پنل ثبت نتایج ترید باینری آپشن

 

پنل ثبت نتایج باینری آپشن

خدمتی دیگر از آکادمی باینری آپشن ایرانیان پنل ثبت نتایج ترید که میتوانید در آن با ساختن یک حساب کاربری به صورت رایگان دارای یک پنل کاربری بشوید که میتوانید درآن نتایج هر روزه ترید خود را ثبت کنید و نتایج ترید هر روز خود را دنبال کنید تا پیشرفت کنید.

برای پیشرفت حتما باید نتایج ترید خود را ثبت کنید و هرروز نتایج را با روز قبل مقایسه کنید و علتهای باخت خود را بنویسید و دیگر آن را تکرار نکنید.

در بسیاری از ترید ها اگر ملاحظه بفرمایید بیشتر باختها بخاطر چند دلیل است که یکی از  آن دلایل عجله کردن و صبر کم آنهاست ..

پس علت باخت هایتان را بنویسید و تمرین کنید که آن را تکرار نکنید.

علت بیشتر باختهای تریدرها عادت های ذهنی بد آنهاست که باید اصلاح شود.

 

در استراتژی باینری آپشن مهم ترین نکته عامل ذهنی است که تریدر بایدآن را رعایت کند و روی خود کار کند تا آن را تکرار نکند. کسب در آمد دلاری بسیار ساده است به شرط اینکه اصول و قواعدترید و روانشناسی باینری آپشن را رعایت کنید و به  آن پایبند باشید. اصولا در هرکاری اگر ما یک عادت ذهنی درست را تکرار و تمرین کنیم و از اساتید خود آموزشهای درست را فرا بگیریم میتوانیم در آن کار پیشرفت شایانی داشته باشیم .

آموزش باینری آپشن هم از این موارد مستثنی نیست وهمانند شغلهای دیگر احتیاج به ساخت یک چهارچوب ذهنی درست دارد.تمرکز در این بیزینس مستلزم پیگیری و تمرین دارد و هر گاه این چهار چوب ذهنی در شما ایجاد شود یقین داشته باشید شما یک تریدر باینری آپشن موفق خواهید شد .

پس تریدهای خود را هر روز بنویسید و آنها را دنبال کنید و ایرادهای کار خودرا به مربی یتان نشان دهید تا با  اصلاح آنها بتوانید به راحتی پیشرفت کنید و از ترید کردن خود لذت ببرید و درآمد دلاری  داشته باشید.

پنل ثبت نتایج ترید اولین باراست که در ایران توسط آکادمی خوشنام باینری آپشن ایرانیان با خلاقیت جناب مهدی تات طراحی و اجرا شده تا برگ زرینی باشد در دفتر خاطرات آکادمی باینری آپشن ایرانیان که حامی همیشگی تریدرهاست و همیشه در فکرکمک کردن به  شما دوستان تریدر هست تا این راه را هموار سازد برای رسیدن به قله های پیروزی.

شعار ایشان در مقابل منشکلات این است:

ما شکست میخوریم اما تسلیم نمی شویم و جادوی ما تسلیم نشدن است(مهدی تات)

 

 

روانشناسی ترید

ادامه مطلب …

Advertisements

بازدیدها: 289

مهدی تات و حضور در تلویزیون

ادامه مطلب …

Advertisements

بازدیدها: 124

مارتینگل چیست و کارایی آن در باینری آپشن

 

Advertisements

 

ادامه مطلب …

بازدیدها: 175

 

روانشناسی ترید
مهدی تات و حضور در تلویزیون
مارتینگل چیست و کارایی آن در باینری آپشن
آموزش کار با پاکت آپشن
فرق بین بورس ایران با فارکس و باینری آپشن
فرق باینری آپشن و فارکس
فرق باینری آپشن و فارکس
روانشناسی هفته چهارم(مهدی تات)
روانشناسی ترید

 

 

 

 

 

 

بازدیدها: 8

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به گفتگو بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *