همه مطالب

ربات معامله گر فارکس

علم پیشرفت کرده و پیشرفت علم تا جایی رسیده که در تمام زمینه ها ما شاهد این هستیم که ربات ها جای انسان ها را در تمامی موارد گرفتند.
در زمینه بورس و معاملات بورس جهانی (فارکس) هم پیش زمانی است که انسان ها از ربات های پیشرفته برای معامله گری و ترید کردن استفاده می کنند.

ربات های فارکس می‌توانند در مواقعی بسیار عالی باشند و هم می توانند در مواقعی بسیار بد باشند.
برای انتخاب یک ربات خوب حتماً باید قبل از آن ربات را در تست استراتژی ها در متاتریدر ۴ تست کرد تا مقدار سود و ضرر و ریسک آن مشخص شود.

در ایران جناب مهدی تات در ۶ سال اخیر مشغول به ساخت ربات های پیشرفته فارکس بوده است و در این زمینه دستاوردهای بسیار بسیار درخشانی داشته است تا جایی که به عنوان کارآفرین برتر به تلویزیون دعوت شده تا درباره ربات خود ربات پرفسورا صحبت کند.

مهدی تات اخیراً با شراکت یک شرکت روسی یک ربات طراحی کرده است که حدوداً ماهیانه ۱۰ تا ۲۵ درصد سودآوری دارد.
به گفته جناب تات سود و ضرر این ربات قابل تغییر است و میتوان سود آن را با ریسک مشخصی بالا برد اما باید توجه داشت که همواره معامله گری در بازارهای جهانی ریسک فراوانی دارد و بهترین عملکرد ربات فارکس ریسک های معمولی و پایین است.

سوالی که ما از ایشان پرسیده ایم این بود که هر کسی با هر نوع سوادی می‌تواند با این ربات کار کند که جواب ایشان بله بود و گفتند بدون سواد تحلیل تکنیکال می توانید با این ربات کار کنید چون این ربات کاملاً اتومات معامله می کند و احتیاجی به نظارت شخص یا انسان ندارد.
سود ربات را ماهیانه باید محاسبه کرد کمترین سود این روبات ۱۰ درصد در ماه است و بیشترین سود ربات ۲۵ تا ۳۰ درصد است.
این ربات روسی ایرانی هم اکنون در حساب‌های ریل(واقعی) به ترید زدن مشغول است و هیستوری حساب آن را می توانید در سایت باینری آپشن ایرانیان که متعلق به مهدی تات است ببینید.

جناب تات اضافه فرمودند که بهترین ربات فارکس به نظر ایشان هم این ربات است چون حدود سه سال استیتمنت دارد و بر روی ساخت ربات ۳ سال زمان گذاشتند.
این ربات هوشمند فارکس که می تواند چند استراتژی جداگانه بر روی پوند دلار و طلا و نقره پیاده کند بسیار کاربردی و بسیار پرطرفدار شده است و هزینه آن هم بسیار ناچیز است و

شما تنها با ۱۰۰ دلار می توانید آن را تهیه کنید و برای به کارگیری آن هم تنها سرمایه اولیه صد دلار کافی است.

شما به راحتی و بدون ترید کردن میتوانید با این ربات فارکس کسب درآمد دلاری داشته باشید

برای اطلاعات بیشتر و دیدن نتایج این ربات و خرید آن می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

ربات معامله گر پرفسورا (porfesora)

بازدیدها: 10