فارکس

سرمایه گذاری با 1 میلیون تومان در ارزهای دیجیتال

سرمایه گذاری با 1 میلیون تومان در ارزهای دیجیتال ، امروزه برای کسب سود در بازار ارزهای دیجیتال راه‌های زیادی وجود دارد که هرکس با توجه به شرایط خود بهترین گزینه را انتخاب می‌کند. برخی از افراد ترجیح می‌دهند که سرمایه گذاری در ارز دیجیتال را با سرمایه پایین شروع کنند. در واقع، شما با داشتن ۱ میلیون تومان قادر خواهید بود که سرمایه‌گذاری خود را آغاز کنید. از همین‌رو به شما توصیه می‌کنیم که برای شروع با همین مبلغ کار خود را آغاز کنید. بدون شک با دیدن رشد‌هایی که در این زمینه اتفاق می‌افتد، انگیزه بیشتری برای ادامه مسیر خود خواهید داشت.

ثبت نام در بینگ ایکس با پاداش 200 دلاری

چرا در ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کنیم؟

از زمانی‌که ارزهای دیجیتال وارد اقتصاد جهانی شده‌اند، تحولات زیادی را ایجاد کردند. بسیاری از کارشناسان اعتقاد دارند که ارزهای دیجیتال می‌توانند جایگزین خوبی برای ارزهای دولتی باشند. هر چقدر که زمان رو به جلو حرکت می‌کند، پیشرفت کریپتوکارنسی با سرعت بیشتری انجام می‌شود. سرمایه گذاری در ارز دیجیتال فرصتی است که امکان ساخت آینده بی‌نظیر را برای شما فراهم خواهد کرد. به گفته اکثر تحلیل‌گران بازارهای مالی روند بازار کریپتو برای بلندمدت صعودی خواهد بود.

از طرفی، در بسیاری از مواقع شاهد جهش‌های قیمتی زیادی در این ارزها هستیم. در نتیجه، اگر شما بتوانید بهترین دارایی را برای خود بخرید، قطعا در بلندمدت از سودده بودن آن بیشترین لذت را خواهید برد. خوشبختانه امکان سرمایه گذاری با 1 میلیون تومان برای همه افراد فراهم است که شما هم می‌توانید به سود مناسبی دست پیدا کنید.

 

روش‌های مختلف سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال با سرمایه کم

سرمایه گذاری با 1 میلیون تومان در ارزهای دیجیتال

برای اینکه بتوانید بهترین سرمایه‌گذاری را در زمینه ارزهای دیجیتال تجربه کنید، باید با رو‌ش‌های مختلف آن آشنا باشید. کسب سود از این بازار با داشتن هوش مالی ممکن خواهد بود. همچنین کمک گرفتن از افراد متخصص و کاربلد می‌تواند در این زمینه بسیار کارساز و مفید باشد. در ادامه بهترین روش‌ها برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال را بیان خواهیم کرد.

⦁ هولدینگ ارزهای دیجیتال

معمول‌ترین روش برای کسب سود از رمزارزها هولد کردن آن‌ها خواهد بود. در این شیوه شما یک یا چند رمزارز خاص را خریداری کرده و آن‌ها را در صرافی یا کیف پول خود نگهداری می‌‌کنید. در روش هولدینگ میزان نگهداری ارزها در کمترین حالت برابر با ۶ ماه خواهد بود. با این‌حال، اکثر هولدرها دارایی خود را بیش از یک سال نگهداری می‌کنند. شما با این روش می‌توانید سرمایه گذاری با حداقل پول را تجربه کنید. شاید در این حالت میزان سود شما زیاد نباشد، ولی میزان ریسک معامله شما به شدت پایین است.
شناسایی درست و به‌موقع ارزهای مستعد رشد مهم‌ترین قدم در هولدینگ رمزارزها خواهد بود. بررسی اخبار مربوط به بازار کریپتو می‌تواند در زمینه انتخاب دارایی کمک زیادی به شما بکند. اگر شما ۵ سال قبل فقط ۱ میلیون تومان در بیت کوین سرمایه‌گذاری می‌کردید، تا به امروز چند برابر شده بود؟ برای اینکه باز هم حسرت نصیبتان نشود، هولدینگ را با مبالغ پایین استارت بزنید.

⦁ استیک کردن ارزهای دیجیتال

یکی دیگر از برترین روش‌ها برای ورود به بازار کریپتو، استیک کردن رمزارزهای مختلف خواهد بود. این شیوه برای ارزهایی قابل انجام است که از گواهی اثبات سهام pos استفاده می‌کنند. در این حالت شما بخشی از رمزارزهای خود را در اختیار بلاکچین قرار می‌دهید. در واقع، ارز شما در شبکه قفل شده و برای انجام تراکنش‌های مالی بین افراد از آن استفاده می‌شود. در چنین شرایطی بخشی از کارمزدهای معاملات به شما تعلق می‌گیرد. معمولا هر کدام از ارزها به‌صورت سالانه سود ثابتی را به شما پرداخت می‌کنند.
مقدار این سود بین ۵ تا ۱۳ درصد به‌صورت سالانه متغیر است. اگر به‌دنبال سرمایه گذاری مطمئن و بدون ریسک هستید، بدون شک استیکینگ رمزارزها یک گزینه عالی برای شما خواهد بود. کسانی که دارای نگرش بلندمدت برای کسب سود هستند می‌توانند از این راهکار بهره ببرند.

مدیریت سرمایه؛ راز موفقیت سرمایه‌ های کوچک در بازار کریپتو

سرمایه گذاری با 1 میلیون تومان در ارزهای دیجیتال

شاید از خود بپرسید که با مبالغ پایین مانند یک میلیون تومان چگونه می‌توانید سرمایه خود را رشد دهید. بسیاری از کسانی که امروز در بازار کریپتو سرمایه‌گذار هستند هم با دارایی‌های پایین شروع به‌کار کرده‌اند. نکته‌ای که باعث ایجاد موفقیت می‌شود، مدیریت درست و حرفه‌ای سرمایه است. افراد عجول و کم‌تجربه بلافاصله بعد از افزایش قیمت جزئی، دارایی خود را می‌فروشند. این در حالی است که سرمایه‌گذاران موفق می‌دانند که بازار به افراد صبور پاداش می‌دهد.

همچنین برای سرمایه گذاری موفق باید دارایی‌های مختلف به‌طور پیوسته رصد شوند. ایجاد یک سبد دارایی متشکل از چندین ارز می‌تواند سرمایه شما را رشد دهد. اگر سرمایه کمی برای شروع کار دارید، پیشنهاد می‌دهیم که سراغ ارزهای ناپایدار و پرریسک نروید. برای سرمایه‌های پایین ارزهای شناخته‌شده مانند بیت‌کوین و اتریوم بهترین گزینه‌های موجود هستند. در شرایطی که بازار در وضعیت بحرانی قرار می‌گیرد، بهتر است که دارایی خود را به تتر تبدیل کنید تا ریسک شما به صفر برسد. در نهایت، این شما هستید که باید با گرفتن تصمیم‌های هوشمندانه سرمایه گذاری خود را مدیریت کنید.

مشخصات بهترین ارز برای سرمایه گذاری با مبلغ کم

شناسایی درست ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری در آن‌ها یک مهارت مهم است که فعالان بازار باید به آن دست پیدا کنند. هر روزه ده‌ها ارز جدید وارد دنیای کریپتو می‌شود که همین امر کار شما را برای انتخاب سخت‌تر می‌کند. مهم‌ترین شاخصه‌هایی که باید در هر رمزارز بررسی کنید، شامل موارد زیر خواهد بود.

بلاکچین رمزارز

برای اینکه یک ارز دیجیتال بتواند اعلام موجودیت کند، قبل از هر چیز باید بر روی یک بلاکچین قرار بگیرد. قبل از خرید هر ارزی حتما به معتبر بودن بلاکچین آن توجه کنید. از بهترین بلاکچین‌های حال حاضر می‌توان به اتریوم، کاردانو و پولکادات اشاره کرد.
همچنین به تازگی شبکه پالی‌گان هم حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. هر چقدر که بلاکچین یک ارز قوی‌تر باشد، احتمال رشد قیمت آن در آینده بالاتر خواهد بود. همچنین ارزهایی مانند بیت کوین، اتریوم و ترون که بلاکچین اختصاصی دارند، گزینه‌های مناسبی برای خرید به نظر می‌رسند.

حجم معاملات ارز در بازار

سرمایه گذاری با 1 میلیون تومان در ارزهای دیجیتال

هر چقدر که یک دارایی دیجیتال حجم معامله بیشتری در بازار داشته باشد، بیشتر می‌توان به آن اعتماد کرد. ارزهای ناشناسی که حجم معامله کمی دارند، برای سرمایه گذاری بسیار پرریسک خواهند بود. از همین‌رو بهتر است که به سراغ سایر گزینه‌ها بروید. اکثر سرمایه‌گذاران ترجیح می‌دهند که به سراغ ۱۰ رمزارز برتر از نظر حجم فروش بروند. در این حالت ضمن افزایش امنیت دارایی، امکان کسب سود هم افزایش پیدا می‌کند.

شرایط پروژه ارز دیجیتال

هر رمزارزی با داشتن یک پروژه مشخص وارد بازار می‌شوند که از طرف تیم توسعه‌دهنده آن اعلام می‌شود. در واقع، خالقان ارز جدید نقشه راه و سفیدنامه را منتشر می‌کنند تا جامعه کریپتوکارنسی از آن اطلاع پیدا کند. در صورتی که یک ارز دیجیتال پروژه قوی داشته باشد، قطعا آینده روشنی برای آن متصور است. یکی از مهم‌ترین دلایل رشد بیت کوین پروژه قوی آن بود که توسط ساتوشی ناکاموتو به مرحله اجرا درآمد و جهان را با مفهومی به اسم ارز دیجیتال آشنا کرد.

بهترین صرافی برای سرمایه گذاری با ۱ میلیون تومان

سرمایه گذاری کردن در ارزهای دیجیتال به شما این فرصت را می‌دهد تا از رشد این بازار سود ببرید. در صورتی‌که می‌خواهید با مبلغ پایین سرمایه‌‌گذاری کنید، باید یک صرافی مناسب را برای این کار بیابید. امروزه صرافی بینگ ایکس قابلیت سرمایه گذاری با مبالغ پایین را برای شما فراهم کرده است. با توجه به تعداد بالای ارزهای موجود در این صرافی، قابلیت خرید و فروش هرکدام از آن‌ها برای شما وجود دارد. خوشبختانه حضور در بازار کریپتوکارنسی با مبلغ ۱ میلیون تومان هم ممکن است؛ پس این فرصت طلایی را از دست ندهید.


از لینک های زیر میتوانید با تخفیف و گرفتن بونوس در بروکرها ثبت نام کنید

4224
کاربر ایرانی

بازدیدها: 7

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *