باینری آپشن معدن طلا

 

باینری آپشن معدن طلا

 

 

 

باینری آپشن معدن طلا:

باینری آپشن برای افرادی که آمو زش‌های حرفه‌ای دیدند و راه و رسم این بازار را یاد گرفته‌اند همانند یک معدن طلا است سرشار از منابع نامحدود است معدنی از طلا که هیچ وقت تمام نمی شود.

چند روز پیش با یکی از دانشجوها صحبت می کردم در میان صحبت ایشان از این گله میکرد که آموزش ها و دوره های آموزشی طولانی است و او دوست دارد در یکی دو هفته همه چیز را یاد بگیرد و وارد بازار کسب و کار دلاری شود و من هم این مثال را برای ایشان زدم گفتم شما فرض بگیر که خود خداوند آمده و یک معدن طلا را به شما داده و گفته است در این معدن طلا پیدا خواهید کرد اما باید وقت بگذاری و بگردی و حفاری کنید.

حال یک سوال آیا شما بعد از چند ماه گشتن و حفاری کردن خسته می شوید و معدن را رها می کنید تا شخص دیگری بیاید و طلاها را پیدا کند؟

مسلما خیر شما حتی شده کل عمرتان را میگذارید به پای حفاری و جستجوی طلا چون می‌دانید آنجا طلا است چون صددرصد ایمان دارید که در آن معدن طلا پیدا خواهد کرد…

که در طول زمان ۶ ماه  یا در طول زمان ۱ سال یا ۶ سال دیگر هم  آن معدن را هرگز رها نخواهیم کرد باینری آپشن هم حکم همان معدن‌طلا را برای ما دارد اما برای جستجوی این معدن ما به برنامه ریزی و وسایل مورد نیاز حفاری نیازمندیم تا به ما کمک کند زودتر به گنجمان برسیم.

معدن طلا در پیش روی ماست فقط کافیست  ابزار حفاری خودمان را که  همان دانش و آموزه‌های ماست برداریم و داخل معدن شویم و به جستجوی گنج بپردازیم مهم نیست چقدر طول بکشد مهم نیست چقدر دردسر داشته باشد ما می‌دانیم به هر حال در این معدن گنج عظیمی انتظار ما را میکشد وقتی ما همچین ایمانی داریم هیچ وقت ناامید نمی شویم.

افراد زیادی در این بازار مشغول به معامله گری هستند و از این بازار در حال گرفتن سودهای دلاری هستند بالاخره با تلاش و فراگرفتن آموزش‌های حرفه‌ای و اندوختن تجربه ما هم روزی مثل آن‌ها خواهیم شد پس در این راه هیچ وقت ناامید نشوید.

شما با فرا گرفتن باینری آپشن می توانید در هر کجای دنیا که باشید مشغول به کار شوید تنها با یک کامپیوتر و درآمد دلاری داشته باشید چه در کنار ساحل خزر چه در کنار ساحل تایلند.

یک نفر را که قبل از شما این راه را رفته الگو قرار دهید و سعی کنید که همانند او این راه را با موفقیت بپیماید یک مثال برای شما می آورم بهترین بازیکن جوان جام جهانی ۲۰۱۸ یعنی کلیان امباپه فرانسوی که الگوی بچه گی هایش کریستین رونالدو بوده الان بهترین بازیکن جوان جهان است چون آرزویش همین بوده و الگویش کریستین رونالدو.

پس نمی شود ها را نمیدانم ها را نمی توانم ها را همین الان در همین ساعت رها کن و به محفل مخفی ما بپیوند و آرزو کن و به آرزوهایت برس….

این مقاله توسط جناب مهدی تات نوستراداموس باینری آپشن ایران برای پیشرفت شما نوشته شده است.

 

آموزش تضمینی باینری آپشن:

آموزشهای ما به صورت تضمینی به شما ارائه خواهد شد و شما بعد از گذراندن آموزشهای ما به هیچ آموزش دیگری نیاز ندارید.

شما هم میتوانید همانند دیگر دانشجویان ما که به درآمد دلاری رسیدند به درآمد دلاری برسید. فیدبک و درامد های دانشجویان ما هرروزه در کانال تلگرام ما  گذاشته میشود.شما میتوانیدگوشه ای  بازخوردها و نتایج دانشجویان ما را در سایت در قسمت بازخوردها و نتایج دانشجوها مشاهده کنید.

نکته: تمام استراتژی ها را اول در دمو تست کنید و اگر نتیجه مثبت گرفتید با آن شروع به معامله کنید. پیشنهاد ما به شما این است برای رسیدن به استراتژی ۹۰ درصد باینری آپشن در قدم اول آموزش اصولی باینری آپشن را فرا بگیرید بگیرید تا بتوانید همانند صدها دانشجوی ما به سود دلاری برسید.بازخوردها ونتایج دانشجویان مارا میتوانید در صفحه باز خورد و نتایج دانشجویان مشاهده کنید یا در کانال تلگرام ما دنبال کنید. شما بعداز فرا گرفتن آموزش اصولی باینری آپشن میتوانید با هر اندیکاتوری به ریتینگ بالا دست پیدا کنید چون آموزشهای ما بدون اندیکاتور طراحی شده و در ترم دوم آموزشها سبکها و متدهای روز امریکا به شما آموزش داده خواهد شد همراه با تئوری های شخصی جناب مهدی تات تئوری های زمانهای شناور و هیجانات زمانی یکسان و آینه های موازی و غیره به شما تدریس میشود.

 

 

اهداف آکادمی باینری آپشن ایرانیان

آکادمی باینری آپشن ایرانیان اولین وتنها آکادمی آموزشی باینری آپشن ایران اهداف بلند مدتی را دنبال میکند که به شرح زیر است:

کار آفرینی و اشتغال زایی برای تمام افراد جامعه
پرورش و تربیت  معامله گران  حرفه ای
ایجاد جامعه  معامله گران باینری آپشن برای جذب  سرمایه گذار
ایجاد شغل دوم و تبدیل کردن باینری آپشن به شغل اول معامله گران
کسب درآمد دلاری  و کمک به اقتصاد کشور و  عموم  مردم
فراهم کردن بستری امن برای معامله گران و سرمایه گذاران

 

من شکست میخورم ولی تسلیم نمیشم نا امید نمیشم بی خیال نمیشم

 

 

 

استراتژی

بازدیدها: 368 Advertisements

Advertisements

بازدیدها: 368

تحلیل بازار بعد از ورود واکسن کرونا

بازدیدها: 36 Advertisements

Advertisements

بازدیدها: 36

مهدی تات

بازدیدها: 46 Advertisements

Advertisements

بازدیدها: 46

 

استراتژی
تحلیل بازار بعد از ورود واکسن کرونا
مهدی تات
روانشناسی ترید
مهدی تات و حضور در تلویزیون
مارتینگل چیست و کارایی آن در باینری آپشن
آموزش کار با پاکت آپشن
فرق بین بورس ایران با فارکس و باینری آپشن
فرق باینری آپشن و فارکس

بازدیدها: 32

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *