همه مطالب

طرز فکر یک میلیونر باینری آپشن

طرز فکر یک میلیونر باینری آپشن

 

 

[livicon_evo name=”coins.svg” style=”original” size=”60px” stroke_style=”original” stroke_width=”original” try_to_sharpen=”true” rotate=”none” flip_horizontal=”false” flip_vertical=”false” stroke_color=”#22A7F0″ stroke_color_action=”#b3421b” stroke_color_alt=”#F9B32F” stroke_color_alt_action=”#ab69c6″ fill_color=”#91e9ff” fill_color_action=”#ff926b” solid_color=”#6C7A89″ solid_color_action=”#4C5A69″ solid_color_bg=”#ffffff” solid_color_bg_action=”#ffffff” colors_on_hover=”none” colors_hover_time=”0.3″ colors_when_morph=”none” brightness=”0.1″ saturation=”0.07″ morph_state=”start” morph_image=”none” allow_morph_image_transform=”false” stroke_width_factor_on_hover=”none” stroke_width_on_hover_time=”0.3″ keep_stroke_width_on_resize=”false” animated=”true” event_type=”hover” event_on=”self” auto_play=”false” delay=”0″ duration=”default” repeat=”default” repeat_delay=”default” draw_on_viewport=”false” viewport_shift=”oneHalf” draw_delay=”0″ draw_time=”1″ draw_stagger=”0.1″ draw_start_point=”middle” draw_color=”same” draw_color_time=”1″ draw_reversed=”false” draw_ease=”Power1.easeOut” erase_delay=”0″ erase_time=”1″ erase_stagger=”0.1″ erase_start_point=”middle” erase_reversed=”true” erase_ease=”Power1.easeOut” touch_events=”false”][/livicon_evo]

طرز فکر یک میلیونر باینری آپشن

 

طرز فکر میلیونر های باینری آپشن:
در زمانی که معامله گران زیادی در باینری آپشن به دنبال اندیکاتورها و استراتژی های ۹۰ درصد ۹۵ درصد هستن این سوال در ذهن ما ایجاد می شود طرز فکر یک استاد باینری آپشن؛ یک میلیونر باینری آپشن به چه نحوی است؟

این سوال را جناب تات پاسخ می دهد سوالی را که ذهن معامله‌گران باینری آپشن را به خود معطوف کرده است.

طرز فکر یک معامله گر میلیونر باینری آپشن باید به چه نحوی باشد؟

دوستان عزیز معامله گران عزیز بگذارید رک به شما بگویم تا وقتی که به دنبال استراتژی ها و اندیکاتور های ۹۰ درصد هستید به هیچ جا نمی رسید همانند کسی هستید که دارد بر عکس پله های آسانسور را بالا میرود وفقط درجا می‌زند.

اولین کاری که شما باید انجام دهید این است که به جای اندیکاتور و استراتژی یک سیستم معامله گری با ارزش مخصوص روحیات خودتان طراحی کنید همانند کاری که آکادمی ما در دوره دوم و سوم آموزشها برای دانشجویان انجام می دهد.

دومین نکته بیاید و تایم معامله کوتاه مدت خود را رها کنید و به تایم بالای پنج دقیقه فکر کنید به تایم معامله‌های ۱۵ دقیقه ای.

چرا؟ به این دلیل که دیگر اسیر نوسانات شدید بازار نیستید دیگر بعد از باخت و ضرر دادن نمی گویید ای بابا شانس همراه من نبود نمی گویید فلان بروکر فقط می‌خواست من را در این پوزیشن ببازاند و بعد قیمت برگشت.

بله تجربه من در معامله گری و آموزش این را به من میگوید دنبال استراتژی ۹۰ یا ۹۵ نباشید.بگذارید آنها سود خیالی خود را با همان استراتژی خیالی ۹۵ درصد از این بازار ببرند…. شما دست به کار بشوید برای خودتان یک سیستم بیافرینید یک سیستم قوی معامله گری با قوانین خاص خود و روانشناسی خاص خود همانطور که آکادمی ما برای دانشجو هایش ایجاد کرده.

بله درست است برای ماه اول سخت است بله سخت است چون ذهن شما در دایره راحتی خود بوده و دوست ندارد دایره راحتی خود را ترک کند او دوست دارد در تایم فریم های یک دقیقه ای فقط و فقط دکمه را بزند و دوپامین به مغز و به بدن برساند تا احساس لذت کند.

دوستان عزیز نگذارید ذهنتان شما را گول بزند و بازیچه کند این فکر استراتژی ۹۵ درصد را از ذهن تان با یک لگد بیرون بیندازید… کسانی را که این حرف را به شما می زنند رابا استراتژی خیالی خودشان تنها بگذارید دست به کار شوید و یک سیستم معاملاتی قوی با تایم معامله بالای پنج دقیقه ای برای خود بسازید و از معامله‌گری لذت ببرید.
استراتژی ۹۵ درصد یعنی اینکه این استراتژی را به هر کس بدهیم از صد معامله خود ۹۵ تا برد به دست می آورد پس اگر به این صورت است تمام معامله گران هم اکنون باید در آمریکا زندگی کنند و بهترین زندگی را داشته باشند و فقیری نباشد.

دوستان این افکار را رها کنید سیستم معاملاتی خود را هم اکنون در تایم های بالا برای خود طراحی کنید و از معامله گری لذت ببرید و جز آن دسته از کسانی باشید که در بهشت باینری آپشن هستند و در محفل مخفی عضو هستند.

 

آموزش تضمینی باینری آپشن:

آموزشهای ما به صورت تضمینی به شما ارائه خواهد شد و شما بعد از گذراندن آموزشهای ما به هیچ آموزش دیگری نیاز ندارید.

شما هم میتوانید همانند دیگر دانشجویان ما که به درآمد دلاری رسیدند به درآمد دلاری برسید. فیدبک و درامد های دانشجویان ما هرروزه در کانال تلگرام ما  گذاشته میشود.شما میتوانیدگوشه ای  بازخوردها و نتایج دانشجویان ما را در سایت در قسمت بازخوردها و نتایج دانشجوها مشاهده کنید.

نکته: تمام استراتژی ها را اول در دمو تست کنید و اگر نتیجه مثبت گرفتید با آن شروع به معامله کنید. پیشنهاد ما به شما این است برای رسیدن به استراتژی ۹۰ درصد باینری آپشن در قدم اول آموزش اصولی باینری آپشن را فرا بگیرید بگیرید تا بتوانید همانند صدها دانشجوی ما به سود دلاری برسید.بازخوردها ونتایج دانشجویان مارا میتوانید در صفحه باز خورد و نتایج دانشجویان مشاهده کنید یا در کانال تلگرام ما دنبال کنید. شما بعداز فرا گرفتن آموزش اصولی باینری آپشن میتوانید با هر اندیکاتوری به ریتینگ بالا دست پیدا کنید چون آموزشهای ما بدون اندیکاتور طراحی شده و در ترم دوم آموزشها سبکها و متدهای روز امریکا به شما آموزش داده خواهد شد همراه با تئوری های شخصی جناب مهدی تات تئوری های زمانهای شناور و هیجانات زمانی یکسان و آینه های موازی و غیره به شما تدریس میشود.

 

 

[av_notification title=’اهداف آکادمی باینری آپشن ایرانیان’ icon_select=’yes’ icon=’ue8c6′ font=’entypo-fontello’ color=’green’ border=’dashed’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’large’ close_btn=” cookie_lifetime=’60’ av_uid=’av-37y7fk’ admin_preview_bg=”]

آکادمی باینری آپشن ایرانیان اولین وتنها آکادمی آموزشی باینری آپشن ایران اهداف بلند مدتی را دنبال میکند که به شرح زیر است:

کار آفرینی و اشتغال زایی برای تمام افراد جامعه
پرورش و تربیت  معامله گران  حرفه ای
ایجاد جامعه  معامله گران باینری آپشن برای جذب  سرمایه گذار
ایجاد شغل دوم و تبدیل کردن باینری آپشن به شغل اول معامله گران
کسب درآمد دلاری  و کمک به اقتصاد کشور و  عموم  مردم
فراهم کردن بستری امن برای معامله گران و سرمایه گذاران
[/av_notification]

 

[av_headline_rotator before_rotating=’من شکست میخورم ولی’ after_rotating=” interval=’3′ animation=’fade zoom’ margin=” margin_sync=’true’ tag=’h4′ size=” align=’left’ custom_title=’#d80808′ av-medium-font-size-title=” av-small-font-size-title=” av-mini-font-size-title=” av_uid=’av-6wtq0r’ admin_preview_bg=”] [av_rotator_item title=’تسلیم نمیشم’ link=” linktarget=” custom_title=’#14c9bd’ av_uid=’av-6gdy0b’] [av_rotator_item title=’نا امید نمیشم’ link=” linktarget=” custom_title=’#ed5425′ av_uid=’av-3ie56j’] [av_rotator_item title=’بی خیال نمیشم’ link=” linktarget=” custom_title=’#2add1a’ av_uid=’av-2s8557′] [/av_headline_rotator]

 

[av_magazine link=’category,102,34′ items=’6′ offset=’34’ tabs=’aviaTBtabs’ thumbnails=’aviaTBthumbnails’ heading=” heading_link=’manually,http://’ heading_color=’theme-color’ heading_custom_color=’#ffffff’ first_big_pos=’top’ av_uid=’av-2v8dqh’ admin_preview_bg=”]

 

[av_blog blog_type=’posts’ categories=’34’ link=’category’ blog_style=’single-big’ columns=’3′ contents=’excerpt’ content_length=’content’ preview_mode=’auto’ image_size=’portfolio’ items=’3′ offset=’0′ paginate=’yes’ conditional=” av_uid=’av-4xvpex’]

 

[av_postslider link=’category,34′ wc_prod_visible=” prod_order_by=” prod_order=” columns=’3′ items=’9′ offset=’0′ contents=’title_read_more’ preview_mode=’auto’ image_size=’portfolio’ autoplay=’yes’ interval=’5′ av_uid=’av-2okyrd’]

 

بازدیدها: 3

نوشته های مشابه