استراتژی‌ها

بهترین استراتژی باینری آپشن اسیلاتور  Force Index

بهترین استراتژی باینری آپشن اسیلاتور  Force Index

بهترین استراتژی باینری آپشن اسیلاتور  Force Index

بهترین استراتژی باینری آپشن اسیلاتور  Force Index

 

 

 

[livicon_evo name=”coins.svg” style=”original” size=”60px” stroke_style=”original” stroke_width=”original” try_to_sharpen=”true” rotate=”none” flip_horizontal=”false” flip_vertical=”false” stroke_color=”#22A7F0″ stroke_color_action=”#b3421b” stroke_color_alt=”#F9B32F” stroke_color_alt_action=”#ab69c6″ fill_color=”#91e9ff” fill_color_action=”#ff926b” solid_color=”#6C7A89″ solid_color_action=”#4C5A69″ solid_color_bg=”#ffffff” solid_color_bg_action=”#ffffff” colors_on_hover=”none” colors_hover_time=”0.3″ colors_when_morph=”none” brightness=”0.1″ saturation=”0.07″ morph_state=”start” morph_image=”none” allow_morph_image_transform=”false” stroke_width_factor_on_hover=”none” stroke_width_on_hover_time=”0.3″ keep_stroke_width_on_resize=”false” animated=”true” event_type=”hover” event_on=”self” auto_play=”false” delay=”0″ duration=”default” repeat=”default” repeat_delay=”default” draw_on_viewport=”false” viewport_shift=”oneHalf” draw_delay=”0″ draw_time=”1″ draw_stagger=”0.1″ draw_start_point=”middle” draw_color=”same” draw_color_time=”1″ draw_reversed=”false” draw_ease=”Power1.easeOut” erase_delay=”0″ erase_time=”1″ erase_stagger=”0.1″ erase_start_point=”middle” erase_reversed=”true” erase_ease=”Power1.easeOut” touch_events=”false”][/livicon_evo]

 

بهترین استراتژی باینری آپشن اسیلاتور  Force Index

 

استراتژی باینری آپشن با استفاده از اسیلاتور Force Index

با سلام و درود بر همۀ دوستان و همراهان عزیز، همچنین تریدرهای خانم  و اقای فعال در باینری آپشن

در اکثر استراتژی‌ها ما به دنبال زمان تغییر رند و سیگنالی قوی برای بازگشت قیمت از روند قبلی خود هستیم. اما در این استراتژی سعی داریم قدرت روند و همچنین سرعت آن را دریابیم. بابراین باید تشخیص دهیم که در چه مدتی روند قیمت به صورت کنونی در حال حرکت است. اما می‌دانیم قیمت همواره نوسانات کوچک زیادی دارد و ما باید تشخیص دهیم ک هاین تغییر روند نوسان کوچکی بوده یا واقعا بازار در حال بازگشت قیمت است. اسیلاتور Force Index در این جا به کمک ما می‌آید تا تحلیل خود را از بازار و روند قیمت آن قوی‌تر کنیم.

اسیلاتور Force Index نمودار ساده‌ای دارد که منحنی آن در حال نوسان پیرامون خط صفر است و می‌توان با حرکت آن روند را تشخیص داد. اگر نمودار اسیلاتور Force Index از مثبت به منفی برود و در جهت نزولی خط صفر را قطع کند و همچنین بین آن و نمودار اصلی قیمت واگرایی ایجاد شود، تریدر وارد معاملۀ Put می‌شود، چون پایان روند صعودی است و اگر آن نمودار در جهت صعودی خط صفر را بشکند و از منفی به مثبت رود و بین آن و نمودار اصلی قیمت واگرایی ایجاد شود، شرایط معاملۀ Call ایجاد شده است زیرا روند نزولی به انتهای خود رسیده است.
حال ما برای تشخیص بهتر و کاهش اشتباهات احتمالی دو ابزار دیگر یعنی اسیلاتور MACD و اندیکاتور Moving Average را با اسیلاتور Force Index ترکیب می‌کنیم. حداقل تایم فریمی که برای نمودار پیشنهاد می‌شود ۳۰ دقیقه است زیرا این استراتژی در بلند مدت نتیجۀ مطلوب‌تری داده و در زمان‌های کوتاه

سیگنال‌های خطای آن افزایش می‌یابد. همچنین اکسپایر تایم مناسب برای معاملات این استراتژی پایان ۱۳ کندل است.
اندیکاتور مووینگ اوریج را در حالت ساده یا Simple با مقدار اولیۀ ۲۰ و دو اسیلاتور Force Index و MACD را با اعداد پیشفرض باز نمایید و منتظر شرایط ورود به معامله باشد.

هر زمان که نمودار MA20 در زیر قیمت باشد و نمودارهای MACD یکدیگر را در محدودۀ منفی قطع نماید و نمودار Force Index نشان دهندۀ روند صعودی باشد، می‌توان وارد به معاملۀ Call شد.

به صورت برعکس اگر نمودار MA20 در بالای ثیمت باشد، نمودارهای MACD یکدیگر را در ناحیۀ مثبت قطع نمایند و نمودار اسیلاتور Force Index نشانگر پایان روند صعودی باشد، شرایط خوبی برای ورود به معاملۀ Put ایجاد شده است.
در عکس زیر وضعیتی بهتر را در مورد این استراتژی درک خواهید کرد:

آموزش قوی و تمرین فراوان باعث موفقیت شما در هر زمینه‌ای خواهد شد و بازارهای مالی که پر از پیچیدگی‌های خاص است از این قاعده مستثنا نیستند. بنابرین این قانون را فراموش نکنید.فرا گرفتن آموزش اصولی رمز موفقیت شماست.

 

دانلود اندیکاتور force index

http://s5.picofile.com/file/8372191050/force_index.zip.html

 

تجارتتان موفق، روزگارانتان شاد

 

تنظیم مقاله : گروه آکادمی باینری آپشن ایرانیان

 

جناب مهدی تات و آکادمی باینری آپشن ایران این روزها در حال تکمیل استراتژی ۹۰ درصدی خود است که در اختیار بچه های وی آی پی و دانشجویان خود قرار دهد  اطلاعات بیشتر در اواخر پاییز امسال منتشر میشود.

 

آموزش تضمینی باینری آپشن:

آموزشهای ما به صورت تضمینی به شما ارائه خواهد شد و شما بعد از گذراندن آموزشهای ما به هیچ آموزش دیگری نیاز ندارید.

شما هم میتوانید همانند دیگر دانشجویان ما که به درآمد دلاری رسیدند به درآمد دلاری برسید. فیدبک و درامد های دانشجویان ما هرروزه در کانال تلگرام ما  گذاشته میشود.شما میتوانیدگوشه ای  بازخوردها و نتایج دانشجویان ما را در سایت در قسمت بازخوردها و نتایج دانشجوها مشاهده کنید.

نکته: تمام استراتژی ها را اول در دمو تست کنید و اگر نتیجه مثبت گرفتید با آن شروع به معامله کنید. پیشنهاد ما به شما این است برای رسیدن به استراتژی ۹۰ درصد باینری آپشن در قدم اول آموزش اصولی باینری آپشن را فرا بگیرید بگیرید تا بتوانید همانند صدها دانشجوی ما به سود دلاری برسید.بازخوردها ونتایج دانشجویان مارا میتوانید در صفحه باز خورد و نتایج دانشجویان مشاهده کنید یا در کانال تلگرام ما دنبال کنید. شما بعداز فرا گرفتن آموزش اصولی باینری آپشن میتوانید با هر اندیکاتوری به ریتینگ بالا دست پیدا کنید چون آموزشهای ما بدون اندیکاتور طراحی شده و در ترم دوم آموزشها سبکها و متدهای روز امریکا به شما آموزش داده خواهد شد همراه با تئوری های شخصی جناب مهدی تات تئوری های زمانهای شناور و هیجانات زمانی یکسان و آینه های موازی و غیره به شما تدریس میشود.

 

 

 

خدماتی که جناب تات در این ۸ ماه برای معامله گران باینری آپشن ایران انجام داده:

 

آموزش و پرورش بیش از ۲۰۰ نفر معامله گر باینری آپشن.

آموزش و پرورش بیش از ۵ استاد و مدرس باینری آپشن

حدود ۱۴۰ هزار دلار درامد ارزی برای تمام افراد آکادمی باینری آپشن ایرانیان.

ایجاد ۱۰ شغل مرتبط با باینری آپشن.

مشاوره و کمک به بیش از ۲۰۰۰ نفر معامله گر باینری آپشن.

تهیه و ساخت صدها ویدیوی آموزشی رایگان برای معامله گران.

ساخت پنل ثبت نتایج ترید برای پیشرفت معامله گران.

جذب سرمایه گذار برای معامله گران موفق.

تهیه صدها مقاله دیدگاهی و تجربی برای معامله گران باینری آپشن ایران.

طرح بیش از ۱۲ تئوریه جدید وپیشرفته و قابل اجرا برای ترید در باینری آپشن.

طراحی بیش از ۳۰ استراتژی رایگان برای معامله گران باینری آپشن.

طراحی و ساخت ربات تست استراتژی های باینری آپشن برای آنالیز استراتژی ها و تمامی اندیکاتورها برای تصریح روند و پیشرفت استراتژی های باینری آپشن.

طراحی اندیکاتور برای دانشجویان وی آی پی.

طراحی تمرین های معامله گری و تمرین های روانشناسی ترید برای دانشجویان وی ای پی.

پرورش بیش از ۲۰ معامله گر رتبه A باینری آپشن.

پرورش بیش از ۴۰ معامله گر رتبه B باینری آپشن.

پرورش بیش از ۸۰ معامله گر رتبه c باینری آپشن.

بوجود آوردن یک سیستم آموزشی اصولی مبتنی بر اصول تحلیل تکنیکال نوین و مبتنی بر روانشناسی انگیزشی برای موفقیت بیشتر دانشجویان.

برگزاری کلاس های آموزشی حضوری برای متقاضیان.

مشاوره دادن و راهنمایی به بیش از ۲۰۰ سرمایه گذار.

همکاری و مشاوره دادن به معامله گران و سرمایه گذاران و نهاد های دولتی و ارگان های فتا و آگاهی برای جلوگیری از جرمها و کلاهبرداری های اینترنتی مرتبط با بورس.

درج شماره تماس شخصی برای برقراری پل ارتباطی موثر برای مشاوره و راهنمایی.

سرمایه گذاری برای ساخت ربات های معامله گر باینری آپشن و فارکس برای پیشرفت هر چه سریعتر جامعه معامله گران باینری آپشن ایران.

 

 

[av_notification title=’اهداف آکادمی باینری آپشن ایرانیان’ icon_select=’yes’ icon=’ue8c6′ font=’entypo-fontello’ color=’green’ border=’dashed’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’large’ close_btn=” cookie_lifetime=’60’ av_uid=’av-37y7fk’ admin_preview_bg=”]

آکادمی باینری آپشن ایرانیان اولین وتنها آکادمی آموزشی باینری آپشن ایران اهداف بلند مدتی را دنبال میکند که به شرح زیر است:

کار آفرینی و اشتغال زایی برای تمام افراد جامعه
پرورش و تربیت  معامله گران  حرفه ای
ایجاد جامعه  معامله گران باینری آپشن برای جذب  سرمایه گذار
ایجاد شغل دوم و تبدیل کردن باینری آپشن به شغل اول معامله گران
کسب درآمد دلاری  و کمک به اقتصاد کشور و  عموم  مردم
فراهم کردن بستری امن برای معامله گران و سرمایه گذاران
[/av_notification]

 

[av_headline_rotator before_rotating=’من شکست میخورم ولی’ after_rotating=” interval=’3′ animation=’fade zoom’ margin=” margin_sync=’true’ tag=’h4′ size=” align=’left’ custom_title=’#d80808′ av-medium-font-size-title=” av-small-font-size-title=” av-mini-font-size-title=” av_uid=’av-6wtq0r’ admin_preview_bg=”] [av_rotator_item title=’تسلیم نمیشم’ link=” linktarget=” custom_title=’#14c9bd’ av_uid=’av-6gdy0b’] [av_rotator_item title=’نا امید نمیشم’ link=” linktarget=” custom_title=’#ed5425′ av_uid=’av-3ie56j’] [av_rotator_item title=’بی خیال نمیشم’ link=” linktarget=” custom_title=’#2add1a’ av_uid=’av-2s8557′] [/av_headline_rotator]

 

[av_magazine link=’category,102,34′ items=’6′ offset=’34’ tabs=’aviaTBtabs’ thumbnails=’aviaTBthumbnails’ heading=” heading_link=’manually,http://’ heading_color=’theme-color’ heading_custom_color=’#ffffff’ first_big_pos=’top’ av_uid=’av-2v8dqh’ admin_preview_bg=”]

 

[av_blog blog_type=’posts’ categories=’34’ link=’category’ blog_style=’single-big’ columns=’3′ contents=’excerpt’ content_length=’content’ preview_mode=’auto’ image_size=’portfolio’ items=’3′ offset=’0′ paginate=’yes’ conditional=” av_uid=’av-4xvpex’]

 

[av_postslider link=’category,34′ wc_prod_visible=” prod_order_by=” prod_order=” columns=’3′ items=’9′ offset=’0′ contents=’title_read_more’ preview_mode=’auto’ image_size=’portfolio’ autoplay=’yes’ interval=’5′ av_uid=’av-2okyrd’]

 

بازدیدها: 10

نوشته های مشابه