دست از کنترل کردن بازار برداریم

 

 

کنترل کردن بازار!!!!

کنترل کردن آرزوی هر انسان
انسان ها دوست دارند کنترل کنند هر چیزی را…بچه خود را اتومبیل خود را همسر خود را حیوان خانگی خود را این در ذات انسان است و این حس کنترل ناشی از ترس از دست دادن است.

۹۰ درصد از معامله‌گران باینری آپشن سعی می کنند که همیشه بازار را کنترل کنندو حتی خودشان این موضوع را نمی دانند.
تلاش برای کنترل کردن بازار تنها موجب ضرر شما و ناامید شدن شما از بازار می شود.
ترس یکی از عواملی است که در ذهن ما رخنه کرده و این دستور فکری را به ما می دهد که کنترل کن رابطه ات را کنترل کن عشق را فلان کس را فلان چیز را… غافل از اینکه یک شخص فقط می تواند خودش را کنترل کند اگر این مطلب را درک کردید در کل معاملات خود و در زندگی خود موفق میشوید.
بسیاری از معامله‌گران باینری آپشن سعی می‌کنند که بازار را با چند اندیکاتور کنترل کنند آنها می خواهند با افسار یک شیر عصبانی را کنترل کنند در حالی که ما از کنترل کردن یک بچه گربه هم عاجز هستیم.
دوستان شما تنها با کنترل کردن خود در این بازار سود می کنید.
بعضی از دوستان با چارت های معاملاتی همانند تلویزیون رفتار می کنند یک کنترل دستشان می گیرند و کانال را عوض می کنند بی هدف به دنبال هیچ چیز می‌گردند آخر سر هم سریال مورد علاقه خود را از دست می دهند و چیز جالبی هم برای دیدن به دست نمی‌آورند. دست بردارید به جای صد معامله در ۲۰ چارت و ۵۰ درصد موفقیت ۱۰ معامله در ۳ چارت انجام دهید که ۸۰ درصد موفقیت دارد.
بازار همانند دریای از دلار در حال نوسان است نمی توانید دریا را کنترل کنید فقط می توانید قایق خود را کنترل کنید تا به ساحل برسید.
شما می توانید ورود و خروج های خود را به بازار کنترل کنید تایم اکسپایر های خود را ساعت های ترید خود را پس روی خودتان تمرکز کنید و خودتان را کنترل کنید موفقیت در این بازار تنها یک عادت ذهنی است اگر بتوانید این عادت ذهنی را ایجاد کنید و آن را کنترل کنید در باینری آپشن موفق خواهید بود و درآمد دلاری ثابت خواهید داشتث.

این مقاله توسط جناب آقای مهدی تات برای پیشرفت شما نوشته شده است ایشان سعی می‌کند در تک‌تک مقاله ها بر روی ذهن شما کار کنند و عادت ذهنی شما را تغییر دهندتاشما بتوانید در این بازار به سود مداوم و درآمد دلاری برسید پس این مقاله ها را جدی بگیرید و همیشه سعی کنید مقاله های سایت آکادمی باینری آپشن ایرانیان را چندین بار بخوانید و مرور کنید تا عادت های ذهنی جدید و سود آور جایگزین عادت های قبلی شما شود.

من شکست میخورم ولی تسلیم نمیشم نا امید نمیشم بی خیال نمیشم

 

 

 

استراتژی

ادامه مطلب …

Advertisements

بازدیدها: 0

تحلیل بازار بعد از ورود واکسن کرونا

ادامه مطلب …

Advertisements

بازدیدها: 5

 

استراتژی
تحلیل بازار بعد از ورود واکسن کرونا
مهدی تات
استراتژی
استراتژی

 

بازدیدها: 5

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به گفتگو بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *