استراتژی ۸۰ درصد باینری آپشن double Stochastic

استراتژی ۸۰ درصد باینری آپشن duble Stochastic

استراتژی ۸۰ درصد باینری آپشن double Stochastic

استراتژی ۸۰ درصد باینری آپشن double Stochastic

 

 

 

[livicon_evo name=”coins.svg” style=”original” size=”60px” stroke_style=”original” stroke_width=”original” try_to_sharpen=”true” rotate=”none” flip_horizontal=”false” flip_vertical=”false” stroke_color=”#22A7F0″ stroke_color_action=”#b3421b” stroke_color_alt=”#F9B32F” stroke_color_alt_action=”#ab69c6″ fill_color=”#91e9ff” fill_color_action=”#ff926b” solid_color=”#6C7A89″ solid_color_action=”#4C5A69″ solid_color_bg=”#ffffff” solid_color_bg_action=”#ffffff” colors_on_hover=”none” colors_hover_time=”0.3″ colors_when_morph=”none” brightness=”0.1″ saturation=”0.07″ morph_state=”start” morph_image=”none” allow_morph_image_transform=”false” stroke_width_factor_on_hover=”none” stroke_width_on_hover_time=”0.3″ keep_stroke_width_on_resize=”false” animated=”true” event_type=”hover” event_on=”self” auto_play=”false” delay=”0″ duration=”default” repeat=”default” repeat_delay=”default” draw_on_viewport=”false” viewport_shift=”oneHalf” draw_delay=”0″ draw_time=”1″ draw_stagger=”0.1″ draw_start_point=”middle” draw_color=”same” draw_color_time=”1″ draw_reversed=”false” draw_ease=”Power1.easeOut” erase_delay=”0″ erase_time=”1″ erase_stagger=”0.1″ erase_start_point=”middle” erase_reversed=”true” erase_ease=”Power1.easeOut” touch_events=”false”][/livicon_evo]

 

استراتژی ۸۰ درصد باینری آپشن double Stochastic

 

استراتژی ۸۰ درصد باینری آپشن double Stochastic

با سلام و درود فراوان بر همراهان عزیز و خانم و آقایان فعال در باینری آپشن

استفاده از اندیکاتورها و اسیلاتورها در کنار پیش‌بینی و تحلیل اصلی، یک تریدر را قوی‌تر و درصد اشتباهات سیگنال‌های او را کاهش می‌دهد. امروز با یکی دیگر از استراتژی‌هایی که در آن از اسیلاتور خوب Stochastic استفاده شده است، همراه شما هستیم.
اسیلاتور Stochastic مانند اکثر اسیلاتورها ناحیه‌های اشباع خرید و فروش را به خوبی نشان می‌دهد و باعث می‌شود که یک تریدر برای سیگنال‌های قوی بازگشتی از آن استفاده کند. علاوه بر آن این اسیلاتور دارای دو نمودار است که با قطع یکدیگر سینگال‌های قوی‌تری را برای اصلاح یا افزایش قیمت تولید می‌کند. پس استفاه از آن بسیار راحت است و می‌توان با قطع دو نمودار آن در محدودۀ اشباع فروش، وارد معاملۀ Call شد و در زمانی که این اتفاق در محدودۀ اشباع خرید می‌افتد، می‌توانیم معاملۀ Put را شروع کنیم. اما ما در این استراتژی دو مرتبه از این اسیلاتور استفاده می‌کنیم تا پیش‌بینی‌های خود را مطمئن‌تر و به اصطلاح فیلتر کنیم.

در ابتدا اسیلاتور Stochastic اول را با اعداد ۳و۵و۸ باز می‌کنیم تا روندی سریعتری داشته باشد و سپس اسیلاتور Stochastic دوم را با مقدار اولیۀ ۳و۷و۱۴ انتخاب می‌کنیم تا روندی کندتری را از آن دریابیم. تایم فریم خود را می‌توانید روی ۱۵، ۳۰ و یا یک ساعت تنظیم نمایید و همچنین اکسپایر تایم مناسب را می‌توان زمان اتمام ۴ یا ۵ کندل دانست. حال با ملاحظۀ نمودار منتظر می‌مانیم تا شرایط ورود به معامله مهیا شود.
برای ورود به معاملۀ Call کافیست نمودار هر دو اسیلاتور وارد ناحیۀ اشباع فروش شده و ابتدا نمودار Stochastic سریعتر یکدیگر را قطع کند و پس از آن کراس کردن نمودار Stochastic آهسته‌تر روند افزایشی را تایید کند.
همچنین قطع دو نمودار اسیلاتور Stochastic سریعتر در ناحیۀ اشباع خرید و عبور دو نمودار اسیلاتور Stochastic آهسته‌تر در منطقۀ اشباع خرید نیز، نشان دهندۀ شرایط ایده‌آل برای ورود به معاملۀ Put است.

همچنین برای ورود به معامله بهتر است با مشاهدۀ شرایط بالا، منتظر بمانید تا کندلی که در حال نوسان است، تمام شود تا روند تثبیت شده و با شروع کندل بعدی وارد معامله شوید.

در عکس زیر شرایط ذکر شده به خوبی قابل درک است:

بخوانید:
اخبار اقتصادی فارکس

 

استراتژی ۸۰ درصد باینری آپشن double Stochastic

با وجود تاکیدهای فراوان در مقالات گذشته، باز هم یادآوری این نکته لازم است، که بدون آموزش و تمرین فراوان وارد هیچ معامله‌ای نشوید زیرا مطمئنا با شکست مواجه خواهید شد.

تظر جناب تات در مورد این استراتژی :

اگر از این استراتژی دربازارهای رنج اسفاده شود استراتزی موفقی است ولی در بازارهای ترند و قوی باید توجه داشت که ضد روند وارد معامله نشویم.کلا اندیکاتورها و اسیلاتورها اتفاقی که افتاده را به ما میگویند.به نظر من این استراتژی در ساعات قبل اخبار موفق تر است.

 

تجارتتان موفق، روزگارانتان شاد

تنظیم مقاله : گروه آکادمی باینری آپشن ایرانیان

 

جناب مهدی تات و آکادمی باینری آپشن ایران این روزها در حال تکمیل استراتژی ۹۰ درصدی خود است که در اختیار بچه های وی آی پی و دانشجویان خود قرار دهد  اطلاعات بیشتر در اواخر پاییز امسال منتشر میشود.

 

آموزش تضمینی باینری آپشن:

آموزشهای ما به صورت تضمینی به شما ارائه خواهد شد و شما بعد از گذراندن آموزشهای ما به هیچ آموزش دیگری نیاز ندارید.

شما هم میتوانید همانند دیگر دانشجویان ما که به درآمد دلاری رسیدند به درآمد دلاری برسید. فیدبک و درامد های دانشجویان ما هرروزه در کانال تلگرام ما  گذاشته میشود.شما میتوانیدگوشه ای  بازخوردها و نتایج دانشجویان ما را در سایت در قسمت بازخوردها و نتایج دانشجوها مشاهده کنید.

نکته: تمام استراتژی ها را اول در دمو تست کنید و اگر نتیجه مثبت گرفتید با آن شروع به معامله کنید. پیشنهاد ما به شما این است برای رسیدن به استراتژی ۹۰ درصد باینری آپشن در قدم اول آموزش اصولی باینری آپشن را فرا بگیرید بگیرید تا بتوانید همانند صدها دانشجوی ما به سود دلاری برسید.بازخوردها ونتایج دانشجویان مارا میتوانید در صفحه باز خورد و نتایج دانشجویان مشاهده کنید یا در کانال تلگرام ما دنبال کنید. شما بعداز فرا گرفتن آموزش اصولی باینری آپشن میتوانید با هر اندیکاتوری به ریتینگ بالا دست پیدا کنید چون آموزشهای ما بدون اندیکاتور طراحی شده و در ترم دوم آموزشها سبکها و متدهای روز امریکا به شما آموزش داده خواهد شد همراه با تئوری های شخصی جناب مهدی تات تئوری های زمانهای شناور و هیجانات زمانی یکسان و آینه های موازی و غیره به شما تدریس میشود.

 

 

 

خدماتی که جناب تات در این ۸ ماه برای معامله گران باینری آپشن ایران انجام داده:

 

آموزش و پرورش بیش از ۲۰۰ نفر معامله گر باینری آپشن.

آموزش و پرورش بیش از ۵ استاد و مدرس باینری آپشن

حدود ۱۴۰ هزار دلار درامد ارزی برای تمام افراد آکادمی باینری آپشن ایرانیان.

ایجاد ۱۰ شغل مرتبط با باینری آپشن.

مشاوره و کمک به بیش از ۲۰۰۰ نفر معامله گر باینری آپشن.

بخوانید:
سیگنال بورس ایران دوشنبه ۱۵ اردبهشت ۹۹

تهیه و ساخت صدها ویدیوی آموزشی رایگان برای معامله گران.

ساخت پنل ثبت نتایج ترید برای پیشرفت معامله گران.

جذب سرمایه گذار برای معامله گران موفق.

تهیه صدها مقاله دیدگاهی و تجربی برای معامله گران باینری آپشن ایران.

طرح بیش از ۱۲ تئوریه جدید وپیشرفته و قابل اجرا برای ترید در باینری آپشن.

طراحی بیش از ۳۰ استراتژی رایگان برای معامله گران باینری آپشن.

طراحی و ساخت ربات تست استراتژی های باینری آپشن برای آنالیز استراتژی ها و تمامی اندیکاتورها برای تصریح روند و پیشرفت استراتژی های باینری آپشن.

طراحی اندیکاتور برای دانشجویان وی آی پی.

طراحی تمرین های معامله گری و تمرین های روانشناسی ترید برای دانشجویان وی ای پی.

پرورش بیش از ۲۰ معامله گر رتبه A باینری آپشن.

پرورش بیش از ۴۰ معامله گر رتبه B باینری آپشن.

پرورش بیش از ۸۰ معامله گر رتبه c باینری آپشن.

بوجود آوردن یک سیستم آموزشی اصولی مبتنی بر اصول تحلیل تکنیکال نوین و مبتنی بر روانشناسی انگیزشی برای موفقیت بیشتر دانشجویان.

برگزاری کلاس های آموزشی حضوری برای متقاضیان.

مشاوره دادن و راهنمایی به بیش از ۲۰۰ سرمایه گذار.

همکاری و مشاوره دادن به معامله گران و سرمایه گذاران و نهاد های دولتی و ارگان های فتا و آگاهی برای جلوگیری از جرمها و کلاهبرداری های اینترنتی مرتبط با بورس.

درج شماره تماس شخصی برای برقراری پل ارتباطی موثر برای مشاوره و راهنمایی.

سرمایه گذاری برای ساخت ربات های معامله گر باینری آپشن و فارکس برای پیشرفت هر چه سریعتر جامعه معامله گران باینری آپشن ایران.

 

 

[av_notification title=’اهداف آکادمی باینری آپشن ایرانیان’ icon_select=’yes’ icon=’ue8c6′ font=’entypo-fontello’ color=’green’ border=’dashed’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’large’ close_btn=” cookie_lifetime=’60’ av_uid=’av-37y7fk’ admin_preview_bg=”]

آکادمی باینری آپشن ایرانیان اولین وتنها آکادمی آموزشی باینری آپشن ایران اهداف بلند مدتی را دنبال میکند که به شرح زیر است:

کار آفرینی و اشتغال زایی برای تمام افراد جامعه
پرورش و تربیت  معامله گران  حرفه ای
ایجاد جامعه  معامله گران باینری آپشن برای جذب  سرمایه گذار
ایجاد شغل دوم و تبدیل کردن باینری آپشن به شغل اول معامله گران
کسب درآمد دلاری  و کمک به اقتصاد کشور و  عموم  مردم
فراهم کردن بستری امن برای معامله گران و سرمایه گذاران
[/av_notification]

 

[av_headline_rotator before_rotating=’من شکست میخورم ولی’ after_rotating=” interval=’3′ animation=’fade zoom’ margin=” margin_sync=’true’ tag=’h4′ size=” align=’left’ custom_title=’#d80808′ av-medium-font-size-title=” av-small-font-size-title=” av-mini-font-size-title=” av_uid=’av-6wtq0r’ admin_preview_bg=”] [av_rotator_item title=’تسلیم نمیشم’ link=” linktarget=” custom_title=’#14c9bd’ av_uid=’av-6gdy0b’] [av_rotator_item title=’نا امید نمیشم’ link=” linktarget=” custom_title=’#ed5425′ av_uid=’av-3ie56j’] [av_rotator_item title=’بی خیال نمیشم’ link=” linktarget=” custom_title=’#2add1a’ av_uid=’av-2s8557′] [/av_headline_rotator]

 

[av_magazine link=’category,102,34′ items=’6′ offset=’34’ tabs=’aviaTBtabs’ thumbnails=’aviaTBthumbnails’ heading=” heading_link=’manually,http://’ heading_color=’theme-color’ heading_custom_color=’#ffffff’ first_big_pos=’top’ av_uid=’av-2v8dqh’ admin_preview_bg=”]

 

[av_blog blog_type=’posts’ categories=’34’ link=’category’ blog_style=’single-big’ columns=’3′ contents=’excerpt’ content_length=’content’ preview_mode=’auto’ image_size=’portfolio’ items=’3′ offset=’0′ paginate=’yes’ conditional=” av_uid=’av-4xvpex’]

 

[av_postslider link=’category,34′ wc_prod_visible=” prod_order_by=” prod_order=” columns=’3′ items=’9′ offset=’0′ contents=’title_read_more’ preview_mode=’auto’ image_size=’portfolio’ autoplay=’yes’ interval=’5′ av_uid=’av-2okyrd’]

 

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.

سوالی دارید؟ در واتس‌اپ با ما گفتگو کنید.
گفتگو در واتس‌اپ
گفتگوی سریع و مستقیم با پشتیبان‌های سایت