Advertisements

درآمد دلاری با باینری آپشن

ما هم می توانید درآمد دلاری داشته باشید
کسب درآمد دلاری با باینری آپشن، هدفِ مقاله پیش روست. در این نوشتار مته به خشخاش باینری آپشن خواهیم گذاشت و ثابت خواهیم کرد راهی است برای رسیدن به درآمد دلاری.


شنیده اید می گویند کار را باید به کاردان سپرد، قبل از آن که به بطنِ ماجرا برویم و از درآمد دلاری بگوییم لازم است ضرورتِ “آموزش باینری آپشن” را یادآور شویم و تأکید کنیم این گره ای است که به دستِ ما باز می شود.
برای رسیدن به قله باید فوتِ کوزه گری بلد بود، همان که “آکادمی باینری آپشن ایرانیان” خود را بدان گره زده و آن را به عنوان رسالتش معرفی می کند.

درآمد دلاری در خانه با باینری آپشن
آیا با باینری آپشن، درآمد دلاری عایدمان می شود؟
در بلبشویِ کنونی، درست جایی که تبِ کسبِ درآمد به جانمان افتاده، نامی به گوشمان می خورد که باینری آپشن نام دارد.
پیش تر با مفهومِ باینری آپشن دست به گریبان شده ایم و معنایش را به چالش کشیده ایم، در مقاله قبل عنوان کردیم باینری آپشن چیست و چگونه می تواند شما را به درآمد و سود برساند. اگر خاطرتان باشد “استراتژی رایگان باینری آپشن” را از نظر گذراندیم و کلیات این حرفه را زیر ذره بین بردیم.
این بار تأکیدمان بر درآمد دلاری باینری آپشن است.
می گویند باینری آپشن، شیوه ای است نوین که سقفی برایش تعریف نشده، دنیایی است بدون حد و مرز و مسیری است هموار برای رسیدن به درآمد دلاری. چگونگی اش را ما توضیح خواهیم داد.
آن چه سبب می شود باینری آپشن از دیگر روش های اینترنتی کسب درآمد، یک سر و گردن بالاتر باشد، سادگی آموزش و سهولت فراگیری است. آن زمان که از درآمد دلاری باینری آپشن سخن به میان می آوریم منظورمان آن نیست که باید دلار ها سرمایه داشته باشید تا بتوانید به جرگه فعالان در این حوزه بپیوندید یا کلاس ها سواد تا قادر باشید پا بگذارید در این عرصه.
باینری آپشن تجارتی است که شما می توانید نتیجه اش را پیش بینی کنید (این همان فنی است که ادعا کردیم به شما آموزش خواهیم داد و راه و رسمش را به شما خواهیم آموخت).
بنابراین به عنوان یک جمله کلیدی خاطرنشان می کنیم: باینری آپشن یک تجارت از پیش برد است.
بالاترین درآمد دلاری با باینری آپشن محقق خواهد شد اگر راهش را بدانید و بر اصولش مشرف باشید.

 

جناب آقای مهدی تات (نوستراداموس باینری ایران)در زمینه فعالیت در باینری آپشن این عقیده دارد که اگر در هر کاری چه باینری آپشن چه برنج فروشی چه مکانیکی چه پزشکی بدون آگاهی و آموزش کافی وارد شویم همانند قمار کردن است.مثال: ما ۱۰۰ میلیون تومن برنج میخریم به قیمت کیلیویی ۱۳۰۰۰ هزارتومن در صورتی که اصلا از این آگاهی نداریم که برنج خریداری شده مرغوب است یا نه درجه چندم است؟ برای کدام شهر است؟ عطر دارد یانه؟۱۰۰ میلیون تومن برنج حالا در دستان ماست در حالی که نمیدانیم چی هست!!! این یعنی قمار…

یا در شغل پزشکی اگر پزشک کار با ابزار جراحی را بلد نباشد ابزاری را دست میگیرد که نمی داند به چه کار می آید و این مصداق قمار است…

درهر کاری اگر بدون آموزش و آگاهی  واردشویم مصداق قمار است و بورس و باینری آپشن هم جدا از آن نیست .

 

بازدیدها: 3

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به گفتگو بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *