اندیکاتورها, اندیکاتورهای فارکس و باینری آپشن

اندیکاتور و استراتژی معجزه کننده آرون برای فارکس و باینری آپشن

اندیکاتور آرون یا Aroon چیست؟

اندیکاتور Aroon دارای محدوده مشخص شده ای بین عدد ۰ تا ۱۰۰ است، اندیکاتوری تکنیکالی است که ازدو خط نمایشی جداگانه تشکیل شده است.

همانند اکثر اندیکاتورهای تکنیکال، نوسانگر آرون حرکات را طی یک دوره زمانی مشخص برای شما اندازه‌گیری می‌کند. و همچنین تعداد روزهای در نظر گرفته‌شده می‌تواند دلخواه باشد.

هنگامی که Aroon-up بالاتر از ۵۰ و نزدیک به ۱۰۰ و Aroon-Down زیر ۵۰ باشد ، این نشانگر خوبی برای صعود است . به همین ترتیب هنگامی که Aroon-down بالای ۵۰ و نزدیک به ۱۰۰ و Aroon-Up زیر ۵۰ باشد ، ممکن است روند نزولی ایجاد شود.

اندیکاتور Aroon برای شناسایی هر دو روند صعودی و نزولی و همچنین دوره های تحکیم ، شاخص بسیار مناسبی است. این یک اندیکاتور است که به عنوان شاخص مکمل در کنار دیگر اندیکاتور ها استفاده می شود. دانستن روند کلی ، یکی از مهم ترین بخش های هر استراتژی ترید در باینری آپشن و فارکس است. استفاده از Aroon به عنوان یک ترکیب آن با اندیکاتورهای بیشتر که برای تولید سیگنال ها استفاده می شود، احتمالاً تاثیر گذار ترین روش برای استفاده از Aroon در باینری آپشن و فارکس است.

با استفاده از این اندیکاتور، می‌توانید تحلیل خود را بهبود ببخشید و موقعیت‌های مناسب تری در بازار را از آن خود سازید. استفاده از اندیکاتور­ها و اوسیلاتور­ها روشی مرسوم در تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، جفت ارز­های  فارکس، سهام و دیگر بازار­های مالی است.

دقت کنید…

اندیکاتور آرون یک اندیکاتور پیش بینی نبوده و صرفاً رفتار قیمت را بر اساس گذشته نمایان می­کند و به همین دلیل جزو اندیکاتورهای تأخیری محسوب می شود. آنچه که حائز اهمیت است محدوده­ حرکت خطوط اندیکاتور آرون می­باشد که می­تواند نشان دهنده احتمال ادامه روند و یا پایان یک موج قیمتی باشد. بازه ۵۰ نیز به عنوان یک محدوده­ مهم می­تواند نشان دهنده قدرت سیگنال هر یک از خطوط تشکیل دهنده این اندیکاتور باشد.

استراتژی قدرتمند 5 دقیقه ای فارکس Brian با اندیکاتور آرون

تجارتتان موفق و روزگارانتان شاد

گروه آکادمی باینیر آپشن ایرانیان

بازدیدها: 61