موفق ترین معامله گر باینری آپشن کیست؟؟

موفق ترین معامله گر باینری آپشن کیست؟؟

موفق ترین معامله گر باینری آپشن کیست؟؟

 

 

 

موفق ترین معامله گر باینری آپشن کیست؟؟

 

 

موفق ترین معامله گر باینری آپشن؟؟

موفق ترین معامله گر باینری آپشن واقعاً چه کسی است؟

آدم های موفق چه میکنند ؟
انسانهای موفق کاری را انجام می‌دهند که ۹۹ درصد از انسان های دیگر ارزش و وقت برای انجام آن کار نمی گذارند.

شما تصور کنید که یک آدم چاق هستید و می خواهید لاغر کنید آیا وعده غذایی خود را زیاد می کنید یا کم؟ آیا ورزش می‌کنید یا نه ؟؟
آیا برای لاغر شدن برنامه ریزی می کنید و تلاش می کنید یا نه؟؟؟

یا فقط به دنبال قرص های لاغری وراه های سریع و بی نتیجه هستید ؟؟شاید با انتخاب این راه ها به هدفتان برسید اما در آخر اثرات ناشی از قرص ها در شما می ماند و باعث آزار شما می شود و یا چاقی شما برمی گردد.
لاغر کردن بدن یک عادت ذهنی است و یک عادت رفتاری نه اینکه با زدن یک دکمه یا خوردن یک قرص لاغر شوید و لاغر بمانید و دیگر هم چاق نشوید لاغر کردن هم همانند معامله‌گری یک عادت ذهنی و یک عادت رفتاری است.

۹۹ درصد از معامله گران باینری آپشن نمی دانند چرا معامله می کنند آنها در ذهنشان فقط این نقش بسته است که یک شبه پولدار شوند به جای اینکه به دنبال سود مناسب و منطقی ماهیانه باشد همیشه به دنبال این هستند که ده دلار را تبدیل کنند به ده هزار دلار آن هم در یک مدت کوتاه.

شما فرض کنید که یک فوتبالیست هستید و در پست فوروارد بازی میکنید یک سوال آیا هر توپی را که به شما پاس بدهند به طرف دروازه شوت می کنید ؟؟؟خیر شما برای گل زدن بهترین موقعیت را انتخاب می کنید موقعیتی را که تقریباً ۹۰ درصد احتمال آن را می دهید که توپ را به گل تبدیل کنید و در هر لحظه از بازی سعی میکنید خود را در موقعیت گلزنی قرار دهید و بعد از آن در بهترین حالت توپ را به طرف دروازه شوت کنید و گل بزنید و قبل از این مطمئناً این سیستم را آنقدر تمرین کرده اید که تبدیل شده به یک عادت ذهنی.
اما متاسفانه ۹۹% از معامله‌گران باینری آپشن شبیه فوروارد فوتبالی هستند که از هر کجا توپ به دستشان برسد به طرف دروازه شوت می‌کنند و بعدش با خوش بینی و دعا و اتکا به شانس انتظار دارند که شوتشان درون دروازه قرار بگیرد که هیچ گاه نمی گیرد.

شما هم از آن دسته از معامله‌گران نباشید که در هر کجای بازار دست به معامله می‌زنند و با دعا و خوش بینی و اتکا به شانس انتظار دارند که معامله آنها با سود بسته شود که هیچ وقت هم نمی شود.

اگر می خواهید یک معامله گر موفق باینری آپشن باشید کاری را انجام دهید که ۹۹ درصد از معامله‌گران دیگر انجام نمیدهند.

صبر کنید بهترین موقعیت را به دست بیاورید و آن وقت توپ را به طرف دروازه شوت کنید و فریاد بزنید گل و این را آنقدر تمرین کنید که به یک عادت ذهنی برای شما تبدیل شود آن زمان شما باتی گوله (یکی از بهترین فوروارد آرژانتینی گابریل باتیستوتا) باینری آپشن خواهید بود.

 

این مقاله توسط مهدی تات برای شما نوشته شده است تا از آن به نحوی استفاده کنید تا باعث پیشرفت و کسب درامد دلاری برای شما شود.

 

آموزش تضمینی باینری آپشن:

آموزشهای ما به صورت تضمینی به شما ارائه خواهد شد و شما بعد از گذراندن آموزشهای ما به هیچ آموزش دیگری نیاز ندارید.

شما هم میتوانید همانند دیگر دانشجویان ما که به درآمد دلاری رسیدند به درآمد دلاری برسید. فیدبک و درامد های دانشجویان ما هرروزه در کانال تلگرام ما  گذاشته میشود.شما میتوانیدگوشه ای  بازخوردها و نتایج دانشجویان ما را در سایت در قسمت بازخوردها و نتایج دانشجوها مشاهده کنید.

نکته: تمام استراتژی ها را اول در دمو تست کنید و اگر نتیجه مثبت گرفتید با آن شروع به معامله کنید. پیشنهاد ما به شما این است برای رسیدن به استراتژی ۹۰ درصد باینری آپشن در قدم اول آموزش اصولی باینری آپشن را فرا بگیرید بگیرید تا بتوانید همانند صدها دانشجوی ما به سود دلاری برسید.بازخوردها ونتایج دانشجویان مارا میتوانید در صفحه باز خورد و نتایج دانشجویان مشاهده کنید یا در کانال تلگرام ما دنبال کنید. شما بعداز فرا گرفتن آموزش اصولی باینری آپشن میتوانید با هر اندیکاتوری به ریتینگ بالا دست پیدا کنید چون آموزشهای ما بدون اندیکاتور طراحی شده و در ترم دوم آموزشها سبکها و متدهای روز امریکا به شما آموزش داده خواهد شد همراه با تئوری های شخصی جناب مهدی تات تئوری های زمانهای شناور و هیجانات زمانی یکسان و آینه های موازی و غیره به شما تدریس میشود.

 

 

اهداف آکادمی باینری آپشن ایرانیان

آکادمی باینری آپشن ایرانیان اولین وتنها آکادمی آموزشی باینری آپشن ایران اهداف بلند مدتی را دنبال میکند که به شرح زیر است:

کار آفرینی و اشتغال زایی برای تمام افراد جامعه
پرورش و تربیت  معامله گران  حرفه ای
ایجاد جامعه  معامله گران باینری آپشن برای جذب  سرمایه گذار
ایجاد شغل دوم و تبدیل کردن باینری آپشن به شغل اول معامله گران
کسب درآمد دلاری  و کمک به اقتصاد کشور و  عموم  مردم
فراهم کردن بستری امن برای معامله گران و سرمایه گذاران

 

من شکست میخورم ولی تسلیم نمیشم نا امید نمیشم بی خیال نمیشم

 

 

استراتژی

ادامه مطلب …

Advertisements

بازدیدها: 2

استراتژی

ادامه مطلب …

Advertisements

بازدیدها: 15

استراتژی

ادامه مطلب …

Advertisements

بازدیدها: 18

 

استراتژی
استراتژی
استراتژی
استراتژی

 

بازدیدها: 166

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به گفتگو بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *