استراتژی‌ها, آموزش‌های ویدیویی

استراتژی ۹۰ درصد باینری آپشن rodeo

استراتژی 90 درصد باینری آپشن rodeo

 

 

استراتژی ۹۰ درصد باینری آپشن rodeo

 

 

 

 

 

[livicon_evo name=”coins.svg” style=”original” size=”60px” stroke_style=”original” stroke_width=”original” try_to_sharpen=”true” rotate=”none” flip_horizontal=”false” flip_vertical=”false” stroke_color=”#22A7F0″ stroke_color_action=”#b3421b” stroke_color_alt=”#F9B32F” stroke_color_alt_action=”#ab69c6″ fill_color=”#91e9ff” fill_color_action=”#ff926b” solid_color=”#6C7A89″ solid_color_action=”#4C5A69″ solid_color_bg=”#ffffff” solid_color_bg_action=”#ffffff” colors_on_hover=”none” colors_hover_time=”0.3″ colors_when_morph=”none” brightness=”0.1″ saturation=”0.07″ morph_state=”start” morph_image=”none” allow_morph_image_transform=”false” stroke_width_factor_on_hover=”none” stroke_width_on_hover_time=”0.3″ keep_stroke_width_on_resize=”false” animated=”true” event_type=”hover” event_on=”self” auto_play=”false” delay=”0″ duration=”default” repeat=”default” repeat_delay=”default” draw_on_viewport=”false” viewport_shift=”oneHalf” draw_delay=”0″ draw_time=”1″ draw_stagger=”0.1″ draw_start_point=”middle” draw_color=”same” draw_color_time=”1″ draw_reversed=”false” draw_ease=”Power1.easeOut” erase_delay=”0″ erase_time=”1″ erase_stagger=”0.1″ erase_start_point=”middle” erase_reversed=”true” erase_ease=”Power1.easeOut” touch_events=”false”][/livicon_evo]

 

استراتژی ۹۰ درصد باینری آپشن rodeo

 

استراتژی ۱۰۰ درصد باینری آپشن(استراتژی vip سایت الیمپ)

 

دوستان ویدیو آموزش را نگاه کنید

 

RSIتشخیص روند بازار با استفاده از اندیکاتور را توضیح دادیم و گفتیم برای پیدا کردن نقطه ورود باید چه شرایطی را دنبال ۳۰ و ۷۰ ما دو خط RSIدر اندیکاتور هم در این اندیکاتور قرار دارد که در بازار جهت دار به ما سیگنال های ورود خوبی می ۵۰کنید اما یک خط سفید رنگ دهد. قبل از توضیحات پیدا کردن سیگنال ورود ابتدا باید دید چگونه می توان توسط این اندیکاتور روند بازار را تشخیص داد.

هرگاه نوسانات قیمت در ار اس ای بالی خط ۵۰ باشد روند صعودی و زیر ۵۰ باید روند نزولی هست.

هرگاه نوسان قیمت در محدوه خود خط ۵۰ اراس ای باشد روند خنثی یا رنج یا همان ساید است.

 

تا اینجا تشخیص روند بازار را با استفاده از اندیکاتور rsi یاد گرفتیم نقطه ورود طبق عادت قبل از انجام معاملات پیکربندی زیر را انجام میدهیم: . تمامی اندیکاتور ها را در صفحه خود حذف کنید ۱ را با تنظیمات پیشفرض به چارت خود اضافه کنید Stochastic . اندیکاتور ۲ را با تنظیمات پیشفرض به چارت خود اضافه کنید RSI . اندیکاتور ۳ دقیقه تنظیم کنید۱ . کندل تایم خود را روی ۴ دقیقه کار میکنم ) تنظیم کنید۴ دقیقه هم می توانید تنظیم کنید من ۵ دقیقه (۴ . تایم معاملات خود را روی ۵ . کندل های های ژاپنی را انتخاب میکنیم ۶ در معاملات خود با این روش حتما از مارتینگل استفاده کنید.

 

Buyمعاملات

، منتظر می مانیم اراس ای زیر پنجاه باشد و  Stochastic زیر ۲۰ زمانی که ما در یک بازار صعودی هستیم و اندیکاتور میشویم بعد از چند کندل نزولی یک کندل صعودی قدرتمند ظاهر شود و تا اخرین تایم کندل منتظر میشویم تا کند به سمت بالا کراس کند. دوستان دقت کنید کندلی که باید منتظر آن باشیم یک کند RSI کاملا تشکیل شود و خط قدرتمند با بادی مناسب باشد و با کندل های کوچک وارد معامله نخواهیم شد چون ممکن است روند به سمت نزولی تغییر کند. حتما اجازه دهید کندل اول تا اخرین تایم خود تشکیل شود و در شروع کندل بعدی وارد معامله شوید. گرفته ایم و در نهایت معامله با RSI در شکل زیر نقطه ورود به معامله مشخص شده است و سیگنال تایید را نیز از سود همراه خواهد بود. پس چهار شرط اصلی معامله در جهت روند صعودی بازار به این صورت می باشد: . ۱روند بازار صعودی باشد

۲ استوکستیک در حال کراس خط ۲۰ باشد

۳٫ ار اس ی زیر ۵۰ باشدیا نزیک کراس کردن ان باشد

. نقطه ورود بعد از اولین کندل سبز رنگ قدرتمند صعودی می باشد و در اواسط تایم کندل وارد معامله ۴ دقیقه  شویم

 

Sellمعاملات

RSI باشد و همچنین اندیکاتور  استو کستیک ۸۰ بالای خط Stochasticزمانی که ما در یک روند نزولی هستیم و اندیکاتور بالای خط پنجاه باشد منتظر می شویم که پس از چند کندل صعودی یک کندل قدرتمند نزولی ظاهر شود و تا پایان به طرف پایین وارد معامله فروش RSIتایم کندل منتظر میشویم بعد از پایان تایم کندل و همچنین کراس کردن خط می شویم. توجه کنید حتما کندل تایید اول ما کامل تشکیل شود و به هیچ عنوان با کندلهای کوچیک و ضعیف وارد معامله نشوید. گرفته ایم.RSIدر شکل زیر نقطه ورود به معامله مشخص شده است و همچنین سیگنال تاییدی که از اندیکاتور پس چهار شرط اصلی در معامله در جهت روند نزولی بازار عبارت است از : .

۱روند بازار نزولی باشد

۲٫ استوکستیک بالای ۸۰ باشه و اوربات کرده باشه و ار اس ای بالای ۵۰ باشد

۳٫ نقطه ورود بعد از اولین کندل قرمز رنگ قدرتمند نزولی می باشد و در اواسط تایم کندل وارد معامله ۴ دقیقه میشویم

 

جناب مهدی تات و آکادمی باینری آپشن ایران این روزها در حال تکمیل استراتژی ۹۰ دصدی خود است که در اختیار بچه های وی آی پی و دانشجویان خود قرار دهد  اطلاعات بیشتر در اواخر پاییز امسال منتشر میشود.

آموزش تضمینی باینری آپشن:

آموزشهای ما به صورت تضمینی به شما ارائه خواهد شد و شما بعد از گذراندن آموزشهای ما به هیچ آموزش دیگری نیاز ندارید.

شما هم میتوانید همانند دیگر دانشجویان ما که به درآمد دلاری رسیدند به درآمد دلاری برسید. فیدبک و درامد های دانشجویان ما هرروزه در کانال تلگرام ما  گذاشته میشود.شما میتوانیدگوشه ای  بازخوردها و نتایج دانشجویان ما را در سایت در قسمت بازخوردها و نتایج دانشجوها مشاهده کنید.

نکته: تمام استراتژی ها را اول در دمو تست کنید و اگر نتیجه مثبت گرفتید با آن شروع به معامله کنید. پیشنهاد ما به شما این است برای رسیدن به استراتژی ۹۰ درصد باینری آپشن در قدم اول آموزش اصولی باینری آپشن را فرا بگیرید بگیرید تا بتوانید همانند صدها دانشجوی ما به سود دلاری برسید.بازخوردها ونتایج دانشجویان مارا میتوانید در صفحه باز خورد و نتایج دانشجویان مشاهده کنید یا در کانال تلگرام ما دنبال کنید. شما بعداز فرا گرفتن آموزش اصولی باینری آپشن میتوانید با هر اندیکاتوری به ریتینگ بالا دست پیدا کنید چون آموزشهای ما بدون اندیکاتور طراحی شده و در ترم دوم آموزشها سبکها و متدهای روز امریکا به شما آموزش داده خواهد شد همراه با تئوری های شخصی جناب مهدی تات تئوری های زمانهای شناور و هیجانات زمانی یکسان و آینه های موازی و غیره به شما تدریس میشود.

 

خدماتی که جناب تات در این ۸ ماه برای معامله گران باینری آپشن ایران انجام داده:

 

آموزش و پرورش بیش از ۲۰۰ نفر معامله گر باینری آپشن.

حدود ۱۴۰ هزار دلار درامد ارزی برای تمام افراد آکادمی باینری آپشن ایرانیان.

ایجاد ۱۰ شغل مرتبط با باینری آپشن.

مشاوره و کمک به بیش از ۲۰۰۰ نفر معامله گر باینری آپشن.

تهیه و ساخت صدها ویدیوی آموزشی رایگان برای معامله گران.

ساخت پنل ثبت نتایج ترید برای پیشرفت معامله گران.

جذب سرمایه گذار برای معامله گران موفق.

تهیه صدها مقاله دیدگاهی و تجربی برای معامله گران باینری آپشن ایران.

طرح بیش از ۱۲ تئوریه جدید وپیشرفته و قابل اجرا برای ترید در باینری آپشن.

طراحی بیش از ۳۰ استراتژی رایگان برای معامله گران باینری آپشن.

طراحی و ساخت ربات تست استراتژی های باینری آپشن برای آنالیز استراتژی ها و تمامی اندیکاتورها برای تصریح روند و پیشرفت استراتژی های باینری آپشن.

طراحی اندیکاتور برای دانشجویان وی آی پی.

طراحی تمرین های معامله گری و تمرین های روانشناسی ترید برای دانشجویان وی ای پی.

پرورش بیش از ۲۰ معامله گر رتبه A باینری آپشن.

پرورش بیش از ۴۰ معامله گر رتبه B باینری آپشن.

پرورش بیش از ۸۰ معامله گر رتبه c باینری آپشن.

بوجود آوردن یک سیستم آموزشی اصولی مبتنی بر اصول تحلیل تکنیکال نوین و مبتنی بر روانشناسی انگیزشی برای موفقیت بیشتر دانشجویان.

برگزاری کلاس های آموزشی حضوری برای متقاضیان.

مشاوره دادن و راهنمایی به بیش از ۲۰۰ سرمایه گذار.

همکاری و مشاوره دادن به معامله گران و سرمایه گذاران و نهاد های دولتی و ارگان های فتا و آگاهی برای جلوگیری از جرمها و کلاهبرداری های اینترنتی مرتبط با بورس.

درج شماره تماس شخصی برای برقراری پل ارتباطی موثر برای مشاوره و راهنمایی.

سرمایه گذاری برای ساخت ربات های معامله گر باینری آپشن و فارکس برای پیشرفت هر چه سریعتر جامعه معامله گران باینری آپشن ایران.

 

 

[av_notification title=’اهداف آکادمی باینری آپشن ایرانیان’ icon_select=’yes’ icon=’ue8c6′ font=’entypo-fontello’ color=’green’ border=’dashed’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’large’ close_btn=” cookie_lifetime=’60’ av_uid=’av-37y7fk’ admin_preview_bg=”]

آکادمی باینری آپشن ایرانیان اولین وتنها آکادمی آموزشی باینری آپشن ایران اهداف بلند مدتی را دنبال میکند که به شرح زیر است:

کار آفرینی و اشتغال زایی برای تمام افراد جامعه
پرورش و تربیت  معامله گران  حرفه ای
ایجاد جامعه  معامله گران باینری آپشن برای جذب  سرمایه گذار
ایجاد شغل دوم و تبدیل کردن باینری آپشن به شغل اول معامله گران
کسب درآمد دلاری  و کمک به اقتصاد کشور و  عموم  مردم
فراهم کردن بستری امن برای معامله گران و سرمایه گذاران
[/av_notification]

 

 

[av_headline_rotator before_rotating=’من شکست میخورم ولی’ after_rotating=” interval=’3′ animation=’fade zoom’ margin=” margin_sync=’true’ tag=’h4′ size=” align=’left’ custom_title=’#d80808′ av-medium-font-size-title=” av-small-font-size-title=” av-mini-font-size-title=” av_uid=’av-6wtq0r’ admin_preview_bg=”] [av_rotator_item title=’تسلیم نمیشم’ link=” linktarget=” custom_title=’#14c9bd’ av_uid=’av-6gdy0b’] [av_rotator_item title=’نا امید نمیشم’ link=” linktarget=” custom_title=’#ed5425′ av_uid=’av-3ie56j’] [av_rotator_item title=’بی خیال نمیشم’ link=” linktarget=” custom_title=’#2add1a’ av_uid=’av-2s8557′] [/av_headline_rotator]   [av_magazine link=’category,102,34′ items=’6′ offset=’34’ tabs=’aviaTBtabs’ thumbnails=’aviaTBthumbnails’ heading=” heading_link=’manually,http://’ heading_color=’theme-color’ heading_custom_color=’#ffffff’ first_big_pos=’top’ av_uid=’av-2v8dqh’ admin_preview_bg=”]   [av_blog blog_type=’posts’ categories=’34’ link=’category’ blog_style=’single-big’ columns=’3′ contents=’excerpt’ content_length=’content’ preview_mode=’auto’ image_size=’portfolio’ items=’3′ offset=’0′ paginate=’yes’ conditional=” av_uid=’av-4xvpex’]   [av_postslider link=’category,34′ wc_prod_visible=” prod_order_by=” prod_order=” columns=’3′ items=’9′ offset=’0′ contents=’title_read_more’ preview_mode=’auto’ image_size=’portfolio’ autoplay=’yes’ interval=’5′ av_uid=’av-2okyrd’]

بازدیدها: 5

نوشته های مشابه