همه مطالب

فارکس چیست؟

فارکس چیست؟

فارکس چیست؟

فارکس چیست؟

 

 

 

[livicon_evo name=”coins.svg” style=”original” size=”60px” stroke_style=”original” stroke_width=”original” try_to_sharpen=”true” rotate=”none” flip_horizontal=”false” flip_vertical=”false” stroke_color=”#22A7F0″ stroke_color_action=”#b3421b” stroke_color_alt=”#F9B32F” stroke_color_alt_action=”#ab69c6″ fill_color=”#91e9ff” fill_color_action=”#ff926b” solid_color=”#6C7A89″ solid_color_action=”#4C5A69″ solid_color_bg=”#ffffff” solid_color_bg_action=”#ffffff” colors_on_hover=”none” colors_hover_time=”0.3″ colors_when_morph=”none” brightness=”0.1″ saturation=”0.07″ morph_state=”start” morph_image=”none” allow_morph_image_transform=”false” stroke_width_factor_on_hover=”none” stroke_width_on_hover_time=”0.3″ keep_stroke_width_on_resize=”false” animated=”true” event_type=”hover” event_on=”self” auto_play=”false” delay=”0″ duration=”default” repeat=”default” repeat_delay=”default” draw_on_viewport=”false” viewport_shift=”oneHalf” draw_delay=”0″ draw_time=”1″ draw_stagger=”0.1″ draw_start_point=”middle” draw_color=”same” draw_color_time=”1″ draw_reversed=”false” draw_ease=”Power1.easeOut” erase_delay=”0″ erase_time=”1″ erase_stagger=”0.1″ erase_start_point=”middle” erase_reversed=”true” erase_ease=”Power1.easeOut” touch_events=”false”][/livicon_evo]

 

فارکس چیست؟

باینری آپشن و دیدگاه برتر

 

معاملات باینری آپشن pair trading

 

فارکس چیست؟

با سلام ودرود بر همگی همراهان عزیز و خانم ها و آقایان معامله گر باینری آپشن و فارکس
فارکس یکی از بازارهای مالی بسیار قوی در دنیای تجارت است که ارزش معاملات درون آن از مجموع تمامی سهام‌های بازارهای مالی بسیار بالاتر است و حجم معاملات روزانۀ آن از ۵ تریلیون دلار تجاور می‌کند بله ۵ تریلیون دلار عددی که غیر قابل یاور است اما این واقعیت بورس جهانی است.

اما معنی لغوی فارکس Forex چیست؟ فارکس مخفف وازۀ Foreign Exchange است که به معنی تبادل ارزهای خارجی مهم و با ارزش دنیا می‌باشد. موسسات مالی بزگ، بانک‌ها، صرافی‌ها،پانسیون های تجاری  تجار، وارد کنندگان و صادر کنندگان یا حتی خود شما برای مسافرت به یک کشور خارجی، مجبور به تبدیل پول خود هستید تا بتوانید در کشور مقصد از آن استفاده کنید. این بازار عملی شبیه به همین تبدیل را انجام می‌دهد یعنی در آن، معامله‌گران مدام در حال خرید و فروش این ارزها هستند و با تغییر قیمت آنها سود می‌کنند. با توجه به این تعاریف تقریبا می‌توان محیط آن را به باینری آپشن تشبیه کرد اما تفاوت‌هایی با آن دارد که در ادامه به آن می‌پردازیم.
ماهیت فارکس خارج از بورس یا (OTC) به معنی Out The Counter است و مراکز اصلی تجارت این بازار در لندن، نیویورک و توکیو مستقر است و به همین دلیل به شما امکان معاملۀ ۲۴ ساعته می‌دهد تا هیچ تاجری نگران ساعات کار آن نباشد و در هر ساعتی از شبانه روز بتواند در آن فعالیت کند.بله یکی از مزیتهای یک معامله گر فارکس یا باینری آپشن این است.

در این بازار مانند باینری آپشن، سرمایه‌گذار با توجه نوسانات قیمت یک ارز نسبت به دیگری سود می‌کند با این تفاوت که در اینجا زمان مهم نیست. شخصی که تمایل به انجام سرمایه‌گذاری در این بازار را دارد ابتدا باید به دنبال یک بروکر خوب باشد تا بتواند به آن اطمینان کند و درون آن معامله کند. پس از آن، نوبت به شروع معامله و انتخاب نوع جفت ارز می‌رسد. معامله‌گر باید یک جفت ارز مانند یورو و دلار (EUR/USD) انتخاب کند و با توجه به تحلیل تکنیکال یا فاندامنتال خود از بازار، یک ارز را نسبت به دیگری بخرد یا بفروشد. به عنوان مثال شما می‌خواهید روی جفت ارز یورو و دلار سرمایه گذاری کنید. در ابتدا با روش تحلیلی خود که مطمئنا آموزش آن را از اساتید حرفه ای دیدید  و با آن را با استاد خود تمرین کردید (کاری که در آکادمی باینری آپشن ایرانیانت انجامن میشود) ارزش این دو ارز را نسبت به یکدیگر در آینده می‌سنجید و پیش‌بینی می‌کنید که یورو نسبت به دلار افزایش قیمت خواهد داشت (مثلا در آینده هر یورو با ۰٫۰۱ دلار افزایش قیمت روبه‌رو خواهد شد) پس سریعا یورو را به میزان دلخواهی خریداری کرده (Ask) و منتظر می‌مانید تا در یک موقعیت مناسب که این افزایش به اوج خود رسید، آن را بفروشید. بروکر موظف است سود سرمایه‌گذاری شما را در این معامله پرداخت کند. در شرایط برعکس و کاهش قیمت یورو نیز منوال به همین صورت است. به این ترتیب که با پیش‌بینی کاهش قیمت، شما یورو را می‌فروشید (Bid) و در زمان کف قیمت دوباره اقدام به خریداری آن می‌کنید، باز هم در صورت کاهش قیمت، سرمایه‌گذاری شما منجر به سود خواهد شد.

حال با چند اصطلاح که بسیار در فارکس پرکاربرد است آشنا می‌شویم.
به دلیل حجم بالای معاملات در فارکس و همچنین نوسانات کوچک ولی پر تعداد ارزها، ارزش‌ها با چهار یا پنج رقم اعشار محاسبه و معامله می‌شوند که به رقم چهارم اعشار هر قیمت، یک پیپ (Pips) می‌گویند. مثلا میزان افزایش یورو از ۱٫۱۳۰۵ دلار به ۱٫۱۳۰۸ دلار برابر با ۳ پیپ می‌باشد.
در بازار فارکس بهای خرید یک ارز نسبت به بهای فروش آن متفاوت است. به مقدار قیمت تعیین شده برای خرید، نرخ Ask و قیمت تعین شده برای فروش را نرخ Bid گویند. همانطور که انتظار می‌رود این دو نرخ با یکدیگر اختلاف دارد و به میزان اختلاف آن اسپرد (Spread) می‌گوییم.
واحد اندازه‌گیری حجم معامله را لات (Lot) نامیم و در بیشتر قرارداد هر لات برابر با ۱۰۰۰۰۰ واحد ار ارز پایه است. حداقل حجم معامله بستگی به بروکر دارد اما اغلب ۰٫۰۱ لات است که در آن میزان سود و ضرر به ازای هر پیپ ۱۰ دلار است.
میزان سود با ضرر یک معامله در فارکس به عواملی همچون، بروکر، حجم سرمایه‌گذاری، حجم معامله و نوع پوزیشن دارد. پوزیشن به حالت معاملۀ شما گفته می‌شود. به عنوان مثال اگر یورو را در برابر دلار بخرید شما در پوزیشن خرید قرار گرفته‌اید.
یکی ار ابزارهایی که شما در فارکس قادر به استفاده از آن هستید معامله با اهرم یا Leverage است. یعنی شما می‌توانید با سرمایه گذاری‌های پایین، معاملات کلانی انجام دهید. در این ابزار نسبت سرمایه گذاری به میزان معامله مشخص شده است، مثلا نسبت ۱:۱۰۰ به آن معنی است که شما با سرمایه گذاری ۱ دلاری، معاملۀ ۱۰۰ دلاری انجام می‌دهید و به همان میزان از سود آن معامله بهره می‌برید. این نسبت‌ها متفاوت است و تقریبا از ۱:۵۰ شروع شده و تا ۱:۵۰۰ نیز خواهد رفت.

هر فعالیتی مخصوصا معامله در بازارهای مالی که پیچیدگی‌های خاص خود را دارد، نیازمند به آموزشی قوی می‌باشد، بنابراین بدون فراگیری آنها نه تنها انتظار سودآوری را نداشته باشید، بلکه مطمئن باشید که سرمایۀ خود را خواهید باخت.

تجارتتان موفق، روزگارانتان شاد

گروه آکادمی باینری آپشن ایرانیان

جناب مهدی تات و آکادمی باینری آپشن ایران این روزها در حال تکمیل استراتژی ۹۰ درصدی خود است که در اختیار بچه های وی آی پی و دانشجویان خود قرار دهد  اطلاعات بیشتر در اواخر پاییز امسال منتشر میشود.

 

آموزش تضمینی باینری آپشن:

آموزشهای ما به صورت تضمینی به شما ارائه خواهد شد و شما بعد از گذراندن آموزشهای ما به هیچ آموزش دیگری نیاز ندارید.

شما هم میتوانید همانند دیگر دانشجویان ما که به درآمد دلاری رسیدند به درآمد دلاری برسید. فیدبک و درامد های دانشجویان ما هرروزه در کانال تلگرام ما  گذاشته میشود.شما میتوانیدگوشه ای  بازخوردها و نتایج دانشجویان ما را در سایت در قسمت بازخوردها و نتایج دانشجوها مشاهده کنید.

نکته: تمام استراتژی ها را اول در دمو تست کنید و اگر نتیجه مثبت گرفتید با آن شروع به معامله کنید. پیشنهاد ما به شما این است برای رسیدن به استراتژی ۹۰ درصد باینری آپشن در قدم اول آموزش اصولی باینری آپشن را فرا بگیرید بگیرید تا بتوانید همانند صدها دانشجوی ما به سود دلاری برسید.بازخوردها ونتایج دانشجویان مارا میتوانید در صفحه باز خورد و نتایج دانشجویان مشاهده کنید یا در کانال تلگرام ما دنبال کنید. شما بعداز فرا گرفتن آموزش اصولی باینری آپشن میتوانید با هر اندیکاتوری به ریتینگ بالا دست پیدا کنید چون آموزشهای ما بدون اندیکاتور طراحی شده و در ترم دوم آموزشها سبکها و متدهای روز امریکا به شما آموزش داده خواهد شد همراه با تئوری های شخصی جناب مهدی تات تئوری های زمانهای شناور و هیجانات زمانی یکسان و آینه های موازی و غیره به شما تدریس میشود.

 

 

 

خدماتی که جناب تات در این ۸ ماه برای معامله گران باینری آپشن ایران انجام داده:

 

آموزش و پرورش بیش از ۲۸۰ نفر معامله گر باینری آپشن.

آموزش و پرورش بیش از ۵ استاد و مدرس باینری آپشن

حدود ۱۸۰ هزار دلار درامد ارزی برای تمام افراد آکادمی باینری آپشن ایرانیان.

ایجاد ۱۰ شغل مرتبط با باینری آپشن.

مشاوره و کمک به بیش از ۳۰۰۰ نفر معامله گر باینری آپشن.

تهیه و ساخت صدها ویدیوی آموزشی رایگان برای معامله گران.

ساخت پنل ثبت نتایج ترید برای پیشرفت معامله گران.

جذب سرمایه گذار برای معامله گران موفق.

تهیه صدها مقاله دیدگاهی و تجربی برای معامله گران باینری آپشن ایران.

طرح بیش از ۱۲ تئوریه جدید وپیشرفته و قابل اجرا برای ترید در باینری آپشن.

طراحی بیش از ۳۰ استراتژی رایگان برای معامله گران باینری آپشن.

طراحی و ساخت ربات تست استراتژی های باینری آپشن برای آنالیز استراتژی ها و تمامی اندیکاتورها برای تصریح روند و پیشرفت استراتژی های باینری آپشن.

طراحی اندیکاتور برای دانشجویان وی آی پی.

طراحی تمرین های معامله گری و تمرین های روانشناسی ترید برای دانشجویان وی ای پی.

پرورش بیش از ۲۰ معامله گر رتبه A باینری آپشن.

پرورش بیش از ۴۰ معامله گر رتبه B باینری آپشن.

پرورش بیش از ۸۰ معامله گر رتبه c باینری آپشن.

بوجود آوردن یک سیستم آموزشی اصولی مبتنی بر اصول تحلیل تکنیکال نوین و مبتنی بر روانشناسی انگیزشی برای موفقیت بیشتر دانشجویان.

برگزاری کلاس های آموزشی حضوری برای متقاضیان.

مشاوره دادن و راهنمایی به بیش از ۲۰۰ سرمایه گذار.

همکاری و مشاوره دادن به معامله گران و سرمایه گذاران و نهاد های دولتی و ارگان های فتا و آگاهی برای جلوگیری از جرمها و کلاهبرداری های اینترنتی مرتبط با بورس.

درج شماره تماس شخصی برای برقراری پل ارتباطی موثر برای مشاوره و راهنمایی.

سرمایه گذاری برای ساخت ربات های معامله گر باینری آپشن و فارکس برای پیشرفت هر چه سریعتر جامعه معامله گران باینری آپشن ایران.

 

 

[av_notification title=’اهداف آکادمی باینری آپشن ایرانیان’ icon_select=’yes’ icon=’ue8c6′ font=’entypo-fontello’ color=’green’ border=’dashed’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’large’ close_btn=” cookie_lifetime=’60’ av_uid=’av-37y7fk’ admin_preview_bg=”]

آکادمی باینری آپشن ایرانیان اولین وتنها آکادمی آموزشی باینری آپشن ایران اهداف بلند مدتی را دنبال میکند که به شرح زیر است:

کار آفرینی و اشتغال زایی برای تمام افراد جامعه
پرورش و تربیت  معامله گران  حرفه ای
ایجاد جامعه  معامله گران باینری آپشن برای جذب  سرمایه گذار
ایجاد شغل دوم و تبدیل کردن باینری آپشن به شغل اول معامله گران
کسب درآمد دلاری  و کمک به اقتصاد کشور و  عموم  مردم
فراهم کردن بستری امن برای معامله گران و سرمایه گذاران
[/av_notification]

 

[av_headline_rotator before_rotating=’من شکست میخورم ولی’ after_rotating=” interval=’3′ animation=’fade zoom’ margin=” margin_sync=’true’ tag=’h4′ size=” align=’left’ custom_title=’#d80808′ av-medium-font-size-title=” av-small-font-size-title=” av-mini-font-size-title=” av_uid=’av-6wtq0r’ admin_preview_bg=”] [av_rotator_item title=’تسلیم نمیشم’ link=” linktarget=” custom_title=’#14c9bd’ av_uid=’av-6gdy0b’] [av_rotator_item title=’نا امید نمیشم’ link=” linktarget=” custom_title=’#ed5425′ av_uid=’av-3ie56j’] [av_rotator_item title=’بی خیال نمیشم’ link=” linktarget=” custom_title=’#2add1a’ av_uid=’av-2s8557′] [/av_headline_rotator]

 

[av_magazine link=’category,102,34′ items=’6′ offset=’34’ tabs=’aviaTBtabs’ thumbnails=’aviaTBthumbnails’ heading=” heading_link=’manually,http://’ heading_color=’theme-color’ heading_custom_color=’#ffffff’ first_big_pos=’top’ av_uid=’av-2v8dqh’ admin_preview_bg=”]

 

[av_blog blog_type=’posts’ categories=’34’ link=’category’ blog_style=’single-big’ columns=’3′ contents=’excerpt’ content_length=’content’ preview_mode=’auto’ image_size=’portfolio’ items=’3′ offset=’0′ paginate=’yes’ conditional=” av_uid=’av-4xvpex’]

 

[av_postslider link=’category,34′ wc_prod_visible=” prod_order_by=” prod_order=” columns=’3′ items=’9′ offset=’0′ contents=’title_read_more’ preview_mode=’auto’ image_size=’portfolio’ autoplay=’yes’ interval=’5′ av_uid=’av-2okyrd’]

 

بازدیدها: 1

نوشته های مشابه