همه مطالب

مهدی تات

مهدی تات

 

مهدی تات

 

 

مهدی تات

مهدی تات متولد دیماه ۱۳۶۰ زاده تهران بنیان گذار آکادمی بزرگ باینری آپشن ایرانیان.
تحصیلات : لیسانس روانشناسی عمومی
لیسانس حسابرسی و مدرس ترانه سرایی و
دارای مدرک تحلیل تکنیکال بورس از انگلیس.

مهدی تات بعد از ۳ سال کار در فارکس و باینری آپشن در دیماه ۱۳۹۷ آکادمی باینری آپشن ایرانیان را با هدف خدمت به مردم و آموزش رایگان استراتژی bband که مبتکر لول آن خود ایشان بوده پایه گذاری کرد و روز به روز با کمک و یاری خدا این آکادمی شاهد پیشرفت شایانی بود.

جناب مهدی تات اکنون در ۳ ترم در حال آموزش روشها و تئوریهای شخصی خود به صدها دانشجویان آکادمی باینری آپشن ایرانیان هست.
ایشان تئوریسین بورس بوده و پیشبینی میکند که تا پنج سال دیگر ۵۰ درصد از کسانی که در بورس فارکس مشغول معامله هستند به باینری آپشن رو بیاورند به دلیل سرعت و سود بالایی که میتوانند از باینری آپشن به دست بیاورند.

اهداف بلند مدت جناب مهدی تات(نوستراداموس باینری آپشن ایران)

اهداف ایشان فقط در آموزش و معامله در بازار باینری آپشن خلاصه نمیشود و ایشان اهداف بزرگتری همچون ایجاد بستری امن برای سرمایه گذاران و تریدرها را دنبال میکند.
ایشان طراح اندیکاتورها و رباتهای سود دهی است که در آینده بیشتر از آنها خواهید شنید.
به نظر ایشان درآمد دلاری از بورس بسیار ساده است به شرطی که آموزش حرفه ای و اصولی ببینید.
ایشان به دنبال پیشرفت معامله گران باینری آپشن است و به دنبال این هدف پنل ثبت نتایج ترید را در سایت خود راه اندازی کردند که برای اولین بار در ایران انجام شدمیشود.پنل به معامله گران این اجازه را میدهد که نتایج ترید خود را ثبت و دنبال کنند تا بتوانند هر روزه سیستم معاملاتی خود را پیشرفت دهند.
از دیگر کارهای جناب تات میتوان به آموزش رایگان استراتژی های محبوب باینری آپشن اشاره کرد که در سایت و در آپارات به صورت هفتگی گذاشته میشود.

شعار آکادمی باینری آپشن ایرانیان این جمله است که ما حامی تریدرهای باینری آپشن ایران هستیم.
این آکادمی تا به امروز توانسته است صدها دانشجو را به درآمد دلاری برساند که شرح وقایع و بازخورد آنها در سایت و کانال تلگرام باینری آپشن ایرانیان موجود است.
از دیگر خدمات آکادمی میتوان به یافتن سرمایه گذاران برای دانشجوهای آکادمی اشاره کرد که یکی دیگر از اهداف بلند مدت آکادمی است. یافتن معامله گران مستعد و اتصال و کانکت آنها به سرمایه گذاران.

جناب مهدی تات معتقد است تنها راه معامله گر شدن ایجاد یک عادت ذهنی درست و اصولی است که ما در آکادمی باینری آپشن ایرانیان مشغول به انجام آنها هستیم.

در کل نظر دانشجویان آکادمی باینری آپشن ایرانیان درباره جناب تات این حرف است که اعتقاد دارند که به جز اینکه ایشان تنها تریدر حرفه ای باینری آپشن ایران است تنها مدرس حرفه ای باینری آپشن در ایران است که میداند چگونه تدریس کند تا دانشجوهایشان درک درستی از باینری آپشن و معامله گر شدن داشته باشند و بخاطر همین امر و همین اصول دانشجویان آکادمی بسیار موفق هستند.

 

 

بازدیدها: 54

نوشته های مشابه