اندیکاتورها, اندیکاتورهای فارکس و باینری آپشن

اسیلاتور و استراتژِی معاملاتی Awesome

اندیکاتور یا اسیلاتور Awesome یا AO چیست؟

اسیلاتور Awesome حاصل میانگین ۳۴ نمودار میله ای قیمت های اخیر منهای میانگین ۵ میله آخر می باشد.

سازنده این اندیکاتور (بیل ویلیامز) نام بسیار مناسبی را برای آن انتخاب کرده است. کلمه Awesome در انگلیسی به معنی عالی و شگفت انگیز است و به واقع، این اندیکاتور یکی از عالی‌ترین اندیکاتورها برای انجام معاملات در بورس است.

این اسیلاتور بصورت هیستوگرام است و میله های سبز این اسیلاتور نشان دهنده بالا بودن میله هیستوگرام از میله قبلی و میله های قرمز نشان دهنده پایین بودن میله نسبت به میله قبل است.

AO در باینری آپشن و فارکس

در باینری آپشن و فارکس تقریبا همه سیگنال های sell در اسیلاتور Awesome هنگام قرمز بودن میله هیستوگرام و همه سیگنال های buy این اسیلاتور هنگام سبز بودن میله هیستوگرام صادر می شوند .

ما پیشنهاد میکنیم این اسیلاتور حتما همراه با اندیکاتور Alligator استفاده شود و اگر اندیکاتور Alligator نشان دهنده موقعیت sell و یا buy هست، اگر سیگنال های اسیلاتور Awesome هم بررسی شود به موفقیت معامله کمک بسیار خوبی می شود.در واقع اندیکاتور AO نوعی الحاق به اندیکاتور Alligator است که مکانیزم MACD مبنای ایجاد آن می باشد.

با استفاده از این اندیکاتور، می‌توانید تحلیل خود را بهبود ببخشید و موقعیت‌های مناسب تری در بازار را از آن خود سازید. یکی از پرکاربردترین موارد به کارگیری اسیلاتور(Awesome Oscillator) استفاده در مبحث واگرایی‌ها است.

استراتژی فارکس Neptune system advanced با استفاده از اندیکاتور Awesome

تجارتتان موفق و روزگارانتان شاد

گروه آکادمی باینیر آپشن ایرانیان

بازدیدها: 38

نوشته های مشابه