همه مطالب

رگوله چیست؟

رگوله چیست؟

رگوله چیست؟

در این مقاله میخوانید

رگوله چیست؟

 

 

 

[livicon_evo name=”coins.svg” style=”original” size=”60px” stroke_style=”original” stroke_width=”original” try_to_sharpen=”true” rotate=”none” flip_horizontal=”false” flip_vertical=”false” stroke_color=”#22A7F0″ stroke_color_action=”#b3421b” stroke_color_alt=”#F9B32F” stroke_color_alt_action=”#ab69c6″ fill_color=”#91e9ff” fill_color_action=”#ff926b” solid_color=”#6C7A89″ solid_color_action=”#4C5A69″ solid_color_bg=”#ffffff” solid_color_bg_action=”#ffffff” colors_on_hover=”none” colors_hover_time=”0.3″ colors_when_morph=”none” brightness=”0.1″ saturation=”0.07″ morph_state=”start” morph_image=”none” allow_morph_image_transform=”false” stroke_width_factor_on_hover=”none” stroke_width_on_hover_time=”0.3″ keep_stroke_width_on_resize=”false” animated=”true” event_type=”hover” event_on=”self” auto_play=”false” delay=”0″ duration=”default” repeat=”default” repeat_delay=”default” draw_on_viewport=”false” viewport_shift=”oneHalf” draw_delay=”0″ draw_time=”1″ draw_stagger=”0.1″ draw_start_point=”middle” draw_color=”same” draw_color_time=”1″ draw_reversed=”false” draw_ease=”Power1.easeOut” erase_delay=”0″ erase_time=”1″ erase_stagger=”0.1″ erase_start_point=”middle” erase_reversed=”true” erase_ease=”Power1.easeOut” touch_events=”false”][/livicon_evo]

 

رگوله چیست؟

 

بروکر رگوله چیست؟

با سلام بر همگی تریدرهای ایرانی و فعال در بازارهای مالی باینری آپشن

مسلما اطمینان به محیط کار و ایمنی بود نوع کار برای هر شخصی که قصد شروع یک کار را دارد بسیار مهم است. به عنوان مثال برای یک کارمند امنیت محیط اداره، مسائل مربوط به بیمه، پرداخت به موقع حقوق و… بسیار حائز اهمیت است مخصوصا در بارارهای باینری آپشن.
این امینت و اعتماد در زمینه‌هایی که شخص برای سودآوری اجبار به سرمایه گذاری دارد بسیار مهم‌تر خواهد بود. مانند افتتاح یک حساب پس‌انداز، راه‌اندازی یک فروشگاه و از همه برجسته‌تر فعالیت در بازارهای مالی مثل بورس، فارکس، باینری آپشن و…

در واقع در این نوع فعالیت‌ها، اگر بانک، محیط کسب و کار، کارگزاری مربوطه یا هر محیط دیگری که در آن سرمایه گذاری می‌کنید تضمین شده نباشد، امکان دارد پول و پس‌اندازی که شما شاید طی چند سال بدست آورده‌اید، در یک لحظه نابود شود و از بین برود.

پس قبل از سرمایه گذاری در یک محیط باید مطمئن باشیم که آن محیط توسط یک نهاد قابل اعتماد تضمین شده باشد.
در بروکرها و کارگزاری‌های اینترنتی نیز این نکته از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا در اینترنت کلاهبرداری‌ها افزایش یافته است بگونه‌ای که می‌توان با یک وبسایت و آدرس‌های جعلی، سپرده و پول مردم را دزدید.
در هر کشور یک نهاد مدیریتی و نظارتی بر بازارهای مالی و بروکرها، بر آنها نظارت دارد و برای فعالیت آنها مجوز صادر می‌کند.
در ایران برای تبادلات ارزی، فارکس و صرافی‌ها، مجوز فعالیت از طرف بانک مرکزی صادر می‌شود و تمامی کارگزاری‌های خصوصی یا دولتی تحت مجوز صادر شده از طرف سازمان بورس و اوراق بهادار اجازه فعالیت دارند.
همچنین نهادهای رگوله با پیاده‌سازی مجموعه قوانینی بر بروکرها، شرایط منصفانه‌ای را برای معامله‌گران ایجاد می‌کند تا بروکرها برای سرمایه گذاری و سودآوری قابل اطمینان باشند.
سختگیرانه‌ترین و معتبرترین نهاد رگوله، دو شرکت NFA و FCA هستند که شرکت اول مربوط به ایالات متحده و دیگری مستقر در انگلستان می‌باشد.

این بروکرها برای اینکه تحت نظارات این نهادها بمانند و خود را مورد اعتماد نشان دهند، باید از سیاست‌های کشورشان پیروی کنند، به همین خاطر بسیاری از بروکرها به کاربران ایرانی اجازه ثبت‌نام یا فعالیت نمی‌دهند ولی برخی از آنها، معامله‌گران ایرانی را تحت مجوز رگوله‌های متوسط یا Offshore ثبت‌نام می‌کنند و محدودیتی برای فعالیت آنها ایجاد نمی‌کنند.

اصطلاح Offshore مربوط به مناطقی در بازارهای مالی می‌شود که در آن سطح مالیاتی بسیار پایینی همراه با سختگیری‌های پایین‌تری وجود دارد. پس برای ثبت‌نام و فعالیت در یک بروکر حتما با مراجعه به پایین یا فوتر سایت آن بروکر از مجوزهای آن با خبر شوید و دربارۀ آن تحقیق کنید.
در نهایت میتوانید برای مشاهده امتیاز یک بروکر، میزان صعود یا نزول در ماه اخیر به سایت www.Alexa.com مراجعه کنید. همچنین برای پی بردن به اعتبار وبسایت بروکر با مراجعه به سایت www.scamadviser.com مراجعه کنید.
این نکته را فراموش نکنید که برای فعالیت در یک بروکر به معرفی هیچ سایت، شخص یا نهاد خاصی اعتماد نکنید و خودتان درمورد آنها تحقیق کنید.

تجارتتان موفق، روزگارانتان شاد

 

جناب مهدی تات و آکادمی باینری آپشن ایران این روزها در حال تکمیل استراتژی ۹۰ درصدی خود است که در اختیار بچه های وی آی پی و دانشجویان خود قرار دهد  اطلاعات بیشتر در اواخر پاییز امسال منتشر میشود.

 

آموزش تضمینی باینری آپشن:

آموزشهای ما به صورت تضمینی به شما ارائه خواهد شد و شما بعد از گذراندن آموزشهای ما به هیچ آموزش دیگری نیاز ندارید.

شما هم میتوانید همانند دیگر دانشجویان ما که به درآمد دلاری رسیدند به درآمد دلاری برسید. فیدبک و درامد های دانشجویان ما هرروزه در کانال تلگرام ما  گذاشته میشود.شما میتوانیدگوشه ای  بازخوردها و نتایج دانشجویان ما را در سایت در قسمت بازخوردها و نتایج دانشجوها مشاهده کنید.

نکته: تمام استراتژی ها را اول در دمو تست کنید و اگر نتیجه مثبت گرفتید با آن شروع به معامله کنید. پیشنهاد ما به شما این است برای رسیدن به استراتژی ۹۰ درصد باینری آپشن در قدم اول آموزش اصولی باینری آپشن را فرا بگیرید بگیرید تا بتوانید همانند صدها دانشجوی ما به سود دلاری برسید.بازخوردها ونتایج دانشجویان مارا میتوانید در صفحه باز خورد و نتایج دانشجویان مشاهده کنید یا در کانال تلگرام ما دنبال کنید. شما بعداز فرا گرفتن آموزش اصولی باینری آپشن میتوانید با هر اندیکاتوری به ریتینگ بالا دست پیدا کنید چون آموزشهای ما بدون اندیکاتور طراحی شده و در ترم دوم آموزشها سبکها و متدهای روز امریکا به شما آموزش داده خواهد شد همراه با تئوری های شخصی جناب مهدی تات تئوری های زمانهای شناور و هیجانات زمانی یکسان و آینه های موازی و غیره به شما تدریس میشود.

 

 

 

خدماتی که جناب تات در این ۸ ماه برای معامله گران باینری آپشن ایران انجام داده:

 

آموزش و پرورش بیش از ۲۰۰ نفر معامله گر باینری آپشن.

آموزش و پرورش بیش از ۵ استاد و مدرس باینری آپشن

حدود ۱۴۰ هزار دلار درامد ارزی برای تمام افراد آکادمی باینری آپشن ایرانیان.

ایجاد ۱۰ شغل مرتبط با باینری آپشن.

مشاوره و کمک به بیش از ۲۰۰۰ نفر معامله گر باینری آپشن.

تهیه و ساخت صدها ویدیوی آموزشی رایگان برای معامله گران.

ساخت پنل ثبت نتایج ترید برای پیشرفت معامله گران.

جذب سرمایه گذار برای معامله گران موفق.

تهیه صدها مقاله دیدگاهی و تجربی برای معامله گران باینری آپشن ایران.

طرح بیش از ۱۲ تئوریه جدید وپیشرفته و قابل اجرا برای ترید در باینری آپشن.

طراحی بیش از ۳۰ استراتژی رایگان برای معامله گران باینری آپشن.

طراحی و ساخت ربات تست استراتژی های باینری آپشن برای آنالیز استراتژی ها و تمامی اندیکاتورها برای تصریح روند و پیشرفت استراتژی های باینری آپشن.

طراحی اندیکاتور برای دانشجویان وی آی پی.

طراحی تمرین های معامله گری و تمرین های روانشناسی ترید برای دانشجویان وی ای پی.

پرورش بیش از ۲۰ معامله گر رتبه A باینری آپشن.

پرورش بیش از ۴۰ معامله گر رتبه B باینری آپشن.

پرورش بیش از ۸۰ معامله گر رتبه c باینری آپشن.

بوجود آوردن یک سیستم آموزشی اصولی مبتنی بر اصول تحلیل تکنیکال نوین و مبتنی بر روانشناسی انگیزشی برای موفقیت بیشتر دانشجویان.

برگزاری کلاس های آموزشی حضوری برای متقاضیان.

مشاوره دادن و راهنمایی به بیش از ۲۰۰ سرمایه گذار.

همکاری و مشاوره دادن به معامله گران و سرمایه گذاران و نهاد های دولتی و ارگان های فتا و آگاهی برای جلوگیری از جرمها و کلاهبرداری های اینترنتی مرتبط با بورس.

درج شماره تماس شخصی برای برقراری پل ارتباطی موثر برای مشاوره و راهنمایی.

سرمایه گذاری برای ساخت ربات های معامله گر باینری آپشن و فارکس برای پیشرفت هر چه سریعتر جامعه معامله گران باینری آپشن ایران.

 

 

[av_notification title=’اهداف آکادمی باینری آپشن ایرانیان’ icon_select=’yes’ icon=’ue8c6′ font=’entypo-fontello’ color=’green’ border=’dashed’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’large’ close_btn=” cookie_lifetime=’60’ av_uid=’av-37y7fk’ admin_preview_bg=”]

آکادمی باینری آپشن ایرانیان اولین وتنها آکادمی آموزشی باینری آپشن ایران اهداف بلند مدتی را دنبال میکند که به شرح زیر است:

کار آفرینی و اشتغال زایی برای تمام افراد جامعه
پرورش و تربیت  معامله گران  حرفه ای
ایجاد جامعه  معامله گران باینری آپشن برای جذب  سرمایه گذار
ایجاد شغل دوم و تبدیل کردن باینری آپشن به شغل اول معامله گران
کسب درآمد دلاری  و کمک به اقتصاد کشور و  عموم  مردم
فراهم کردن بستری امن برای معامله گران و سرمایه گذاران
[/av_notification]

 

[av_headline_rotator before_rotating=’من شکست میخورم ولی’ after_rotating=” interval=’3′ animation=’fade zoom’ margin=” margin_sync=’true’ tag=’h4′ size=” align=’left’ custom_title=’#d80808′ av-medium-font-size-title=” av-small-font-size-title=” av-mini-font-size-title=” av_uid=’av-6wtq0r’ admin_preview_bg=”] [av_rotator_item title=’تسلیم نمیشم’ link=” linktarget=” custom_title=’#14c9bd’ av_uid=’av-6gdy0b’] [av_rotator_item title=’نا امید نمیشم’ link=” linktarget=” custom_title=’#ed5425′ av_uid=’av-3ie56j’] [av_rotator_item title=’بی خیال نمیشم’ link=” linktarget=” custom_title=’#2add1a’ av_uid=’av-2s8557′] [/av_headline_rotator]

 

[av_magazine link=’category,102,34′ items=’6′ offset=’34’ tabs=’aviaTBtabs’ thumbnails=’aviaTBthumbnails’ heading=” heading_link=’manually,http://’ heading_color=’theme-color’ heading_custom_color=’#ffffff’ first_big_pos=’top’ av_uid=’av-2v8dqh’ admin_preview_bg=”]

 

[av_blog blog_type=’posts’ categories=’34’ link=’category’ blog_style=’single-big’ columns=’3′ contents=’excerpt’ content_length=’content’ preview_mode=’auto’ image_size=’portfolio’ items=’3′ offset=’0′ paginate=’yes’ conditional=” av_uid=’av-4xvpex’]

 

[av_postslider link=’category,34′ wc_prod_visible=” prod_order_by=” prod_order=” columns=’3′ items=’9′ offset=’0′ contents=’title_read_more’ preview_mode=’auto’ image_size=’portfolio’ autoplay=’yes’ interval=’5′ av_uid=’av-2okyrd’]

 

بازدیدها: 1

نوشته های مشابه