دوره آموزشی فارکس و باینری آپشن
0 (0)

آکادمی باینری آپشن ایرانیان آموزشهای خود را در دو دوره غیر حضوری و حضوری (تهران) ارائه میدهد. این دوره‌ها آموزش تحلیل تکنیکال فارکس و باینری آپشن از صفر تا صد است.

در ادامه به توضیحات تکمیلی دوره‌ها می‌پردازیم.

دوره حضوری (۴/۰۰۰/۰۰۰ تومان) دوره غیرحضوری (۳/۷۰۰/۰۰۰ تومان)

برای تهیه دوره با شماره زیر تماس بگیرید یا به آیدی زیر پیام دهید
09336161040
mahditatm@

شماره تماس : 09336161040

زمان‌بندی دوره

دوره‌های غیر حضوری ما زمان بندی خاصی ندارند و دانشجو دوره‌ها را به صورت غیر حضوری تهیه می‌کند.
دوره‌های غیر حضوری شامل فیلم آموزشی به مدت ۴ ساعت به همراه اندیکاتور پورفسورا است. و پشتیبانی شش ماه تا یکسال و تمرین به مدت ۲ ماه زیر نظر استاد تات هستند.
دوره حضوری آکادمی باینری آپشن ایرانیان تقریبا هر ماه یکبار به مدت یکماه در چهار جلسه در تهران برگزار می‌شود که فراخوان آن در کانال تلگرام ما انجام می‌شود.

پشتیبانی دوره

پشتیبانی دوره غیر حضوری و حضوری یک ساله است و در این یک سال دانشجو هر سوالی را که داشته باشد با آن پاسخ خواهیم داد و به مدت دو ماه زیر نظر استاد در تلگرام تمرین می‌کند.

هدایای شرکت در دوره

به پاس شرکت شما در دوره‌های ما ربات و اندیکاتور پروفسورا به شما رایگان داده خواهد شد و شما به صورت رایگان در کانال سیگنال فارکس و باینری آپشن ما عضو خواهید شد.

شرایط شرکت در دوره

شرایط شرکت در دوره داشتن حداقل سن ۱۵ سال می‌باشد و شرایط خاص دیگری برای یادگیری لازم نیست تنها برای شرکت در کلاسهای خصوصی جناب تات پیش نیاز لازم است که پیش نیاز آن تهیه دوره غیر حضوری است.

دوره حضوری

دوره‌ی حضوری آموزشی ما در روزهای جمعه برگزار می‌شود این دوره‌ها آموزش تحلیل تکنیکال فارکس و باینری آپشن از صفر تا صد است. هزینه این دوره‌ها دو میلیون و دویست هزار تومان است.

فرا خوان این دوره‌ها در کانال تلگرام باینری آپشن ایرانیان (binaryoptioniranian@) انجام می‌شود که با عضویت کانال تلگرام ما می‌توانید از تاریخ شروع برگزاری آن آگاه شوید.

لینک کانال تلگرام ما:

https://t.me/joinchat/Vp8olJrnLv_Kj05K

دوره غیرحضوری

دوره غیرحضوری آکادمی باینری آپشن ایرانیان شامل یک دی وی دی است به مدت ۴ ساعت آموزش تحلیل تکنیکال فارکس و باینری آپشن است که به استراتژیهای فارکس و باینری آپشن می‌پردازد.

بعد از تهیه این ویدیو شما یک سال پشتیبانی و دو ماه تمرین زیر نظر جناب استاد تات را در اختیار خواهید داشت.

دوره غیر حضوری ما بسیار پیشرفته و دارای سبک تدریس است.

ده نفر از دانشجوهای ما که این دوره را تهیه کردند نفرات اول تا چهارم مسابقات معامله گری و یا ترید مابین ۱۵۰۰ شرکت کننده از کل جهان شده‌اند

شما با تهیه دوره غیر حضوری ما ربات و اندیکاتور (پورفسورا )  را با  ۷۰ درصد تخفیف یعنی به قیمت  ۳۵۰ هزار تومن دریافت می‌کنید و همینطور به صورت رایگان در کانال سیگنال فارکس و باینری آپشن ما عضو می‌شوید.

امکان پرداخت اقساطی شهریه آموزشی

برای رعایت حال دانشجویان آکادمی باینری آپشن ایرانیان آموزش‌های غیر حضوری خود را به صورت اقساط در اختیار دانشجویان قرار می‌دهد.

بدین صورت که دانشجویان می‌توانند در یک قسط ۱۵۰۰/۰۰۰ هزار تومان پرداخت کنند و مابقی را در زمان پشتیبانی و تمرین پرداخت  کنید.

حضور در برنامه زنده تلویزیون

نمونه‌ای از آموزش‌های حضوری

روند رو به رشد فارکس در ایران

نمودار گوگل ترندز نشان می‌دهد روز به روز افراد بیشتری در ایران دنبال یادگیری فارکس هستند. همین موضوع خبر از یک فرصت بسیار بزرگ و پولساز می‌دهد. پس تا دیر نشده فارکس را به صورت اصولی و حرفه‌ای بیاموزید. این نمودار مربوط به ابتدای ۲۰۱۹ تا ابتدای ۲۰۲۱ است.

گواهی‌نامه معتبر

مدارک بین المللی تحلیل تکنیکال بورس از انگلیس و معامله گری در مارکت از سانتا مونیکا آمریکا

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

✓ دوره‌های آموزشی ما برای تمام افراد در تمام سنین مناسب است (از پانزده سال به بالا) مخصوصاً برای افرادی که عطش کار در بازارهای مالی جهانی را دارند و روحیه‌ای ریسک پذیر دارد و دوست دارند با سرمایه خود کار کنند و پول در بیاورند.

✓ اگر شما هم سرمایه‌ای دارید که نمی‌دانید با آن چه کار کنید می‌توانید بعد از فراگیری آموزش‌های تحلیل تکنیکال و بازارهای مالی در این بازار مشغول به کار شوید.

✓ کار در بازارهای مالی به عنوان یک شغل ثابت و پاره وقت در تمام دنیا مطرح است و شما می‌توانید سرمایه خود را در عرض چند ماه چند برابر کنید البته این کار ریسک‌های خود را داراست و اگر آدم کم ریسک و انعطاف پذیری نیستید این بازار مناسب شما نیست.

این دوره برای چه کسانی مناسب نیست؟

✓ این دوره برای کودکان و افراد دارای ریسک پذیری کم مناسب نیست.

✓ البته باز هم باید اشاره کنم که این دوره برای کسانی که صبور نیستند مناسب نیست چون یکی از شرایط کار در بازارهای مالی صبر است.

✓ اگر شما نمی‌توانید پشت کامپیوتر بشینید و صبر کنید تا معامله خوبی گیرتان بیاید این بازار مناسب شما نیست.

✓ بازارهای مالی ریسک بالایی دارد و برای کسانی مناسب است که از قبل بتوانند این ریسک را بپذیرد و بتوانند مدیریت سرمایه خود را رعایت کنند.

نظرات برخی از هنرجویان ما

سؤالات متداول

آیا این دوره‌ها تضمینی هستند؟

بله دوره‌های ما تضمینی هستند اگر که شما تمام موارد آموزشی ما را به کار بگیریم و زیر نظر استاد دقیق تمرین کنید.

آیا شما کانال سیگنال رایگان برای فارکس و باینری آپشن دارید؟

بله ما کانال سیگنال رایگان هم برای فارکس داریم و هم برای باینری آپشن. برای عضویت رایگان در این کانالها به آیدی زیر در تلگرام پیام دهید.

آیدی استاد محمد تات:
@mohammad_tat

ربات و اندیکاتور پرفسورا (porfesora) چیست؟

ربات و اندیکاتور پروفسورا توسط جناب مهدی تات برنامه نویسی شده و به صورت رایگان در اختیار مردم و معامله گر‌ها قرار گرفته اندیکاتور پروفسورا سیگنال‌های خرید و فروش را به معامله گر‌ها می‌دهد و معامله‌گر‌ها با سیگنال آن می‌توانند ترید (معامله) کنند ربات پرفسورا (porfesora) یک معامله گر خودکار است و اتومات برای شما در بازارهای مالی ترید می‌کند و سود دهی آن ماهیانه تا ۲۵ درصد بر روی طلا می‌باشد.

آیا ربات و اندیکاتور پروفسورا (porfesora) رایگان است؟

بله ربات و اندیکاتور سود ده پرفسورا (porfesora) برای همگان رایگان است و برای دریافت آن به آیدی زیر در تلگرام پیام دهید تا هماهنگی‌ها انجام شود.

استاد مهدی تات:
@mahditatm

با آموزش‌های شما می‌توانیم در ماه چند درصد سود کنیم؟

با آموزش‌های ما به راحتی می‌توانید در ماه ۵۰ تا ۱۰۰ درصد سود کنید.

چقدر باید سرمایه بیاوریم؟

برای اوایل کار تنها ۱۰۰ دلار سرمایه کافیست هم در باینری آپشن و هم در فارکس.

چقدر زمان میبرد تا یک معامله گر شویم؟

خیلی از دوستان می‌پرسند چقدر زمان میبرد تا یک معامله‌گر شویم حدود ۶ ماه تا یک سال زمان می‌برد تا شما یک معامله‌گر نیمه حرفه‌ای شوید و حدود ۵ سال زمان می‌برد تا یک معامله گر حرفه‌ای شوید.

من یک خانم هستم آیا می‌توانم در بازارهای مالی فارکس و باینری آپشن کار کنم؟

بله شما هم می‌توانید حدود ۳۰ درصد از دانشجوهای بنده خانم هستند.

آیا می‌توان با گوشی موبایل هم در این بازار کار کرد؟

بله می‌شود اما مقداری سخت است بهتر است با لپ تاپ و کامپیوتر به تحلیل نمودار‌ها و معامله گری بپردازید چون ابزار بهتری در اختیار شما می‌گذارد.

بعد از تهیه آموزش‌های شما چند وقت پشتیبانی دارم؟

بعد از تهیه آموزش‌ها شما یکسال پشتیبانی دارید و دو ماه تمرین با جناب آقای تات و اگر هم به تمرین بیشتری نیاز داشته باشید ایشان به شما باز هم تمرین خواهد داد.

من وقت کمی برای تمرین و نشستن پشت کامپیوتر دارم. آیا می‌توانم آموزش‌های شما را ببینم و در این بازار شروع به کار کنم؟

برای آموزش دیدن و کار در بازارهای مالی حداقل ۳ ساعت باید وقت آزاد داشته باشید اگر از آن دسته آدم‌هایی هستید که وقت آزاد ندارید؛ می‌توانید ربات را به رایگان دریافت کنید و یا عضو کانال سیگنال رایگان ما شوید و درآمد کسب کنید.

امتیاز شما به آموزشهای ما
امتیاز کلی شما به سایت
[کل: 0 میانگین: 0]

بازدیدها: 2225

نوع دوره

حضوری, غیرحضوری

طول دوره

۴ جلسه

امکان پرداخت اقساطی

دارد

مدت زمان پشتیبانی

۶ ماه

روش پشتیبانی

تلفنی, پیام در تلگرام, کارگاهی

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره آموزشی فارکس و باینری آپشن
0 (0)

پرسش‌های مشتریان و پاسخ‌های ما

هنوز هیچ سوالی وجود ندارد، اولین کسی باشید که برای این محصول سوالی مطرح می کنید.

برای هر پاسخ جدید یک اعلان برای من ارسال کن.
سوالی دارید؟ در واتس‌اپ با ما گفتگو کنید.
گفتگو در واتس‌اپ
گفتگوی سریع و مستقیم با پشتیبان‌های سایت

دلار شد 47 هزار تومن ...درآمدت هنوز ریالیه؟

کانال رایگان سیگنال باینری آپشن با ماهی 100 درصد سود