بورس ایران

مجمع چیست

مجمع چیست

مجمع چیست

مجمع چیست

 

 

 

 

 

[livicon_evo name=”coins.svg” style=”original” size=”60px” stroke_style=”original” stroke_width=”original” try_to_sharpen=”true” rotate=”none” flip_horizontal=”false” flip_vertical=”false” stroke_color=”#22A7F0″ stroke_color_action=”#b3421b” stroke_color_alt=”#F9B32F” stroke_color_alt_action=”#ab69c6″ fill_color=”#91e9ff” fill_color_action=”#ff926b” solid_color=”#6C7A89″ solid_color_action=”#4C5A69″ solid_color_bg=”#ffffff” solid_color_bg_action=”#ffffff” colors_on_hover=”none” colors_hover_time=”0.3″ colors_when_morph=”none” brightness=”0.1″ saturation=”0.07″ morph_state=”start” morph_image=”none” allow_morph_image_transform=”false” stroke_width_factor_on_hover=”none” stroke_width_on_hover_time=”0.3″ keep_stroke_width_on_resize=”false” animated=”true” event_type=”hover” event_on=”self” auto_play=”false” delay=”0″ duration=”default” repeat=”default” repeat_delay=”default” draw_on_viewport=”false” viewport_shift=”oneHalf” draw_delay=”0″ draw_time=”1″ draw_stagger=”0.1″ draw_start_point=”middle” draw_color=”same” draw_color_time=”1″ draw_reversed=”false” draw_ease=”Power1.easeOut” erase_delay=”0″ erase_time=”1″ erase_stagger=”0.1″ erase_start_point=”middle” erase_reversed=”true” erase_ease=”Power1.easeOut” touch_events=”false”][/livicon_evo]

 

 

مجمع چیست

هفت اشتباه در فارکس

 

مجمع چیست

در حقیقت سهامداران یک شرکت مالکان اصلی شرکت می باشند و به نسبت میزان سهمی که در شرکت دارند حق رای و تصمیم گیری در مورد امور شرکت را دارند. برای تصمیم گیری سهام داران شرکت درباره موضوعات باید نشستی بین سهام داران یا حقوق صاحبان سهام و مدیران شرکت برگزار شود. به این نشست مجمع عمومی گفته می شود.
انواع مجمع:

طبق قانون تجارت ۳ نوع مجمع عمومی تعریف شده است:
مجمع عمومی موسس
مجمع عمومی عادی
مجمع عمومی فوق العاده
مجمع عمومی موسس:
مجمع عمومی موسس مربوط به ابتدای تاسیس شرکت می باشد و چون شرکت های پذیرفته شده در بورس قبل از عرضه اولیه و ورود به بازار سرمایه تاسیس شده اند به این نوع مجمع نمی پردازیم.

مجمع عمومی عادی:

شرکت هر ساله موظف است که مجمعی برگزار کند و به سهامداران شرکت گزارشی از فعالیت های سالانه شرکت و نتایج آنها ارائه دهد. پس مجمع عمومی عادی هر سال برگزار می شود.
در این مجمع به بررسی صورت های مالی ، گزارشات مدیران شرکت و بازرسان پرداخته می شود و بعد از بررسی این موارد اقدام به تصمیم گیری برای تقسیم سود آن سال بین سهامداران می شود.
گاها در برخی مجامع عادی برای سود های سال های گذشته (که تحت عنوان سود انباشته موجود می باشد) نیز تصمیم گیری می شود که تقسیم شود یا برای افزایش سرمایه استفاده شود.
نکته: لازم به ذکر می باشد که برای شرکت کردن در مجمع عمومی عادی شرکت حتما باید سهامدار شرکت بود و اگر دارای سهام شرکت نباشیم نمی توانیم در مجمع حاضر شویم .

مجمع عمومی فوق العاده:

مجمع عمومی فوق العاده مجمعی می باشد که الزام زمانی برای آن وجود ندارد یعنی شرکت مجبور نیست که هر ساله این مجمع را برگزار کند و تنها در زمان های لازم می تواند با ارسال نامه به سهام داران این مجمع را برگزار کند که هیچ ربطی به سال مالی شرکت ندارد.
در مجمع عمومی فوق العاده مواردی همچون افزایش سرمایه ، انحلال شرکت ، تغییر اساسنامه شرکت ، آدرس شرکت و … بررسی می شود.
تفاوت های  مجمع عمومی عادی سالیانه و مجمع عمومی فوق العاده:
مجامع عمومی باید هر ساله و پس از پایان سال مالی با توجه به مهلتی که قانون تجارت به شرکت ها می دهد ، تشکیل شوند.
در این مجامع صورت های مالی شرکت بررسی می شود ، هیئت مدیره گزارشی از عملکرد خود ارائه می دهند و در ادامه گزارش بازرس قانونی شرکت به اطلاع سهامداران می رسد.
در ادامه نیز برای سال بعدی حسابرس و بازرس قانونی انتخاب می شود و روزنامه ی کثیرالانتشاری برای اطلاع رسانی به سهامداران شرکت ، در خصوص تقسیم سود نقدی ، انتخاب می شود.
این موارد در مجامع عادی همواره ثابت بوده و وجود دارد اما در مجمع عمومی فوق العاده هر موضوعی که نیاز به تصمیم گیری سهام داران درباره ی آن باشد مورد بحث و بررسی دستور جلسه قرار می گیرد.
برای رسمیت و برگزاری مجمع حضور ۵۰% سهامداران به نسبت سهامی که دارند ضروری می باشد.
ولی برای تصمیم گیری در مجمع عادی سالیانه در صورتی که نظر ۱+۵۰% سهام داران حاضر بر موضوعی موافق باشد آن موضوع تصویب می شود و در مجمع عمومی فوق العاده میزان آراء موافق سهامداران حاضر  برای تصویب یک موضوع ۲/۳ (دو سوم یا ۶۶%) الزامی می باشد.

نحوه ی دعوت سهامداران به مجمع چگونه و از چه طریقی می باشد؟

هر زمان که تصمیم بر برگزاری مجمع گرفته شود شرکت برای دعوت سهام داران آگهی منتشر می کند.
آگهی دعوت به مجمع باید حداقل ۱۰ روز و حداکثر ۴۰ روز قبل از تاریخ برگزاری مجمع منتشر شود و در آن آدرس و زمان برگزاری مجمع و همچنین موضوعات مورد بحث در آن اعلام شود.
آگهی دعوت سهامداران به مجمع در روزنامه کثیرالانتشار ، سایت اطلاع رسانی سازمان بورس (کدال)( سایت مدیریت فناوری بورس( منشتر می شود.

فصل مجامع:

همانطور که گفته شد ، شرکت ها هر سال موظف به برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه بعد از پایان سال مالی خود می باشند.
قانون تجارت مهلتی ۴ ماهه به شرکت ها برای برگزاری این مجامع داده.
با توجه به اینکه سال مالی اغلب شرکت ها مطابق با پایان سال شمسی است ، به فصل بهار به اضافه تیر ماه فصل مجامع گفته می شود و بیشتر مجامع عادی سالیانه در خرداد و تیرماه برگزار می شوند.

گروه آکادمی باینری آپشن ایرانیان

 

جناب مهدی تات و آکادمی باینری آپشن ایران این روزها در حال تکمیل استراتژی ۹۰ درصدی خود است که این روش هارا در کلاسهای خصوصی خود به صورت تضمینی آموزش میدهند .این آموزشها شامل باینری آپشن و فارکس و بورس ایران میشوند که استراتژی هایی بسیار سود ده و قدرتمند میباشند.

 

آموزش تضمینی باینری آپشن:

آموزشهای ما به صورت تضمینی به شما ارائه خواهد شد و شما بعد از گذراندن آموزشهای ما به هیچ آموزش دیگری نیاز ندارید.

شما هم میتوانید همانند دیگر دانشجویان ما که به درآمد دلاری رسیدند به درآمد دلاری برسید. فیدبک و درامد های دانشجویان ما هرروزه در کانال تلگرام ما  گذاشته میشود.شما میتوانیدگوشه ای  بازخوردها و نتایج دانشجویان ما را در سایت در قسمت بازخوردها و نتایج دانشجوها مشاهده کنید.

نکته: تمام استراتژی ها را اول در دمو تست کنید و اگر نتیجه مثبت گرفتید با آن شروع به معامله کنید. پیشنهاد ما به شما این است برای رسیدن به استراتژی ۹۰ درصد باینری آپشن در قدم اول آموزش اصولی باینری آپشن را فرا بگیرید بگیرید تا بتوانید همانند صدها دانشجوی ما به سود دلاری برسید.بازخوردها ونتایج دانشجویان مارا میتوانید در صفحه باز خورد و نتایج دانشجویان مشاهده کنید یا در کانال تلگرام ما دنبال کنید. شما بعداز فرا گرفتن آموزش اصولی باینری آپشن میتوانید با هر اندیکاتوری به ریتینگ بالا دست پیدا کنید چون آموزشهای ما بدون اندیکاتور طراحی شده و در ترم دوم آموزشها سبکها و متدهای روز امریکا به شما آموزش داده خواهد شد همراه با تئوری های شخصی جناب مهدی تات تئوری های زمانهای شناور و هیجانات زمانی یکسان و آینه های موازی و غیره به شما تدریس میشود.

 

 

 

خدماتی که جناب تات در این ۱ سال  برای معامله گران باینری آپشن ایران انجام داده:

به دست آوردن مقام اول و چهارم در مسابقات باینری آپشن بروکر پاکت آپشن میان ۷۰۰ نفر شرکت کنندها از سراسر دنیا توسط دو دانشجوی آکادمی باینری آپشن ایرانیان  جناب ایلیا (نفر اول) و بهمن (نفر چهارم)

برگزاری کلاسهای حضوری آموزش باینری آپشن به صورت فوق پیشرفته

آموزش و پرورش بیش از ۳۰۰ نفر معامله گر باینری آپشن.

آموزش و پرورش بیش از ۵ استاد و مدرس باینری آپشن

برگزاری وبینار آموزشی در بروکر آلپاری معتبرترین بروکر خاورمیانه به درخواست بروکر آلپاری

حدود ۱۴۰ هزار دلار درامد ارزی برای تمام افراد آکادمی باینری آپشن ایرانیان.

مدیریت جامعه باینری آپشن ایران بعد از چالش تحریم سایت الیمپ ترید.

ایجاد ۱۰ شغل مرتبط با باینری آپشن.

مشاوره و کمک به بیش از ۲۰۰۰ نفر معامله گر باینری آپشن.

تهیه و ساخت صدها ویدیوی آموزشی رایگان برای معامله گران.

ساخت پنل ثبت نتایج ترید برای پیشرفت معامله گران.

جذب سرمایه گذار برای معامله گران موفق.

تهیه صدها مقاله دیدگاهی و تجربی برای معامله گران باینری آپشن ایران.

طرح بیش از ۱۲ تئوریه جدید وپیشرفته و قابل اجرا برای ترید در باینری آپشن.

طراحی بیش از ۳۰ استراتژی رایگان برای معامله گران باینری آپشن.

طراحی و ساخت ربات تست استراتژی های باینری آپشن برای آنالیز استراتژی ها و تمامی اندیکاتورها برای تصریح روند و پیشرفت استراتژی های باینری آپشن.

طراحی اندیکاتور برای دانشجویان وی آی پی.

طراحی تمرین های معامله گری و تمرین های روانشناسی ترید برای دانشجویان وی ای پی.

پرورش بیش از ۵۰ معامله گر رتبه A باینری آپشن.

پرورش بیش از ۷۰ معامله گر رتبه B باینری آپشن.

پرورش بیش از ۱۲۰ معامله گر رتبه c باینری آپشن.

بوجود آوردن یک سیستم آموزشی اصولی مبتنی بر اصول تحلیل تکنیکال نوین و مبتنی بر روانشناسی انگیزشی برای موفقیت بیشتر دانشجویان.

برگزاری کلاس های آموزشی خصوصی برای متقاضیان.

مشاوره دادن و راهنمایی به بیش از ۲۰۰ سرمایه گذار.

همکاری و مشاوره دادن به معامله گران و سرمایه گذاران و نهاد های دولتی و ارگان های فتا و آگاهی برای جلوگیری از جرمها و کلاهبرداری های اینترنتی مرتبط با بورس.

درج شماره تماس شخصی برای برقراری پل ارتباطی موثر برای مشاوره و راهنمایی.

سرمایه گذاری برای ساخت ربات های معامله گر باینری آپشن و فارکس برای پیشرفت هر چه سریعتر جامعه معامله گران باینری آپشن ایران.

 

 

[av_notification title=’اهداف آکادمی باینری آپشن ایرانیان’ icon_select=’yes’ icon=’ue8c6′ font=’entypo-fontello’ color=’green’ border=’dashed’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’large’ close_btn=” cookie_lifetime=’60’ av_uid=’av-37y7fk’ admin_preview_bg=”]

آکادمی باینری آپشن ایرانیان اولین وتنها آکادمی آموزشی باینری آپشن ایران اهداف بلند مدتی را دنبال میکند که به شرح زیر است:

کار آفرینی و اشتغال زایی برای تمام افراد جامعه
پرورش و تربیت  معامله گران  حرفه ای
ایجاد جامعه  معامله گران باینری آپشن برای جذب  سرمایه گذار
ایجاد شغل دوم و تبدیل کردن باینری آپشن به شغل اول معامله گران
کسب درآمد دلاری  و کمک به اقتصاد کشور و  عموم  مردم
فراهم کردن بستری امن برای معامله گران و سرمایه گذاران
[/av_notification]

 

[av_headline_rotator before_rotating=’من شکست میخورم ولی’ after_rotating=” interval=’3′ animation=’fade zoom’ margin=” margin_sync=’true’ tag=’h4′ size=” align=’left’ custom_title=’#d80808′ av-medium-font-size-title=” av-small-font-size-title=” av-mini-font-size-title=” av_uid=’av-6wtq0r’ admin_preview_bg=”] [av_rotator_item title=’تسلیم نمیشم’ link=” linktarget=” custom_title=’#14c9bd’ av_uid=’av-6gdy0b’] [av_rotator_item title=’نا امید نمیشم’ link=” linktarget=” custom_title=’#ed5425′ av_uid=’av-3ie56j’] [av_rotator_item title=’بی خیال نمیشم’ link=” linktarget=” custom_title=’#2add1a’ av_uid=’av-2s8557′] [/av_headline_rotator]

 

[av_magazine link=’category,102,34′ items=’6′ offset=’34’ tabs=’aviaTBtabs’ thumbnails=’aviaTBthumbnails’ heading=” heading_link=’manually,http://’ heading_color=’theme-color’ heading_custom_color=’#ffffff’ first_big_pos=’top’ av_uid=’av-2v8dqh’ admin_preview_bg=”]

 

[av_blog blog_type=’posts’ categories=’34’ link=’category’ blog_style=’single-big’ columns=’3′ contents=’excerpt’ content_length=’content’ preview_mode=’auto’ image_size=’portfolio’ items=’3′ offset=’0′ paginate=’yes’ conditional=” av_uid=’av-4xvpex’]

 

[av_postslider link=’category,34′ wc_prod_visible=” prod_order_by=” prod_order=” columns=’3′ items=’9′ offset=’0′ contents=’title_read_more’ preview_mode=’auto’ image_size=’portfolio’ autoplay=’yes’ interval=’5′ av_uid=’av-2okyrd’]

 

بازدیدها: 0

نوشته های مشابه