استراتژی‌ها, همه مطالب

بهترین بروکر باینری آپشن سال 2022(بررسی بروکر کوتکس)

بهترین بروکر باینری آپشن سال 2022(بررسی بروکر کوتکس)

 

بهترین بروکر باینری آپشن سال 2022

سلام دوستان امروز می خوام بهترین بروکر باینری آپشن سال 2022 از نظر خودم را به شما معرفی کنم و این بروکر را مورد بررسی قرار بدم.
خوب قبل از اینکه بخواهیم بریم بروکر را معرفی کنم باید بگم که چه فاکتورهایی باعث میشه که یک بروکر بروکر خوبی باشه و چه شرایطی و فاکتور هایی باعث میشه که یک بروکر بود که خوبی نباشه.

 بروکر باینری آپشن چیست؟؟

بهترین بروکر سال باینری آپشن

 

کارگزاران ای که خدمات معامله گری بر روی جفت ارزهای فارکس را در زمان و تایم مشخص و محدودی به معامله‌گران ارائه می کنند.البته اگر تازه کار هستید و نمیدونید باینری آپشن چیست مراجعه کنید به مقاله باینری آپشن چیست؟
بروکرهای باینری آپشن عموماً هیچکدام به بازار اصلی و تالار اصلی بورس وصل نیستند و اغلب سرمایه گذار های خصوصی دارند و یا اینکه بانکها موسسان آنها هستند.

به یاد داشته باشید که بروکر های فارکس هم به همین نحو هستند و تنها حسابهای ای سی ان آنها به تالار بورس جهانی متصل است و حساب هایی مانند استاندارد یا حساب های سنتی یا پرو ی آنها به بانک‌های خصوصی و به سرمایه داران متصل است.بروکرهایی که با ایرانیان کار میکنند

در زیر اسم چند تا از بروکر های معروف خوبی را که با ایرانیان کار می کنند برای شما می آورم و لینک آنها را برای شما می گذارم.

کوتکس

https://qtx-iran.com/sign-up/fast/?lid=184031

آلپاری

 

گرند کاپیتالبروکر های اسکم باینری آپشن

بروکر هایی که از دید ما اسکم هستند این بروکرها هستند که به نظر ما و از نظر دانشجویان ما اسکم می باشد.
پاکت آپشن و اکسپرت آپشن
در طی سالها کار با این دو بروکر  شاهد تخلفات این بروکر ها بودیم مانند : مسدود کردن حساب ها و یا دستکاری در کندل ها دیده شده و ما این دو بروکر را اسکم اعلام می‌کنیم و به شما پیشنهاد می‌کنیم که طرف این دو بروکر اصلا نروید.بررسی پلتفرم سایت خوب کوتکس

بهترین بروکر باینری آپشن سال 2022(بررسی بروکر کوتکس)

برای ثبت نام میتوانید از لینک زیر که مختص به کاربران ایرانی میباشد استفاده کنید

https://qtx-iran.com/sign-up/fast/?lid=184031بهترین بروکر باینری آپشن سال 2022(بررسی ویدیویی بروکر کوتکس)

 

 

تریدهای لایو استاد تات با حساب 5 هزار دلاری در بروکر کوتکس

 

تریدهای لایو استاد تات با حساب 5 هزار دلاری در بروکر کوتکس

 پنل حساب لایو و دمو

در این قسمت پنل حساب های دمو و حساب های اصلی شما موجود هست که موجودی شما را هم نشان میده.
قبل از اینکه توضیحات بیشتری بدهم باید به این نکته اشاره کنم که اصلاً حساب دمو چیست.
حساب دمو حسابی می باشد که برای تازه کارها آماده شده و کسانی که میخواهند یک پلتفرم را تست کنند می توانند از حسابهای دمو استفاده کنند.

 

بررسی سایت کوتکس

 

حسابهای دمو مبلغ ۱۰ هزار دلار مجازی را دارا می باشد که می توانید با آن در بازار واقعی اما با پول مجازی مشغول به ترید شوید.
حساب های دمو برای تازه کار ها مناسب می باشد و برای کسانی که میخواهند استراتژی جدیدی را تست کنند و استراتژی خود را آنالیز کنند و به چالش بکشند.

در ضمن این را به یاد داشته باشید که اگر یک زمانی حساب دموی شما صفر شد می توانید آن را شارژ کنید یا در همان قسمت پنل  با دادن پیام به پشتیبانی سایت می توانید حساب خود را شارژ کنید.

حساب لایو واقعی
حساب لایو و اصلی شما هم در همین پنل گنجانیده شده موجودی خود را می‌توانید از آنجا ببینید و اگر زدید و معامله شما با سود بسته شد سود شما به آن حساب اضافه میشود.
و یا معامله ای کردید که ضرر شد موجودی حساب شما کم می‌شود که در آن پنل مشخص است.پنل واریز و برداشت

در این پنلی که در عکس مشخص شده قسمت واریز و برداشت معامله گران هست.
معامله گران می توانند از این قسمت حساب خود را شارژ کند و یا از حساب خود برداشت کند.

در سایت انواع و اقسام حساب ها و گزینه ها برای واریز و برداشتموجود میباشد.همچون واریز و برداشت با ارزهای دیجیتال و یا پرفکت مانی و یا وب مانی.

 

بهترین بروکر سال 2022

البته نکته ای که باید به شما اشاره کنم این است که به خاطر جنگ روسیه و اوکراین ارزش دلار وبمانی بسیار پایین آمده و اکیداً توصیه می کنیم که حساب های خودتان را با وب مانی شارژ نکنید.

شما می توانید حساب های خودتان را با تتر یا بیت کوین و یا با پرفکت مانی در بروکر شارژ کنید.

اگر هم مشکلی برای این موضوع دارید می توانید به پشتیبانی پیام بدهید تا مشکل شما را رفع کند.

البته گردش مالی خودتون هم می توانید در این قسمت مشاهده کنید واریز و برداشت هایی که در طی ماه و هفته داشته اید.


قسمت اوردر گذاری

همینطور که در عکس مشاهده می کنید این قسمت مشخص شده جفت ارز را نشان میده که در حال ترید هستید و همینطور دکمه اوردر گذاری برای ترید.
وقتی که دکمه را روی on قرار بدهید می‌توانید به جایی که مستقیم خرید و فروش کنید اردر بگذارید و کندل وقتی که به یک قیمت مشخصی رسید خودکار ترید شما باز میشود.

این گزینه از سایت بسیار بسیار عالی می باشد و برای کسانی مناسب هستش که بر روی حمایت و مقاومت ها معامله می کنند و به آنها کمک می کند تا سریعتر ترید کنند.

بهترین بروکر باینری آپشن

برای شما مثال می آورم تا موضوع واضح تر شود.

فرض بگیریم که شما یک مقاومت در روبه رو دارید.
اما باید حدوداً نیم ساعت صبر کنید تا کندل ها به قیمت مد نظر شما یا همان مقاومت برسند تا شما بر فرض یک معامله سل یا فروش باز کنید.
خب به جای اینکه شما صبر کنید تا قیمت با آن مقاومت برسد می توانیم در قیمت مد نظر خود اوردر سل بگذارید و تایم معامله خود را هم مشخص کنید تا وقتی که کندل ها با آن قیمت رسیدن معامله فروش شما خودکار باز شود.
این گزینه بسیار عالی می باشد و بسیار هم کاربردی می باشد برای معامله گر ها.


پنل انتخاب تایم ترید و انتخاب مبلغ ترید

خب میرسیم به پنل تایم معامله و انتخاب مبلغ معامله.
در اینجا شما می توانید زمان معامله خود را انتخاب کنید و در این کار هم آزاد هستید و هیچ محدودیتی ندارید.

در بسیاری از بروکرهایی که من با آنها کار کردم زمان معامله های محدودی را در اختیار شما می گذارند اما در این بروکر شما برای انتخاب زمان ترید آزاد هستید و هیچ محدودیت خاصی ندارید.

شما حتی می توانید به جز دقیقه ؛ ثانیه هم برای زمان معامله های خود انتخاب کنید.

وقتی که روی کلمه آبی switch time کلیک کنید تایم های یک دقیقه تا ۱۵ دقیقه برای شما مشخص می‌شود و می‌توانید بر روی آنها کلیک کنید و انتخاب کنید.

بررسی بروکر کوتکس

این کار روش سریع تری برای تعویض زمان  در ترید خود هست.

در پنل پایین تر گزینه investment نوشته شما می توانید مبلغ مورد نظری را که برای ترید در نظر گرفتید را مشخص کنید.
با کلیک کردن روی switch در این کادر شما می توانید درصد وارد کنید یعنی بگویید که مثلاً من ۲ درصد از سرمایه خود را در این ترید میگذارم.
این گزینه برای مدیریت سرمایه بسیار گزینه مناسبی می باشد و کاربران می توانند از آن استفاده کنند.

برای مدیریت سرمایه برای هر ترید و یا هر معامله ما به شما پیشنهاد میکنیم که یک تا سه درصد از سرمایه خود را وارد هر معامله کنید.
و به یاد داشته باشید که همیشه مدیریت سرمایه خود را در باینری آپشن رعایت کنید و اصولی ترید کنید تا همیشه بتوانید از این بازار سود بگیرید.


پنل کلیک بای و سل گرفتن

خوب همون طور که در عکس با کادر قرمز و فلش مشخص شده در این قسمت شما می توانید معامله خود را باز کنید یعنی معامله بای یا خرید بزنید و یا معامله فروش یا سل.

 

برترین بروکر سال 2022

در مابین کادر سبز و قرمز هم سود شما از این معامله مشخص شده. که با نوشته your payout پی اوت مشخص است.

پیشنهاد ما به شما این است که برای معامله گری در باینری آپشن همیشه حواستان به موس و کلیک باشد که اشتباه روی این دو گزینه کلیک نکنید و معامله ای را به اشتباه باز نکنید.
همیشه هم به کادر پنل اکانت لایو و دموی خود نگاه کنید و ببینید که بر روی اکانت دمو هستید یا لایو و همیشه گزینه انتخاب مبلغ را هم چک کنید که مبلغ زیادی روی آن ست نشده باشد تا به اشتباه یک مبلغ بالایی را در یک معامله به کار نگیرید.
باید بگویم که چند بار این اتفاق برای من پیش آمده برای همین هم به شما پیشنهاد می‌کنم که قبل از انجام و اقدام به خرید و یا فروش حتماً مبلغ و حساب خود را چک کنید ‌.
چون اگر به اشتباه مبلغ بالایی را در زمان ترید روی یک معامله بگذارید  دیگر کاری نمیشه کرد و اینگونه نیست که به پشتیبانی پیام بدید و بگویید من این معامله را اشتباه انجام دادم و پولم را پس بدهید.

پس یادتان باشد که در زمان معامله حواستان جمع باشد که از این اشتباهات نکنید یا حساب دمو را با حساب لایو و یا برعکس اشتباه نگیرید.


پنل نشان دهنده هیستوری معاملات
در این پنل که با کادر قرمز و فلش نشان دادیم معاملاتی که را انجام داده اید و یا معامله ای را که در حال انجام است که به شما نشان می دهد.

بهترین بروکر باینری آپشن

یا به اصطلاح همان تاریخچه یا هیستوری معاملات میباشد.
در این پنل همانطور که مشاهده می کنید دو گزینه موجود است.
که یکی از آنها ترید های در حال انجام را به شما نشان می دهد و دیگری هیستوری ترید های شما را.

وقتی که هیستوری ترید های شما مشخص شد و یا یک ترید انجام شد که منجر به باخت یا برد بود شما می توانید با کلیک کردن روی آن ترید عکس آن را که در کجا معامله باز کردید را ببینید.

البته به نظر من جایگیری این پنل که نشانگر هیستوری و تریدرهای در حال انجام شده این سایت در گوشه و پایین سمت راست پلتفرم جای مناسبی نبوده.


زنگوله اخبار و اتفاقات جدید
بهترین بروکر سال باینری آپشن

زنگوله مشخص شده با کادر قرمز و فلش زنگوله ای هستش که به شما اخبار جدید سایت را گوشزد میکند.

این پنل اخبار ارزهای جدیدی که در سایت اضافه می شود و یا پاداش ها و بونس های جدید را به شما یادآور میشود.


پنل انتخاب جفت ارزها برای معامله

خوب در این قسمت که برای شما مشخص شده وقتی که روی کادر آبی که علامت بعلاوه دارد کلیک کنید پنلی باز میشود که شما می توانید جفت ارزهای خود را که برای ترید می خواهید در آنجا پیدا کنید و همینطور سودی را که به آنها تعلق می گیرد ببینید.

بهترین بروکر باینری آپشن سال 2022(بررسی بروکر کوتکس)

معرفی بروکر کوتکس

در این قسمت جفت ارز های مختلفی وجود دارد و طلا و سهام ها و ارزهای دیجیتال.
یادتان باشد که برای انتخاب جفت ارزی که می خواهید بر روی آن ترید انجام دهید در فاکتور اول سود آن جفت ارز مهم میباشد.
پس دقت کنید اگر سود آن کم باشد برای ترید کردن مناسب نمی باشد.

روبروی نوشته جفت ارزها هم علامت ستاره می باشد که می توانید آنها را به عنوان جفت ارز مورد علاقه خود بر روی چارت اضافه کنید تا همیشه بر روی چارت باشد.
همانطور که عکس را می بینید در جلوی ارزهای یورو به دلار و پوند به دلار  یک نوشته فیکس fix مشاهده می شود.

این نوشته و علامت به این معنی هست که سود این جفت ارز ها همیشه ثابت می باشد و شناور نمی باشد.

البته باید به این گفتار این نوشته را اضافه کنم که این سود فیکس که ۸۲ درصد می باشد فقط تا ساعت ۱۱ شب داده می‌شود و وقتی که بازار انگلیس و آمریکا بسته می شود سود این جفت ارزها هم کم می شود و دیگر قابل ترید نمی باشد ‌.
پس حتما دقت کنید که اگر تریدر شبانه هستید نباید روی این جفت ارزها ترید کنید.

بهترین زمان ساعت ترید ۱۱ صبح تا ۱۱ شب می باشد این را همیشه به خاطر بسپارید.


آلرت و زنگ برای قیمت

این زنگوله که در کادر سفید و سیاه مشخص می باشد و آن را با کادر بزرگ قرمز و فلش نشان داده‌ام زنگوله و آلرت برای قیمت می باشد.

بهترین بروکر باینری آپشن

شما هنگامی که ابزارصلیبی را برمی‌دارید این زنگوله همراه آن میباشد.
و شما می توانید با مشخص کردن قیمت و کلیک روی این زنگوله یک آلرت روی قیمت بگزارید تا وقتی که قیمت به آن قیمت مدنظر نزدیک شد برای شما زنگ آن به صدا در بیاید.

این ابزار بسیار به معامله گر کمک می کند تا وقتی که قیمت به یک قیمت مدنظر نزدیک شد به آن علامت دهد و آن را مشخص کند.

البته به شما این را پیشنهاد می‌کنم که برای گذاشتن زنگ و آلرت چارت های خود را شلوغ نکنید و یک یا دو آلرت در چارت بگذارید و نه بیشتر .


 


پنل انتخاب تایم فریم و اندیکاتورها

این پنل سمت چپ و پایین پلتفرم هم که با کادر قرمز نشون دادیم چهار گزینه دارد که به این ترتیب است که برای شما شرح میدهم.
گزینه  اول که با عکس مداد مشخص هستش برای انتخاب خط های ترند لاین و خط های عمودی و افقی و ابزار فیبوناچی و غیره هست که می توانید انتخاب کنید و در چارت به کار ببرید.

معرفی بروکر کوتکس

گزینه دوم که با عدد مشخص شده میتوانید تایم فریم کندل ها را عوض کنید از ۵ ثانیه تا ۴ ساعت و حتی دیلی.

گزینه بعدی که عکس کندل را روی آن می بینید می‌توانید گرافیک کندل ها را عوض کنید.

گزینه چهارم که عکس پرگار و خط کش است هم اندیکاتور های مورد نیاز تحلیل شما در آنجا وجود دارد.


پنل تغییر گرافیک کندل ها

خب این قسمت را که با کادر قرمز مشخص کرده ام و عکس دو کندل هم در کادر سفید مشخص میباشد برای تغییر گرافیکی کندل ها در پلتفرم میباشد.

 

بهترین بروکر باینری آپشن برای ایرانیها

وقتی که بر روی کادر سفید که دو کندل در آن مشاهده می شود کلیک کنید که باز می شود که این چهار گزینه را شامل می شود.
گزینه خطی قیمت و گزینه کندل استیک و یا کندل های شمعی قیمت و گزینه قیمت به صورت بار و گزینه هیکن آشی.

شما میتوانید از این چهار گزینه برای گرافیک قیمت استفاده کنید.

البته من خودم گزینه کندل های شمعی را بیشتر ترجیح می دهم.

به ادامه مقاله بهترین بروکر باینری آپشن سال 2022(بررسی بروکر کوتکس) توجه کنید.


پنل اندیکاتورها ی تحلیل چارت

در این پنل که با کادر قرمز و فلش برای شما مشخص کرده ام اندیکاتور های بسیاری برای تحلیل وجود دارد که می‌توانید از آن اندیکاتورها برای تحلیل استفاده کنید.

 

اموزش باینری آپشن

اندیکاتورها یی همچون

علی گیتور؛ بولینگ باند ؛ فراکتال ؛ آر آس آی ؛ استوکستیک ؛
دانچین کانال؛ موینگ اوریج ؛ پارابولیک سار ؛ زیگ زاگ ؛ و غیره

البته باید به شما بگویم که نحوه استفاده از اندیکاتور ها را در سایت ما می توانید پیدا کنید و آموزش ببینید.

این را هم به یاد داشته باشید که پیشنهاد ما تنها و تنها برای معامله گری در فارکس و باینری آپشن سبک پرایس اکشن می باشد.
یادتان باشد که قبل از معامله گری حتما آموزش تخصصی ببینید چون بازارهای مالی شوخی بردار نیستند و اگر بدون آموزش وارد آن شوید موجب ضرر و زیان شما میشود.

ما به شما آموزش های جناب استاد  تات را پیشنهاد می کنیم که حدود ۱۰ ساله در زمینه های مالی مشغول به معامله‌گری هستند و حدود ۵ سال میباشد که آموزش تخصصی فارکس و باینری آپشن را به دانشجویان میدهد.

اندیکاتور ها سایه آینده قیمت را نشان می دهد و واقعیت قیمت را به شما نشان می‌دهد اما شما می‌توانید با پرایس اکشن به راحتی تحلیل و ترید کنید.پنل تنظیمات تایم کندلها

در این قسمت که با کادر قرمز و فلش برای شما مشخص کردم شما می توانید تنظیمات تایم کندل ها را تغییر بدهید.
همانطور که در کادر میبینید تایم کندل ها از ۵ ثانیه تا دیلی برای شما مشخص است و هر کدام آنها را خواستید می توانید انتخاب کنید.

کوتکس بهترین بروکر باینری آپشن

برای باینری آپشن و اسکالپ کردن ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که از کندل های یک دقیقه ای استفاده کنید.

تایم فریم های پایین تر همچون ۱۵ ثانیه یا پنج ثانیه ریسک بالایی دارند و پیشنهاد نمیکنیم که از آن تایم فریم ها برای تحلیل و ترید استفاده کنید.


پنل خط ترند و غیره

در این پنل که عکس مداد دارد و  آن را باز  که می‌کنید این ابزارهای تحلیل خطی در کادر قرمزی که مشخص کردم برای شما نمایان میشود.

بهترین بروکر آپشن

انواع اقسام خط ترند و ابزار فیبوناچی و ابزار کانالها و گن باکس و غیره در آن مشاهده می‌شود و می‌توانید از آن استفاده کنید.
یکی دیگر از ابزار جالبی که دارد خط سیکل چرخش زمانی هستش که می توانید از آن استفاده کنید.

پنل تنظیمات رنگ و گرافیک پلتفرم

در گوشه سمت چپ عکس و پایین صفحه آنجا که با کادر قرمز و فلش برای شما مشخص کردم چند گزینه می باشد که به اختصار آنها را برای شما توضیح می دهم.

معرفی بروکر کوتکس

 

در قسمت اول که عکس ۴ فلش به سمت گوشه دارد می توانید با این گزینه کادر پلتفرم را واید کنید و بزرگتر کنید .
با گزینه چرخ دنده شما می توانید تنظیمات گرافیکی چارت را برای خود باز کنید و رنگ‌های کندل ها و چارت را عوض کنید.

گزینه بلندگو صدای پلتفرم را برای شما قطع و وصل می کند.

توصیه میکنم گزینه فلش را نزنید…. پنل تنظیمات میرود.


پنل تنظیمات اضافه
خوب جایی که با کادر قرمز برای شما مشخص کردم سمت چپ پلتفرم وجود داره که به اختصار به توضیح آن برای شما می پردازم.

آموزش باینری آپشن سایت کوتکس

 

گزینه‌های مختلفی را مشاهده می‌کنید که به ترتیب برای شما توضیح خواهم داد.

در این کادر گزینه اکانت گزینه دمو گزینه تاپ گزینه آنالیز گزینه پشتیبانی و گزینه وجود دارد.


توضیحات پنل تنظیمات اضافه

آموزش حرفه هی باینری آپشن

گزینه اول که عکس یک پیام با علامت سوال دارد گزینه پشتیبانی یا کمک یا هلپ پلتفرم می باشد که اگر شما مشکلی داشتید می توانید به پشتیبان پیام بدهید و مسیج ها و هیستوری چت خود را در آن ببینید.


قسمت دمو در تنظیمات اضافه

آموزش باینری آپشن مهدی تات

قسمت آنالیز

خب برسیم به بخش آنالیز سایت که در این قسمت همونطور که در عکس مشاهده میکنید آنالیزی از تمام ترید های شما و اینکه میانگین سود شما چقدر بوده میانگین تریدهای شما چقدر بوده و وین ریت شما چقدر بوده در کل چقدر سود کردید کمترینحجم معامله ای که زدید چقدر بوده بیشترین حجم که زدید چقدر بوده بیشترین سودی که کسب کرد چقدر بوده و غیره رو میتونید همراه با نمودار در این قسمت ببینید.

 

بهترین بروکر باینری آپشن سال 2022

به نظر من این قسمت بسیار عالیه مخصوصا برای تریدر های تازه کار که استراتژی می خوان تست کنن و یا وین ریتشون را مشاهده کنن و خودشون رو به چالش بکشند میتونن برای آنالیز تریدها از این قسمت استفاده کنن.

پیشنهاد من به همه معامله‌گران این هستش که حداقل هفته ای یکبار قسمت آنالیز ترید های خودشان را مشاهده کنند و نتیجه کارشان را با هفته قبل بررسی کنند و مقایسه کنند و بنویسند و هیستوری خود را همیشه داشته باشن و هفتگی معاملات خودشون رو آنالیز کنند و بررسی کنند تا ببینند پیشرفت داشتند و یا با اون استراتژیی جدید که کار می کنند آیا نتیجه بهتره یا استراتژی های قبلی.


قسمت تاپ و بهترین تریدرها

در این قسمت که با فلش و کادر قرمز کوچک نشان داده‌اند و پنلی رو برای شما باز میکند قسمت top می باشند که نشان دهنده بهترین تریدر های این سایت میباشد.

 

بهترین بروکر باینری آپشن

همانطور که مشاهده میکنید مقام های اول تا سوم مشخص شده و سود آنها در جلوی اسم آنها نوشته شده.


قسمت مارکت تنظیمات اضافه

در قسمتی که با فلش در تنظیمات اضافه که در سمت چپ پلتفرم  وجود دارد مشاهده می کنید به اسم مارکت.

بروکر کوتکس بهترین بروکر باینری آپشن

در این بخش می‌توانید بونوس ها و پاداش ها و کش بک ها و ریسک فیری هایی را که از سایت به عنوان پرومو کد دریافت کردید را ببینید.

برای ثبت نام میتوانید از لینک زیر که مختص به کاربران ایرانی میباشد استفاده کنید

https://qtx-iran.com/sign-up/fast/?lid=184031

فاکتورهای مهم یک بروکر خوب همانند کوتکس

فاکتورهای یک بروکر خوب رو به ترتیب براتون ذکر می کنم تا متوجه بشید که باید با چه بروکرهای کار کنید و یا با چه بروکرهای کار نکنید.

۱-امنیت مالی داشته باشیم

خوب بپردازیم به این جمله که در بالا برای شما نوشتم یعنی اینکه باید امنیت مالی داشته باشه یعنی چی؟

همانطور که میدونید در طی سالهای اخیر به خاطر تحریم هایی که توسط محفل های جهانی برای ایران اعمال شده بسیاری از بروکرهای فعال که در زمینه فارکس و یا باینری آپشن با ایرانی ها کار نمیکنند و خدمات به ایرانی ها نمی دهند.

در این بروکر ها اگر مشخص بشه که شما یک فرد ایرانی هستید حساب شما بلوکه میشه.

اگر بخوام مثالی برای شما بیارم میتونم بروکر آی کیو آپشن را برای شما مثال بزنم که اگر یک ایرانی در این بروکر  ثبت نام کنه و واریز یا برداشت داشته باشه و مشغول به ترید شود اگر که این بروکر متوجه شود که شما فردی ایرانی هستید حساب شما را میبندد و پول شما را به شما پس نمیدهد.

در طی پنج سال تدریس خود بسیاری از این موارد را دیده ام که معامله گر در سایت آی کیو آپشن ثبت نام کرده و واریز چند هزار دلاری داشته و چند هزار دلار هم سود کرده اما وقتی که سایت اومده بررسی کرده حسابهای کاربر رو و به آن شک کرده عکس سلفی با پاسپورت ازش خواسته که به خاطر ایرانی بودن این معامله گر او نتوانسته این خواسته را برای بروکر برآورده کنه و چون با پاسپورت فیک ثبت نام کرده این کار برایش شدنی نبوده .

بروکر متوجه شده که این معامله گر معامله گری است که بر خلاف قوانین بروکر عمل کرده و یا از کشوری هستش که به آن خدمات نمی دهد و حساب آن را مسدود کرده و پول آن را نداده.

پس یکی از فاکتورهای یک بروکر خوب برای ایرانیان این است که آن بروکر با ایرانیان کار کنند و به ایرانیان خدمات بدهد.

یکی از بهترین بروکر باینری آپشن سال 2022 بروکر کوتکس هست که با ایرانیان کار می کنند و خدمات ترید به ایرانی ها می دهد و پلتفرم بسیار عالی هم دارد.


۲-واریز برداشت متنوع و سریع

یکی دیگر از فاکتور هایی که باید یک بروکر خوب داشته باشد این است که واریز و برداشت متنوع برای کاربران خود ایجاد کند تا کاربران بتوانند با ارزهای دیجیتال و یا با پرفکت مانی و یا وبمانی و یا راه های دیگر به راحتی در این بروکر واریز داشته باشند و یا برداشت داشته باشند.

البته سریع بودن واریز و برداشت ها و مکانیزه بودن این خدمات هم باعث حفظ کاربران یک بروکر میشود.

بازهم در سال ۲۰۲۲ بروکر کوتکس این کار را برای کاربران خود به سادگی فراهم کرده و کاربران هیچ مشکل واریز برداشتی نداشتند.


۳-پشتیبانی خوبی داشته باشد

دیگر فاکتورهای مهم یک پروکر خوب این است که پشتیبانی خوب داشته باشد به سوالاتی که برای کاربران پیش می‌آید و اشکالاتی که در واریز و برداشت برای آنها پیش می آید پاسخ بدهد و مشکلات آنها را رفع کند.

در چنین سایت هایی که معامله گران مشغول به فعالیت هستند همیشه مشکلات فنی از لحاظ واریز و برداشت و یا ترید و یا سایت و یا مشکلات دیگر همیشه گریبان کاربران را می گیرد.

یک بروکر خوب با داشتن پشتیبانی های خوب باید سریعاً مشکل را برای کاربران خود رفع کند.

باز هم از این لحاظ بروکر خوب کوتکس توانسته توجه کاربران را به خود جلب کند و با پشتیبانی خود نظر مثبت آنها را برای خود داشته باشد.

۴-پلتفرم ترید حرفه ای داشته باشد

یکی دیگر از فاکتورهایی که برای تریدر ها و معامله گران باینری آپشن بسیار بسیار مهم می باشد پلتفرم زیبا و حرفه‌ای است.
معامله‌گران باینری آپشن بسیار به پلتفرم های  باینری آپشن حساس هستند و دوست دارند که با بروکری کار کنند که پلتفرم حرفه‌ای و زیبا داشته باشد.

ابزار کار معامله گر باینری آپشن  باید ابزاری باشد که معامله گر بتوانند با آن به سادگی و راحتی کار کند و از لحاظ بصری هم زیبایی خاصی داشته باشد تا چشم های معامله گر از آن خسته نشود چون ساعت ها به آن خیره می‌شود.

یکی از موضوعاتی که معامله گران باینری آپشن با آن درگیر هستند این است که دوست دارند بروکر باینری آپشن آنها اندیکاتور های بسیار فراوانی داشته باشد تا آنها بتوانند با آن اندیکاتورها تحلیل و ترید کنند.

موضوع دیگر رابطه کاربری ساده داشتن است نه پیچیده بودن پلتفرم.

معامله‌گران باینری آپشن به خاطر اینکه باید عکس العمل های سریع انجام بدهند دوست دارند که پلتفرمی که با آن کار می کنند علاوه بر اینکه زیبا و حرفه‌ای می‌باشد باید ساده طراحی شده باشد که به آسانی با آن بتوانند ترید کنند و پیچیدگی خاصی نداشته باشد.

همانطور که در بالا هم مشاهده کردید در ویدیو بررسی بروکر کوتکس این بروکر پلتفرم بسیار حرفه ای و زیبایی رو دارد که دارای اندیکاتور های مختلفی میباشد  و همین طور تایم های مختلفی را نمایش میدهد و گزینه های پیشرفته دیگر تا سیگنال دهی و غیره.

۵-درصد سود خوبی بدهد

یکی دیگر از فاکتور های یک بروکر باینری آپشن خوب این است که درصد سود خوبی به جفت ارز ها بدهد که برای تریدر بیارزد تا در آن بروکر مشغول به معامله گری شود.

همانطور که در سال های قبل دیده ایم بعضی از بروکر ها درصد قابل ملاحظه‌ای را پرداخت نمی‌کنند و این یکی از مشکلات معامله گران باینری آپشن است که انتظار دارند بروکرها برای معاملات شان درصد سود حداقل ۷۵ تا ۸۰ درصد پرداخت شود.

در مقایسه با بروکر کوتکس و پاکت آپشن باید بگویم که پاکت رو تمام جفت ارزهای خود را شناور سود می دهد.

اما جالب اینجاست که باید بدانید که بروکر کوتکس  روی جفت ارز پوند به دلار و یورو به دلار سود ثابت ۸۲ درصد را ارائه میکند.


۶-بونوس و پاداشهای متنوع داشته باشد

یکی دیگر از فاکتور هایی که باید یک بروکر خوب و کاربر پسند داشته باشد این است که باید بونوس ها و پاداش های متنوعی داشته باشد.

همانطور که مطلع هستید بروکر کوتکس برای کاربرانی خود بونوس ۵۰ درصدی قرار داده.

شما میتوانید برای استفاده از این بونوس به کانال تلگرام ما سر بزنید و از ما تقاضای کد بونوس ۵۰ درصدی را داشته باشید.

لینک کانال تلگرام ما

https://t.me/binaryoptioniranian

 

از دیگر پاداش های این بروکرکه به کاربران خود میدهد معاملات ریسک‌ فیری هست که باز هم آن را می توانید از ما دریافت نمایید.

در خلاصه باید به شما بگویند که بروکر کوتکس بونوس ها و پاداش های بسیار متنوعی برای کاربران خود در نظر گرفته که شما می توانید از آنها استفاده کنید.


۷-تایم تریدهایی مختلفی برای ترید ارائه دهد

یکی دیگر از فاکتورهای مهمی که بروکرهای باینری آپشن باید ارائه بدهند این است که تایم ترید و تایم اکسپایر های مختلف و متنوعی را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

همانطور که میدانید مهمترین فاکتور باینری آپشن زمان میباشد و معامله گر ها دوست دارند که تایم ترید های متنوعی در اختیار آنها گذاشته شود.

در برخی از بروکر ها ما می بینیم که فقط یک تایم ترید مشخصی برای کاربر گذاشته شده و امکان تغییر آن برای کاربر نمی باشد و کاربر مجبور است که فقط با همان تایم ترید ها ؛ترید خود را انجام دهد.

یک بروکر خوب مثل بروکر کوتکس که تایم ترید آزاد دارد بسیار مورد توجه کاربران و معامله گران باینری آپشن قرار می گیرد.

تایم ترید آزاد برای باینری آپشن یکی از نکات بسیار مهم است که کاربر از داشتن آن لذت می برد.

این به آن معناست که کاربر می تواند ترید ۳۰ ثانیه یا یک دقیقه ای و یا هر تایم تریدی را که خودش مشخص کند انجام دهد و معامله را در تایم های مختلف انجام دهد.

اما مثلاً در بعضی از بروکر ها تایم ترید های ۶ یا ۷ دقیقه یا ۱۰ دقیقه وجود ندارد و این تایم ها را از کاربر سلب کردند و این اصلاً خوب نیست.
اما در بروکر خوب کوتکس شما یک معامله را با هر تایمی که دوست دارید می توانید انجام دهید و هیچ محدودیتی ندارید.


۸-بازار OTC داشته باشد

یکی دیگر از خدماتی که بروکرها ارائه میدهند بازار اوتی سی  otc میباشد این بازار شبیه ساز بازار های واقعی می باشد و درصد سود بالایی را بروکر به آن اختصاص داده است چون نوسانات بسیار زیادی دارد.

البته من همیشه به دانشجویان گفتم که در بازار otc ترید نکنند.

اما برای خیلی از کاربران به خاطر درصد سود بالایی که در آن بازار وجود دارد  و به خاطر سبک ترید مارتینگل (به مقاله مارتینگل چیست مراجعه شود)بازار بسیار مطلوبی می باشند و کاربران دوست دارند در آن بازار مشغول به کار شوند.

بازار OTC را بروکر ها بعد از تعطیلی و بالا رفتن اسپرد بازار های واقعی که تقریباً نیمه شب تهران می شود ارائه می دهند.

بروکر ها برای این بازار سود ۹۲ درصد را در نظر گرفتند چون بسیار نوسانات بالایی دارد.

 


مشخصات یک بروکر بد

 

بهترین بروکرهای باینری آپشن

۱-نداشتن امنیت مالی

یک بروکر اسکم همانند پاکت آپشن بروکری که حسابهای کاربران ایرانی خود را بلاک میکنه و پول آنها و سود آنها را به آنها نمی دهد و با دلایل واهی حساب کاربران خود را بالا میکشد.

پس حتماً به شما پیشنهاد می کنم قبل از کار کردن در باینری آپشن یک بروکر خوب انتخاب کنید تا خیال شما از این بابت راحت باشد.
در سالهای اخیر بارها شده که بروکر هایی آمده اند و با ایرانی ها کار کردند و حسابهای آنها را خالی کردند و حساب های آنها را بلاک کردند و پول آنها را به دلیل تحریم‌ها ندادند.

اگر مثالی می خواهید در این باره بزنم بروکر اکسپرت آپشن هست که حتی پول خود آکادمی باینری آپشن ایرانیان را هم بلاک کرد.
پس حتما در انتخاب یک بروکر خوب دقت کنید.

 

۲-نداشتن پشتیبانی خوب

اگر که می خواهید یک بروکر را تست کنید و ببینید آیا بروکر خوبی هست یا نه و یا خدماتی که به شما ارائه می دهد خوب میباشد یا خیر باید چند سوال از پشتیبانی آن بکنید در روزهای متوالی از پشتیبانی آن در مورد بونوس ها و پاداش هایی که می‌خواهید بپرسید.

اگر دیدید که پشتیبانی به شما در روزهای متوالی با روی خوش به شما جواب داد و البته نه اینکه بگویم بسیار سریع اما جوری باشد که شما انتظار زیادی برای پاسخ گرفتند نکشیده باشید بروکر از پشتیبانی خوبی برخوردار می باشد.

اما اگر پشتیبانی آن بروکر به شما پاسخ درستی نداد و اصلا جواب شما را نداد بدانید که پشتیبانی بسیار بدی دارد و اصلا  طرف آن بروکر نروید.

مثلاً بروکر پاکت آپشن و اکسپرت آپشن پشتیبانی خوبی ندارند و اگر هم به شما پاسخی دهد پاسخ بی ربطی به شما میدهد.
یادتان باشد با بروکرهای کار کنید که پشتیبانی فارسی به شما ارائه می دهند مانند کوتکس.

۳-همخوانی نداشتن قیمت های پلتفرم بروکر با متاتریدر ۴

من برای تست بروکرهای تازه وارد اولین کاری که می کنند این است که قیمت های ارائه شده در پلتفرم آنها را با قیمتهای متاتریدر۴ مقایسه می کنم.

همیشه شما باید دقت داشته باشید که قیمتی را که ارائه می‌دهند با قیمت‌های جهانی متاتریدر ۴ بروکر های مختلف همخوانی داشته باشند و مثل آنها باشند.
در غیر این صورت باید با آن بروکر باینری آپشن شک کرد.

بله شما همیشه باید قیمت ها را مقایسه کنید تا ببینید آیا بروکر برای خودش قیمت سازی و کندل سازی میکند یا خیر.

خوشبختانه دو ماه میشود که جناب استاد با حساب پنج هزار دلاری در بروکر کوتکس مشغول به معامله هستند و بعد از بررسی های فراوان پلتفرم و قیمتهای بروکر را تایید کردند.

 

۴-با حساب های کم شروع کنید برای تست

اگر میخواهید در یک بروکر جدید کار کنید و هنوز به آن شک دارید با حساب های کم ما بین ۱۰ و ۵۰ دلار شروع کردند و برای چند وقت آن را تست کنید و واریز و برداشت آن را زیر نظر بگیرید و امتحان کنید.

هر زمانی که به بروکری شک دارید ما پیشنهاد میکنیم که با مقدار بسیار کمی شروع به معامله در آن بروکر کنید و بعد از اعتماد کردن به آن مقداری موجودی خود را افزایش دهید.

البته باید بگویم که در این بین شما از کیفیت پشتیبانی آن بروکر هم آگاه خواهید شد به هر حال چند وقت که دارید در آن ترید و معامله انجام میدید و متوجه خواهید شد که پشتیبانی آن به چه نحوی میباشد آیا خوب است یا بد.

 

۵-دنبال سیگنالهای بروکر نباشید

بروکر هایی مثل اکسپرت آپشن و پاکت آپشن همیشه به دنبال این هستند که شما را مجاب کنند که از سیگنال های خود بروکر به شما می دهد استفاده کنید اما من به شما پیشنهاد می کنم که هرگز و هرگز از این سیگنال های داده شده استفاده نکنید و آنها را در معاملات خود به کار نگیرید.

این دو بروکری که اسم آنها را بردم از نظر آکادمی باینری آپشن ایرانیان اسکم هستند چون بسیاری از حسابهای دانشجویان ما را مسدود کرده اند (علت ان را نمیدانیم فقط مشخص بود که دانشجویان سود خوبی میکردند)به شما پیشنهاد می‌کنیم که ابداً در این دو بروکر نام نویسی نکنید و شروع به معامله نکنید.

 

۶-سودهای شناور جفت ارزهای غیر ماژور

هر وقت دیدید که در بروکری جفت ارزهای ماژور شما سود کمی به آنها تعلق میگیرد و تقریباً به این نتیجه می رسید که ترید کردن روی آنها غیر ممکن میباشد به خاطر سود کمی که بروکر به شما می دهد و جفت ارز های مینور و غیر ماژور شما سود بالایی دارند و آنها هم شناور هست این را بدانید تا بروکر یک بروکر غیر قابل اطمینان میباشد.

به نظر من بروکر خوب بروکری میباشد که حداقل ۲ جفت ارز پوند به دلار و یورو به دلار را فیکس و ثابت سود بدهد مانند کوتکس.

به یاد داشته باشید در هنگام معامله با ارزهایی که سود آنها شناور هستند حتماً قبل از اینکه معامله در آن باز کنید نگاه به سود آن کنید زمانی ممکن است که در تحلیل شما سود آن ۷۰ تا ۸۰ درصد باشد اما چند دقیقه بعد و هنگام معامله کردن بر روی آنها سود آنها کمتر شده باشد و ارزش ترید کردن نداشته باشد این را همیشه به یاد داشته باشید.

برای من این موضوع بارها اتفاق افتاده است پس همیشه به شما پیشنهاد می‌کنم که در آخرین لحظه که می خواهید معامله کنید به این نکته دقت کنید.

 

۷-در کندلها دستکاری میکند

 

اموزش باینری آپشن

 

یک بروکر ای که اسکم می باشد و بروکر خوبی نمی باشد همیشه کندل سازی میکند پس شما همیشه باید توجه تان  به همخوانی کندلهای پلتفرم آن بروکر با متاتریدر ۴ باشد.

اگر این اتفاق افتاد و متوجه شدید که در کندل ها دستکاری می شود شما کار خاصی نمی توانید بکنید به جز آن که بروکر خودتان را عوض کنید و یک بروکر خوب و کارگزار عالی تر پیدا کنید.

۸-کارمزد واریز برداشت بالا

هیچگاه با بروکری کار نکنید که کارمزد واریز و برداشت بالایی داشته باشد یادتان باشد که بسیاری از بروکر های خوب اصلاً کارمزد واریز و برداشت از شما نمی گیرند پس این هم  مد نظر خود بگیرید.

۹-نداشتن واریز و برداشت ریالی و یا ارزهای دیجیتال

تقریباً امروزه بیشتر بروکرهای فارکس با باینری آپشن دارای واریز و برداشت ریالی و ارز های کریپتو هستند پس با سایتهایی کار کنیم که این مشخصه را دارند .


ویژگی های مثبت بروکر کوتکس

بهترین بروکر باینری آپشن سال 2022(بررسی بروکر کوتکس)

 

بهترین بروکر باینری آپشن سال 2022

 

بروکر خوب کوتکس ویژگی های خوب زیادی دارد که در زیر به چند تا از آنها اشاره خواهم کرد.

یکی از ویژگی‌های خوب این بروکر آن است که آلرت و زنگ برای قیمت مشخص شده دارد.

یعنی اگر که قیمت مشخصی مدنظر شما هست می توانید روی آن آلرت و زنگ بگذارید تا وقتی که کندل ها به آن قیمت رسیدن با زنگ شما را خبر کند.

این مشخصه برای کسایی که فقط روی حمایت و مقاومت ها ترید می‌کنند بسیار بسیار مناسب می باشند.

آنها به راحتی می توانند از این ویژگی برای مشخص کردن قیمت خاصی استفاده کنند و وقتی که کندل های قیمتی به همان قیمت مدنظر رسید زنگ اخطار زده میشه و می توانند چارت مورد نظر را باز کنند و تحلیل خود را انجام بدهند و اگر خواستند ترید کنند.

مشخصه خوب دیگر این سایت برای ترید کردن این است که شما می توانید اوردر گذاری کنید.

همانطور که میدانید بروکرهای باینری آپشن اوردر گذاری را برای تریدر ها فراهم نمی کنند و بسیار کم پیش می‌آید که بروکر این شاخص را به معامله‌گران ارائه دهد.
اما بروکر خوب کو تکس این شاخص را برای معامله گر ها ن فراهم کرده.

و این بدان معناست که شما میتوانید با اوردر گذاری معاملات خود را انجام بدهید.

یکی دیگر از شاخص های مثبت این بروکر داشتن تایم ترید آزاد میباشد که محدودیتی برای کاربر ایجاد نمیکند.

دیگر مشخصه مثبت این سایت خوب این است که بر روی دو جفت ارز معروف یورو به دلار و پوند به دلار سود ثابت و فیکس 82 درصد پرداخت میکند.

 

در آخر اگر بخواهیم جمع بندی کنیم در سال ۲۰۲۲ بروکر کوتکس مورد توجه بسیاری از کاربران باینری آپشن قرار گرفت. هم به خاطر پشتیبانی خوب هم به خاطر پلتفرم ساده و زیبای خود.

ما هم در این مقاله خواستیم که بروکر خوب کوتکس رابه شما معرفی کنیم البته خود جناب تات یک حساب ۵۰۰۰ دلاری در این بروکر باز کرده و مشغول به ترید هستند که فیلم های آن را در اول مقاله برای شما می گذاریم.

 

برای ثبت نام میتوانید از لینک زیر که مختص به کاربران ایرانی میباشد استفاده کنید
https://qtx-iran.com/sign-up/fast/?lid=184031

نکته مهم: بارارهای مالی باینری آپشن  و فارکس بازارهایی هستند دارای ریسک بالا پس حتما قبل از وار شدن به این بازارها آموزش تخصصی ببینید.

 

شماره تماس برای ثبت نام در کلاسهای حضوری و غیر حضوری جناب تات:

09336161040

ما به شما آموزشهای جناب تات را پیشنهاد میکنیم که همراه با یکسال پشتیبانی رایگان میباشد.در لینک زیر میتوانید نتایج دانشجویان ایشان را گه نفرات برتر ترید در مسابقات جهانی شدند را ببینید.

 

لینک کانال سیگنال  باینری آپشن ما عضو کانال بشید و به آیدی پشتیبانی پیام دهید تا به رایگان عضو کانال سیگنال باینری آپشن شوید

https://t.me/binaryoptioniranian

 

نتایج دانشجویان ما

بازدیدها: 626

نوشته های مشابه

1 دیدگاه در “بهترین بروکر باینری آپشن سال 2022(بررسی بروکر کوتکس)

  1. maryam گفت:

    بروکر کوتکس واقعا یک بروکر خوبیه من ازش راضی هستم

نظرات بسته شده است.