چراباید معامله گر باینری آپشن شویم

 

چراباید معامله گر باینری آپشن شویم

 

 

 

چرا باید معامله گر باینری آپشن شویم:

امروز بپردازیم به مزایای معامله گری در باینری آپشن و به اینکه چرا ما باید معامله گری باینری آپشن را انتخاب کنیم نه معامله در فارکس را.

درآمد دلاری برای ما به خاطر موقعیت اقتصادی خاصی که داریم ارزش بسیار زیادی دارد و حائز اهمیت است.

قیمت حال حاضر دلار در کشور ما در حدود ۱۵ هزار تومان است و این به این معنی است که هر دلار برای ما و برای زندگی ما ارزش فراوانی دارد و نمی توان از درآمد دلاری به راحتی و به آسانی گذشت.

چرا باید یک معامله گر باینری آپشن شویم:

مزایای باینری آپشن نسبت به فارکس بسیار زیاد است باینری آپشن بر خلاف بازار فارکس که احتیاج به تحلیل های پیچیده وتعیین کردن حد ضرر به حد سود ندارد..و بسیار ساده تر و عامه فهم تر و سریع تر است در باینری آپشن اگر قیمت در روند معامله ای که ما باز کرده ایم  در  سود برود ما حداکثر سود  آن را دریافت می‌کنیم ولی در فارکس بدینگونه نیست و به اندازه بالا رفتن قیمت یا پایین رفتن قیمت و گرفتن پیپ ما سود خواهیم کرد.

یکی دیگر از مزایای بازار باینری آپشن نسبت به بازار فارکس سرعت درآمدزایی آن است… به فرض اگر ما یک معامله را در تایم فریم یک ساعت درفارکس باز کنیم باید حدود ۳ تا ۶ ساعت منتظر نتیجه بمانیم و البته قبل از آن هم باید چندین ساعت منتظر همچین موقعیتی بنشینیم تا به سود کمی برسیم اما برعکس در بازار جذاب و سریع باینری آپشن در حدود ۲ تا ۴ ساعت می توانیم پنج برابر بیشتر نسبت به فارکس سود کنیم.

یکی دیگر از مزایای معامله گری در باینری آپشن این است که در هنگام باز کردن معامله دیگر خبری از اسپرد نیست (اسپرد یعنی تفاوت قیمت خرید و فروش) و دقیقا پوزیشن ما در همان قیمت باز می شود که ما اقدام به خرید یا فروش کرده‌ایم.

کلا تفاوت بین بازار باینری آپشن که بازاری است نوپا و جدید با بازار فارکس در سرعت و نداشتن اسپرد هست و این بازار این شانس را به ما می‌دهد که در مدت های بسیار کوتاه اقدام به خرید و فروش ارز ها و سهام ها بکنیم.

پیشبینی ما این است که بسیاری از معامله‌گران بازار فارکس به باینری آپشن روی بیاورند و در این بازار مشغول به درآمدزایی بشوند.

در کل باینری آپشن ساده تر سریع تر و راحت تر و سودآور تر است و شما با آموزش صحیح و اصولی می توانید به راحتی به درآمد دلاری برسید.

 

آموزش تضمینی باینری آپشن:

آموزشهای ما به صورت تضمینی به شما ارائه خواهد شد و شما بعد از گذراندن آموزشهای ما به هیچ آموزش دیگری نیاز ندارید.

شما هم میتوانید همانند دیگر دانشجویان ما که به درآمد دلاری رسیدند به درآمد دلاری برسید. فیدبک و درامد های دانشجویان ما هرروزه در کانال تلگرام ما  گذاشته میشود.شما میتوانیدگوشه ای  بازخوردها و نتایج دانشجویان ما را در سایت در قسمت بازخوردها و نتایج دانشجوها مشاهده کنید.

نکته: تمام استراتژی ها را اول در دمو تست کنید و اگر نتیجه مثبت گرفتید با آن شروع به معامله کنید. پیشنهاد ما به شما این است برای رسیدن به استراتژی ۹۰ درصد باینری آپشن در قدم اول آموزش اصولی باینری آپشن را فرا بگیرید بگیرید تا بتوانید همانند صدها دانشجوی ما به سود دلاری برسید.بازخوردها ونتایج دانشجویان مارا میتوانید در صفحه باز خورد و نتایج دانشجویان مشاهده کنید یا در کانال تلگرام ما دنبال کنید. شما بعداز فرا گرفتن آموزش اصولی باینری آپشن میتوانید با هر اندیکاتوری به ریتینگ بالا دست پیدا کنید چون آموزشهای ما بدون اندیکاتور طراحی شده و در ترم دوم آموزشها سبکها و متدهای روز امریکا به شما آموزش داده خواهد شد همراه با تئوری های شخصی جناب مهدی تات تئوری های زمانهای شناور و هیجانات زمانی یکسان و آینه های موازی و غیره به شما تدریس میشود.

 

 

اهداف آکادمی باینری آپشن ایرانیان

آکادمی باینری آپشن ایرانیان اولین وتنها آکادمی آموزشی باینری آپشن ایران اهداف بلند مدتی را دنبال میکند که به شرح زیر است:

کار آفرینی و اشتغال زایی برای تمام افراد جامعه
پرورش و تربیت  معامله گران  حرفه ای
ایجاد جامعه  معامله گران باینری آپشن برای جذب  سرمایه گذار
ایجاد شغل دوم و تبدیل کردن باینری آپشن به شغل اول معامله گران
کسب درآمد دلاری  و کمک به اقتصاد کشور و  عموم  مردم
فراهم کردن بستری امن برای معامله گران و سرمایه گذاران

 

من شکست میخورم ولی تسلیم نمیشم نا امید نمیشم بی خیال نمیشم

 

 

 

استراتژی

بازدیدها: 368 Advertisements

Advertisements

بازدیدها: 368

تحلیل بازار بعد از ورود واکسن کرونا

بازدیدها: 36 Advertisements

Advertisements

بازدیدها: 36

مهدی تات

بازدیدها: 46 Advertisements

Advertisements

بازدیدها: 46

 

استراتژی
تحلیل بازار بعد از ورود واکسن کرونا
مهدی تات
روانشناسی ترید
مهدی تات و حضور در تلویزیون
مارتینگل چیست و کارایی آن در باینری آپشن
آموزش کار با پاکت آپشن
فرق بین بورس ایران با فارکس و باینری آپشن
فرق باینری آپشن و فارکس

بازدیدها: 34

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *