همه مطالب, آموزش‌های ویدیویی, فارکس

تحلیل هفتگی طلا 19 دی 1400

 


[typed string0=”ربات فارکس قسطی بخر ماهی 20 درصد سود کن ” string1=”بعد سود کردن بقیه پولشو بده” typeSpeed=”40″ startDelay=”0″ backSpeed=”40″ backDelay=”500″ loop=”1″]

تحلیل هفتگی طلا 19 دی 1400

 

 

تحلیل طلا ۱۹ دی

سلام دوستان در این ویدیو آموزشی و تحلیلی اول به معرفی بروکر کریپتو راکت می پردازیم که بسیاری از ارزهای کریپتو را که حدوداً ۳۴ تا میباشد را در متاتریدر ۴ به شما نمایش می دهد و قیمت های آنها را به شما به نمایش در آورده.

در متاتریدر ۴ که کسانی که از اندیکاتور پروفسورا استفاده می‌کنند برای ترید در ارزهای دیجیتال میتوانند از متاتریدر ۴ این بروکر خوب استفاده کنند و سیگنالهای پروفسورا را روی ارزهای دیجیتال دریافت کنند.

نکته مهم دیگر اینکه برای تریدر ارز های دیجیتال از بروکر هایی که در فارکس فعالیت دارند استفاده نشود چون کمیسیون های بسیار بالایی برای هر ترید می گیرد مثال همین بروکر کریپتو راکت برای یک معامله با لات یک صدم ۲۰ دلار کمیسیون دریافت می کند روی ارز بیت کوین.

پس شما حتماً برای ترید کردن در ارزهای دیجیتال از بروکر های معروف کریپتو کارنسی ها مثل بایننس یا کوینکس استفاده کنید.

در ادامه ویدیو با شما همراه خواهیم بود با تحلیل هفتگی طلا به دلار در چارت یک ساعته و در ریزش که طلا دارد به شما می گوییم که شانس این هفته با فروشنده ها بیشتر هستند تا خریدار ها و طلا در سطحی واقع شده که بیشتر فروشنده ها دوست دارند دست به فروش بزنند تا خریدار و دست به خرید.

لطفاً ویدیو را تا آخر ببینید تا از تحلیل هفتگی طلای جهانی باخبر باشید.

 


یادتان باشد شما با خرید اندیکاتور پرفسورا میتوانید بهترین استراتژی را در اختیار داشته باشید.[typed string0=”استراتژی 100 درصد باینری آپشن و فارکس جناب تات” string1=”فقط در کلاسهای خصوصی ” typeSpeed=”40″ startDelay=”0″ backSpeed=”40″ backDelay=”500″ loop=”1″]

 


از لینک زیر میتوانید در بروکر معتبر الپاری ثبت نام کنید :

https://alpariforex.org/fa/registration/?partner_id=1259861


 

[oxilab_flip_box id=”3″]


 

 

بازدیدها: 0