همه مطالب

برد برد یا باخت باخت

 

برد برد را به باخت باخت تبدیل نکنید

آیا تا به حال شده است که به خاطر پوزیشنی که در گذشته یا ساعاتی قبل منجر به ضررتان شده است پوزیشن هایی که احتمال برد ۹۰ درصد را در باینری آپشن داشته اید را از دست داده باشیید؟


این وضعیت ناامیدی و ترس منجر به این می شود که پوزشنهایی ای را که در آینده پیش رو داریم و میتوانیم از آن  سود بگیریم را  باخت باخت  کنیم.
آیا راهی برای کم کردن اشتباهات در ترید هست؟
بله
آیا باید استراتژیمان را تغییر دهیم؟ خیر
پس چه راهی است؟
تنها راه کم کردن اشتباهات ترید یاد گیری  روانشناسی ترید باینری آپشن است ما باید اول بیماری ذهنی خودمان را درمان کنیم تا یک تریدر باینری آپشن موفق باشیم.
من میتوانم دروازه موفقیت را به شما نشان دهم: بله  دروازه موفقیت ذهن شماست .
اگر شما از شکست های متوالی در باینری آبشن خسته شدید اول باید  به سراغ ذهنتان بروید.
انسانها با نگاه به گذشته شان تصمیم می گیرند که در آینده چه بایدو نباید هایی را انجام دهند این مانع تکرار اشتباهات شان می شود البته  غریزه ما نیز همیشه به یاری ما می‌آید و به ما کمک می‌کند تا پیشرفت کنیم .اما متاسفانه در ترید باینری آپشن به جای اینکه از اشتباهاتمان درس بگیریم همان اشتباه را تکرار میکنیم و  با خوشبینی فراوان در یک پوزیشن ضرر ده انتظار سود را داریم.
اما متاسفانه در ترید باینری آپشن ما همانند گوزنی  که در وسط بزرگراه ایستاده و نور چراغ ماشین مستقیم به چشمان او تابیده و مغز او را از کار انداخته ما هم مغزمان با یک باخت فلج میشود و از کار می‌افتد و پوزیشنهای دیگری را که ممکن است برامون سود ایجاد کند را از روی ترس  از دست می‌دهیم جناب اقای تات عقیده  دارد شروع زنجیره ضرر های ما از طریق تریدهای احساسی ما نشأت می گیرد و برای جلوگیری از این ضرر ما باید روی ذهنمان کار کنیم در دوره روانشناسی ترید ما به این نکات می پردازیم که چگونه با ذهنیتی برنده برنده همیشه در سود باشیم و بمانیم روانشناسی ترید بخش مهمی  ازکار تریدر است و حتما آموزشهای خاص آن را باید فرا بگیریم تا موفق باشیم.

[av_blog blog_type=’posts’ categories=’34’ link=’category’ blog_style=’single-big’ columns=’3′ contents=’excerpt’ content_length=’content’ preview_mode=’auto’ image_size=’portfolio’ items=’3′ offset=’0′ paginate=’yes’ conditional=” av_uid=’av-4q4uro’]

 

 

[av_postslider link=’category,34′ wc_prod_visible=” prod_order_by=” prod_order=” columns=’3′ items=’9′ offset=’0′ contents=’title_read_more’ preview_mode=’auto’ image_size=’portfolio’ autoplay=’yes’ interval=’5′ av_uid=’av-2xl1d0′]

بازدیدها: 1

نوشته های مشابه