معامله اخبار اقتصادی فارکس

معامله اخبار اقتصادی فارکس

 

معامله اخبار اقتصادی فارکس

 

 

 

 

معامله اخبار اقتصادی فارکس

باینری آپشن

 

 

 

معامله اخبار اقتصادی فارکس

این روزها تحلیل تکنیکال مبنای اصلی کار معامله گران بازار فارکس است. اما معامله گران نباید به رویدادهای اقتصادی و اخبار تقویم اقتصادی فارکس بی‌توجهی کنند. در واقع توصیه می‌شود که معامله گران پیش از ورود به معامله منتظر انتشار اخبار اقتصادی بمانند و بعد از آن با خیال آسوده‌تری به رویدادهای اقتصادی واکنش نشان دهند و وارد معامله شوند. در واقع اکثر معامله گران بازار فارکس که جزو موفق‌های بازار محسوب می‌شوند، از اخبار اقتصادی استفاده می‌کنند و اصطلاحاً بر اساس اخبار معامله می‌کنند.
این دسته از معامله گران بازار که فاندامنتال یا بنیادی کار می‌کنند، معاملات موفق و سود ده بیشتری نسبت به دیگران دارند. آن‌ها همواره منتظر انتشار گزارش می‌مانند و بعد از مشخص شدن روند بعدی بازار با خیال آسوده‌تری وارد معامله می‌شوند. با این حال تمایز معامله گران حرفه‌ای و تازه‌کار تنها در استفاده از تقویم اقتصادی فارکس نیست، بلکه تمایز اصلی در نوع واکنش معامله گران به رویدادهای اقتصادی است. منظور از واکنش معامله گران، نحوه ورود به معامله قبل یا بعد از انتشار شاخص‌های اقتصادی است.
اکثر معامله گران حرفه‌ای از نوع شاخص‌های اقتصادی که قرار است منتشر شود، اطلاع دارند و تأثیر احتمالی آن‌ها بر بازار را به‌خوبی می‌دانند. شما به‌راحتی می‌توانید از طریق بخش تقویم اقتصادی و تحلیل‌های بنیادی ایران بورس آنلاین اطلاعات مورد نیاز برای معامله شاخص‌های اقتصادی را به دست آورید. معامله گران تازه‌کار باید منتظر واکنش بازار به شاخص‌های اقتصادی بمانند، تا مسیر بعدی بازار مشخص شود. شما قبل از انتشار شاخص‌های اقتصادی مهم باید به این موضوع پی ببرید که شاخص‌های اقتصادی بر کدام جفت ارز تأثیر بیشتری خواهند گذاشت؟
زمانی که واکنش اولیه بازار و جفت ارزی که بیشترین تأثیر را از شاخص‌های اقتصادی گرفته مشخص شد، باید دید آیا واکنش نهایی بازار یک‌سویه بوده یا هنوز بازار سرگیجه دارد و مسیر بعدی مبهم است؟ اگر حرکت یک‌سویه (صعودی یا نزولی قوی) در بازار دیده شود، می‌توان با خیال آسوده‌تری وارد معامله شد. چون‌که همه شواهد و نشانه‌ها برای شروع حرکات قوی در اختیار معامله گران تکنیکال و فاندامنتال قرار گرفته و همه بر سر مسیر بعدی بازار متفق‌القول هستند. زمانی که این اتفاق روی می‌دهد، شما می‌توانید وارد معامله شوید و مطمئن باشید که درصد موفقیت معامله شما قابل توجه خواهد بود.
این بهترین نوع سیگنال یابی و معامله اخبار بازار فارکس است. در این روش تمام داده‌ها و اطلاعاتی که برای ورود به معامله لازم بوده در اختیار همگان قرار گرفته و می‌توان از سود ده بودن چنین معامله‌ای مطمئن بود. یکی از مزیت‌های کلیدی این روش معامله، ترکیب عوامل مختلف و تأثیرگذار بر بازار است. در واقع در این روش شما هم از قدرت تحلیل تکنیکال و هم از قدرت تحلیل بنیادی برای ورود به معامله استفاده می‌کنید. درصد موفقیت چنین معامله‌ای خیلی بیشتر از زمانی است که تنها از دید تکنیکال و یا تنها از دید بنیادی به بازار نگاه می‌کنید.

 

جناب مهدی تات و آکادمی باینری آپشن ایران این روزها در حال تکمیل استراتژی ۹۰ درصدی خود است که در اختیار بچه های وی آی پی و دانشجویان خود قرار دهد  اطلاعات بیشتر در اواخر پاییز امسال منتشر میشود.

 

آموزش تضمینی باینری آپشن:

آموزشهای ما به صورت تضمینی به شما ارائه خواهد شد و شما بعد از گذراندن آموزشهای ما به هیچ آموزش دیگری نیاز ندارید.

شما هم میتوانید همانند دیگر دانشجویان ما که به درآمد دلاری رسیدند به درآمد دلاری برسید. فیدبک و درامد های دانشجویان ما هرروزه در کانال تلگرام ما  گذاشته میشود.شما میتوانیدگوشه ای  بازخوردها و نتایج دانشجویان ما را در سایت در قسمت بازخوردها و نتایج دانشجوها مشاهده کنید.

نکته: تمام استراتژی ها را اول در دمو تست کنید و اگر نتیجه مثبت گرفتید با آن شروع به معامله کنید. پیشنهاد ما به شما این است برای رسیدن به استراتژی ۹۰ درصد باینری آپشن در قدم اول آموزش اصولی باینری آپشن را فرا بگیرید بگیرید تا بتوانید همانند صدها دانشجوی ما به سود دلاری برسید.بازخوردها ونتایج دانشجویان مارا میتوانید در صفحه باز خورد و نتایج دانشجویان مشاهده کنید یا در کانال تلگرام ما دنبال کنید. شما بعداز فرا گرفتن آموزش اصولی باینری آپشن میتوانید با هر اندیکاتوری به ریتینگ بالا دست پیدا کنید چون آموزشهای ما بدون اندیکاتور طراحی شده و در ترم دوم آموزشها سبکها و متدهای روز امریکا به شما آموزش داده خواهد شد همراه با تئوری های شخصی جناب مهدی تات تئوری های زمانهای شناور و هیجانات زمانی یکسان و آینه های موازی و غیره به شما تدریس میشود.

 

 

 

خدماتی که جناب تات در این ۸ ماه برای معامله گران باینری آپشن ایران انجام داده:

برگزاری کلاسهای حضوری آموزش باینری آپشن به صورت فوق پیشرفته

آموزش و پرورش بیش از ۳۰۰ نفر معامله گر باینری آپشن.

آموزش و پرورش بیش از ۵ استاد و مدرس باینری آپشن

برگزاری وبینار آموزشی در بروکر آلپاری معتبرترین بروکر خاورمیانه به درخواست بروکر آلپاری

حدود ۱۴۰ هزار دلار درامد ارزی برای تمام افراد آکادمی باینری آپشن ایرانیان.

مدیریت جامعه باینری آپشن ایران بعد از چالش تحریم سایت الیمپ ترید.

ایجاد ۱۰ شغل مرتبط با باینری آپشن.

مشاوره و کمک به بیش از ۲۰۰۰ نفر معامله گر باینری آپشن.

تهیه و ساخت صدها ویدیوی آموزشی رایگان برای معامله گران.

ساخت پنل ثبت نتایج ترید برای پیشرفت معامله گران.

جذب سرمایه گذار برای معامله گران موفق.

تهیه صدها مقاله دیدگاهی و تجربی برای معامله گران باینری آپشن ایران.

طرح بیش از ۱۲ تئوریه جدید وپیشرفته و قابل اجرا برای ترید در باینری آپشن.

طراحی بیش از ۳۰ استراتژی رایگان برای معامله گران باینری آپشن.

طراحی و ساخت ربات تست استراتژی های باینری آپشن برای آنالیز استراتژی ها و تمامی اندیکاتورها برای تصریح روند و پیشرفت استراتژی های باینری آپشن.

طراحی اندیکاتور برای دانشجویان وی آی پی.

طراحی تمرین های معامله گری و تمرین های روانشناسی ترید برای دانشجویان وی ای پی.

پرورش بیش از ۵۰ معامله گر رتبه A باینری آپشن.

پرورش بیش از ۷۰ معامله گر رتبه B باینری آپشن.

پرورش بیش از ۱۲۰ معامله گر رتبه c باینری آپشن.

بوجود آوردن یک سیستم آموزشی اصولی مبتنی بر اصول تحلیل تکنیکال نوین و مبتنی بر روانشناسی انگیزشی برای موفقیت بیشتر دانشجویان.

برگزاری کلاس های آموزشی خصوصی برای متقاضیان.

مشاوره دادن و راهنمایی به بیش از ۲۰۰ سرمایه گذار.

همکاری و مشاوره دادن به معامله گران و سرمایه گذاران و نهاد های دولتی و ارگان های فتا و آگاهی برای جلوگیری از جرمها و کلاهبرداری های اینترنتی مرتبط با بورس.

درج شماره تماس شخصی برای برقراری پل ارتباطی موثر برای مشاوره و راهنمایی.

سرمایه گذاری برای ساخت ربات های معامله گر باینری آپشن و فارکس برای پیشرفت هر چه سریعتر جامعه معامله گران باینری آپشن ایران.

 

 

اهداف آکادمی باینری آپشن ایرانیان

آکادمی باینری آپشن ایرانیان اولین وتنها آکادمی آموزشی باینری آپشن ایران اهداف بلند مدتی را دنبال میکند که به شرح زیر است:

کار آفرینی و اشتغال زایی برای تمام افراد جامعه
پرورش و تربیت  معامله گران  حرفه ای
ایجاد جامعه  معامله گران باینری آپشن برای جذب  سرمایه گذار
ایجاد شغل دوم و تبدیل کردن باینری آپشن به شغل اول معامله گران
کسب درآمد دلاری  و کمک به اقتصاد کشور و  عموم  مردم
فراهم کردن بستری امن برای معامله گران و سرمایه گذاران

 

من شکست میخورم ولی تسلیم نمیشم نا امید نمیشم بی خیال نمیشم

 

 

تفاوت معامله موفق با معامله گر آماتور

ادامه مطلب …

ادامه مطلب …

نحوه مدیریت سرمایه در فارکس

ادامه مطلب …

 

تفاوت معامله موفق با معامله گر آماتور

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به گفتگو بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *