استراتژی‌ها

استراتژی باینری آپشن ۸۵ درصد با اسیلاتور CMO

استراتژی باینری آپشن 85 درصد با اسیلاتور CMO

استراتژی باینری آپشن ۸۵ درصد با اسیلاتور CMO

استراتژی باینری آپشن 85 درصد با اسیلاتور CMO

 

 

 

[livicon_evo name=”coins.svg” style=”original” size=”60px” stroke_style=”original” stroke_width=”original” try_to_sharpen=”true” rotate=”none” flip_horizontal=”false” flip_vertical=”false” stroke_color=”#22A7F0″ stroke_color_action=”#b3421b” stroke_color_alt=”#F9B32F” stroke_color_alt_action=”#ab69c6″ fill_color=”#91e9ff” fill_color_action=”#ff926b” solid_color=”#6C7A89″ solid_color_action=”#4C5A69″ solid_color_bg=”#ffffff” solid_color_bg_action=”#ffffff” colors_on_hover=”none” colors_hover_time=”0.3″ colors_when_morph=”none” brightness=”0.1″ saturation=”0.07″ morph_state=”start” morph_image=”none” allow_morph_image_transform=”false” stroke_width_factor_on_hover=”none” stroke_width_on_hover_time=”0.3″ keep_stroke_width_on_resize=”false” animated=”true” event_type=”hover” event_on=”self” auto_play=”false” delay=”0″ duration=”default” repeat=”default” repeat_delay=”default” draw_on_viewport=”false” viewport_shift=”oneHalf” draw_delay=”0″ draw_time=”1″ draw_stagger=”0.1″ draw_start_point=”middle” draw_color=”same” draw_color_time=”1″ draw_reversed=”false” draw_ease=”Power1.easeOut” erase_delay=”0″ erase_time=”1″ erase_stagger=”0.1″ erase_start_point=”middle” erase_reversed=”true” erase_ease=”Power1.easeOut” touch_events=”false”][/livicon_evo]

 

استراتژی باینری آپشن ۸۵ درصد با اسیلاتور CMO

 

استراتژی باینری آپشن ۸۵ درصد با اسیلاتور CMO

با درود فراوان بر دوستان عزیز ,  و اشخاصی که در بازارهای مالی به خصوص باینری آپشن فعالیت دارند
امروز با آموزش یم استراتژی دیگر با اسیلاتور کمتر دیده شدۀ CMO با شما هستیم. این اسیلاتور تقریبا مانند اکثر اسیلاتورها، تعیین کنندۀ ناحیۀ اشباع فروش و خرید است و تا حدودی شبیه به RSI و Stochastic عمل می‌کند با این تفاوت که دامنۀ آن مابین ۱۰۰- تا ۱۰۰+ تعیین شده است و قیمت در این محدوده حرکت دارد. برای استفاده از این استراتژی بهتر است از یک اسیلاتور دیگر هم مبنی بر تایید اسیلاتور CMO استفاده کنیم تا هم ناحیه‌های اشباع فروش و خرید را بهتر تشخیص دهیم و هم اینکه سیگنال‌های خطای خود را به کمترین میزان خود برسانیم. به عنوان مثال ما در این آموزش از اسیلاتور RSI و اسیلاتور CMO به صورت هم زمان استفاده می‌کنیم. همچنین توصیه می‌کنیم این استراتژی را در معاملاتی که یکی از ارزها دلار است، استفاده نکنید. ضمنا هر چه در نمودار شاهد روندهای قوی با حرکت سریع قیمت باشیم، سیگنال‌های خطای بیشتری را نیز دریافت می‌کنیم.

حال به سراغ تنظیم اسیلاتورهای مورد نظر می‌رویم تا بهترین نتیجه را از پیش‌بینی آن‌ها برای معاملۀ خود، دریافت کنیم. پس از باز کردن اسیلاتور RSI، بدون تغییر محدودۀ آن اسیلاتور، مقدار آن را روی ۱۳ یا ۲۱ قرار می‌دهیم، کاملا واضح است که عدد ۱۳ برای تریدرهایی با معاملات کوتاه مدت و عدد ۲۱ برای تریدرهایی با معاملات بلند مدت کاربرد دارد. سپس اسیلاتور CMO را باز کرده و مقدار آن را بدون تغییر یعنی همان ۹ کندل رها می‌کنیم. برای افزایش اعتبار سیگنال‌ها و اطمینان بیشتر به این استراتژی، خطوط روند با سطح‌های حمایتی و مقاومتی خود را در نمودار رسم کنید و منتظر یک شرایط ایده‌آل برای ورود به معامله بمانید.
اگر در نقطه‌ای از نمودار شاهد رسیدن قیمت به سطح حمایت یا خط روند شدیم که در آن نقطه نمودار اسیلاتور CMO بالای ۵۰- بود و نمودار اسیلاتور RSI نیز از مرز ۳ به بالا بازگردد، وضعیت خوبی برای معاملۀ Call ایجاد شده است.
حال اگر نمودار به سطح مقاومت یا خط روند رسید که اسیلاتور CMO در زیر ۵۰+ بود و نمودار RSI از مرز ۷۰ به پایین آید، می‌توانیم یک معاملۀ Put را شروع کنیم.
در عکس زیر نحوۀ استفاده از این استراتژی به وضوح قابل درک است:

 

استراتژی باینری آپشن 85 درصد با اسیلاتور CMO

از مهم‌ترین نکاتی که به یک استراتژی اعتبار می‌بخشد و آن را سودآور می‌سازد، آموزش صحیح و تمرین فراوان آن است، بنابراین پس از آموزش، خوب تمرین کنید و ایرادات خود را برطرف سازید.

تجارتتان موفق، روزگارانتان شاد

دانلود اندیکاتور cmo:

http://s4.picofile.com/file/8372034550/CMO_v1.mq4.html

 

تنظیم مقاله : گروه آکادمی باینری آپشن ایرانیان

 

جناب مهدی تات و آکادمی باینری آپشن ایران این روزها در حال تکمیل استراتژی ۹۰ درصدی خود است که در اختیار بچه های وی آی پی و دانشجویان خود قرار دهد  اطلاعات بیشتر در اواخر پاییز امسال منتشر میشود.

 

آموزش تضمینی باینری آپشن:

آموزشهای ما به صورت تضمینی به شما ارائه خواهد شد و شما بعد از گذراندن آموزشهای ما به هیچ آموزش دیگری نیاز ندارید.

شما هم میتوانید همانند دیگر دانشجویان ما که به درآمد دلاری رسیدند به درآمد دلاری برسید. فیدبک و درامد های دانشجویان ما هرروزه در کانال تلگرام ما  گذاشته میشود.شما میتوانیدگوشه ای  بازخوردها و نتایج دانشجویان ما را در سایت در قسمت بازخوردها و نتایج دانشجوها مشاهده کنید.

نکته: تمام استراتژی ها را اول در دمو تست کنید و اگر نتیجه مثبت گرفتید با آن شروع به معامله کنید. پیشنهاد ما به شما این است برای رسیدن به استراتژی ۹۰ درصد باینری آپشن در قدم اول آموزش اصولی باینری آپشن را فرا بگیرید بگیرید تا بتوانید همانند صدها دانشجوی ما به سود دلاری برسید.بازخوردها ونتایج دانشجویان مارا میتوانید در صفحه باز خورد و نتایج دانشجویان مشاهده کنید یا در کانال تلگرام ما دنبال کنید. شما بعداز فرا گرفتن آموزش اصولی باینری آپشن میتوانید با هر اندیکاتوری به ریتینگ بالا دست پیدا کنید چون آموزشهای ما بدون اندیکاتور طراحی شده و در ترم دوم آموزشها سبکها و متدهای روز امریکا به شما آموزش داده خواهد شد همراه با تئوری های شخصی جناب مهدی تات تئوری های زمانهای شناور و هیجانات زمانی یکسان و آینه های موازی و غیره به شما تدریس میشود.

 

 

 

خدماتی که جناب تات در این ۸ ماه برای معامله گران باینری آپشن ایران انجام داده:

 

آموزش و پرورش بیش از ۲۰۰ نفر معامله گر باینری آپشن.

آموزش و پرورش بیش از ۵ استاد و مدرس باینری آپشن

حدود ۱۴۰ هزار دلار درامد ارزی برای تمام افراد آکادمی باینری آپشن ایرانیان.

ایجاد ۱۰ شغل مرتبط با باینری آپشن.

مشاوره و کمک به بیش از ۲۰۰۰ نفر معامله گر باینری آپشن.

تهیه و ساخت صدها ویدیوی آموزشی رایگان برای معامله گران.

ساخت پنل ثبت نتایج ترید برای پیشرفت معامله گران.

جذب سرمایه گذار برای معامله گران موفق.

تهیه صدها مقاله دیدگاهی و تجربی برای معامله گران باینری آپشن ایران.

طرح بیش از ۱۲ تئوریه جدید وپیشرفته و قابل اجرا برای ترید در باینری آپشن.

طراحی بیش از ۳۰ استراتژی رایگان برای معامله گران باینری آپشن.

طراحی و ساخت ربات تست استراتژی های باینری آپشن برای آنالیز استراتژی ها و تمامی اندیکاتورها برای تصریح روند و پیشرفت استراتژی های باینری آپشن.

طراحی اندیکاتور برای دانشجویان وی آی پی.

طراحی تمرین های معامله گری و تمرین های روانشناسی ترید برای دانشجویان وی ای پی.

پرورش بیش از ۲۰ معامله گر رتبه A باینری آپشن.

پرورش بیش از ۴۰ معامله گر رتبه B باینری آپشن.

پرورش بیش از ۸۰ معامله گر رتبه c باینری آپشن.

بوجود آوردن یک سیستم آموزشی اصولی مبتنی بر اصول تحلیل تکنیکال نوین و مبتنی بر روانشناسی انگیزشی برای موفقیت بیشتر دانشجویان.

برگزاری کلاس های آموزشی حضوری برای متقاضیان.

مشاوره دادن و راهنمایی به بیش از ۲۰۰ سرمایه گذار.

همکاری و مشاوره دادن به معامله گران و سرمایه گذاران و نهاد های دولتی و ارگان های فتا و آگاهی برای جلوگیری از جرمها و کلاهبرداری های اینترنتی مرتبط با بورس.

درج شماره تماس شخصی برای برقراری پل ارتباطی موثر برای مشاوره و راهنمایی.

سرمایه گذاری برای ساخت ربات های معامله گر باینری آپشن و فارکس برای پیشرفت هر چه سریعتر جامعه معامله گران باینری آپشن ایران.

 

 

[av_notification title=’اهداف آکادمی باینری آپشن ایرانیان’ icon_select=’yes’ icon=’ue8c6′ font=’entypo-fontello’ color=’green’ border=’dashed’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’large’ close_btn=” cookie_lifetime=’60’ av_uid=’av-37y7fk’ admin_preview_bg=”]

آکادمی باینری آپشن ایرانیان اولین وتنها آکادمی آموزشی باینری آپشن ایران اهداف بلند مدتی را دنبال میکند که به شرح زیر است:

کار آفرینی و اشتغال زایی برای تمام افراد جامعه
پرورش و تربیت  معامله گران  حرفه ای
ایجاد جامعه  معامله گران باینری آپشن برای جذب  سرمایه گذار
ایجاد شغل دوم و تبدیل کردن باینری آپشن به شغل اول معامله گران
کسب درآمد دلاری  و کمک به اقتصاد کشور و  عموم  مردم
فراهم کردن بستری امن برای معامله گران و سرمایه گذاران
[/av_notification]

 

[av_headline_rotator before_rotating=’من شکست میخورم ولی’ after_rotating=” interval=’3′ animation=’fade zoom’ margin=” margin_sync=’true’ tag=’h4′ size=” align=’left’ custom_title=’#d80808′ av-medium-font-size-title=” av-small-font-size-title=” av-mini-font-size-title=” av_uid=’av-6wtq0r’ admin_preview_bg=”] [av_rotator_item title=’تسلیم نمیشم’ link=” linktarget=” custom_title=’#14c9bd’ av_uid=’av-6gdy0b’] [av_rotator_item title=’نا امید نمیشم’ link=” linktarget=” custom_title=’#ed5425′ av_uid=’av-3ie56j’] [av_rotator_item title=’بی خیال نمیشم’ link=” linktarget=” custom_title=’#2add1a’ av_uid=’av-2s8557′] [/av_headline_rotator]

 

[av_magazine link=’category,102,34′ items=’6′ offset=’34’ tabs=’aviaTBtabs’ thumbnails=’aviaTBthumbnails’ heading=” heading_link=’manually,http://’ heading_color=’theme-color’ heading_custom_color=’#ffffff’ first_big_pos=’top’ av_uid=’av-2v8dqh’ admin_preview_bg=”]

 

[av_blog blog_type=’posts’ categories=’34’ link=’category’ blog_style=’single-big’ columns=’3′ contents=’excerpt’ content_length=’content’ preview_mode=’auto’ image_size=’portfolio’ items=’3′ offset=’0′ paginate=’yes’ conditional=” av_uid=’av-4xvpex’]

 

[av_postslider link=’category,34′ wc_prod_visible=” prod_order_by=” prod_order=” columns=’3′ items=’9′ offset=’0′ contents=’title_read_more’ preview_mode=’auto’ image_size=’portfolio’ autoplay=’yes’ interval=’5′ av_uid=’av-2okyrd’]

 

بازدیدها: 3

نوشته های مشابه