Advertisements

متاتریدر

متاترید که به عنوان MT4 نیز شناخته می شود پلتفرمی است که برای مبادلات در فارکس به کار می رود. در این برنامه کارگزاران می توانند به معامله گران خود ارتبط برقرار کنند و روند های معاملاتی را طی کنند که شامل قیمت و نمودار و … می شود.

 

متاترید توسط شرکت متاکوتس در سال ۲۰۰۴ ساخته شد. صفحه معامله گران شامل یک ویرایشگر و گردآورنده می شود که دسترسی به یک کتابخانه رایگان از نرم افزار، مقالات را فراهم می کند. این برنامه در ابتدا برای ویندوز طراحی شد که بعد ها برای اکثر سیستم عامل در دسترس قرار گرفت.
متاترید به نحوی طراحی شده تا به عنوان سیستمی مستقل برای کارگزاران عمل کند اما سایر برنامه نویسان با ایجاد تغییراتی باعث شدند که زیان ها به صورت خودکار جبران شود که بعد ها شرکت متاکوتس جلوی این تغییرات را گرفت.
متاترید دو نوع دستورات معاملاتی را ارائه می دهد که شامل سفارشات در انتظار و سفارشات بازار می شوند. سفارشات در انتظار تنها در صورت رسیدن قیمت به سطح قیمتی از پیش تعیین شده انجام می شوند اما سفارشات بازار چهار حالت دارند:
⦁ اجرای فوری: هنگامی که قیمت ها در متاترید نمایش داده شوند انجام می شود.
⦁ اجرای درخواستی: معامله گر معامله خود را در بازار در دو مرحله انجام می دهد. در مرحله قیمتی درخواست داده می شود و در مرحله دوم معامله گر تصمیم به خرید یا فروش می گیرد.
⦁ اجرای بازاری: معامله تحت شرایطی که کارگزار می گوید انجام می شود حتی اگر قیمت ارائه شده کارگزار با قیمت متاترید متفاوت باشد.
⦁ اجرای مبادلاتی: مبادلات ارزی توسط نهاد های خارج از متاترید انجام می شود که قیمت تعیین شده نیز با توجه به بازار آنهاست.
تفاوت متاترید ۴ با متاترید ۵ در این است که MT4 برای کاربران فارکس ساخته شده که در به مبادلات ارزی بپردازند اما در MT5 مبادلات سهام ها طلا و … فراهم شده.
متاترید برای مبادلات در باینری آپشن نیز به کار می رود که می توان در آن قیمت ها را پیش بینی کرد.

 

جناب مهدی تات نوستراداموس باینری آپشن ایران توصیه میکند تمام کسانی که باینری آپشن کار میکنند حتما باید به نرم افزار متاتریدر ۴ مسلط باشند.

آموزش متاتریدر ۴ را میتونید در کانال تلگرام آکادمی باینری  آپشن ایرانیان مشاهده کنید.

 

 

⦁ عنوان محتوا: متاترید چیست و کارکرد آن چگونه است؟
⦁ کلمه کلیدی اصلی متاترید
⦁ کلمه کلیدی مرتبط درآمد از اینترنت، درآمد دلاری، باینری آپشن، درآمد دلاری از باینری آپشن، آموزش باینری آپشن، یادگیری باینری آپشن، فارکس چیست؟, MT4، متاترید

بازدیدها: 128

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به گفتگو بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *