رازهای بروکر الیمپ ترید olymptrad

 

تایم اکسپایر و استراتژی موفق در باینری آپشن

‏تایم در تحلیل معاملات باینری آپشن به اندازه خود تحلیل اهمیت دارد. شاید شما تحلیل درستی از معامله داشته باشید اما انتخاب نامناسب تایم می تواند تمام اندیشه های شما را خراب کند. استراتژی موفق در باینری آپشن در گرو انتخاب و درک درست از تایم می باشد.
تردید در تایم یک واقعیت همیشگی است که همراه استراتژی باینری آپشن می‌شود. تردیدی که چرایی آن و چگونگی مواجه شدن با آن نیاز به درک درست از فضای باینری آپشن و داشتن آموزش باینری آپشن می‌باشد. این که شما میخواهید در زمان کوتاه پولدار شوید و یا در یک تایم خاص تعصب دارید یعنی اینکه احتمالاً شما فاقد یک استراتژی موفق در باینری آپشن هستید….

 

تایم در این فضا هرچند یک مقوله اختیاری است و می‌تواند با توجه به روحیات افراد مختلف متفاوت باشد اما در یک نگاه کلی نباید همیشه کوچک و یا همیشه ثابت بماند. بعضی در مسیر کسب استراتژی موفق در باینری آپشن مایل هستند که در تایم های کوتاه فعالیت کنند و بعضی دیگر اندکی خوش حوصله تر تایم های بلند را می پسندند. این انتخاب بسته به شخصیت و روحیات افراد انجام می گیرد. بحث بر سر انتخاب کوتاهی و یا بلندی تایم نیست بلکه استراتژی موفق در باینری آپشن که بتواند کسب ۹۰ درصد موفقیت را به ارمغان بیاورد نیاز به کسب مهارت و داشتن روحیه در بازی با تایم است. حال کوتاه و یا بلند.
شخصیت شما مسیر استراتژی باینری آپشن شما را مشخص میکند. بهتر است با درک درست از شخصیت خود به انتخاب تایم در این فضا بپردازید. مثلا گاها احساس می کنید که تایم یک ساعت مناسب است زیرا نه آنچنان کوتاه که نشود تحلیل جامع داشت و نه آنچنان بلند که حوصله شما سر برود. اما برای برخی دیگر تایم یک ساعته در معامله را یعنی مواجه شدن با معامله ای که دیگر فسیل شده است میدانند!!!
در مقابل کسانی هم هستند که در تایم های چند ساعته و حتی یک روزه فعالیت می کنند. در نظر بگیرید که در معامله به اندازه کافی از جهت مالی تحت فشار هستید. پس اجازه ندهید که مسئله تایم نیز ذهن شما را درگیر نماید. شما با توجه به شخصیت خود تحلیل می کنید. برای این تحلیل نیاز به زمان مربوط به خود دارید.
این زمان را به درستی انتخاب کنید. انتخابی که با آموزش باینری آپشن کسب خواهید کرد. استراتژی رایگان باینری آپشن که در فضای مجازی موجود است می تواند در کسب یک انتخاب تایم مقدماتی بسیار کمک حالتان باشد.

شما درباره درک درست از تایم اکسپایر حتما باید آموزش ببیند.شما میتواند از تئوری زمانهای شناور جناب آفای مهدی تات(نوستراداموس باینری اپشن ایران) استفاده کنید.

 

 

⦁ عنوان محتوا: استراتژی موفق در باینری آپشن
⦁ کلمه کلیدی اصلی استراتژی موفق در باینری آپشن
⦁ کلمه کلیدی مرتبط استراتژی باینری آپشن
آموزش باینری آپشن
استراتژی رایگان باینری آپشن

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به گفتگو بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *