مدیریت سرمایه در باینری آپشن(شوگان قلعه را ترک نکن)

 

مدیریت سرمایه در باینری آپشن(شوگان قلعه را ترک نکن)

 

 

شوگان قلعه خود را ترک نکن(مدیریت سرمایه در باینری آپشن)

در بازارهای مالی باینری آپشن و فارکس کلید موفقیت تنها دوکلمه است : مدیریت سرمایه.
بعد از تحقیق و پژوهش بر روی معاملات بیش از ۱۶۰ دانشجوی آکادمی باینری آپشن ایرانیان به نتیجه مهمی رسیدیم که تنها کلید موفقیت دانشجویانی که همیشه در سود هستند رعایت مدیریت سرمایه است و دانشجویانی که مدیریت سرمایه را به عنوان یک اصل پذیرفتند موفق هستند و همیشه در سود هستند و برعکس دانشجویانی که خواستند در چند روز سرمایه شان را چند برابر کنند متحمل ضررهای فراوان شدند.

شوگان دیوانه نباش :
شما فرض کنید که یک شوگان هستید با یک سرزمین پهناور و میخواهید کشور های همسایه خود را تسخیر کنید….
شما هزینه میکنید و یک لشکر بزرگ با ادوات جنگی منحصر به فرد میسازید…..تمام فرمانده های مورد اعتماد خود را فرا می خوانید و استراتژی جنگی خود را میکشید و آرام آرام آن را پیاده میکنید و آماده رفتن به جنگ میشوید…
نکته مهم پیروزی در این جنگ چیست؟؟؟
آیا شما قلعه محکم و دژ مقاوم فرمانروایی خود را که پایتخت شماست و سالها برایش زحمت کشیدید و آنرا ساخته اید را رها میکیند و تمام ارتشتان را راهی جنگ میکنید؟؟؟
اگر بدین صورت فکر میکنید شما از نوع شوگان های دیوانه هستید…چون با یک شبیخون و یک حمله ساده پایتخت شما تسخیر میشود.

شوگان عاقل باش و دنیا را تسخیر کن:
اما اگر شما یک شوگان عاقل باشید در اوایل کشور گشایی اول از همسایگان کوچک خود شروع میکنید و با اندکی سرباز کشورهای آنها را تسخیر میکنید و آرام آرام کشور خود را گسترش میدهید در این صورت نه فشار اقتصادی متحمل میشوید  و نه تلفات نظامی دارید و نه به جای به دست آوردن کشور دیگر کشور و ثروت خود را از دست میدهید و هر روز هر روز ثروتمند تر هم میشوید.

در بازارهای مالی باینری آپشن هم این مثال صدق میکند.
شما تنها با مدیریت سرمایه خود میتوانید به سود برسید و همیشه در سود باقی بمانید.کسانی که به شما پیشنهاد میکنند که سرمایتان را در چند روز چند برابر کنید جزء همان دسته از شوگان های دیوانه هستند .ما به شما پیشنهاد میکینم شوگان عاقل را انتخاب کنید و همیشه در ثروت غوطه ور باشید.

شما در هر معامله خود ۱ تا ۳ درصد از کل سرمایه تان را وارد کنید و در نظر بگیرید که سودتان را ماهیانه در میانگین حداقل ۴۰ درصد  و حداکثر تا۸۰ درصد محاسبه  کنید وبر این اساس کار کنید .
بازارهای مالی همیشه با ریسک بالایی همراه است و کلید موفقیت در بازار و آموزش باینری آپشن تنها و تنها و تنها مدیریت ریسک و سرمایه است.

مقاله مدیریت سرمایه در باینری آپشن(شوگان قلعه خود را ترک نکن)
توسط جناب مهدی تات برای پیشرفت و سود دلاری شما در بازارهای مالی باینری آپشن نوشته شده است لطفا مقاله را چندین بار بخوانید و این نکات را جدی بگیرید تا همیشه در سود بمانید.

 

آموزش تضمینی باینری آپشن:

آموزشهای ما به صورت تضمینی به شما ارائه خواهد شد و شما بعد از گذراندن آموزشهای ما به هیچ آموزش دیگری نیاز ندارید.

شما هم میتوانید همانند دیگر دانشجویان ما که به درآمد دلاری رسیدند به درآمد دلاری برسید. فیدبک و درامد های دانشجویان ما هرروزه در کانال تلگرام ما  گذاشته میشود.شما میتوانیدگوشه ای  بازخوردها و نتایج دانشجویان ما را در سایت در قسمت بازخوردها و نتایج دانشجوها مشاهده کنید.

نکته: تمام استراتژی ها را اول در دمو تست کنید و اگر نتیجه مثبت گرفتید با آن شروع به معامله کنید. پیشنهاد ما به شما این است برای رسیدن به استراتژی ۹۰ درصد باینری آپشن در قدم اول آموزش اصولی باینری آپشن را فرا بگیرید بگیرید تا بتوانید همانند صدها دانشجوی ما به سود دلاری برسید.بازخوردها ونتایج دانشجویان مارا میتوانید در صفحه باز خورد و نتایج دانشجویان مشاهده کنید یا در کانال تلگرام ما دنبال کنید. شما بعداز فرا گرفتن آموزش اصولی باینری آپشن میتوانید با هر اندیکاتوری به ریتینگ بالا دست پیدا کنید چون آموزشهای ما بدون اندیکاتور طراحی شده و در ترم دوم آموزشها سبکها و متدهای روز امریکا به شما آموزش داده خواهد شد همراه با تئوری های شخصی جناب مهدی تات تئوری های زمانهای شناور و هیجانات زمانی یکسان و آینه های موازی و غیره به شما تدریس میشود.

 

 

اهداف آکادمی باینری آپشن ایرانیان

آکادمی باینری آپشن ایرانیان اولین وتنها آکادمی آموزشی باینری آپشن ایران اهداف بلند مدتی را دنبال میکند که به شرح زیر است:

کار آفرینی و اشتغال زایی برای تمام افراد جامعه
پرورش و تربیت  معامله گران  حرفه ای
ایجاد جامعه  معامله گران باینری آپشن برای جذب  سرمایه گذار
ایجاد شغل دوم و تبدیل کردن باینری آپشن به شغل اول معامله گران
کسب درآمد دلاری  و کمک به اقتصاد کشور و  عموم  مردم
فراهم کردن بستری امن برای معامله گران و سرمایه گذاران

 

من شکست میخورم ولی تسلیم نمیشم نا امید نمیشم بی خیال نمیشم

 

 

استراتژی

ادامه مطلب …

Advertisements

بازدیدها: 0

استراتژی

ادامه مطلب …

Advertisements

بازدیدها: 13

استراتژی

ادامه مطلب …

Advertisements

بازدیدها: 18

 

استراتژی
استراتژی
استراتژی
استراتژی

 

بازدیدها: 94

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به گفتگو بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *