همه مطالب

بروکرهای معتبر باینری آپشن broker binary option

بروکرهای معتبر باینری آپشن broker binary option

بروکرهای معتبر باینری آپشن broker binary option

بروکرهای معتبر باینری آپشن broker binary option

 

 

 

[livicon_evo name=”coins.svg” style=”original” size=”60px” stroke_style=”original” stroke_width=”original” try_to_sharpen=”true” rotate=”none” flip_horizontal=”false” flip_vertical=”false” stroke_color=”#22A7F0″ stroke_color_action=”#b3421b” stroke_color_alt=”#F9B32F” stroke_color_alt_action=”#ab69c6″ fill_color=”#91e9ff” fill_color_action=”#ff926b” solid_color=”#6C7A89″ solid_color_action=”#4C5A69″ solid_color_bg=”#ffffff” solid_color_bg_action=”#ffffff” colors_on_hover=”none” colors_hover_time=”0.3″ colors_when_morph=”none” brightness=”0.1″ saturation=”0.07″ morph_state=”start” morph_image=”none” allow_morph_image_transform=”false” stroke_width_factor_on_hover=”none” stroke_width_on_hover_time=”0.3″ keep_stroke_width_on_resize=”false” animated=”true” event_type=”hover” event_on=”self” auto_play=”false” delay=”0″ duration=”default” repeat=”default” repeat_delay=”default” draw_on_viewport=”false” viewport_shift=”oneHalf” draw_delay=”0″ draw_time=”1″ draw_stagger=”0.1″ draw_start_point=”middle” draw_color=”same” draw_color_time=”1″ draw_reversed=”false” draw_ease=”Power1.easeOut” erase_delay=”0″ erase_time=”1″ erase_stagger=”0.1″ erase_start_point=”middle” erase_reversed=”true” erase_ease=”Power1.easeOut” touch_events=”false”][/livicon_evo]

 

بروکرهای معتبر باینری آپشن broker binary option

باینری آپشن و دیدگاه برتر

 

بروکرهای معتبر باینری آپشن broker binary option

بعد از فیلتر شدن سایت الیمپ ترید و اینکه دیکر این سایت کاربران ایرانی را قبول نمیکند به نظر میرسید که جایگزین کردن این بروکر باینری آپشن کار سختی باشد.

اما…به نظر من مثل آب خوردن بود سایت معتبر آلپاری میزبان جدید کاربران و معامله گران باینری آپشن ایران است و بسیار هم معتبر است.

دوستان این مقاله برای آشنایی شما با بروکرهای مختلف است و ما هیچ بروکری را تبلیغ نمیکنیم…

خب بعد از بروکر آلپاری که رگوله است میرسیم به بروکر گرند کاپیتال grand capital که این بروکر هم رگوله است و دوازده سال سابقه دارد و از سال ۲۰۱۶ به رده b آمده و در سال ۲۰۱۸ رده a بروکرهای فارکس را گرفته.
سایت زبان فارسی دارد پشتیبانی فارسی دارد حالت دمو دارد.
پلتفرم کلاسیک این سایت اندیکاتور ندارد و کندلها حالت خطی دارد اما در حالت پرو pro یا حرفه ای پلتفرم باینری آپشن آن وصل میشود به سایت تریدینگ ویو و چارت را از نگاه آن بروکر تماشا میکنید و میتوانید با صدها اندیکاتور و سیستم آن را تحلیل کنید به نظر بروکر خوبی می آید و درصد سود آن ۸۵ درصد است و ۱۸ جفت ارز را پشتیبانی میکند.

یکی دیگر از بروکر هایی که میتوان با آن کار کرد بروکر پاکت آپشن است pocketoptin
که پلتفرم جذابی دارد اما رگوله cfd نیست اما دوستان ما درآن مشغول به ترید هستند و مشکلی تا حالا پیش نیامده.این بروکر در روزهای تعطیل هم خدمات میدهد و شبیه سازی ارزها را به شما ارائه میدهد که ما مخالف با ترید آن هستیم اما ارزهای دیجیتال دارد و درصد سود خوبی میدهد.

بروکر بعدی اکسپرت آپشن است expert option
اکسپرت آپشن محدودیت هایی برای ترید دارد.
مثلا در حساب ریل اگر ده ترید برنده پشت هم داشته باشید که به صورت ضد مارتینگل باشد ممکن است حساب شما را ببندد همان اتفاقی که برای یکی از ادمین های آکادمی باینری آپشن ایرانیان اتفاق افتاد.
در هر صورت بروکر بدی به نظر نمیآید و درصد سود خوبی میدهد و چندین سال است که در باینری آپشن سابقه دارد اما اما رگوله cfd نیست.

بروکر بعدی که برنده چندین جایزه است و زیر نظر بانک های سویس کار میکند بروکر
Dukascopy میباشد

این بروکر برنده جایزه بهترین پلتفرم باینری آپشن سال ۲۰۱۵ شده و به آن افتخار میکند این بروکر رگوله cfd.
این بروکر هم به کاربران ایرانی خدمات ارائه میکند.
یکی از نقاط ضعف این بروکر این است که تایم یک دقیقه و دو دقیقه ندارد و تایم معامله آن از ۳ دقیقه شروع میشود اما ۹۰ درصد سود به جفت ارزهای خود میدهد.
باید این بروکر را تست کنید تا متوجه نقاط ضعف و قوت آن شوید.

 

با درایت آکادمی باینری آپشن ایرانیان قبل ازاینکه سایت الیمپ ترید سرمایه های تریدر های باینری آپشن ایرانی را  بلاکه کند و با پیش دستی آقای تات حدود ۹۰ درصد از تریدرهای ایرانی حسابهای خود را از این بروکر برون کشیدند تا متحمل ضرر نشوند و ما خدا را شکر میکنیم که اتفاق خاصی بوجود نیامد.

 

مهدی تات(نوستراداموس باینری آپشن ایران)

 

جناب مهدی تات و آکادمی باینری آپشن ایران این روزها در حال تکمیل استراتژی ۹۰ درصدی خود است که در اختیار بچه های وی آی پی و دانشجویان خود قرار دهد  اطلاعات بیشتر در اواخر پاییز امسال منتشر میشود.

 

آموزش تضمینی باینری آپشن:

آموزشهای ما به صورت تضمینی به شما ارائه خواهد شد و شما بعد از گذراندن آموزشهای ما به هیچ آموزش دیگری نیاز ندارید.

شما هم میتوانید همانند دیگر دانشجویان ما که به درآمد دلاری رسیدند به درآمد دلاری برسید. فیدبک و درامد های دانشجویان ما هرروزه در کانال تلگرام ما  گذاشته میشود.شما میتوانیدگوشه ای  بازخوردها و نتایج دانشجویان ما را در سایت در قسمت بازخوردها و نتایج دانشجوها مشاهده کنید.

نکته: تمام استراتژی ها را اول در دمو تست کنید و اگر نتیجه مثبت گرفتید با آن شروع به معامله کنید. پیشنهاد ما به شما این است برای رسیدن به استراتژی ۹۰ درصد باینری آپشن در قدم اول آموزش اصولی باینری آپشن را فرا بگیرید بگیرید تا بتوانید همانند صدها دانشجوی ما به سود دلاری برسید.بازخوردها ونتایج دانشجویان مارا میتوانید در صفحه باز خورد و نتایج دانشجویان مشاهده کنید یا در کانال تلگرام ما دنبال کنید. شما بعداز فرا گرفتن آموزش اصولی باینری آپشن میتوانید با هر اندیکاتوری به ریتینگ بالا دست پیدا کنید چون آموزشهای ما بدون اندیکاتور طراحی شده و در ترم دوم آموزشها سبکها و متدهای روز امریکا به شما آموزش داده خواهد شد همراه با تئوری های شخصی جناب مهدی تات تئوری های زمانهای شناور و هیجانات زمانی یکسان و آینه های موازی و غیره به شما تدریس میشود.

 

 

 

خدماتی که جناب تات در این ۸ ماه برای معامله گران باینری آپشن ایران انجام داده:

 

آموزش و پرورش بیش از ۲۰۰ نفر معامله گر باینری آپشن.

حدود ۱۴۰ هزار دلار درامد ارزی برای تمام افراد آکادمی باینری آپشن ایرانیان.

ایجاد ۱۰ شغل مرتبط با باینری آپشن.

مشاوره و کمک به بیش از ۲۰۰۰ نفر معامله گر باینری آپشن.

تهیه و ساخت صدها ویدیوی آموزشی رایگان برای معامله گران.

ساخت پنل ثبت نتایج ترید برای پیشرفت معامله گران.

جذب سرمایه گذار برای معامله گران موفق.

تهیه صدها مقاله دیدگاهی و تجربی برای معامله گران باینری آپشن ایران.

طرح بیش از ۱۲ تئوریه جدید وپیشرفته و قابل اجرا برای ترید در باینری آپشن.

طراحی بیش از ۳۰ استراتژی رایگان برای معامله گران باینری آپشن.

طراحی و ساخت ربات تست استراتژی های باینری آپشن برای آنالیز استراتژی ها و تمامی اندیکاتورها برای تصریح روند و پیشرفت استراتژی های باینری آپشن.

طراحی اندیکاتور برای دانشجویان وی آی پی.

طراحی تمرین های معامله گری و تمرین های روانشناسی ترید برای دانشجویان وی ای پی.

پرورش بیش از ۲۰ معامله گر رتبه A باینری آپشن.

پرورش بیش از ۴۰ معامله گر رتبه B باینری آپشن.

پرورش بیش از ۸۰ معامله گر رتبه c باینری آپشن.

بوجود آوردن یک سیستم آموزشی اصولی مبتنی بر اصول تحلیل تکنیکال نوین و مبتنی بر روانشناسی انگیزشی برای موفقیت بیشتر دانشجویان.

برگزاری کلاس های آموزشی حضوری برای متقاضیان.

مشاوره دادن و راهنمایی به بیش از ۲۰۰ سرمایه گذار.

همکاری و مشاوره دادن به معامله گران و سرمایه گذاران و نهاد های دولتی و ارگان های فتا و آگاهی برای جلوگیری از جرمها و کلاهبرداری های اینترنتی مرتبط با بورس.

درج شماره تماس شخصی برای برقراری پل ارتباطی موثر برای مشاوره و راهنمایی.

سرمایه گذاری برای ساخت ربات های معامله گر باینری آپشن و فارکس برای پیشرفت هر چه سریعتر جامعه معامله گران باینری آپشن ایران.

 

 

[av_notification title=’اهداف آکادمی باینری آپشن ایرانیان’ icon_select=’yes’ icon=’ue8c6′ font=’entypo-fontello’ color=’green’ border=’dashed’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’large’ close_btn=” cookie_lifetime=’60’ av_uid=’av-37y7fk’ admin_preview_bg=”]

آکادمی باینری آپشن ایرانیان اولین وتنها آکادمی آموزشی باینری آپشن ایران اهداف بلند مدتی را دنبال میکند که به شرح زیر است:

کار آفرینی و اشتغال زایی برای تمام افراد جامعه
پرورش و تربیت  معامله گران  حرفه ای
ایجاد جامعه  معامله گران باینری آپشن برای جذب  سرمایه گذار
ایجاد شغل دوم و تبدیل کردن باینری آپشن به شغل اول معامله گران
کسب درآمد دلاری  و کمک به اقتصاد کشور و  عموم  مردم
فراهم کردن بستری امن برای معامله گران و سرمایه گذاران
[/av_notification]

 

[av_headline_rotator before_rotating=’من شکست میخورم ولی’ after_rotating=” interval=’3′ animation=’fade zoom’ margin=” margin_sync=’true’ tag=’h4′ size=” align=’left’ custom_title=’#d80808′ av-medium-font-size-title=” av-small-font-size-title=” av-mini-font-size-title=” av_uid=’av-6wtq0r’ admin_preview_bg=”] [av_rotator_item title=’تسلیم نمیشم’ link=” linktarget=” custom_title=’#14c9bd’ av_uid=’av-6gdy0b’] [av_rotator_item title=’نا امید نمیشم’ link=” linktarget=” custom_title=’#ed5425′ av_uid=’av-3ie56j’] [av_rotator_item title=’بی خیال نمیشم’ link=” linktarget=” custom_title=’#2add1a’ av_uid=’av-2s8557′] [/av_headline_rotator]

 

[av_magazine link=’category,102,34′ items=’6′ offset=’34’ tabs=’aviaTBtabs’ thumbnails=’aviaTBthumbnails’ heading=” heading_link=’manually,http://’ heading_color=’theme-color’ heading_custom_color=’#ffffff’ first_big_pos=’top’ av_uid=’av-2v8dqh’ admin_preview_bg=”]

 

[av_blog blog_type=’posts’ categories=’34’ link=’category’ blog_style=’single-big’ columns=’3′ contents=’excerpt’ content_length=’content’ preview_mode=’auto’ image_size=’portfolio’ items=’3′ offset=’0′ paginate=’yes’ conditional=” av_uid=’av-4xvpex’]

 

[av_postslider link=’category,34′ wc_prod_visible=” prod_order_by=” prod_order=” columns=’3′ items=’9′ offset=’0′ contents=’title_read_more’ preview_mode=’auto’ image_size=’portfolio’ autoplay=’yes’ interval=’5′ av_uid=’av-2okyrd’]

 

بازدیدها: 3

نوشته های مشابه