فارکس

پیش بینی معامله

پیش بینی معامله

 

پیش بینی معامله

پیش بینی معامله

 

 

 

[livicon_evo name=”coins.svg” style=”original” size=”60px” stroke_style=”original” stroke_width=”original” try_to_sharpen=”true” rotate=”none” flip_horizontal=”false” flip_vertical=”false” stroke_color=”#22A7F0″ stroke_color_action=”#b3421b” stroke_color_alt=”#F9B32F” stroke_color_alt_action=”#ab69c6″ fill_color=”#91e9ff” fill_color_action=”#ff926b” solid_color=”#6C7A89″ solid_color_action=”#4C5A69″ solid_color_bg=”#ffffff” solid_color_bg_action=”#ffffff” colors_on_hover=”none” colors_hover_time=”0.3″ colors_when_morph=”none” brightness=”0.1″ saturation=”0.07″ morph_state=”start” morph_image=”none” allow_morph_image_transform=”false” stroke_width_factor_on_hover=”none” stroke_width_on_hover_time=”0.3″ keep_stroke_width_on_resize=”false” animated=”true” event_type=”hover” event_on=”self” auto_play=”false” delay=”0″ duration=”default” repeat=”default” repeat_delay=”default” draw_on_viewport=”false” viewport_shift=”oneHalf” draw_delay=”0″ draw_time=”1″ draw_stagger=”0.1″ draw_start_point=”middle” draw_color=”same” draw_color_time=”1″ draw_reversed=”false” draw_ease=”Power1.easeOut” erase_delay=”0″ erase_time=”1″ erase_stagger=”0.1″ erase_start_point=”middle” erase_reversed=”true” erase_ease=”Power1.easeOut” touch_events=”false”][/livicon_evo]

 

پیش بینی معامله

باینری آپشن

 

 

چگونه معامله بعدی را پیش بینی کنیم؟

آمادگی معامله‌گر به او کمک می‌کند تا از فرصت‌ها به خوبی استفاده کند و با موفقیت معاملات را به پایان برساند. در مقاله این هفته می‌خواهیم با نحوه آماده شدن برای معامله بعدی آشنا شویم تا شانس موفقیت در معاملات را به طور قابل‌توجهی بالا ببریم. پیش‌بینی درست فرصت‌ها و داشتن آمادگی لازم برای استفاده از آن می‌تواند عملکرد هر معامله‌گری را بهبود بخشد.
اگر به افرادی که در کسب‌وکارهای دیگر موفق هستند نگاه کنید، متوجه خواهید شد که این افراد بدون برنامه و آمادگی به موفقیت نرسیده‌اند. هر داستان موفقیت، با آمادگی و برنامه‌ریزی فرد برای آینده همراه بوده است. شما به عنوان یک معامله‌گر در محیطی قرار دارید که متغیرها همواره در حال تغییر هستند. تنها راه برای بهره بردن از فرصت‌ها و تغییرات بازار، آماده بودن برای معاملاتی است که شانس موفقیت آن ها بالاست.به نظر جناب تات انتخاب بهترین معامله راز یک تریدر موفق و سود ده است در غیر این صورت معامله‌گر تنها به نوسانات بازار واکنش نشان خواهد داد و اکثر این واکنش‌ها احساسی خواهد بود. هر معامله‌گری باید برنامه مشخصی برای روبرو شدن با فرصت‌ها در بازار داشته باشد، تا وقتی فرصتی به دست آمد بتواند از آن حداکثر استفاده را ببرد.
با تحلیل به موقع بازار همیشه برای فرصت‌های آتی آماده شوید
اولین قدم برای آماده شدن برای فرصت‌های بازار، یادگیری نحوه تحلیل به موقع بازار است. بازار را باید پیش از رسیدن به سطوح کلیدی تحلیل کرد و بعد از آن به دنبال فرصت‌های معاملاتی بود. اگر بازار برای شما مبهم باشد، از هر نوسان بازار به دنبال معامله خواهید بود. چنین معاملاتی احساسی هستند و هیچ منطقی پشت آن ها نیست. درک این‌که بازار در کدام جهت در حال حرکت است و سطوح کلیدی کجای نمودار قرار گرفته‌اند، آمادگی شما برای آینده را به نوعی تضمین می‌کنند.
زمانی که بازار برای شما شفاف می‌شود و سطوح کلیدی مشخص می‌شوند، شما می‌توانید با خیال آسوده به دنبال سیگنال از سطوح کلیدی باشید. با تمرین و تکرار این مهارت، شما به مرحله‌ای خواهید رسید که بیشتر به معامله از سطوح کلیدی تمرکز خواهید کرد. بعد از آن اگر سیگنالی از سطوح کلیدی مشاهده شد، آماده‌اید تا بدون هیچ شک و تردیدی وارد بازار شوید.به اعتقاد مهدی تات وقتی که آنالیز و تحلیل خاصی از بازار و یک معامله ندارید ترید نکردن یعنی سود کردن.
اگر شما هم جزو افرادی هستید که هر روز بازار برای شما تازگی دارد و پیش از شروع معاملات بازار را تحلیل نکرده‌اید، پیدا کردن محل مناسب برای ورود به معامله کار سختی خواهد بود. توجه داشته باشید که نباید حرکات قیمتی یا سیگنال‌های احتمالی را پیش‌بینی کرد. بلکه باید بازار را به حدی برای خودتان شفاف کنید که محتمل‌ترین محل برای تشکیل سیگنال را پیش‌بینی کنید. بعد از آن باید منتظر تشکیل سیگنال بود. اگر بدون سیگنال و تحلیل وارد معامله می‌شوید، در واقع بدون درک وضعیت فعلی و آتی بازار وارد معامله شده‌اید.
به نمودار قیمتی زیر نگاه کنید. همان‌طور که مشاهده می‌شود، این نمودار به خوبی تحلیل شده و سطوح کلیدی بازار تعیین شده‌اند. روند بازار هم کاملاً مشخص است. با نگاه به این نمودار می‌توانید به راحتی سطوح کلیدی که در آینده موجب واکنش بازار خواهند شد را مشخص کنید.

با تحلیل بازار سطوح کلیدی مشخص می شود. با این کار بهترین محل برای ورود به بازار تعیین می شود و معامله گر برای فرصت های آتی آماده می شود.
سطوح کلیدی و حساس بازار را تعیین کنید
هدف از آماده شدن برای معامله بعدی، طراحی برنامه‌ای است که در آن بتوانید برای رویداد احتمالی در بازار آماده شوید و نحوه واکنش به آن را مشخص کنید. تا به حال به تفاوت اسلحه تک‌تیرانداز و مسلسل فکر کرده‌اید؟ برخی از معامله‌گران هیچ برنامه مشخصی ندارند و با شروع روز کاری از هر نوسان بازار به دنبال معامله هستند. درست همانند مسلسل که در هر جهتی تیراندازی می‌کند. هدف دقیقی مد نظر نیست و تعداد گلوله‌ها هم به قدری هست که تیرانداز بتواند بعد از شلیک چندین گلوله هدف را مورد اصابت قرار دهد. اما تک‌تیرانداز پیش از شلیک گلوله برای بهترین فرصت جهت تیراندازی آماده می‌شود و در اولین فرصت و تنها با شلیک یک گلوله کار خود را به پایان می‌رساند.
وقتی پشت سیستم قرار می‌گیرد و می‌خواهید بازار را تحلیل کنید، باید در پایان کار تحلیل مشخص شود که از کدام سطوح باید به دنبال سیگنال باشید. به طور مثال سطوحی که ساختارهای تکنیکال مختلفی را شامل می‌شوند (اصل انطباق) بهترین محل برای ورود به معامله هستند.

اگر بازار به درستی تحلیل شود، همیشه فرصت های معاملاتی با شانس موفقیت بالا در اختیار شما خواهند بود. به اعتقاد جناب تات این بازار پر از فرصت های ناب است پس هیچوقت برای معامله کردن ریسک نکنید.
جمع‌بندی
پیش‌بینی و برنامه‌ریزی برای آینده یکی از توانایی‌های خاص انسان‌هاست. ما این توانایی را داریم که اتفاقات قبلی را ارزیابی کنیم و اتفاقاتی که در حال روی دادن هستند را هم درک کنیم. در نهایت می‌توانیم با بررسی این دو مسئله آینده را با دقت بالایی پیش‌بینی کنیم. این مسئله موجب می‌شود تا ما از ورود به معاملاتی که شانس موفقیت بالایی ندارند، خودداری کنیم.
در مقابل عده‌ای از معامله‌گران هیچ برنامه‌ای ندارند و همانند سایر موجودات صرفاً به رویدادهای محیط خود واکنش نشان می‌دهند. چنین واکنش‌هایی بدون برنامه و پیش‌بینی هستند. بسیاری از معامله‌گران به حدی درگیر واکنش نشان دادن به نوسانات فعلی بازار هستند که فراموش می‌کنند باید بازار را تحلیل و پیش‌بینی کنند و پیش از ورود به معامله، برنامه مشخصی برای آن داشته باشند.
بازار همواره طبق پیش‌بینی‌های شما عمل نخواهد کرد. همیشه معاملاتی که پیش‌بینی می‌شد سود خوبی داشته باشند، با موفقیت بسته نخواهند شد. اما واقعیت امر این است که در اکثر مواقع بازار طبق تئوری‌های تکنیکال عمل می‌کند. اگر زمان کافی برای تحلیل و پیش‌بینی بازار اختصاص دهید، می‌توانید از فرصت‌های پیش‌بینی شده به خوبی استفاده کنید و در عین حال میزان ضررهای خود را محدود کنید.

 

 

 

 

گروه آکادمی باینیر آپشن ایرانیان

 

جناب مهدی تات و آکادمی باینری آپشن ایران این روزها در حال تکمیل استراتژی ۹۰ درصدی خود است که در اختیار بچه های وی آی پی و دانشجویان خود قرار دهد  اطلاعات بیشتر در اواخر پاییز امسال منتشر میشود.

 

آموزش تضمینی باینری آپشن:

آموزشهای ما به صورت تضمینی به شما ارائه خواهد شد و شما بعد از گذراندن آموزشهای ما به هیچ آموزش دیگری نیاز ندارید.

شما هم میتوانید همانند دیگر دانشجویان ما که به درآمد دلاری رسیدند به درآمد دلاری برسید. فیدبک و درامد های دانشجویان ما هرروزه در کانال تلگرام ما  گذاشته میشود.شما میتوانیدگوشه ای  بازخوردها و نتایج دانشجویان ما را در سایت در قسمت بازخوردها و نتایج دانشجوها مشاهده کنید.

نکته: تمام استراتژی ها را اول در دمو تست کنید و اگر نتیجه مثبت گرفتید با آن شروع به معامله کنید. پیشنهاد ما به شما این است برای رسیدن به استراتژی ۹۰ درصد باینری آپشن در قدم اول آموزش اصولی باینری آپشن را فرا بگیرید بگیرید تا بتوانید همانند صدها دانشجوی ما به سود دلاری برسید.بازخوردها ونتایج دانشجویان مارا میتوانید در صفحه باز خورد و نتایج دانشجویان مشاهده کنید یا در کانال تلگرام ما دنبال کنید. شما بعداز فرا گرفتن آموزش اصولی باینری آپشن میتوانید با هر اندیکاتوری به ریتینگ بالا دست پیدا کنید چون آموزشهای ما بدون اندیکاتور طراحی شده و در ترم دوم آموزشها سبکها و متدهای روز امریکا به شما آموزش داده خواهد شد همراه با تئوری های شخصی جناب مهدی تات تئوری های زمانهای شناور و هیجانات زمانی یکسان و آینه های موازی و غیره به شما تدریس میشود.

 

 

 

خدماتی که جناب تات در این ۸ ماه برای معامله گران باینری آپشن ایران انجام داده:

برگزاری کلاسهای حضوری آموزش باینری آپشن به صورت فوق پیشرفته

آموزش و پرورش بیش از ۳۰۰ نفر معامله گر باینری آپشن.

آموزش و پرورش بیش از ۵ استاد و مدرس باینری آپشن

برگزاری وبینار آموزشی در بروکر آلپاری معتبرترین بروکر خاورمیانه به درخواست بروکر آلپاری

حدود ۱۴۰ هزار دلار درامد ارزی برای تمام افراد آکادمی باینری آپشن ایرانیان.

مدیریت جامعه باینری آپشن ایران بعد از چالش تحریم سایت الیمپ ترید.

ایجاد ۱۰ شغل مرتبط با باینری آپشن.

مشاوره و کمک به بیش از ۲۰۰۰ نفر معامله گر باینری آپشن.

تهیه و ساخت صدها ویدیوی آموزشی رایگان برای معامله گران.

ساخت پنل ثبت نتایج ترید برای پیشرفت معامله گران.

جذب سرمایه گذار برای معامله گران موفق.

تهیه صدها مقاله دیدگاهی و تجربی برای معامله گران باینری آپشن ایران.

طرح بیش از ۱۲ تئوریه جدید وپیشرفته و قابل اجرا برای ترید در باینری آپشن.

طراحی بیش از ۳۰ استراتژی رایگان برای معامله گران باینری آپشن.

طراحی و ساخت ربات تست استراتژی های باینری آپشن برای آنالیز استراتژی ها و تمامی اندیکاتورها برای تصریح روند و پیشرفت استراتژی های باینری آپشن.

طراحی اندیکاتور برای دانشجویان وی آی پی.

طراحی تمرین های معامله گری و تمرین های روانشناسی ترید برای دانشجویان وی ای پی.

پرورش بیش از ۵۰ معامله گر رتبه A باینری آپشن.

پرورش بیش از ۷۰ معامله گر رتبه B باینری آپشن.

پرورش بیش از ۱۲۰ معامله گر رتبه c باینری آپشن.

بوجود آوردن یک سیستم آموزشی اصولی مبتنی بر اصول تحلیل تکنیکال نوین و مبتنی بر روانشناسی انگیزشی برای موفقیت بیشتر دانشجویان.

برگزاری کلاس های آموزشی خصوصی برای متقاضیان.

مشاوره دادن و راهنمایی به بیش از ۲۰۰ سرمایه گذار.

همکاری و مشاوره دادن به معامله گران و سرمایه گذاران و نهاد های دولتی و ارگان های فتا و آگاهی برای جلوگیری از جرمها و کلاهبرداری های اینترنتی مرتبط با بورس.

درج شماره تماس شخصی برای برقراری پل ارتباطی موثر برای مشاوره و راهنمایی.

سرمایه گذاری برای ساخت ربات های معامله گر باینری آپشن و فارکس برای پیشرفت هر چه سریعتر جامعه معامله گران باینری آپشن ایران.

 

 

[av_notification title=’اهداف آکادمی باینری آپشن ایرانیان’ icon_select=’yes’ icon=’ue8c6′ font=’entypo-fontello’ color=’green’ border=’dashed’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’large’ close_btn=” cookie_lifetime=’60’ av_uid=’av-37y7fk’ admin_preview_bg=”]

آکادمی باینری آپشن ایرانیان اولین وتنها آکادمی آموزشی باینری آپشن ایران اهداف بلند مدتی را دنبال میکند که به شرح زیر است:

کار آفرینی و اشتغال زایی برای تمام افراد جامعه
پرورش و تربیت  معامله گران  حرفه ای
ایجاد جامعه  معامله گران باینری آپشن برای جذب  سرمایه گذار
ایجاد شغل دوم و تبدیل کردن باینری آپشن به شغل اول معامله گران
کسب درآمد دلاری  و کمک به اقتصاد کشور و  عموم  مردم
فراهم کردن بستری امن برای معامله گران و سرمایه گذاران
[/av_notification]

 

[av_headline_rotator before_rotating=’من شکست میخورم ولی’ after_rotating=” interval=’3′ animation=’fade zoom’ margin=” margin_sync=’true’ tag=’h4′ size=” align=’left’ custom_title=’#d80808′ av-medium-font-size-title=” av-small-font-size-title=” av-mini-font-size-title=” av_uid=’av-6wtq0r’ admin_preview_bg=”] [av_rotator_item title=’تسلیم نمیشم’ link=” linktarget=” custom_title=’#14c9bd’ av_uid=’av-6gdy0b’] [av_rotator_item title=’نا امید نمیشم’ link=” linktarget=” custom_title=’#ed5425′ av_uid=’av-3ie56j’] [av_rotator_item title=’بی خیال نمیشم’ link=” linktarget=” custom_title=’#2add1a’ av_uid=’av-2s8557′] [/av_headline_rotator]

 

[av_magazine link=’category,102,34′ items=’6′ offset=’34’ tabs=’aviaTBtabs’ thumbnails=’aviaTBthumbnails’ heading=” heading_link=’manually,http://’ heading_color=’theme-color’ heading_custom_color=’#ffffff’ first_big_pos=’top’ av_uid=’av-2v8dqh’ admin_preview_bg=”]

 

[av_blog blog_type=’posts’ categories=’34’ link=’category’ blog_style=’single-big’ columns=’3′ contents=’excerpt’ content_length=’content’ preview_mode=’auto’ image_size=’portfolio’ items=’3′ offset=’0′ paginate=’yes’ conditional=” av_uid=’av-4xvpex’]

 

[av_postslider link=’category,34′ wc_prod_visible=” prod_order_by=” prod_order=” columns=’3′ items=’9′ offset=’0′ contents=’title_read_more’ preview_mode=’auto’ image_size=’portfolio’ autoplay=’yes’ interval=’5′ av_uid=’av-2okyrd’]

 

بازدیدها: 6

نوشته های مشابه