همه مطالب

مدیریت ریسک در باینری آپشن

مدیریت ریسک در باینری آپشن 

وارد معادلات باینری آپشن شده اید؟ یا می‌خواهید وارد این عرصه از درآمد زایی بشوید؟ خوب به هر صورت دیر یا زود به این نتیجه خواهید رسید که باید یک استراتژی برای خود داشته باشید تا اسیر بلا تکلیفی، اشتباهات تکراری و در انتها دچار زیان‌های ناشی از نبود یک استراتژی کارآمد نباشید. یک استراتژی خوب در باینری آپشن در مدیریت ریسک در باینری آپشن خلاصه می‌شود. در یک معامله باینری آپشن پس از زمان معامله یا موفق به دریافت سرمایه خود بهمراه سود از قبل تعریف شده می‌شوید و یا تمامی سرمایه خود را در آن معامله به کلی از دست می‌دهید. در یک تعریف واضح اصطلاح همه یا هیچ چیز در آن نقش بازی می کند. پس شما در استراتژی باینری آپشن با ریسک همراه هستید. ریسکی که می گوید بعد از زمان مشخص قیمت فلان ارز یا سهام رو به صعود است و یا نزول پیدا می‌کند.[livicon_evo name=”calculator.svg” style=”original” size=”60px” stroke_style=”original” stroke_width=”original” try_to_sharpen=”true” rotate=”none” flip_horizontal=”false” flip_vertical=”false” stroke_color=”#22A7F0″ stroke_color_action=”#b3421b” stroke_color_alt=”#F9B32F” stroke_color_alt_action=”#ab69c6″ fill_color=”#91e9ff” fill_color_action=”#ff926b” solid_color=”#6C7A89″ solid_color_action=”#4C5A69″ solid_color_bg=”#ffffff” solid_color_bg_action=”#ffffff” colors_on_hover=”none” colors_hover_time=”0.3″ colors_when_morph=”none” brightness=”0.1″ saturation=”0.07″ morph_state=”start” morph_image=”none” allow_morph_image_transform=”false” stroke_width_factor_on_hover=”none” stroke_width_on_hover_time=”0.3″ keep_stroke_width_on_resize=”false” animated=”true” event_type=”hover” event_on=”self” auto_play=”false” delay=”0″ duration=”default” repeat=”default” repeat_delay=”default” draw_on_viewport=”false” viewport_shift=”oneHalf” draw_delay=”0″ draw_time=”1″ draw_stagger=”0.1″ draw_start_point=”middle” draw_color=”same” draw_color_time=”1″ draw_reversed=”false” draw_ease=”Power1.easeOut” erase_delay=”0″ erase_time=”1″ erase_stagger=”0.1″ erase_start_point=”middle” erase_reversed=”true” erase_ease=”Power1.easeOut” touch_events=”false”][/livicon_evo]

 

[livicon_evo name=”calculator.svg” style=”original” size=”60px” stroke_style=”original” stroke_width=”original” try_to_sharpen=”true” rotate=”none” flip_horizontal=”false” flip_vertical=”false” stroke_color=”#22A7F0″ stroke_color_action=”#b3421b” stroke_color_alt=”#F9B32F” stroke_color_alt_action=”#ab69c6″ fill_color=”#91e9ff” fill_color_action=”#ff926b” solid_color=”#6C7A89″ solid_color_action=”#4C5A69″ solid_color_bg=”#ffffff” solid_color_bg_action=”#ffffff” colors_on_hover=”none” colors_hover_time=”0.3″ colors_when_morph=”none” brightness=”0.1″ saturation=”0.07″ morph_state=”start” morph_image=”none” allow_morph_image_transform=”false” stroke_width_factor_on_hover=”none” stroke_width_on_hover_time=”0.3″ keep_stroke_width_on_resize=”false” animated=”true” event_type=”hover” event_on=”self” auto_play=”false” delay=”0″ duration=”default” repeat=”default” repeat_delay=”default” draw_on_viewport=”false” viewport_shift=”oneHalf” draw_delay=”0″ draw_time=”1″ draw_stagger=”0.1″ draw_start_point=”middle” draw_color=”same” draw_color_time=”1″ draw_reversed=”false” draw_ease=”Power1.easeOut” erase_delay=”0″ erase_time=”1″ erase_stagger=”0.1″ erase_start_point=”middle” erase_reversed=”true” erase_ease=”Power1.easeOut” touch_events=”false”][/livicon_evo]

البته که باید این ریسک را بلاتکلیف رها نکنید. مدیریت ریسک در باینری آپشن تمام چیزی است که شما را به ثروت و کسب درآمد بالا در این مقوله می‌رساند.

چطور یک استراتژی باینری آپشن با ۹۰ درصد موفقیت داشته باشیم؟
برای درامد دلاری اول از همه این موضوع بسیار مهم است که بدانید در یک معامله باینری آپشن هرگز احتمال برد قطعی وجود ندارد. چرا که فلسفه پیدایش این نوع تجارت بر اساس ریسک و شانس و اقبال بسته شده است. اما می‌توان این ریسک را با نگاهی علمی تر و با در نظر گرفتن یک استراتژی باینری آپشن معقول به درصدهای بالای موفقیت نزدیک کرد تا جایی که می توان ادعا کرد که شما در حال انجام به یک باینری آپشن بدون ریسک هستید.
اما چطور می‌شود این کار را انجام داد؟آکادمی باینری آپشن ایرانیان توصیه میکند یک اصل کلی در مدیریت ریسک در بازارهای مالی به ورود معقول سرمایه در معامله اشاره می کند. شما در هنگام ورود آرام و مطمئن در بازارهای مالی یا برنده می‌شوید که سود خواهید کرد. و یا اگر احتمالا ببازید تنها قسمتی از سرمایه خود را از دست خواهید داد. مدیریت ریسک در باینری آپشن بر همین اصل استوار است که می گوید شما باید به یک تا سه درصد سرمایه خود را در یک معامله باینری آپشن وارد نمایید. مدیریت درست سرمایه در این گونه از معاملات و تجربه یک باینری آپشن بدون ریسک بر پایه انتخاب یک استراتژی معقول و درست و استوار است که با گرفتن کارگزار قابل اعتماد می‌تواند رنگ است.
و بوی درآمد زایی برای شما داشته باشد.
جناب آقای مهدی تات (نوستراداموس باینری ایران) شرط سود در این بازار را پایبند بودن به اصول مدیریت ریسک میداند بدین صورت که شما در هر پوزیشن ۱ تا ۳ درصد از سرمایه خود را وارد کنید و به سود روزانه ۲ تا ۵ درصد قانع باشید و طمع نکنید کلید موفقیت درآمد دلاری در باینری آپشن مدیریت ریسک وسرمایه.

 

 

 

⦁ عنوان محتوا: مدیریت ریسک در باینری آپشن
⦁ کلمه کلیدی اصلی مدیریت ریسک در باینری آپشن
⦁ کلمه کلیدی مرتبط استراتژی باینری آپشن
باینری آپشن بدون ریسک
استراتژی باینری آپشن با ۹۰ درصد موفقیت

 

 

 

 

بازدیدها: 3

نوشته های مشابه