همه مطالب

مقایسه فارکس و باینری آپشن

مقایسه فارکس و باینری آپشن

فارکس مخفف بازار تبادل ارز خارجی است که در این بازار به تبادل ارز ها، سهام شرکت ها، طلا و نقره و … می پردازند. در بازار فارکس به وسیله مبادلات مختلف می توان درامد کسب کرد که آن درآمد معمولا سودی است که از مبادلات دریافت می شود.[livicon_evo name=”grid.svg” style=”original” size=”60px” stroke_style=”original” stroke_width=”original” try_to_sharpen=”true” rotate=”none” flip_horizontal=”false” flip_vertical=”false” stroke_color=”#22A7F0″ stroke_color_action=”#b3421b” stroke_color_alt=”#F9B32F” stroke_color_alt_action=”#ab69c6″ fill_color=”#91e9ff” fill_color_action=”#ff926b” solid_color=”#6C7A89″ solid_color_action=”#4C5A69″ solid_color_bg=”#ffffff” solid_color_bg_action=”#ffffff” colors_on_hover=”none” colors_hover_time=”0.3″ colors_when_morph=”none” brightness=”0.1″ saturation=”0.07″ morph_state=”start” morph_image=”none” allow_morph_image_transform=”false” stroke_width_factor_on_hover=”none” stroke_width_on_hover_time=”0.3″ keep_stroke_width_on_resize=”false” animated=”true” event_type=”hover” event_on=”self” auto_play=”false” delay=”0″ duration=”default” repeat=”default” repeat_delay=”default” draw_on_viewport=”false” viewport_shift=”oneHalf” draw_delay=”0″ draw_time=”1″ draw_stagger=”0.1″ draw_start_point=”middle” draw_color=”same” draw_color_time=”1″ draw_reversed=”false” draw_ease=”Power1.easeOut” erase_delay=”0″ erase_time=”1″ erase_stagger=”0.1″ erase_start_point=”middle” erase_reversed=”true” erase_ease=”Power1.easeOut” touch_events=”false”][/livicon_evo]

به کسانی که در این بازار به مبادلات می پردازند معامله گران (traders) می گویند و به کسانی بین خریداران و فروشندگان ارتباط برقرار می کنند کارگزاران یا بروکر می گویند. بروکر ها با ایجاد پلتفرم هایی مثل متاترید شرایط را برای خرید فروش معامله گران فراهم می کنند.

[livicon_evo name=”grid.svg” style=”original” size=”60px” stroke_style=”original” stroke_width=”original” try_to_sharpen=”true” rotate=”none” flip_horizontal=”false” flip_vertical=”false” stroke_color=”#22A7F0″ stroke_color_action=”#b3421b” stroke_color_alt=”#F9B32F” stroke_color_alt_action=”#ab69c6″ fill_color=”#91e9ff” fill_color_action=”#ff926b” solid_color=”#6C7A89″ solid_color_action=”#4C5A69″ solid_color_bg=”#ffffff” solid_color_bg_action=”#ffffff” colors_on_hover=”none” colors_hover_time=”0.3″ colors_when_morph=”none” brightness=”0.1″ saturation=”0.07″ morph_state=”start” morph_image=”none” allow_morph_image_transform=”false” stroke_width_factor_on_hover=”none” stroke_width_on_hover_time=”0.3″ keep_stroke_width_on_resize=”false” animated=”true” event_type=”hover” event_on=”self” auto_play=”false” delay=”0″ duration=”default” repeat=”default” repeat_delay=”default” draw_on_viewport=”false” viewport_shift=”oneHalf” draw_delay=”0″ draw_time=”1″ draw_stagger=”0.1″ draw_start_point=”middle” draw_color=”same” draw_color_time=”1″ draw_reversed=”false” draw_ease=”Power1.easeOut” erase_delay=”0″ erase_time=”1″ erase_stagger=”0.1″ erase_start_point=”middle” erase_reversed=”true” erase_ease=”Power1.easeOut” touch_events=”false”][/livicon_evo]

در فارکس به علت وجود متغیر های مختلف، اطلاعات و اصطلاحات زیاد کسب درآمد در مقایسه با کسب درآمد در سایر روش های مبادلاتی مثل باینری آپشن، دیجیتال آپشن، ونیلا آپشن، امریکن اپشن و … دشوار تر است. همچنین زیان هایی که در فارکس وجود دارد غیر قابل پیش بینی و معمولا زیاد است اما در باینری آپشن زیان های موجود کاملا قابل محاسبه هستند. همچنین که یادگیری باینری آپشن در مقایسه با آموزش فارکس بسیار ساده تر است.
یادگیری باینری آپشن شامل چند مفهوم ساده می شود که تقریبا با اصلاحاتی که در فارکس به کار می روند یکی هستند. تفاوت باینری آپشن و فارکس در نوع فعالیت مبادلاتی است که هر کدام دارند. در فارکس به تبادل ارز ها و … پرداخته می شود اما در باینری آپشن معامله گر بر اساس پیش بینی که از قیمت ها می کند درآمد خود را کسب می کند. برای مثال معامله گر قیمت سهم شرکت x را تا ساعت ۷ غروب ۲ فروردین بالای ۲۰ دلار پیش بینی می کند و برای پیش بینی خود نیز ۱۰۰دلار میگذارد، اگر در آن تاریخ و روز قیمت بالای ۲۰ دلار باشد معامله گر پوزیشن خود را با نرخ بازگشتی از پیش تعیین شده تحویل می گیرد. مثلا اگر ۷۰ درصد باشد، ۱۷۰ دلار به حساب وی پرداخت خواهد و اگر پیش بینی اشتباه باشد فقط همان ۱۰۰ دلار را از دست خواهد داد.
اگر تازه کار هستید و می خواهید درآمد دلاری داشته باشید و وقت یادگیری جگونگی کارکرد فارکس را ندارید یادگیری باینری آپشن را به شما پیشنهاد می کنیم.

از نظر جناب آقای مهدی تات (نوستراداموس باینری ایران)باینری آپشن سریع تر و ساده تر و سود آور تر از فارکس است و از نظر روانی روی تریدر فشار کمتری است.
میتوانید همین الان شروع کنید و از آموزشهای رایگان کانال ما استفاده کنید:

https://t.me/binaryoptioniranian

 

 

[av_blog blog_type=’taxonomy’ categories=’34’ link=’category,34′ blog_style=’single-big’ columns=’3′ contents=’excerpt’ content_length=’excerpt_read_more’ preview_mode=’auto’ image_size=’portfolio’ items=’3′ offset=’0′ paginate=’yes’ conditional=” av_uid=’av-b8eiy’]

بازدیدها: 0

نوشته های مشابه