آموزش باینری آپشن نگرش امروز برای اقتصاد فردا

دنیای مالی، دنیایحقیقی فعالیت می‌کنند. برخی از این روش ها رو به افول و برخی دیگر در مسیر شکوفایی هستند. باینری آپشن یکی از ی است که در آن روش های بسیاری، از پیچیده تا ساده، سنتی و یا مدرن، مجازی و یا همین روش های جدید در دنیای مالی است که در طول عمر کوتاه خود، توانسته مسیر رشد خوبی را طی کند. تا جاییکه بسیاری از ما به ترتیبی، به نوعی از نگرش ها و یا مصادیقی شبیه به باینری آپشن و یا خود مفهوم این نوع از هوش مالی برخورد کرده ایم. و اما باینری آپشن دقیقا چیست؟ آموزش باینری آپشن از چه طریقی صورت می گیرد؟ آیا برای ورود به این عرصه نیاز به آموزش باینری آپشن داریم؟ اگر با مفهوم باینری آپشن آشنا هستیم و علاقه مند به فعالیت در آن، چطور یک فعالیت باینری آپشن بدون ریسک داشته‌باشیم؟


باینری آپشن چیست؟
باینری آپشن یک جریان مالی در فرایند بورس است که در آن معامله گر می بایست قیمت ارز یا سهام را در یک بازه زمانی مشخص که خود تعیین می کند، پیش بینی کند و در ازای پیش‌بینی درست، برنده ی معامله ی خود باشد. این پیش بینی شامل محل قرارگیری دقیق قیمت نیست، بلکه بر حالت باینری در دو گزینه خلاصه می شود: بله یا خیر. معامله گر با قید پیش‌بینی قیمت، اگر پس از گذشت زمان تعیین شده، قیمت در سمت درست باشد، معامله گر سود خواهد کرد و اگر در جهت مخالف پیش بینی صورت گرفته باشد، معامله‌گر ضرر خواهد کرد. تمام آنچه در یک معامله ی باینری آپشن اتفاق می افتد، برگرفته از همین تفکر باینری است. یعنی پیش‌بینی آنکه ارزش سهام یا ارز در انتهای زمانی مشخص، افزایش می یابد و یا کاهش را تجربه خواهد کرد. شاید در نگاه اول این مقوله، بسیار ساده به نظر بیاید، اما در عمل می‌تواند چالش‌برانگیز و پیچیده جلوه کند. آموزش باینری آپشن یک اصل همیشگی و بسیار مهم در درک درست همین فرایند ساده می باشد.


کندل خوانی و باینری آپشن
اگر میخواهید وارد فعالیت باینری آپشن بشوید و در آن بتوانید یک استراتژی باینری آپشن ۹۰ درصد موفقیت را تجربه کنید، بهتر است که کندل شناس باشید. چون کندل خوانی که در پس توانایی در کندل شناسی می‌آید، یک مهارت در تحلیل بازارهای ارز و سهام می باشد. در واقع کندل به تغییرات سهام در روند صعودی و یا نزولی آن می‌پردازد و این تحلیل را در ساختن شکل هایی شبیه به شمع انجام می دهد. کندل خوانی در واقع، درک مفهوم همین شکل های شمع گونه است. درک درست نکاتی چون: قیمت آغازین، قیمت پایانی، بالاترین قیمت در بازه زمانی و پایین ترین قیمت در بازه زمانی. کندل شناسی یک علم ساده اما مهم در آموزش باینری آپشن می باشد که قبل از ورود به این مقوله، بهتر است که آن را بدانید.


البته جناب آقای مهدی تات مدیر آکادمی بانری آپشن ایرانیان تئوری خاص خودشان را برای کندل خوانی دارند و ار الگوهای خاصی پیروی میکنند.

 

 

کلمات مرتبط:

آموزش باینری آپشن

باینری آپشن
کندل خوانی
استراتژی باینری آپشن ۹۰ درصد
باینری آپشن بدون ریسک

6 پاسخ
  1. رضا بابازاده
    رضا بابازاده می گوید:

    سلام میشه بفرمایید الان با توجه به اینکه بروکر الیمپ ایران رو تحریم کرده کدوم بروکر رو میشه پیدا کرد که موقع برداشت پول طرف رو بلاک نکنه وبامبول در نیاره و بشه باهاش راحت کار کرد

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به گفتگو بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image