همه مطالب

آیا باینری آپشن قمار است؟

آیا باینری آپشن قمار است؟

آیا باینری آپشن قمار است؟

آیا باینری آپشن قمار است؟

 

 

 

 

[livicon_evo name=”coins.svg” style=”original” size=”60px” stroke_style=”original” stroke_width=”original” try_to_sharpen=”true” rotate=”none” flip_horizontal=”false” flip_vertical=”false” stroke_color=”#22A7F0″ stroke_color_action=”#b3421b” stroke_color_alt=”#F9B32F” stroke_color_alt_action=”#ab69c6″ fill_color=”#91e9ff” fill_color_action=”#ff926b” solid_color=”#6C7A89″ solid_color_action=”#4C5A69″ solid_color_bg=”#ffffff” solid_color_bg_action=”#ffffff” colors_on_hover=”none” colors_hover_time=”0.3″ colors_when_morph=”none” brightness=”0.1″ saturation=”0.07″ morph_state=”start” morph_image=”none” allow_morph_image_transform=”false” stroke_width_factor_on_hover=”none” stroke_width_on_hover_time=”0.3″ keep_stroke_width_on_resize=”false” animated=”true” event_type=”hover” event_on=”self” auto_play=”false” delay=”0″ duration=”default” repeat=”default” repeat_delay=”default” draw_on_viewport=”false” viewport_shift=”oneHalf” draw_delay=”0″ draw_time=”1″ draw_stagger=”0.1″ draw_start_point=”middle” draw_color=”same” draw_color_time=”1″ draw_reversed=”false” draw_ease=”Power1.easeOut” erase_delay=”0″ erase_time=”1″ erase_stagger=”0.1″ erase_start_point=”middle” erase_reversed=”true” erase_ease=”Power1.easeOut” touch_events=”false”][/livicon_evo]

 

آیا باینری آپشن قمار است؟

باینری آپشن و دیدگاه برتر

 

آیا باینری آپشن قمار است؟
با سلام بر همگی همراهان عزیز و علاقه‌مندان به تجارت باینری آپشن خانمها  و آقایان تریدر باینری اپشن و فارکس
در گذشته با مقالۀ “آیا باینری آپشن حرام است؟” با شما بودیم و در آن دو موضوع شرط‌بندی و ربا را مورد بررسی قرار دادیم و به شما قول دادیم که مقایسۀ آن را با قمار نیز به بحث بکشیم.
خب پیش از هر چیز بهتر است معانی درست و کامل هر کدام از دو عمل “معاملات باینری آپشن” و “قمار” را به خوبی دریابیم تا در مقایسۀ آن دو صادق باشیم.

معاملات باینری آپشن یا دودویی

همانطور که همگی شما عزیزان مطلع هستید، در اینگونه معاملات، شخص در ابتدا یک جفت سهام را انتخاب می‌کند و روی روند صعودی یا نزولی آن دو سهام نسبت به یکدیگر در زمان خاصی، یه میزان دلخواهی سرمایه‌گذاری می‌کند. اما همانطور که از تعریف آن نیز قابل برداشت است، این سرمایه‌گذاری پیش‌بینی نیاز دارد و برای انجام معامله، شما نیاز دارید تا روند حرکت قیمت سهام‌ها را پیش‌بینی کنید و اگر پیش‌بینی شما صحیح نباشد دچار ضرر خواهید شد. ولی شخص سرمایه‌گذار این پیش‌بینی را بر اساس برهان‌های عقلی و علمی انجام می‌دهد. یعنی با استفاده از وضعیت گذشتۀ این دو سهام نسبت به یکدیگر تحلیل‌های علمی خود را به کار گرفته و آیندۀ سهام انتخابی خود را پیش‌بینی می‌کند. بنابراین در این حالت شخص با استفاده از علم و هوش مالی خود در یک معامله سرمایه‌گذاری خواهد کرد.
اما تعریف قمار چیست؟

شما در حال بازی با شخص یا گروهی هستید و برای برد خود یا باخت شخص مقابل، وجه، شئ، شخص یا خدمتی را مورد شرط قرار می‌دهید. این عمل قمار طلقی شده و حکم آن در اسلام حرام است. در واقع شما با شانس خود باعث سود یا ضرر می‌شوید و تصمیم گیری‌های شما بر حسب احساس‌تان است نه عقل‌تان. به عنوان مثال، در بازی پاسور، شانس بودن یک برگۀ خاص در دستان حریف یا هم تیمی خود، سرنوشت بازی شما را مشخص می‌کند. یا در بازی‌هایی از این نوع، کاملا شانس شما در پیروزی یا شکست شما دخیل است. بنابراین تصمیمات در قمار بر پایۀ احساس شکل می‌گیرد و هیچ دلیل عقلی ندارد. همچنین در قمار نوع فعالیت شما مشخص نیست، در حقیقت شما در حال اجرای بازی هستید و سرمایه‌گذاری نمی‌کنید و چون به خودتان مطمئن هستید و فضای بازی بر شما احاطه دارد، همیشه فکر می‌کنید که برنده هستید.

حال که به تعریف درستی از این دو عمل رسیدیم، می‌توانیم به خوبی آنها مورد مقایسه قرار دهیم.
در باینری آپشن، سرمایه‌گذاری شما بر اساس علم و هوش مالی است ولی در قمار تصمیمات و شرط‌هایتان بر اساس احساس و فضای بازی است. در معاملات باینری آپشن شما به تحلیل‌های مالی می‌پردازید و یک نتیجۀ آماری برای سرمایه‌گذاری خود پیدا می‌کنید، اما در قمار هیچ تحلیل یا برهان علمی و منطقی وجود ندارد. شما در فضای خوبی برای سرمایه‌گذاری‌های خود هستید و به دور از اثر هر عامل خارجی می‌توانید در معاملات باینری آپشن فعالیت کنید ولی همانطور که در بالا هم اشاره شد، در قمار شما تحت تاثیر جو بازی، حریفان و دیگر وسوسه‌ها هستید. پس نه تنها باینری آپشن با قمار شباهتی ندارد بلکه کاملا با آن متفاوت است و نمی‌توان آن را به دلیل قمار بودن حرام دانست.

در پایان باز هم این نکته را بیان می‌کنیم که ما تخصص کافی برای اعلام حرام یا حلال بودن این نوع تجارت را نداریم و فقط برایتان آن را تحلیل و بررسی کردیم تا بتوانید بهتر در این زمینه فکر کنید و به نتیج عقلی بهتری برسید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و دیگر معاملات مالی، با ما همراه باشید.

تجارتتان موفق، روزگارانتان شاد

 

تنظیم مقاله گروه آکادمی باینری آپشن ایرانیان

 

جناب مهدی تات و آکادمی باینری آپشن ایران این روزها در حال تکمیل استراتژی ۹۰ درصدی خود است که در اختیار بچه های وی آی پی و دانشجویان خود قرار دهد  اطلاعات بیشتر در اواخر پاییز امسال منتشر میشود.

 

آموزش تضمینی باینری آپشن:

آموزشهای ما به صورت تضمینی به شما ارائه خواهد شد و شما بعد از گذراندن آموزشهای ما به هیچ آموزش دیگری نیاز ندارید.

شما هم میتوانید همانند دیگر دانشجویان ما که به درآمد دلاری رسیدند به درآمد دلاری برسید. فیدبک و درامد های دانشجویان ما هرروزه در کانال تلگرام ما  گذاشته میشود.شما میتوانیدگوشه ای  بازخوردها و نتایج دانشجویان ما را در سایت در قسمت بازخوردها و نتایج دانشجوها مشاهده کنید.

نکته: تمام استراتژی ها را اول در دمو تست کنید و اگر نتیجه مثبت گرفتید با آن شروع به معامله کنید. پیشنهاد ما به شما این است برای رسیدن به استراتژی ۹۰ درصد باینری آپشن در قدم اول آموزش اصولی باینری آپشن را فرا بگیرید بگیرید تا بتوانید همانند صدها دانشجوی ما به سود دلاری برسید.بازخوردها ونتایج دانشجویان مارا میتوانید در صفحه باز خورد و نتایج دانشجویان مشاهده کنید یا در کانال تلگرام ما دنبال کنید. شما بعداز فرا گرفتن آموزش اصولی باینری آپشن میتوانید با هر اندیکاتوری به ریتینگ بالا دست پیدا کنید چون آموزشهای ما بدون اندیکاتور طراحی شده و در ترم دوم آموزشها سبکها و متدهای روز امریکا به شما آموزش داده خواهد شد همراه با تئوری های شخصی جناب مهدی تات تئوری های زمانهای شناور و هیجانات زمانی یکسان و آینه های موازی و غیره به شما تدریس میشود.

 

 

 

خدماتی که جناب تات در این ۸ ماه برای معامله گران باینری آپشن ایران انجام داده:

 

آموزش و پرورش بیش از ۲۰۰ نفر معامله گر باینری آپشن.

آموزش و پرورش بیش از ۵ استاد و مدرس باینری آپشن

حدود ۱۴۰ هزار دلار درامد ارزی برای تمام افراد آکادمی باینری آپشن ایرانیان.

ایجاد ۱۰ شغل مرتبط با باینری آپشن.

مشاوره و کمک به بیش از ۲۰۰۰ نفر معامله گر باینری آپشن.

تهیه و ساخت صدها ویدیوی آموزشی رایگان برای معامله گران.

ساخت پنل ثبت نتایج ترید برای پیشرفت معامله گران.

جذب سرمایه گذار برای معامله گران موفق.

تهیه صدها مقاله دیدگاهی و تجربی برای معامله گران باینری آپشن ایران.

طرح بیش از ۱۲ تئوریه جدید وپیشرفته و قابل اجرا برای ترید در باینری آپشن.

طراحی بیش از ۳۰ استراتژی رایگان برای معامله گران باینری آپشن.

طراحی و ساخت ربات تست استراتژی های باینری آپشن برای آنالیز استراتژی ها و تمامی اندیکاتورها برای تصریح روند و پیشرفت استراتژی های باینری آپشن.

طراحی اندیکاتور برای دانشجویان وی آی پی.

طراحی تمرین های معامله گری و تمرین های روانشناسی ترید برای دانشجویان وی ای پی.

پرورش بیش از ۲۰ معامله گر رتبه A باینری آپشن.

پرورش بیش از ۴۰ معامله گر رتبه B باینری آپشن.

پرورش بیش از ۸۰ معامله گر رتبه c باینری آپشن.

بوجود آوردن یک سیستم آموزشی اصولی مبتنی بر اصول تحلیل تکنیکال نوین و مبتنی بر روانشناسی انگیزشی برای موفقیت بیشتر دانشجویان.

برگزاری کلاس های آموزشی حضوری برای متقاضیان.

مشاوره دادن و راهنمایی به بیش از ۲۰۰ سرمایه گذار.

همکاری و مشاوره دادن به معامله گران و سرمایه گذاران و نهاد های دولتی و ارگان های فتا و آگاهی برای جلوگیری از جرمها و کلاهبرداری های اینترنتی مرتبط با بورس.

درج شماره تماس شخصی برای برقراری پل ارتباطی موثر برای مشاوره و راهنمایی.

سرمایه گذاری برای ساخت ربات های معامله گر باینری آپشن و فارکس برای پیشرفت هر چه سریعتر جامعه معامله گران باینری آپشن ایران.

 

 

[av_notification title=’اهداف آکادمی باینری آپشن ایرانیان’ icon_select=’yes’ icon=’ue8c6′ font=’entypo-fontello’ color=’green’ border=’dashed’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’large’ close_btn=” cookie_lifetime=’60’ av_uid=’av-37y7fk’ admin_preview_bg=”]

آکادمی باینری آپشن ایرانیان اولین وتنها آکادمی آموزشی باینری آپشن ایران اهداف بلند مدتی را دنبال میکند که به شرح زیر است:

کار آفرینی و اشتغال زایی برای تمام افراد جامعه
پرورش و تربیت  معامله گران  حرفه ای
ایجاد جامعه  معامله گران باینری آپشن برای جذب  سرمایه گذار
ایجاد شغل دوم و تبدیل کردن باینری آپشن به شغل اول معامله گران
کسب درآمد دلاری  و کمک به اقتصاد کشور و  عموم  مردم
فراهم کردن بستری امن برای معامله گران و سرمایه گذاران
[/av_notification]

 

[av_headline_rotator before_rotating=’من شکست میخورم ولی’ after_rotating=” interval=’3′ animation=’fade zoom’ margin=” margin_sync=’true’ tag=’h4′ size=” align=’left’ custom_title=’#d80808′ av-medium-font-size-title=” av-small-font-size-title=” av-mini-font-size-title=” av_uid=’av-6wtq0r’ admin_preview_bg=”] [av_rotator_item title=’تسلیم نمیشم’ link=” linktarget=” custom_title=’#14c9bd’ av_uid=’av-6gdy0b’] [av_rotator_item title=’نا امید نمیشم’ link=” linktarget=” custom_title=’#ed5425′ av_uid=’av-3ie56j’] [av_rotator_item title=’بی خیال نمیشم’ link=” linktarget=” custom_title=’#2add1a’ av_uid=’av-2s8557′] [/av_headline_rotator]

 

[av_magazine link=’category,102,34′ items=’6′ offset=’34’ tabs=’aviaTBtabs’ thumbnails=’aviaTBthumbnails’ heading=” heading_link=’manually,http://’ heading_color=’theme-color’ heading_custom_color=’#ffffff’ first_big_pos=’top’ av_uid=’av-2v8dqh’ admin_preview_bg=”]

 

[av_blog blog_type=’posts’ categories=’34’ link=’category’ blog_style=’single-big’ columns=’3′ contents=’excerpt’ content_length=’content’ preview_mode=’auto’ image_size=’portfolio’ items=’3′ offset=’0′ paginate=’yes’ conditional=” av_uid=’av-4xvpex’]

 

[av_postslider link=’category,34′ wc_prod_visible=” prod_order_by=” prod_order=” columns=’3′ items=’9′ offset=’0′ contents=’title_read_more’ preview_mode=’auto’ image_size=’portfolio’ autoplay=’yes’ interval=’5′ av_uid=’av-2okyrd’]

 

بازدیدها: 3

نوشته های مشابه