استراتژی‌ها

استراتژی ۲ دقیقه ای باینری آپشن bolinger band & adx

استراتزی 2 دقیقه باینری آپشن bolingerband&adx

استراتژی ۲ دقیقه ای باینری آپشن bolinger band & adx

استراتزی 2 دقیقه باینری آپشن bolingerband&adx

 

 

 

[livicon_evo name=”coins.svg” style=”original” size=”60px” stroke_style=”original” stroke_width=”original” try_to_sharpen=”true” rotate=”none” flip_horizontal=”false” flip_vertical=”false” stroke_color=”#22A7F0″ stroke_color_action=”#b3421b” stroke_color_alt=”#F9B32F” stroke_color_alt_action=”#ab69c6″ fill_color=”#91e9ff” fill_color_action=”#ff926b” solid_color=”#6C7A89″ solid_color_action=”#4C5A69″ solid_color_bg=”#ffffff” solid_color_bg_action=”#ffffff” colors_on_hover=”none” colors_hover_time=”0.3″ colors_when_morph=”none” brightness=”0.1″ saturation=”0.07″ morph_state=”start” morph_image=”none” allow_morph_image_transform=”false” stroke_width_factor_on_hover=”none” stroke_width_on_hover_time=”0.3″ keep_stroke_width_on_resize=”false” animated=”true” event_type=”hover” event_on=”self” auto_play=”false” delay=”0″ duration=”default” repeat=”default” repeat_delay=”default” draw_on_viewport=”false” viewport_shift=”oneHalf” draw_delay=”0″ draw_time=”1″ draw_stagger=”0.1″ draw_start_point=”middle” draw_color=”same” draw_color_time=”1″ draw_reversed=”false” draw_ease=”Power1.easeOut” erase_delay=”0″ erase_time=”1″ erase_stagger=”0.1″ erase_start_point=”middle” erase_reversed=”true” erase_ease=”Power1.easeOut” touch_events=”false”][/livicon_evo]

 

استراتژی ۲ دقیقه ای باینری آپشن bolinger band & adx

 

 

استراتژی۲ دقیقه ای باینری آپشن bolinger band & adx

با سلام و درود بر همگی همراهان و آقایان و خانم‌های فعال در باینری آپشن
همانطور که از نام استراتژی نیز انتظار می‌رود، در معاملات با این استراتژی، اکسپایر تایم‌های کوچکی مورد استفاده است. در این استراتژی تایم فریم نمودار ۱ دقیقه و اکسپایر تایم ۲ دقیقه است. معاملات با تایم فریم و اکسپایر تایم کوتاه بسیار جذاب و پر خطر است. زیرا معامله و دریافت سود در زمان‌های کوتاه، تریدرها را امیدوار و همچنین هیجان زده می‌کند و ممکن است باعث شود تا تصمیمات و تحلیل‌های اشتباهی درمورد معاملات خود بگیرند. پس در معاملات کوتاه مدت بسیار دقت داشته باشید و تمرکز خود را از دست ندهید.
در این استراتژی برای دریافت سیگنال از اندیکاتور بولینگر باند و اسیلاتور ADX استفاده می‌کنیم. برای استفاده از اندیکاتور بولینگر باند، دورۀ آن را روی ۲۰ و انحراف آن را روی عدد ۲ تنظیم می‌نماییم. برای دورۀ اسیلاتور ADX نیز عدد ۲۰ را در نظر می‌گیریم.
نمودار اندیکاتور بولینگر باند دارای دو مرز در چارت اصلی قیمت است که در طول نوسانات، تقریبا کندل‌ها را در بر می‌گیرد. این دو خط با دو انحراف معیار از روند اصلی ترسیم می‌شود. با بیان ساده‌تر این اندیکاتور برای اندازه گیری نوسان مورد استفاده است.
عبارت ADX که مخفف Average Directional Movement Index است به معنای شاخص میانگین جهت دار می‌باشد و کاربرد آن در تشخیص قدرت روند است.
برای ورود به معاملۀ Put کافی است تا کندل‌های قیمت، باند بالایی نمودار اندیکاتور بولینگر باند را لمس کرده و نمودار اسیلاتور ADX نیز زیر ۳۰ باشد.
در صورتی که کندل‌های قیمت، باند پایینی نمودار اندیکاتور بولینگر باند را لمس کرده و نمودار اسیلاتور ADX زیر ۳۰ باشد، می‌توان احتمال داد که روند صعودی خواهد شد و به معاملۀ Call وارد شد.
در شرایط ذکر شده برای کاهش خطای سیگنال‌های دریافتی، بهتر است نمودار اسیلاتور ADX زیر ۲۰ بیاید. در این حالت اطمینان به سیگنال‌های دریافتی بیشتر است.
برای درک بهتر شرایط این استراتژی به عکس زیر توجه فرمایید:

استراتزی 2 دقیقه باینری آپشن bolingerband&adx

همانطور که در عکس فوق نیز قابل مشاهده است، در زمان‌هایی که با علامت ضربدر مشخص شده است، سیگنال دریافتی از این استراتژی، اشتباه بوده و پیش‌بینی به صورت وارونه اتفاق افتاده است. می‌توانید برای عملکرد بهتر این استراتژی آن را با سایر اندیکاتورها یا اسیلاتورها ترکیب کنید.
اما اگر در پی کسب بهترین نتیجه از معاملات خود هستید، بهتر است، پس از آموزشی صحیح، تمرینات خود را افزایش دهید و تجربۀ کافی را برای تشخیص زمان ورود به معاملات کسب کنید.
برای تحلیل و بررسی سایر استراتژی‌های باینری آپشن با ما همراه باشید.
تجارتتان موفق و روزگارانتان شاد

 

 

تجارتتان موفق، روزگارانتان شاد

 

تنظیم مقاله گروه آکادمی باینری آپشن ایرانیان

 

جناب مهدی تات و آکادمی باینری آپشن ایران این روزها در حال تکمیل استراتژی ۹۰ درصدی خود است که در اختیار بچه های وی آی پی و دانشجویان خود قرار دهد  اطلاعات بیشتر در اواخر پاییز امسال منتشر میشود.

 

آموزش تضمینی باینری آپشن:

آموزشهای ما به صورت تضمینی به شما ارائه خواهد شد و شما بعد از گذراندن آموزشهای ما به هیچ آموزش دیگری نیاز ندارید.

شما هم میتوانید همانند دیگر دانشجویان ما که به درآمد دلاری رسیدند به درآمد دلاری برسید. فیدبک و درامد های دانشجویان ما هرروزه در کانال تلگرام ما  گذاشته میشود.شما میتوانیدگوشه ای  بازخوردها و نتایج دانشجویان ما را در سایت در قسمت بازخوردها و نتایج دانشجوها مشاهده کنید.

نکته: تمام استراتژی ها را اول در دمو تست کنید و اگر نتیجه مثبت گرفتید با آن شروع به معامله کنید. پیشنهاد ما به شما این است برای رسیدن به استراتژی ۹۰ درصد باینری آپشن در قدم اول آموزش اصولی باینری آپشن را فرا بگیرید بگیرید تا بتوانید همانند صدها دانشجوی ما به سود دلاری برسید.بازخوردها ونتایج دانشجویان مارا میتوانید در صفحه باز خورد و نتایج دانشجویان مشاهده کنید یا در کانال تلگرام ما دنبال کنید. شما بعداز فرا گرفتن آموزش اصولی باینری آپشن میتوانید با هر اندیکاتوری به ریتینگ بالا دست پیدا کنید چون آموزشهای ما بدون اندیکاتور طراحی شده و در ترم دوم آموزشها سبکها و متدهای روز امریکا به شما آموزش داده خواهد شد همراه با تئوری های شخصی جناب مهدی تات تئوری های زمانهای شناور و هیجانات زمانی یکسان و آینه های موازی و غیره به شما تدریس میشود.

 

 

 

خدماتی که جناب تات در این ۸ ماه برای معامله گران باینری آپشن ایران انجام داده:

برگزاری کلاسهای حضوری آموزش فوق پیشرفته باینری آپشن با وین ریت ۹۰ درصد

آموزش و پرورش بیش از ۳۰۰ نفر معامله گر باینری آپشن.

آموزش و پرورش بیش از ۵ استاد و مدرس باینری آپشن

برگزاری وبینار آموزشی در بروکر آلپاری معتبرترین بروکر خاورمیانه به درخواست بروکر آلپاری

حدود ۱۴۰ هزار دلار درامد ارزی برای تمام افراد آکادمی باینری آپشن ایرانیان.

مدیریت جامعه باینری آپشن ایران بعد از چالش تحریم سایت الیمپ ترید.

ایجاد ۱۰ شغل مرتبط با باینری آپشن.

مشاوره و کمک به بیش از ۲۰۰۰ نفر معامله گر باینری آپشن.

تهیه و ساخت صدها ویدیوی آموزشی رایگان برای معامله گران.

ساخت پنل ثبت نتایج ترید برای پیشرفت معامله گران.

جذب سرمایه گذار برای معامله گران موفق.

تهیه صدها مقاله دیدگاهی و تجربی برای معامله گران باینری آپشن ایران.

طرح بیش از ۱۲ تئوریه جدید وپیشرفته و قابل اجرا برای ترید در باینری آپشن.

طراحی بیش از ۳۰ استراتژی رایگان برای معامله گران باینری آپشن.

طراحی و ساخت ربات تست استراتژی های باینری آپشن برای آنالیز استراتژی ها و تمامی اندیکاتورها برای تصریح روند و پیشرفت استراتژی های باینری آپشن.

طراحی اندیکاتور برای دانشجویان وی آی پی.

طراحی تمرین های معامله گری و تمرین های روانشناسی ترید برای دانشجویان وی ای پی.

پرورش بیش از ۵۰ معامله گر رتبه A باینری آپشن.

پرورش بیش از ۸۰ معامله گر رتبه B باینری آپشن.

پرورش بیش از ۱۲۰ معامله گر رتبه c باینری آپشن.

بوجود آوردن یک سیستم آموزشی اصولی مبتنی بر اصول تحلیل تکنیکال نوین و مبتنی بر روانشناسی انگیزشی برای موفقیت بیشتر دانشجویان.

برگزاری کلاس های آموزشی خصوصی برای متقاضیان.

مشاوره دادن و راهنمایی به بیش از ۲۰۰ سرمایه گذار.

همکاری و مشاوره دادن به معامله گران و سرمایه گذاران و نهاد های دولتی و ارگان های فتا و آگاهی برای جلوگیری از جرمها و کلاهبرداری های اینترنتی مرتبط با بورس.

درج شماره تماس شخصی برای برقراری پل ارتباطی موثر برای مشاوره و راهنمایی.

سرمایه گذاری برای ساخت ربات های معامله گر باینری آپشن و فارکس برای پیشرفت هر چه سریعتر جامعه معامله گران باینری آپشن ایران.

 

 

[av_notification title=’اهداف آکادمی باینری آپشن ایرانیان’ icon_select=’yes’ icon=’ue8c6′ font=’entypo-fontello’ color=’green’ border=’dashed’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’large’ close_btn=” cookie_lifetime=’60’ av_uid=’av-37y7fk’ admin_preview_bg=”]

آکادمی باینری آپشن ایرانیان اولین وتنها آکادمی آموزشی باینری آپشن ایران اهداف بلند مدتی را دنبال میکند که به شرح زیر است:

کار آفرینی و اشتغال زایی برای تمام افراد جامعه
پرورش و تربیت  معامله گران  حرفه ای
ایجاد جامعه  معامله گران باینری آپشن برای جذب  سرمایه گذار
ایجاد شغل دوم و تبدیل کردن باینری آپشن به شغل اول معامله گران
کسب درآمد دلاری  و کمک به اقتصاد کشور و  عموم  مردم
فراهم کردن بستری امن برای معامله گران و سرمایه گذاران
[/av_notification]

 

[av_headline_rotator before_rotating=’من شکست میخورم ولی’ after_rotating=” interval=’3′ animation=’fade zoom’ margin=” margin_sync=’true’ tag=’h4′ size=” align=’left’ custom_title=’#d80808′ av-medium-font-size-title=” av-small-font-size-title=” av-mini-font-size-title=” av_uid=’av-6wtq0r’ admin_preview_bg=”] [av_rotator_item title=’تسلیم نمیشم’ link=” linktarget=” custom_title=’#14c9bd’ av_uid=’av-6gdy0b’] [av_rotator_item title=’نا امید نمیشم’ link=” linktarget=” custom_title=’#ed5425′ av_uid=’av-3ie56j’] [av_rotator_item title=’بی خیال نمیشم’ link=” linktarget=” custom_title=’#2add1a’ av_uid=’av-2s8557′] [/av_headline_rotator]

 

[av_magazine link=’category,102,34′ items=’6′ offset=’34’ tabs=’aviaTBtabs’ thumbnails=’aviaTBthumbnails’ heading=” heading_link=’manually,http://’ heading_color=’theme-color’ heading_custom_color=’#ffffff’ first_big_pos=’top’ av_uid=’av-2v8dqh’ admin_preview_bg=”]

 

[av_blog blog_type=’posts’ categories=’34’ link=’category’ blog_style=’single-big’ columns=’3′ contents=’excerpt’ content_length=’content’ preview_mode=’auto’ image_size=’portfolio’ items=’3′ offset=’0′ paginate=’yes’ conditional=” av_uid=’av-4xvpex’]

 

[av_postslider link=’category,34′ wc_prod_visible=” prod_order_by=” prod_order=” columns=’3′ items=’9′ offset=’0′ contents=’title_read_more’ preview_mode=’auto’ image_size=’portfolio’ autoplay=’yes’ interval=’5′ av_uid=’av-2okyrd’]

 

بازدیدها: 2

نوشته های مشابه

4 دیدگاه در “استراتژی ۲ دقیقه ای باینری آپشن bolinger band & adx

 1. مهدی مرادی گفت:

  سلام و خدا قوت خدمت شما .من از سایت شما ا‌‌طلاعات خیلی خوبی درباره ی باینری اپشن و نحوه درست ترید بدست اوردم و همچنین پکیج سیلا رو هم گرفتم که به جرات میتونم بگم کاملترین اموزش در تایم کوتاه برای کسی هست که میخواد با یک چهارچوب فکری درست وارد این عرصه بشود.سپاسگذارم از اقای تات که هر لحظه که اراده کردم با مهربانی و حوصله به سوالات و ابهاماتم جواب داده .

  1. باینری آپشن ایرانیان گفت:

   خواهش میکنم عزیزم هستید….اما در اولین فرصت آموزش اصولی ببین و اگر هم تونستید آموزشهای خصوصی مارو تهیه کنید تا به راحتی از این بازر سود بگیرید(مهدی تات)

 2. احمد منافی گفت:

  سلام آقای مهدی تات. واقعا که مرد هستی که این همه بذل و بخشش می‌کنی و دست هموطنان رو میگیری اون هم در این شرایط بد اقتصادی. من الان نزدیک یک ساله که تردید میزنم در انواع بروکرها هم زدم
  و متاسفانه تموم زندگی و داراییم رو باختم و حتی به قرض و نزول افتادم.کاش از اولش با کانالتون و سایتتونن آشنا میشدم و بدبخت نمی‌شدم .ماشین و خونه ام رفت در باینری اگه برمیگشتم عقب و میومدم آموزش حضوری خدمتتون و هزینه اش رو هم چند برابر میدادم ولی حیف که روزگار نذاشت به آرزوهام برسم حتی چند صد تومان هم برام نذاشت که لااقل پکیج هاتون رو بگیرم. انشالله که تندرست و پایدار باشی. یا علی

  1. باینری آپشن ایرانیان گفت:

   خواهش میکنم لطف دارید …وظیفمو انجام میدم

نظرات بسته شده است.