همه مطالب, آموزش‌های ویدیویی, اندیکاتورها, اندیکاتورهای فارکس و باینری آپشن, فارکس, مقاله‌های آموزشی مختلف

بهترین اندیکاتور فارکس و باینری آپشن

بهترین اندیکاتور فارکس و باینری آپشن

بهترین اندیکاتور فارکس و باینری آپشن

بهترین اندیکاتور فارکس

 


[typed string0=”ربات فارکس قسطی بخر ماهی 20 درصد سود کن ” string1=”بعد سود کردن بقیه پولشو بده” typeSpeed=”40″ startDelay=”0″ backSpeed=”40″ backDelay=”500″ loop=”1″]

 


 

سلام دوستان صحبت از بهترین اندیکاتور فارکس شدهولی همچین چیزی وجود دارد آیا ؟؟

 

بهترین اندیکاتور فارکس

همیشه وقتی که صحبت از اندیکاتورها می‌شود ما بحث پرایس اکشن را پیش میکشیم می‌گوییم که اندیکاتور ها دیر سیگنال می دهند و اتفاقاتی را که در بازار افتاده است را به ما نشان می دهند در صورتی که پرایس اکشن قبل از اتفاق افتادن هیجانات در بازار قادر است ما را از اتفاقات پیش رو تا ۷۰% آگاه سازد.

اما امروز من می خواهم اندیکاتوری را به شما معرفی کنم که اگر بهترین اندیکاتور فارکس و باینری آپشن نباشد جزء یکی از بهترین آن ها می‌باشد.

قبل از معرفی اندیکاتور پروفسورا که یکی از بهترین اندیکاتور های فارکس و باینری آپشن هست بهتر است به این موضوع بپردازیم که اصلاً اندیکاتور چیست و چگونه ساخته شده و چه کار میتواند انجام دهد.


اندیکاتور چیست؟

اندیکاتورها  به زبان  ساده پلاگین هایی هستند که بر روی نرم افزارهای متاتریدر ۴ و متاتریدر ۵ سوار می شوند و به ما سیگنال های فروش و سیگنال های خرید ارائه می دهند.

اوسیلاتور چیست:

اسیلاتور ها هم نام دیگر اندیکاتور ها می باشد که ۹۰ درصد آنها از دو سطح ۰ و ۱۰۰ ساخته شده‌اند که مناطق اشباع در خریدو اشباع در فروش را به معامله گر ها در این دو لول نشان می دهند.
اسیلاتور ها در دل خود مووینگ اوریج دارند که میانگین متحرک قیمت را در یک بازه زمانی در دو سطح صفر و یا صد نشان می دهد از معروف‌ترین اسیلاتور ها می‌توان به اسیلاتور rsi و macd اشاره کرد

 

بهترین اندیکاتور فارکس


بیشتر اندیکاتورها میانگین های متحرک قیمت یا همان مووینگ ها ساخته شدند که میانگین قیمت را در یک بازه زمانی از طریق محاسبه بیشترین و کمترین قیمت را به ما میدهند.


بهترین اندیکاتور فارکس و باینری آپشن چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟

از نظر اساتید اندیکاتوری بهترین اندیکاتورفارکس و باینری آپشن هست اولاً غیر اصلاحی باشد و بعد از سیگنال دهی خودش را جابجا نکند.
بیشتر اندیکاتور ها بعد از سیگنال خودشان را جابجا میکند اما اندیکاتور پروفسورا این ویژگی را دارد که بعد از سیگنال دهی خودش را جابجا نمی کند این نوع اندیکاتور ها را اندیکاتورهای غیر اصلاحی میگویند.

 

بهترین اندیکاتور فارکس و باینری آپشن


بهترین اندیکاتور

سوال این است اندیکاتور ای بهترین اندیکاتور برای فارکس است؟

برای جواب به این سوال اول باید دانست ما چه استراتژی داریم آیا روی روند ترید میکنیم یا نه خطرناک ضد روند.

اگر بخواهیم اندیکاتور ها را به دو دسته کلی تقسیم کنیم میشود اندیکاتور هایی که روی روند سیگنال می دهند و اندیکاتورهایی که ضد روند سیگنال می دهند.

شاید در مرحله اول سیگنال های ضد روند به نظر پر سود و عالی باشد اما در واقعیت بسیار خطرناک است به نظر اساتید سیگنالها روی روند سوده تر و بی خطرتر می باشد.
معامله گر هایی که تجربه زیادی در این کار دارند متوجه این مطالب می شوند.

در کل هیچ معامله گری دوست ندارد اسیر روند بر عکس بازار به شود.

یکی از نکات کلیدی که می توان به آن اشاره کرد ویژگی مثبت اندیکاتور پروفسورا میباشد که همیشه روی روند به شما سیگنال می دهد.

 

بهترین اندیکاتور برای فارکس

 


بهترین اندیکاتور فارکس و باینری آپشن از دید اساتید اندیکاتوری هست که ضد روند سیگنال ندارد چون معامله زد روند اصلی بازار بسیار بسیار خطرناک میباشد.
اندیکاتور پروفسورا که طراح آن مهدی تات است این ویژگی بسیار خوب را دارد که تنها روی روند اصلی بازار سیگنال صادر می کند.

یکی دیگر از ویژگی های بهترین اندیکاتور فارکس و باینری آپشن باید این باشد که اندیکاتور هنگامی که بازار قدرت و مومنتوم زیادی دارد سیگنال صادر کند و صد البته که اندیکاتور پروفسورا همچنین ویژگی دارد.

بهترین اندیکاتور باینری آپشن

 


حال که صحبت از اندیکاتور پروفسورا شد که یکی از بهترین اندیکاتور های فارکس و باینری آپشن است باید گفت که جناب مهدی تات این اندیکاتور عالی را با یک قیمت بسیار مناسب به مردم و معامله گر ها ارائه نموده .

قیمت این اندیکاتور عالی تنها و تنها به قیمت یک جفت کفش است یعنی ۳۵۰ هزار تومان اما برای شما سود دلاری به ارمغان می آورد.
بعد از خواندن این مقاله شاید دوباره این سوال برای شما پیش آید که برای معامله کردن در بازارهای مالی آیا از بهترین اندیکاتور فارکس و باینری آپشن استفاده کنید یا از تحلیل های تکنیکال و یا پرایس اکشن؟؟؟

بهترین اندیکاتور فارکس و باینری آپشن

https://pin.it/7pOSLEu


در کل معامله گر ها خیلی دوست دارم که اندیکاتوری به آن‌ها سیگنال خرید و یا سیگنال فروش بدهد.
از لحاظ روانشناسی هم این کار یعنی گرفتن سیگنال از یک اندیکاتور بسیار کمک می‌کند به ذهن معامله گر.

برای اینکه اگر معامله گر اشتباه وارد یک معامله شود با تحلیل خودش و اگر آن معامله با ضرر بسته شود تا ساعت ها خود را مقصر دانسته و ملامت می کند.

اما اگر معامله گر با سیگنال بهترین اندیکاتور فارکس و باینری آپشن  وارد معامله شده باشد و آن معامله اشتباه از آب درآمده باشد تمام گناه به گردن سیگنال اشتباه آن اندیکاتور می‌باشد و معامله گر احساس گناه نمی کند و دست به جبران آن معامله نمی زند و خود را مقصر نمیداند و تنها اندیکاتور را مقصر این ضرر میداند.

برای همین احساس گناه و هیجانات بازار که قابل کنترل نیست معامله گر ها دوست دارند که یک اندیکاتور که اسم بهترین اندیکاتور فارکس و باینری آپشن را به دوش می کشد به آنها سیگنال خرید و سیگنال فروش ارائه دهد.
تا آنها با آن سیگنال ها معامله کنند تا اگر هم ضرر کردند احساس گناه نکنند.

 

بهترین اندیکاتور فارکس و باینری آپشن


اگر صحبت از بهترین اندیکاتور فارکس و باینری آپشن میشود حتماً سوال از وین ریت و درصد برد و باخت اندیکاتور هم به میان می آید.
باید گفت وین ریت اندیکاتور پروفسورا که یکی از بهترین اندیکاتور فارکس و باینری آپشن میباشد حدود ۷۰ تا ۸۵ درصد می باشد.

البته باید گفت این درصد بستگی به فیلتر کردن سیگنال های اشتباه این اندیکاتور دارد.


این اندیکاتور فارکس همراه با ۴ ساعت آموزش سیگنال گیری به معامله گران داده می شود و آموزش بسیار کاملی دارد.

اگر که معامله گری هستید تازه کار و تازه وارد عرصه ترید شده‌اید حتماً این اندیکاتور را بخرید و تست کنید.
این اندیکاتور هم مناسب بازار فارکس می باشد و هم مناسب بازار باینری آپشن.


نکته دیگری که جا دارد آن را در این مقاله بگوییم این است که جناب مهدی تات به خاطر طراحی این اندیکاتور که یکی از بهترین اندیکاتور های فارکس و باینری آپشن است و به خاطر سود بالای این اندیکاتور که دانشجویان ایشان به دست آوردند به عنوان کار افرین تلویزیون دعوت شده.
البته ایشان ربات این اندیکاتور هم ساخته که بسیار سود ده هست.

 


در لینک زیر می توانید ویدیوی مصاحبه مهدی تات با جناب حسینیان مجری معروف تلویزیون را درباره اندیکاتور و ربات پروفسورا ببینید و اندیکاتور را تهیه کنید.
سود بالای این اندیکاتور که یکی از بهترین اندیکاتور های فارکس و باینری آپشن میباشد تعجب جناب حسینی آن را برانگیخت.

 

دیدن مصاحبه جناب تات در تلویزیون درباره اندیکاتور پرفسورا

 

 

 

خرید اندیکاتور پرفسورا 2

بازدیدها: 44

نوشته های مشابه