مقدمه ای بر روانشناسی ترید در باینری آپشن و فارکس

 

مقدمه ای بر روانشناسی ترید در باینری آپشن و فارکس

ضرورت روانشناسی ترید در حوزه تجارت آنلاین غیرقابل اغماض است

جوهر کلاممان تنها یک جمله است: آن که در روانشناسی ترید دستی بر آتش دارد، برنده باینری آپشن است. با آکادمی باینری آپشن ایرانیان همراه باشید.

نام بازار های مالی به چشممان تکراری است، بار ها نام بورس را شنیده ایم و با سرمایه گذاری و روش های کسب درآمد دلاری در خانه دست به گریبان شده ایم. این بار اما نام هایی در برابر نگاهمان قد علم می کنند که گویا کمتر به تورمان خورده اند نام هایی همچون استراتژی رایگانِ باینری آپشن و مهارت های فارکس.

اگر خاطرتان باشد عبارت باینری آپشن را به چالش کشیدیم و اذعان نمودیم شیوه ای است نوین که دستمان را در دست درآمد های دلاری می گذارد. این بار قرار است موضوعِ روانشناسی ترید در باینری آپشن و فارکس را به میان بکشیم و حولِ این محور به بحث بنشینیم. با ما همراه باشید.

 

روانشناسی ترید، چاشنی دنیایِ تجارت

حوزه باینری آپشن، با برخی لغات پیوند ناگسستنی دارد این طور بگوییم واژه هایی چون ترید و تریدر پایِ ثابت عرصه باینری آپشن هستند. همین یک جمله کافی است تا اهمیت آشنایی با این الفاظ عیان شود و ضرورتش هویدا گردد.

اما وقتی می گوییم روانشناسی ترید دقیقا منظورمان چیست؟

همه ما روحی هستیم در کالبد انسان. فارغ از این که مدیری هستیم مدبر یا دانشجویی هستیم تازه کار، باید بپذیرم احساسات جزء لاینفک زندگی مان است، زنگِ خطری که گاه زندگی را به قهقرا می برند و موفقیت شغلی، تحصیلی و… را تحت الشعاع قرار می دهد.

آن زمان که قرار است پایمان را بگذاریم در تجارتی حساس و ورود یابیم به دنیایی پرسود، باید احساساتمان را زیر ذره بین ببریم و جسورانه در برابرش سینه سپر کنیم، باید راهِ کنترل احساس را بیاموزیم و شیوه مهارش را با جان و دل فرا بگیریم.

روانشناسی ترید در باینری آپشن و فارکس، پایانی است بر حس طمع و ترس

در پشت واژه ترید و دنیایِ باینری آپشن، مفهومی چمبره زده تحت نامِ کنترل احساس یا به زبان خودمانی روانشناسی ترید. گفتیم احساس اما چه نوع احساسی؟

ناگفته پیداست انسان مملوست از احساساتی که لیست کردنشان کار یک ساعت و دو روز نیست.

مهم ترین غایتِ روانشناسی ترید، دست و پنجه نرم کردن با دو حس طمع و ترس است. دنیایِ ترید دنیایِ عجین شده با هیجان است، جایی که می توان در ثانیه ای رسیدن به قله را تجربه کرد اما این نقطه همان جایی است که طمع را بر می انگیزند و گاها خانمان سوز می شود.

ماجرا به همین جا ختم نمی شود، گاه ترس از شکست چنان وبالِ جانمان می شود که از گام برداشتن هم امتناع می ورزیم، این جا نیز همان نقطه عطفی است که سرنوشتمان را خط خطی می کند.

اگر مایلید جایگاهتان آن جایی باشد که باید، آموزش روانشناسی ترید در باینری آپشن و فارکس را جدی بگیرید و خود را همراه سازید با این جریان.

 

چگونه در فارکس معامله کنیم

ادامه مطلب …

معامله اخبار اقتصادی فارکس

ادامه مطلب …

تکنکهای ترید

ادامه مطلب …

 

معامله اخبار اقتصادی فارکس
موجهای بزرگ بازار
ثبت نام در گرند کاپیتال
پاکت آپشن

 

2 پاسخ
 1. رضا کریمی
  رضا کریمی می گوید:

  سلام بر دوستان بنده تازه وارد این ترید شدم ممنون میشم از دوستانی که در این زمینه مخصوصا در زمینه خرید فروش وب مانی که چطوری اطمینان کنیم بخریم و چطوری سود خود را ترید برداشت کنیم.باتشکر

  پاسخ
  • باینری آپشن ایرانیان
   باینری آپشن ایرانیان می گوید:

   سلام هیچ نگران نباشید برای برداشت سودتون ما داریم برمیداریم هیچ مشکلی هم پیش نیومده فقط حسابتون رو وریفای کنید تو هر بروکری که میخواین کار کنید و در وبمانی هیچ مشکلی پیش نمیاد با خیال راحت کار کنید سوالی هم داشتید من در خدمتم.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به گفتگو بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image