بازار رنج قاتل تریدرها

بعد از تحقیقات بسیار درآموزش باینری آپشن  متوجه شدم که ضرر های یک تریدر در زمانی رخ می دهد که بازار رنج هست و روند خاصی را دنبال نمی‌کند.
این موقعیت هم برای دوستانی که  در فارکس کار می کنند  و هم برای کسانی که در باینری آپشن ترید میکنند به وفور پیش می آید و باعث ضرر آنها میشود…

 

[edsanimate_start entry_animation_type= “shake” entry_delay= “0.5” entry_duration= “0.5” entry_timing= “linear” exit_animation_type= “fadeOut” exit_delay= “0.5” exit_duration= “0.5” exit_timing= “linear” animation_repeat= “1” keep= “yes” animate_on= “hover” scroll_offset= “” custom_css_class= “”]

آموزش باینری آپشن

[edsanimate_end]

در حالی که در بازار روند سودهای آن‌چنانی به جیب زده ایم اما ناگهان خود را در باتلاقی از دلار می بینیم که هر چه سود در جیبمان هست را به سادگی به یغما می بردکه برای ما بسیار ناراحت کننده و عذاب آور  است.
بسیاری از دوستانی که از آموزش های باینری آپشن فقط و فقط با  اندیکاتور ها کار می کنند اسیر این باتلاق میشوند و تمام سودهایی که در جیب گذاشتن را به راحتی از دست می دهند و خودشان متوجه این موضوع نیستند که در باتلاق دلار گیر افتاده اند  و به جای اینکه دست از ترید بکشند و نظاره گر بازار باشند دست و پازده و خود را بیشتر در این باتلاق فرو می برند.
ما در دوره های آموزش باینری آپشن به دوستان یاد می دهیم که چگونه بازار رنج  را شناسایی کنند و حتی چگونه بازار رنج را پیش بینی کنند و از آن بازار سود بگیرند بله از بازار رنج سود بگیرند.
اما به دوستانی که نمی‌توانند بازار روند را از بازار رنج  تشخیص بدهند پیشنهاد  می کنم از اندیکاتور بولینگر باند که آموزش آن را در سایت قرار داده ام  استفاده کنند و وقتی که بازار رنج هست از  ترید خودداری کنند و نظاره گر بازار باشد.
آموزش باینری آپشن و شناسایی بازار رنج با این اندیکاتور بدین صورت است که وقتی که باند های پایینی و بالایی بولینگر باند به هم بسیار نزدیک است و قیمت شتاب و قدرت کمی دارد این بدان معنی است که  بازار رنج است  و روند خاصی را دنبال نمی کند.
این مقاله  آموزش باینری آپشن برای دوستانی که از استراتژی های macd یا bband sniper یا alligator استفاده میکنند بسیار حیاتی و کاربردی است و میتواند کمک شایانی کد تا  سود بیشتر برای آنها به ارمغان بیاورد…

در صورتی که از استراتژی های نام برده بالا استفاده میکنید به این نکته توجه داشته باشید بیشترین ضررهای شما در بازار رنج اتفاق می افتد.

مقاله بازار  رنج قاتل تریدرها برای آموزش باینری آپشن توسط جناب آقای مهدی تات نوستراداموس باینری ایران تهیه شده تا کمک شایانی باشد برای پیشرفت تریدرهای عزیز امیدواریم نهایت استفاده را از این مقاله ببرید.

 

استراتژی

ادامه مطلب …

Advertisements

بازدیدها: 0

استراتژی

ادامه مطلب …

Advertisements

بازدیدها: 13

استراتژی

ادامه مطلب …

Advertisements

بازدیدها: 18

 

استراتژی
استراتژی
استراتژی
استراتژی

بازدیدها: 139

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به گفتگو بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *