فارکس

موج‌های بزرگ بازار را از دست ندهید!

موجهای بزرگ بازار

موج‌های بزرگ بازار را از دست ندهید!

 

موجهای بزرگ بازار

 

 

 

[livicon_evo name=”coins.svg” style=”original” size=”60px” stroke_style=”original” stroke_width=”original” try_to_sharpen=”true” rotate=”none” flip_horizontal=”false” flip_vertical=”false” stroke_color=”#22A7F0″ stroke_color_action=”#b3421b” stroke_color_alt=”#F9B32F” stroke_color_alt_action=”#ab69c6″ fill_color=”#91e9ff” fill_color_action=”#ff926b” solid_color=”#6C7A89″ solid_color_action=”#4C5A69″ solid_color_bg=”#ffffff” solid_color_bg_action=”#ffffff” colors_on_hover=”none” colors_hover_time=”0.3″ colors_when_morph=”none” brightness=”0.1″ saturation=”0.07″ morph_state=”start” morph_image=”none” allow_morph_image_transform=”false” stroke_width_factor_on_hover=”none” stroke_width_on_hover_time=”0.3″ keep_stroke_width_on_resize=”false” animated=”true” event_type=”hover” event_on=”self” auto_play=”false” delay=”0″ duration=”default” repeat=”default” repeat_delay=”default” draw_on_viewport=”false” viewport_shift=”oneHalf” draw_delay=”0″ draw_time=”1″ draw_stagger=”0.1″ draw_start_point=”middle” draw_color=”same” draw_color_time=”1″ draw_reversed=”false” draw_ease=”Power1.easeOut” erase_delay=”0″ erase_time=”1″ erase_stagger=”0.1″ erase_start_point=”middle” erase_reversed=”true” erase_ease=”Power1.easeOut” touch_events=”false”][/livicon_evo]

 

موج‌های بزرگ بازار را از دست ندهید!

هفت اشتباه در فارکس

 

 

 

موج‌های بزرگ بازار را از دست ندهید!

موج‌های بزرگ بازار را خیلی از معامله‌گران تشخیص می‌دهند، اما بسیاری از آن‌ها نمی‌توانند سوار این موج‌ها شوند و از آن سود کنند. حتماً برای شما هم این اتفاق افتاده که وارد معامله‌ای شده‌اید و بعد از مدتی کوتاه بازار در خلاف جهت شما حرکت کرده و شما سریعاً معامله را بسته‌اید، اما در ادامه موج قوی در بازار به راه افتاده که اگر معامله را نبسته بودید سود خوبی کسب می‌کردید.به نظر جناب مهدی تات در باینری آپشن هم به راحتی میتوان سوار این مجهای بلند مدت شد و معاملات بلند مدت و کم ریسک داشت.

 

کسب سود در کوتاه‌مدت یا تبدیل حساب‌های کوچک به حساب‌های بزرگ فقط مختص معامله‌گران حرفه‌ای نیست. در واقع شما زمانی سود سریعی به دست خواهید آورد که بتوانید با حرکات بزرگ قیمتی معامله کنید. بسیاری از معامله‌گران تازه‌کار با دیدن نوسانات کوتاه بازار سریعاً دست و پای خود را گم می‌کنند و از بازار خارج می‌شوند. اما معامله‌گران حرفه‌ای و منظم بعد از ورود به بازار اجازه می‌دهند تا بازار راه خود را برود. رفتاری که معامله‌گران بی‌تجربه شاید آن را درک نکنند. هر چند هیچ معامله‌گری نمی‌تواند سریعاً به معامله‌گر حرفه‌ای تبدیل شود، اما راه‌هایی برای بهبود مهارت‌ها وجود دارد که بهترین راه آن آموزش صحیح زیر نظر یک مربی حرفه ای و موفق است.

روانشناسی باز نگه داشتن معامله

یکی از حقایق ساده در رابطه با معامله‌گری این است که اگر می‌خواهید سود خوبی کسب کنید، باید بتوانید معامله را بیش‌ازحد معمول باز نگه دارید. شاید این گفته عجیب به نظر برسد اما کسب سود زیاد در کوتاه‌مدت نیازمند صبر و شکیبایی معامله‌گر است. معامله در حساب‌های دمو یا آزمایشی را به یاد بیاورید. حتماً شما هم وقتی وارد معامله می‌شدید با خیال راحت معامله خود را برای چند روز یا حتی چند هفته باز نگه می‌داشتید. شاید حتی در حساب‌های آزمایشی هر هفته یک بار بازار را چک می‌کردید و پوزیشن های معاملاتی را بررسی می‌کردید. بعد از مدتی دوباره به معاملات نگاه می‌کردید و می‌دید که ۲۰ یا ۳۰ درصد در سود هستید.
در حساب‌های دمو معامله‌گران خیلی کمتر درگیر معاملاتشان هستند و از آنجایی که پول واقعی نیست، خیلی هم برایشان اهمیت ندارد. به همین دلیل وقتی با حساب دمو معامله می‌کنید، واقعاً به استراتژی معاملاتی خود پایبند می‌مانید. به همین دلیل است که بسیاری از افراد در حساب‌های دمو عملکرد خوبی دارند. اما وقتی همین معامله‌گر با حساب واقعی معامله کند، عملکردش تغییر می‌کند. معامله‌گر بیش‌ازحد درگیر معاملات می‌شود و طرز تفکر معامله‌گر هم تغییر می‌کند. تعداد ورود و خروج‌ها به معاملات هم بیشتر می‌شود و همیشه نسبت به معامله تردید وجود خواهد داشت. در نهایت معامله‌گر از موج‌های قوی و بزرگ بازار جا خواهد ماند و شاید حتی پول زیادی را هم از دست بدهد.
شما باید سعی کنید تا بتوانید معاملات خود را باز نگه دارید. برای موفق بودن در حساب‌های معاملاتی واقعی باید همانند حساب‌های دمو کار کنید. اگر می‌خواهید از حرکات بزرگ قیمتی بازار سود خوبی به دست آورید باید یاد بگیرید که بعد از ورود به معامله تنها نظاره‌گر بازار باشید و به بازار فرصت دهید تا حرکت کند.به نظر جناب تات روانشناسی ترید مهم ترین بخش ترید و معامله گری است.

هیچ کاری نکنید!

معامله‌گری یکی از آزمون‌های سخت برای سنجش قدرت و نظم ذهنی افراد است. اگر همه‌چیز خلاف میل شما باشد و معامله در زیان باشد، واکنش شما چه خواهد بود؟ اگر معامله در سود باشد و همه‌چیز بر وفق مراد شما باشد، چگونه عکس‌العمل نشان خواهید داد؟ مهم‌ترین کاری که در موقعیت‌های یاد شده باید انجام دهید، کار ساده‌ای است: هیچ کاری نکنید!
معامله‌ای که در ضرر است و هنوز به حد ضرر نرسیده را اگر ببندید، اجازه داده‌اید که ترس بر شما غلبه کند. معامله‌ای که هنوز به حد سود نرسیده و شما با سود اندکی سریع از بازار خارج می‌شوید، باز هم نمونه‌ای از غلبه ترس بر معامله‌گر است. اگر به معامله زمان ندهید تا به یکی از اهداف برسد، نشانگر این است که شما به جای اینکه دنبال سود باشید، دنبال ضرر کمتری هستید.
معامله‌ای که در سود قرار دارد باید به آن فرصت داد تا به حد سود برسد و اگر چنین فرصتی به معامله ندهید، به معامله‌گر موفقی تبدیل نخواهید شد. اگر پیش از ورود به معامله حد ضرر و حد سود را تعریف کرده‌اید، در طول معامله بهتر است که تنها نظاره‌گر اوضاع باشید و دست به هیچ کاری نزنید. همیشه به خاطر داشته باشید که دستورات حد ضرر و حد سودی که پیش از ورود به معامله انتخاب کرده‌اید، خیلی منطقی‌تر از دستوراتی است که بعد از ورود به معامله انتخاب می‌کنید.

جمع بندی

از تضمین کردن ضرر خودداری کنید! به معامله اجازه دهید تا فعال شدن حد ضرر باز بماند و با بستن سریع معامله ضررهای خود را قطعی نکنید. شما باید یاد بگیرید که با فعال شدن حد ضرر مشکلی نداشته باشید. وقتی شما پیش از فعال شدن دستور حد ضرر معامله را می‌بندید، شاید در چند مورد توانسته باشید که با زیان کمتری از بازار خارج شده باشید، اما در بلند مدت خواهید دید که بسیاری از فرصت‌های کسب سود را فقط به خاطر عجله شما و خروج بد موقع از معامله از دست داده‌اید. اگر با میزان حد ضرر معامله مشکل دارید، پیش از ورود به معامله ‌این مشکل را حل کنید! بعد از ورود به معامله شما باید تنها نظاره‌گر بازار باشید.

خروج زود هنگام از معاملات باعث سوختن فرصت‌های زیادی خواهد شد. فرض کنید وارد معامله می‌شوید که حد سود آن سه برابر حد ضرر است. معامله در ابتدای کار وارد زیان می‌شود و شما دست‌پاچه می‌شوید و معامله را با ضرر می‌بندید. در ادامه بازار حرکت می‌کند و به حد سودی که تعیین کرده بودید می‌رسد. در این سناریو شما نه تنها سود پیش بینی شده را از دست داده‌اید بلکه زیان هم کرده‌اید! اکثر معاملات شما به این شکل خواهند بود و شما باید تحمل باز نگه داشتن معامله را داشته باشید. تثبیت سود پیش از موقع یا تثبیت زیان از ترس اینکه بیشتر ضرر نکنید، عادت رفتاری خوبی نیست و به مرور زمان موجب اخراج شما از بازار خواهد شد.

برای باز نگه داشتن معاملات و سود بردن از موج‌های حرکتی بزرگ به نکات زیر توجه کنید:
هیچ وقت نمودارهای کوتاه‌مدت را چک نکنید. نوسانات این نمودارها می‌تواند شما را عصبی و مضطرب کند.
یاد بگیرید به استراتژی ترید و تصمیمات شخصیتان اعتماد کنید. اگر به خودتان شک دارید، به معامله‌گر حرفه‌ای تبدیل نخواهید شد.
معاملات خود را پیچیده نکنید. از ورود به معاملات معکوس هم خودداری کنید و در استراتژی فارکس و تحلیل بازار هم از ساده‌ترین روش‌ها استفاده کنید.

جناب مهدی تات و آکادمی باینری آپشن ایران این روزها در حال تکمیل استراتژی ۹۰ درصدی خود است که در اختیار بچه های وی آی پی و دانشجویان خود قرار دهد  اطلاعات بیشتر در اواخر پاییز امسال منتشر میشود.

 

آموزش تضمینی باینری آپشن:

آموزشهای ما به صورت تضمینی به شما ارائه خواهد شد و شما بعد از گذراندن آموزشهای ما به هیچ آموزش دیگری نیاز ندارید.

شما هم میتوانید همانند دیگر دانشجویان ما که به درآمد دلاری رسیدند به درآمد دلاری برسید. فیدبک و درامد های دانشجویان ما هرروزه در کانال تلگرام ما  گذاشته میشود.شما میتوانیدگوشه ای  بازخوردها و نتایج دانشجویان ما را در سایت در قسمت بازخوردها و نتایج دانشجوها مشاهده کنید.

نکته: تمام استراتژی ها را اول در دمو تست کنید و اگر نتیجه مثبت گرفتید با آن شروع به معامله کنید. پیشنهاد ما به شما این است برای رسیدن به استراتژی ۹۰ درصد باینری آپشن در قدم اول آموزش اصولی باینری آپشن را فرا بگیرید بگیرید تا بتوانید همانند صدها دانشجوی ما به سود دلاری برسید.بازخوردها ونتایج دانشجویان مارا میتوانید در صفحه باز خورد و نتایج دانشجویان مشاهده کنید یا در کانال تلگرام ما دنبال کنید. شما بعداز فرا گرفتن آموزش اصولی باینری آپشن میتوانید با هر اندیکاتوری به ریتینگ بالا دست پیدا کنید چون آموزشهای ما بدون اندیکاتور طراحی شده و در ترم دوم آموزشها سبکها و متدهای روز امریکا به شما آموزش داده خواهد شد همراه با تئوری های شخصی جناب مهدی تات تئوری های زمانهای شناور و هیجانات زمانی یکسان و آینه های موازی و غیره به شما تدریس میشود.

 

 

 

خدماتی که جناب تات در این ۸ ماه برای معامله گران باینری آپشن ایران انجام داده:

برگزاری کلاسهای حضوری آموزش باینری آپشن به صورت فوق پیشرفته

آموزش و پرورش بیش از ۳۰۰ نفر معامله گر باینری آپشن.

آموزش و پرورش بیش از ۵ استاد و مدرس باینری آپشن

برگزاری وبینار آموزشی در بروکر آلپاری معتبرترین بروکر خاورمیانه به درخواست بروکر آلپاری

حدود ۱۴۰ هزار دلار درامد ارزی برای تمام افراد آکادمی باینری آپشن ایرانیان.

مدیریت جامعه باینری آپشن ایران بعد از چالش تحریم سایت الیمپ ترید.

ایجاد ۱۰ شغل مرتبط با باینری آپشن.

مشاوره و کمک به بیش از ۲۰۰۰ نفر معامله گر باینری آپشن.

تهیه و ساخت صدها ویدیوی آموزشی رایگان برای معامله گران.

ساخت پنل ثبت نتایج ترید برای پیشرفت معامله گران.

جذب سرمایه گذار برای معامله گران موفق.

تهیه صدها مقاله دیدگاهی و تجربی برای معامله گران باینری آپشن ایران.

طرح بیش از ۱۲ تئوریه جدید وپیشرفته و قابل اجرا برای ترید در باینری آپشن.

طراحی بیش از ۳۰ استراتژی رایگان برای معامله گران باینری آپشن.

طراحی و ساخت ربات تست استراتژی های باینری آپشن برای آنالیز استراتژی ها و تمامی اندیکاتورها برای تصریح روند و پیشرفت استراتژی های باینری آپشن.

طراحی اندیکاتور برای دانشجویان وی آی پی.

طراحی تمرین های معامله گری و تمرین های روانشناسی ترید برای دانشجویان وی ای پی.

پرورش بیش از ۵۰ معامله گر رتبه A باینری آپشن.

پرورش بیش از ۷۰ معامله گر رتبه B باینری آپشن.

پرورش بیش از ۱۲۰ معامله گر رتبه c باینری آپشن.

بوجود آوردن یک سیستم آموزشی اصولی مبتنی بر اصول تحلیل تکنیکال نوین و مبتنی بر روانشناسی انگیزشی برای موفقیت بیشتر دانشجویان.

برگزاری کلاس های آموزشی خصوصی برای متقاضیان.

مشاوره دادن و راهنمایی به بیش از ۲۰۰ سرمایه گذار.

همکاری و مشاوره دادن به معامله گران و سرمایه گذاران و نهاد های دولتی و ارگان های فتا و آگاهی برای جلوگیری از جرمها و کلاهبرداری های اینترنتی مرتبط با بورس.

درج شماره تماس شخصی برای برقراری پل ارتباطی موثر برای مشاوره و راهنمایی.

سرمایه گذاری برای ساخت ربات های معامله گر باینری آپشن و فارکس برای پیشرفت هر چه سریعتر جامعه معامله گران باینری آپشن ایران.

 

 

[av_notification title=’اهداف آکادمی باینری آپشن ایرانیان’ icon_select=’yes’ icon=’ue8c6′ font=’entypo-fontello’ color=’green’ border=’dashed’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’large’ close_btn=” cookie_lifetime=’60’ av_uid=’av-37y7fk’ admin_preview_bg=”]

آکادمی باینری آپشن ایرانیان اولین وتنها آکادمی آموزشی باینری آپشن ایران اهداف بلند مدتی را دنبال میکند که به شرح زیر است:

کار آفرینی و اشتغال زایی برای تمام افراد جامعه
پرورش و تربیت  معامله گران  حرفه ای
ایجاد جامعه  معامله گران باینری آپشن برای جذب  سرمایه گذار
ایجاد شغل دوم و تبدیل کردن باینری آپشن به شغل اول معامله گران
کسب درآمد دلاری  و کمک به اقتصاد کشور و  عموم  مردم
فراهم کردن بستری امن برای معامله گران و سرمایه گذاران
[/av_notification]

 

[av_headline_rotator before_rotating=’من شکست میخورم ولی’ after_rotating=” interval=’3′ animation=’fade zoom’ margin=” margin_sync=’true’ tag=’h4′ size=” align=’left’ custom_title=’#d80808′ av-medium-font-size-title=” av-small-font-size-title=” av-mini-font-size-title=” av_uid=’av-6wtq0r’ admin_preview_bg=”] [av_rotator_item title=’تسلیم نمیشم’ link=” linktarget=” custom_title=’#14c9bd’ av_uid=’av-6gdy0b’] [av_rotator_item title=’نا امید نمیشم’ link=” linktarget=” custom_title=’#ed5425′ av_uid=’av-3ie56j’] [av_rotator_item title=’بی خیال نمیشم’ link=” linktarget=” custom_title=’#2add1a’ av_uid=’av-2s8557′] [/av_headline_rotator]

 

[av_magazine link=’category,102,34′ items=’6′ offset=’34’ tabs=’aviaTBtabs’ thumbnails=’aviaTBthumbnails’ heading=” heading_link=’manually,http://’ heading_color=’theme-color’ heading_custom_color=’#ffffff’ first_big_pos=’top’ av_uid=’av-2v8dqh’ admin_preview_bg=”]

 

[av_blog blog_type=’posts’ categories=’34’ link=’category’ blog_style=’single-big’ columns=’3′ contents=’excerpt’ content_length=’content’ preview_mode=’auto’ image_size=’portfolio’ items=’3′ offset=’0′ paginate=’yes’ conditional=” av_uid=’av-4xvpex’]

 

[av_postslider link=’category,34′ wc_prod_visible=” prod_order_by=” prod_order=” columns=’3′ items=’9′ offset=’0′ contents=’title_read_more’ preview_mode=’auto’ image_size=’portfolio’ autoplay=’yes’ interval=’5′ av_uid=’av-2okyrd’]

 

بازدیدها: 0

نوشته های مشابه