استراتژی‌ها

استراتژی ۱۵ دقیقه‌ای باینری آپشن

استراتژی 15 دقیقه‌ای باینری آپشن

استراتژی ۱۵ دقیقه‌ای باینری آپشن

استراتژی 15 دقیقه‌ای باینری آپشن

 

 

 

[livicon_evo name=”coins.svg” style=”original” size=”60px” stroke_style=”original” stroke_width=”original” try_to_sharpen=”true” rotate=”none” flip_horizontal=”false” flip_vertical=”false” stroke_color=”#22A7F0″ stroke_color_action=”#b3421b” stroke_color_alt=”#F9B32F” stroke_color_alt_action=”#ab69c6″ fill_color=”#91e9ff” fill_color_action=”#ff926b” solid_color=”#6C7A89″ solid_color_action=”#4C5A69″ solid_color_bg=”#ffffff” solid_color_bg_action=”#ffffff” colors_on_hover=”none” colors_hover_time=”0.3″ colors_when_morph=”none” brightness=”0.1″ saturation=”0.07″ morph_state=”start” morph_image=”none” allow_morph_image_transform=”false” stroke_width_factor_on_hover=”none” stroke_width_on_hover_time=”0.3″ keep_stroke_width_on_resize=”false” animated=”true” event_type=”hover” event_on=”self” auto_play=”false” delay=”0″ duration=”default” repeat=”default” repeat_delay=”default” draw_on_viewport=”false” viewport_shift=”oneHalf” draw_delay=”0″ draw_time=”1″ draw_stagger=”0.1″ draw_start_point=”middle” draw_color=”same” draw_color_time=”1″ draw_reversed=”false” draw_ease=”Power1.easeOut” erase_delay=”0″ erase_time=”1″ erase_stagger=”0.1″ erase_start_point=”middle” erase_reversed=”true” erase_ease=”Power1.easeOut” touch_events=”false”][/livicon_evo]

 

 

استراتژی ۱۵ دقیقه‌ای باینری آپشن

 

 

استراتژی ۱۵ دقیقه‌ای باینری آپشن

با سلام و درود فراوان بر علاقه مندان و خانم‌ها و آقایان فعال در باینری آپشن
در این مقاله با استفاده یک اندیکاتور جدید به نام Moving Linear Regression به استراتژیی دست خواهیم یافت که می‌توان سیگنال‌های مفیدی برای معاملۀ ۱۵ دقیقه‌ای دریافت کرد.
اندیکاتور Moving Linear Regression یا حرکت رگرسیون خطی، نمایی پویا از شاخص رگرسیون خطی ایجاد می‌کند. همانطور که می‌دانید رگرسیون یک مدل برای پیش‌بینی بر اساس چند متغیر دیگر است. رگرسیون خطی یکی از روش‌های تحلیل این مدل سازی یعنی خود رگرسیون است. با این تعریف می‌شود درک کرد که این اندیکاتور از هویت علمی خوبی برخوردار است و فرمول‌های محاسبۀ آن قوی است. این اندیکاتور شبیه به اندیکاتور Moving Average عمل می‌کند با این تفاوت که بسیار سنگین‌تر عمل می‌کند به طوریکه ممکن است در یک بازۀ زمانی طولانی با روند قیمت واگرایی داشته باشد.

 

برای دانلود اندیکاتور Moving Linear Regression می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

http://s7.picofile.com/file/8377621850/linear_regression_indicator.zip.html

 

در این استراتژی از اندیکاتور Moving Average به عنوان ابزار قدرتمند سیگنال دهی استفاده می‌کنیم. می‌دانیم نمودار این اندیکاتور با چشم پوشی از نوسانات ریز قیمت، یه نمایش حرکت میانگین روند اصلی قیمت می‌پردازد. به همین جهت از اعتبار بالایی برخوردار است و سیگنال‌های مطمئنی را ایجاد خواهد کرد.
برای آماده سازی نمودار، تایم فریم را بر روی ۱۵ دقیقه تنظیم نموده و اندیکاتورهای Moving Linear Regression و Moving Average را باز کنید. دورۀ اندیکاتور Moving Linear Regression (MLR) را از ۵۰ به ۱۰ کاهش دهید و اندیکاتور دیگر را در حالت پیش فرض استفاده کنید.
چون نوسانات شدید بر روی حرکت رگرسیون خطی تاثیر قابل ملاحظه‌ای دارد، توصیه می‌شود از جفت ارزهای کم نوسان و مشهور مانند EUR/USD، USD/CAD، NZD/USD و USD/CHF استفاده نمایید. همچنین اکسپایر تایم مناسب برابر تشکیل یک کندل یا همان ۱۵ دقیقه است. حال فقط کافی است به تحلیل چارت بپردازید و منتظر شرایط ورود به معامله باشید.
برای ورود به معاملۀ Call کافیست خط نمودار اندیکاتور MLR از پایین به بالا خط نمودار اندیکاتور MA را بشکند. در این صورت احتمال دارد روند حرکتی صعودی را در پیش بگیرد.

استراتژی 15 دقیقه‌ای باینری آپشن

زمانی که خط نمودار اندیکاتور MLR از بالا وارد خط نمودار MA شده و به پایین آن برود، سیگنال برای ورود به معاملۀ فروش یا Put دریافت شده است.
تصویر زیر شرایط ورود به معامله در استراتژی بالا را به خوبی نمایش داده است. خط آبی مربوط به اندیکاتور MLR و خط قرمز نمودار اندیکاتور MA است:

استراتژی فوق و همینطور سایر استراتژی‌های دیگر را در فضای دمو یا آزمایشی به خوبی تمرین کنید تا نحوۀ استفاده از آن در زمان‌های مختلف را درک کنید و بهترین نتایج را از معاملات خود بگیرید.

برای آشنایی با سایر استراتژی‌ها با ما همراه باشید

 

 

تجارتتان موفق، روزگارانتان شاد

 

تنظیم مقاله گروه آکادمی باینری آپشن ایرانیان

 

جناب مهدی تات و آکادمی باینری آپشن ایران این روزها در حال تکمیل استراتژی ۹۰ درصدی خود است که در اختیار بچه های وی آی پی و دانشجویان خود قرار دهد  اطلاعات بیشتر در اواخر پاییز امسال منتشر میشود.

 

آموزش تضمینی باینری آپشن:

آموزشهای ما به صورت تضمینی به شما ارائه خواهد شد و شما بعد از گذراندن آموزشهای ما به هیچ آموزش دیگری نیاز ندارید.

شما هم میتوانید همانند دیگر دانشجویان ما که به درآمد دلاری رسیدند به درآمد دلاری برسید. فیدبک و درامد های دانشجویان ما هرروزه در کانال تلگرام ما  گذاشته میشود.شما میتوانیدگوشه ای  بازخوردها و نتایج دانشجویان ما را در سایت در قسمت بازخوردها و نتایج دانشجوها مشاهده کنید.

نکته: تمام استراتژی ها را اول در دمو تست کنید و اگر نتیجه مثبت گرفتید با آن شروع به معامله کنید. پیشنهاد ما به شما این است برای رسیدن به استراتژی ۹۰ درصد باینری آپشن در قدم اول آموزش اصولی باینری آپشن را فرا بگیرید بگیرید تا بتوانید همانند صدها دانشجوی ما به سود دلاری برسید.بازخوردها ونتایج دانشجویان مارا میتوانید در صفحه باز خورد و نتایج دانشجویان مشاهده کنید یا در کانال تلگرام ما دنبال کنید. شما بعداز فرا گرفتن آموزش اصولی باینری آپشن میتوانید با هر اندیکاتوری به ریتینگ بالا دست پیدا کنید چون آموزشهای ما بدون اندیکاتور طراحی شده و در ترم دوم آموزشها سبکها و متدهای روز امریکا به شما آموزش داده خواهد شد همراه با تئوری های شخصی جناب مهدی تات تئوری های زمانهای شناور و هیجانات زمانی یکسان و آینه های موازی و غیره به شما تدریس میشود.

 

 

 

خدماتی که جناب تات در این ۸ ماه برای معامله گران باینری آپشن ایران انجام داده:

برگزاری کلاسهای حضوری آموزش فوق پیشرفته باینری آپشن با وین ریت ۹۰ درصد

آموزش و پرورش بیش از ۳۰۰ نفر معامله گر باینری آپشن.

آموزش و پرورش بیش از ۵ استاد و مدرس باینری آپشن

برگزاری وبینار آموزشی در بروکر آلپاری معتبرترین بروکر خاورمیانه به درخواست بروکر آلپاری

حدود ۱۴۰ هزار دلار درامد ارزی برای تمام افراد آکادمی باینری آپشن ایرانیان.

مدیریت جامعه باینری آپشن ایران بعد از چالش تحریم سایت الیمپ ترید.

ایجاد ۱۰ شغل مرتبط با باینری آپشن.

مشاوره و کمک به بیش از ۲۰۰۰ نفر معامله گر باینری آپشن.

تهیه و ساخت صدها ویدیوی آموزشی رایگان برای معامله گران.

ساخت پنل ثبت نتایج ترید برای پیشرفت معامله گران.

جذب سرمایه گذار برای معامله گران موفق.

تهیه صدها مقاله دیدگاهی و تجربی برای معامله گران باینری آپشن ایران.

طرح بیش از ۱۲ تئوریه جدید وپیشرفته و قابل اجرا برای ترید در باینری آپشن.

طراحی بیش از ۳۰ استراتژی رایگان برای معامله گران باینری آپشن.

طراحی و ساخت ربات تست استراتژی های باینری آپشن برای آنالیز استراتژی ها و تمامی اندیکاتورها برای تصریح روند و پیشرفت استراتژی های باینری آپشن.

طراحی اندیکاتور برای دانشجویان وی آی پی.

طراحی تمرین های معامله گری و تمرین های روانشناسی ترید برای دانشجویان وی ای پی.

پرورش بیش از ۵۰ معامله گر رتبه A باینری آپشن.

پرورش بیش از ۸۰ معامله گر رتبه B باینری آپشن.

پرورش بیش از ۱۲۰ معامله گر رتبه c باینری آپشن.

بوجود آوردن یک سیستم آموزشی اصولی مبتنی بر اصول تحلیل تکنیکال نوین و مبتنی بر روانشناسی انگیزشی برای موفقیت بیشتر دانشجویان.

برگزاری کلاس های آموزشی خصوصی برای متقاضیان.

مشاوره دادن و راهنمایی به بیش از ۲۰۰ سرمایه گذار.

همکاری و مشاوره دادن به معامله گران و سرمایه گذاران و نهاد های دولتی و ارگان های فتا و آگاهی برای جلوگیری از جرمها و کلاهبرداری های اینترنتی مرتبط با بورس.

درج شماره تماس شخصی برای برقراری پل ارتباطی موثر برای مشاوره و راهنمایی.

سرمایه گذاری برای ساخت ربات های معامله گر باینری آپشن و فارکس برای پیشرفت هر چه سریعتر جامعه معامله گران باینری آپشن ایران.

 

 

[av_notification title=’اهداف آکادمی باینری آپشن ایرانیان’ icon_select=’yes’ icon=’ue8c6′ font=’entypo-fontello’ color=’green’ border=’dashed’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’large’ close_btn=” cookie_lifetime=’60’ av_uid=’av-37y7fk’ admin_preview_bg=”]

آکادمی باینری آپشن ایرانیان اولین وتنها آکادمی آموزشی باینری آپشن ایران اهداف بلند مدتی را دنبال میکند که به شرح زیر است:

کار آفرینی و اشتغال زایی برای تمام افراد جامعه
پرورش و تربیت  معامله گران  حرفه ای
ایجاد جامعه  معامله گران باینری آپشن برای جذب  سرمایه گذار
ایجاد شغل دوم و تبدیل کردن باینری آپشن به شغل اول معامله گران
کسب درآمد دلاری  و کمک به اقتصاد کشور و  عموم  مردم
فراهم کردن بستری امن برای معامله گران و سرمایه گذاران
[/av_notification]

 

[av_headline_rotator before_rotating=’من شکست میخورم ولی’ after_rotating=” interval=’3′ animation=’fade zoom’ margin=” margin_sync=’true’ tag=’h4′ size=” align=’left’ custom_title=’#d80808′ av-medium-font-size-title=” av-small-font-size-title=” av-mini-font-size-title=” av_uid=’av-6wtq0r’ admin_preview_bg=”] [av_rotator_item title=’تسلیم نمیشم’ link=” linktarget=” custom_title=’#14c9bd’ av_uid=’av-6gdy0b’] [av_rotator_item title=’نا امید نمیشم’ link=” linktarget=” custom_title=’#ed5425′ av_uid=’av-3ie56j’] [av_rotator_item title=’بی خیال نمیشم’ link=” linktarget=” custom_title=’#2add1a’ av_uid=’av-2s8557′] [/av_headline_rotator]

 

[av_magazine link=’category,102,34′ items=’6′ offset=’34’ tabs=’aviaTBtabs’ thumbnails=’aviaTBthumbnails’ heading=” heading_link=’manually,http://’ heading_color=’theme-color’ heading_custom_color=’#ffffff’ first_big_pos=’top’ av_uid=’av-2v8dqh’ admin_preview_bg=”]

 

[av_blog blog_type=’posts’ categories=’34’ link=’category’ blog_style=’single-big’ columns=’3′ contents=’excerpt’ content_length=’content’ preview_mode=’auto’ image_size=’portfolio’ items=’3′ offset=’0′ paginate=’yes’ conditional=” av_uid=’av-4xvpex’]

 

[av_postslider link=’category,34′ wc_prod_visible=” prod_order_by=” prod_order=” columns=’3′ items=’9′ offset=’0′ contents=’title_read_more’ preview_mode=’auto’ image_size=’portfolio’ autoplay=’yes’ interval=’5′ av_uid=’av-2okyrd’]

 

بازدیدها: 1

نوشته های مشابه