استراتژی 85 درصد باینری آپشن

استراتژی ۸۵ درصد باینری آپشن sixty second

 

استراتژی 85 درصد باینری آپشن

استراتژی ۸۵ درصد باینری آپشن sixty second

 

 

سلام امروز میخوام استراتژی یک دقیقه باینری آپشن را به شما معرفی کنم.
در این استراتژی ما از موینگ اوریج ساده ۲۱
برای فیلتر کردن آن استفاده میکنیم.
در این استراتژی که با اندیکاتور sixty second کار میکنیم بدین شکل عمل میکنیم که هر وقت این اندیکاتور سیگنال فروش داد ما دقت میکنیم که قدرت دست فروشندگان است یا نه و قیمت زیر موینگ اوریج ۲۱ است یا نه اگر بود وارد پوزیشن یک دقیقه سل sell یا همان فروش میشویم
و اگر قیمت بالای موینگ ۲۱ باشد سیگنال بای buy یا همان سیگنال خرید دریافت کردیم از این اندیکاتور ما وارد معامله خرید میشویم.
دوستان دقت کنید که در بازار رنج اندیکاتور خا بسیار اشتباه میکنند پس دربازار رنج که کندلها حرکتی نمیکنند و قیمت روند خاصی ندارد ترید نکنید و دست یه معامله نزنید.
برای سود مداوم گرفتن از این بازار شما حتما باید آموزش حرفه ای ببیند مثل هر کار دیگری تا بتوانید بعد از کسب مهارت همانند صدها دانشجوی آکادمی بزرگ باینری آپشن ایرانیان به سود مداوم برسید.
باز خوردها و نتایج دانشجویان ما را میتوانید در صفحه بازخورد و نتایج دانشجویان مشاهده کنید و یا نتایج آنها را در کانال تلگرام ما که لینکش در بالای صفحه اصلی سایت است مشاهده کنید.
با ارزوی سود دلاری شما و درآمد دلاری شما از باینری آپشن.

امیدواریم از این استراتژی بتوانید به صورت کامل استفاده را کنید.قبل از وارد شدن به حساب ریل استراتژی را در اکانت آن را حتما در دمو تست کنید.

ترم دوم آکادمی باینری آپشن ایرانیان که تئوری های هیجانات زمانی یکسان و زمان های شناور و استراتژی آپدیت شده فرار از زندان ۲ در آن تدریس میشود با نتایج شگفتی آور دانشجویان در حال ادامه است که شما میتوانید نتایج دانشجویان مارا در کانال تلگرام ما دنبال کنید.

 

دانلود اندیکاتور sixty second

http://s4.picofile.com/file/8363412634/Indicators.rar.html

 

آموزش تضمینی باینری آپشن:

آموزشهای ما به صورت تضمینی به شما ارائه خواهد شد و شما بعد از گذراندن آموزشهای ما به هیچ آموزش دیگری نیاز ندارید.

شما هم میتوانید همانند دیگر دانشجویان ما که به درآمد دلاری رسیدند به درآمد دلاری برسید. فیدبک و درامد های دانشجویان ما هرروزه در کانال تلگرام ما  گذاشته میشود.شما میتوانیدگوشه ای  بازخوردها و نتایج دانشجویان ما را در سایت در قسمت بازخوردها و نتایج دانشجوها مشاهده کنید.

نکته: تمام استراتژی ها را اول در دمو تست کنید و اگر نتیجه مثبت گرفتید با آن شروع به معامله کنید. پیشنهاد ما به شما این است برای رسیدن به استراتژی ۹۰ درصد باینری آپشن در قدم اول آموزش اصولی باینری آپشن را فرا بگیرید بگیرید تا بتوانید همانند صدها دانشجوی ما به سود دلاری برسید.بازخوردها ونتایج دانشجویان مارا میتوانید در صفحه باز خورد و نتایج دانشجویان مشاهده کنید یا در کانال تلگرام ما دنبال کنید. شما بعداز فرا گرفتن آموزش اصولی باینری آپشن میتوانید با هر اندیکاتوری به ریتینگ بالا دست پیدا کنید چون آموزشهای ما بدون اندیکاتور طراحی شده و در ترم دوم آموزشها سبکها و متدهای روز امریکا به شما آموزش داده خواهد شد همراه با تئوری های شخصی جناب مهدی تات تئوری های زمانهای شناور و هیجانات زمانی یکسان و آینه های موازی و غیره به شما تدریس میشود.

 

 

اهداف آکادمی باینری آپشن ایرانیان

آکادمی باینری آپشن ایرانیان اولین وتنها آکادمی آموزشی باینری آپشن ایران اهداف بلند مدتی را دنبال میکند که به شرح زیر است:

کار آفرینی و اشتغال زایی برای تمام افراد جامعه
پرورش و تربیت  معامله گران  حرفه ای
ایجاد جامعه  معامله گران باینری آپشن برای جذب  سرمایه گذار
ایجاد شغل دوم و تبدیل کردن باینری آپشن به شغل اول معامله گران
کسب درآمد دلاری  و کمک به اقتصاد کشور و  عموم  مردم
فراهم کردن بستری امن برای معامله گران و سرمایه گذاران

 

 

 

من شکست میخورم ولی تسلیم نمیشم نا امید نمیشم بی خیال نمیشم

 

 

تحلیل بازار بعد از ورود واکسن کرونا

ادامه مطلب …

Advertisements

بازدیدها: 5

مهدی تات

ادامه مطلب …

Advertisements

بازدیدها: 2

 

تحلیل بازار بعد از ورود واکسن کرونا
مهدی تات
استراتژی
استراتژی
استراتژی

 

بازدیدها: 19

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به گفتگو بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *