینری آپشن:

آموزشهای ما به صورت تضمینی به شما ارائه خواهد شد و شما بعد از گذراندن آموزشهای ما به هیچ آموزش دیگری نیاز ندارید.

شما هم میتوانید همانند دیگر دانشجویان ما که به درآمد دلاری رسیدند به درآمد دلاری برسید. فیدبک و درامد های دانشجویان ما هرروزه در کانال تلگرام ما  گذاشته میشود.شما میتوانیدگوشه ای  بازخوردها و نتایج دانشجویان ما را در سایت در قسمت بازخوردها و نتایج دانشجوها مشاهده کنید.

نکته: تمام استراتژی ها را اول در دمو تست کنید و اگر نتیجه مثبت گرفتید با آن شروع به معامله کنید. پیشنهاد ما به شما این است برای رسیدن به استراتژی ۹۰ درصد باینری آپشن در قدم اول آموزش اصولی باینری آپشن را فرا بگیرید بگیرید تا بتوانید همانند صدها دانشجوی ما به سود دلاری برسید.بازخوردها ونتایج دانشجویان مارا میتوانید در صفحه باز خورد و نتایج دانشجویان مشاهده کنید یا در کانال تلگرام ما دنبال کنید. شما بعداز فرا گرفتن آموزش اصولی باینری آپشن میتوانید با هر اندیکاتوری به ریتینگ بالا دست پیدا کنید چون آموزشهای ما بدون اندیکاتور طراحی شده و در ترم دوم آموزشها سبکها و متدهای روز امریکا به شما آموزش داده خواهد شد همراه با تئوری های شخصی جناب مهدی تات تئوری های زمانهای شناور و هیجانات زمانی یکسان و آینه های موازی و غیره به شما تدریس میشود.

 

 

 

خدماتی که جناب تات در این ۱ سال برای معامله گران باینری آپشن ایران انجام داده:

پرورش تریدرهای درجه یک که توانستند مقامهای جهانی در مسابقات ترید بروکرهای آپشن به دست بیاورند …جناب ایلیا و بهمن و میناگر در مسابقات بروکر پاکت آپشن (pocket optoin) ما بین ۱۰۰۰ معامله گر باینری آپشن در سطح جهان

برگزاری کلاسهای حضوری آموزش فوق پیشرفته باینری آپشن با وین ریت ۹۰ درصد

آموزش و پرورش بیش از ۴۰۰ نفر معامله گر باینری آپشن.

آموزش و پرورش بیش از ۵ استاد و مدرس باینری آپشن

برگزاری وبینار آموزشی در بروکر آلپاری معتبرترین بروکر خاورمیانه به درخواست بروکر آلپاری

سود بالای ۳ میلیارد تومن حاصل آموزشهای جناب تات برای دانشجویان آکادمی باینری آپشن ایرانیان

مدیریت جامعه باینری آپشن ایران بعد از چالش تحریم سایت الیمپ ترید.

ایجاد ۱۰ شغل مرتبط با باینری آپشن.

مشاوره و کمک به بیش از ۲۰۰۰ نفر معامله گر باینری آپشن.

تهیه و ساخت صدها ویدیوی آموزشی رایگان برای معامله گران.

ساخت پنل ثبت نتایج ترید برای پیشرفت معامله گران.

جذب سرمایه گذار برای معامله گران موفق.

تهیه صدها مقاله دیدگاهی و تجربی برای معامله گران باینری آپشن ایران.

طرح بیش از ۱۲ تئوریه جدید وپیشرفته و قابل اجرا برای ترید در باینری آپشن.

طراحی بیش از ۳۰ استراتژی رایگان برای معامله گران باینری آپشن.

طراحی و ساخت ربات تست استراتژی های باینری آپشن برای آنالیز استراتژی ها و تمامی اندیکاتورها برای تصریح روند و پیشرفت استراتژی های باینری آپشن.

طراحی اندیکاتور برای دانشجویان وی آی پی.

طراحی تمرین های معامله گری و تمرین های روانشناسی ترید برای دانشجویان وی ای پی.

پرورش بیش از ۵۰ معامله گر رتبه A باینری آپشن.

پرورش بیش از ۸۰ معامله گر رتبه B باینری آپشن.

پرورش بیش از ۱۲۰ معامله گر رتبه c باینری آپشن.

بوجود آوردن یک سیستم آموزشی اصولی مبتنی بر اصول تحلیل تکنیکال نوین و مبتنی بر روانشناسی انگیزشی برای موفقیت بیشتر دانشجویان.

برگزاری کلاس های آموزشی خصوصی برای متقاضیان.

مشاوره دادن و راهنمایی به بیش از ۲۰۰ سرمایه گذار.

همکاری و مشاوره دادن به معامله گران و سرمایه گذاران و نهاد های دولتی و ارگان های فتا و آگاهی برای جلوگیری از جرمها و کلاهبرداری های اینترنتی مرتبط با بورس.

درج شماره تماس شخصی برای برقراری پل ارتباطی موثر برای مشاوره و راهنمایی.

سرمایه گذاری برای ساخت ربات های معامله گر باینری آپشن و فارکس برای پیشرفت هر چه سریعتر جامعه معامله گران باینری آپشن ایران.

 

 

[av_notification title=’اهداف آکادمی باینری آپشن ایرانیان’ icon_select=’yes’ icon=’ue8c6′ font=’entypo-fontello’ color=’green’ border=’dashed’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’large’ close_btn=” cookie_lifetime=’60’ av_uid=’av-37y7fk’ admin_preview_bg=”]

آکادمی باینری آپشن ایرانیان اولین وتنها آکادمی آموزشی باینری آپشن ایران اهداف بلند مدتی را دنبال میکند که به شرح زیر است:

کار آفرینی و اشتغال زایی برای تمام افراد جامعه
پرورش و تربیت  معامله گران  حرفه ای
ایجاد جامعه  معامله گران باینری آپشن برای جذب  سرمایه گذار
ایجاد شغل دوم و تبدیل کردن باینری آپشن به شغل اول معامله گران
کسب درآمد دلاری  و کمک به اقتصاد کشور و  عموم  مردم
فراهم کردن بستری امن برای معامله گران و سرمایه گذاران
[/av_notification]

 

[av_headline_rotator before_rotating=’من شکست میخورم ولی’ after_rotating=” interval=’3′ animation=’fade zoom’ margin=” margin_sync=’true’ tag=’h4′ size=” align=’left’ custom_title=’#d80808′ av-medium-font-size-title=” av-small-font-size-title=” av-mini-font-size-title=” av_uid=’av-6wtq0r’ admin_preview_bg=”] [av_rotator_item title=’تسلیم نمیشم’ link=” linktarget=” custom_title=’#14c9bd’ av_uid=’av-6gdy0b’] [av_rotator_item title=’نا امید نمیشم’ link=” linktarget=” custom_title=’#ed5425′ av_uid=’av-3ie56j’] [av_rotator_item title=’بی خیال نمیشم’ link=” linktarget=” custom_title=’#2add1a’ av_uid=’av-2s8557′] [/av_headline_rotator]

 

[av_magazine link=’category,102,34′ items=’6′ offset=’34’ tabs=’aviaTBtabs’ thumbnails=’aviaTBthumbnails’ heading=” heading_link=’manually,http://’ heading_color=’theme-color’ heading_custom_color=’#ffffff’ first_big_pos=’top’ av_uid=’av-2v8dqh’ admin_preview_bg=”]

 

[av_blog blog_type=’posts’ categories=’34’ link=’category’ blog_style=’single-big’ columns=’3′ contents=’excerpt’ content_length=’content’ preview_mode=’auto’ image_size=’portfolio’ items=’3′ offset=’0′ paginate=’yes’ conditional=” av_uid=’av-4xvpex’]

 

[av_postslider link=’category,34′ wc_prod_visible=” prod_order_by=” prod_order=” columns=’3′ items=’9′ offset=’0′ contents=’title_read_more’ preview_mode=’auto’ image_size=’portfolio’ autoplay=’yes’ interval=’5′ av_uid=’av-2okyrd’]

 

بازدیدها: 2

نوشته های مشابه